BAKK Sp. z o.o.

Opinie o BAKK Sp. z o.o.

Natalia

@Rumpel to prawda, aczkolwiek sam proces negocjacji i moment ich podjęcia często sprawia pracownikom jeszcze duże problemy. Czyli sugerujesz, że Prezes BAKK jest dość przyjaźnie nastawiony do swoich obecnych i potencjalnych pracowników?

Natalia

@Rumpel czyli istnieje możliwość negocjowania warunków zatrudnienia z pracodawcą? To bardzo ważna wiadomość dla wszystkich, którzy w takim procesie rekrutacyjnym mają zamiar wziąć udział. Jest to często jedyna chwila, aby przedstawić własne priorytety w zatrudnieniu.

@Natalia 14.08.2017 13:45

IT to ciągle rynek pracownika więc negocjacja zawsze jest możliwa. A z prezesem zawsze da się dogadać. :)

Rumpel

Z tego co słyszałem zdarzają się 'dwie' umowy ale jest to mocno indywidualne w zależności od tego jak się umówisz z prezesem, osobiście ja dostałem to na co się razem umówiliśmy i nie było z tym żadnego problemu.

Natalia

@Rumpel skoro pracujesz w firmie to jak odniesiesz się do kwestii dwóch umów, pisał o nich @trfgbcvh czy coś takiego w ogóle ma miejsce? Bo ty o tym nie wspominasz a dla potencjalnych pracowników BAKKa to ważna kwestia.

Rumpel

Fajna firma, duże wsparcie ludzi nie zostajesz sam z tematem. Team Leaderzy czy osoby prowadzące projekty nie zostawiają cię na lodzie z zadaniami. Elastyczny czas pracy czasami aż za bardzo. ;) Kwestia finansów do dogadania i nie ma z tym problemu. Ogólnie polecam.

Piotr Nowinowski

-Świetna atmosfera pracy -Duże możliwości rozwoju -Elastyczne godziny pracy -Firma progresywna -Partnerstwo i wsparcie Lokalizacje (Warszawa , Łódź, Lublin). Możliwość pracy w różnorodnej formie zatrudnienia. Firma posiada Team Leaderów o wysokich kwalifikacjach pozwalających na wdrożenie poza siedzibą spółki.

srgfsf

Super atmosfera, z kasą idzie się dogadać. Duży nacisk na bazy danych, dużo ciekawych zadań w tym temacie. Przełożeni są otwarci na sugestie w sprawie doboru zadań, pomocni i nie wywierają stresującej presji. Firma idealna dla osób z około rocznym doświadczeniem. Ogólnie polecam.

tryfgbcvhdfg

Nie polecam. Godzinowy system rozliczania pracy - każdy pracownik sam musi wycenia swoje zgłoszenia. Do tego brak szkoleń oraz dokumentacji technicznych a do tego zatrudniają na 2 umowy.

wero

hej mam pytanie ktos z was moze pracował na stanowisku koordayntora rozowju kadr w Szczecinie? czytalem ogloszenie i widze ze napisali ze zapewniaja tutaj wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz niezbędne narzędzia oraz pakiet szkoleń

Buru

1) Luźnie godziny pracy można się dogadać co kiedy przychodzisz i wychodzisz. 2) Odbiór godzin 3) Atmosfera coś co w jakiś sposób spaja zespół. Powiedź o jakie konkrety ci chodzi może i zadaj pytanie. ;)

Buru

Firma przyjazna i atmosfera która spaja ludzi. Duży nacisk na MSSQL mniejszy na samo programowanie, ocenił bym to 70/30 więc jeżeli jesteście fanami baz danych to jest miejsce dla was. ;) Dużym plusem jest nastawienie każdy każdemu w miarę możliwości oczywiście pomaga. Bardzo pozytywnie oceniam tą firmę i polecam.

Piotr

Pracowałem w tej firmie około pięć lat temu, więc parę rzeczy mogło się już pozmieniać, choć jak widzę po linkedinach lub innych goldenlinach to nadal pozostało w firmie sporo ludzi, których osobiście kojarzę. Główne zalety to ludzie oraz panująca w firmie atmosfera. Ludzie - CEO - w przeszłości zakładał tą firmę i sam kodował pierwsze programy. Później, wraz z rozwojem firmy poszedł w kierunku bardziej biznesowym, jednak za moich czasów nadal czasami zdarzało mu się osobiście rozwiązywać co trudniejsze zadania bazodanowe. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. TL - Michał i Tomek - po dziś dzień darzę ich sporym szacunkiem, za wiedze, doświadczenie oraz praktyczne podejście do tworzenia oprogramowania. Za moich czasów to właśnie z jednym z nich kandydat spotykał się na rozmowie rekrutacyjnej, a oni sami stwierdzali, czy chcą mieć danego człowieka w swoim zespole, czy nie. Produkt - w tamtych czasach był jeden duży, autorski produkt o ugruntowanej pozycji w swoim segmencie rynku, oraz cała masa mniejszych aplikacji pisana na zamówienie. Ja miałem to szczęście, że czas pracy miałem podzielony tak 50/50, czyli trochę robiłem utrzymanie/nowe rzeczy do dużego systemu ze stabilną, z góry narzuconą architekturą, a trochę mniejsze syst. w których można było zastosować najnowsze nowinki ze świata techniki i nauki (np. dopiero zyskujące w tamtych czasach na popularności ORM). Jak ktoś lubi ciekawe zadania programistyczne, a nie ciągłe, bezmyślne klepanie CRUD-owych formatek to mu się spodoba. Atmosfera - była świetna. Jeżeli właśnie coś wyróżnia tą firmę szczególnie, to ta niesamowita atmosfera. Wady? - czasem potrafiły zdarzyć się nachodzące na siebie deadliny (z czymś takim spotkałem się też w innych firmach, więc to może być specyfika branży, w której trudno jest oszacować pracochłonność danego zadania) - w moim przypadku kiepsko wynegocjowałem sobie początkowe warunki finansowe i bogatsza konkurencja zwyczajnie mnie wykupiła. Ogólnie polecam. Fajna atmosfera, fajni ludzie.

M

Moim zdaniem BAKK to jedna z lepszych "małych firm" informatycznych na rynku. Można baaaaaaardzo rozwinąć swoje umiejętności. Stawki płacą zdecydowanie rynkowe, więc też nie ma mowy o wyzyskiwaniu pracowników. Największym plusem jest atmosfera (rodzinna i przyjacielska) POLECAM!

QS

Bez względu na to jak ktoś wypadł na teście, sprawdzianie kwalifikacyjnym - odpowiedź zwrotna należy się jak psu buda. Poważne firmy, a zwłaszcza te dzialajace w branży IT powinny to rozumieć.

pracownik BAKK

Rozumiem że nie napisał Pan zbyt wiele na teście kwalifikacyjnym i/lub nie bardzo było o czym z Panem rozmawiać?

włodek

Jeśli wasze podejście do kandydatów będzie takie jak ostatnio to życzę powodzenia w szukaniu naiwnych...

szukający pracy

Osoba odpowiedzialna za rekrutacje jest chyba niepoważna. Zarzekali się, że po zakończeniu rekrutacji informują. Niestety po rozmowie kwalifikacyjnej brak jakiejkolwiek informacji - podejście do ludzi szukających pracy na poziomie przedszkola.

Zostaw opinię o BAKK Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAKK Sp. z o.o.