GRH

Opinie o GRH

Agnieszka

Od początku procesu rekrutacji mam bardzo dobry kontakt z agencją i z Panią Gabrielą. Pracuję w hotelu w Bordeaux. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Wyżywienie na miejscu gwarantuje hotel, mieszkamy w pokojach jednoosobowych, choć miało być inaczej. Praca jest wymagająca jak każda, wiadomo. Nie jest to moja pierwsza praca we Francji ale pierwszy wyjazd z GRH. Myślę, że będę z nimi współpracować dłużej. Polecam.

Kamila

Nie polecam. Stawki słabe czasem najniższe SMIC do tego jak praconwik podpisze umowę zero kontaktu z agencją. Nie polecam GRH Polska

Zespół rekrutacyjny FR
@Kamila

Kontakt z Agencją działa w obie strony, podawane są telefony kontaktowe do odpowiednich osób. Po potwierdzeniu przybycia na miejsce i rozpoczęcia zatrudnienia pracownik kontaktuje się w chwili swej dostępności z agencją by nie kolidowało to z wykonywaną pracą, jeżeli dostrzega taką potrzebę. Stawki zaczynają się od SMIC, jednak nie każdy potrafi wykorzystać daną szansę na zatrudnienie i zdobywanie doświadczenia.

Kamila
@Zespół rekrutacyjny FR

Jakoś nie odczułam zainteresowania się moja osoba będąc już w Francji.

Magdalena
@Kamila

Również wyjechałam z Nimi na sezon zimowy. Odnosząc się do tego komentarza całkowicie się nie zgadzam, kontakt z Agencją jest cały czas. Jeśli miałam sprawę wystarczyło zadzwonić do rekrutera, wszyscy jesteśmy dorośli... Zarobki są podobne jak w większości hoteli. Polecam

@Magdalena

Warunki maja podobne jak inne agencje. W GRH traktowali mnie bardzo dobrze. Gdy nie odbierali, oddzwaniał. Polecam Moje wynagrodzenie było zawsze na czas i zgodne z umowa. Kiedyś inna agencja w ogłoszeniu proponowała mi więcej ale potem okazała się ze nie naliczała mi dobrze nadgodzin.

To mój pierwszy wyjazd przez agencje, pracuje w hotelu nad samym morzem. Blisko plaża, fakt że praca wymagająca i trzeba sprzątać, ale jak każda. Co do kontaktu nie mam zastrzeżeń, moim opiekunem jest Pani Gabriela, polecam.

Roman Bratny

Agencja jest nieporozumieniem. To, że stawki są najniższe z możliwych to każdy potrafi przeczytać w ogłoszeniu. Zdziwicie się jednak Państwo, kiedy dojedziecie na miejsce - warunki zakwaterowania ciężko opisać ludzkim językiem. Warunki pracy - pojedziecie do elektryki - a możecie nosić gruz budowlany tygodniami (i nie mówię tutaj o bruzdowaniu). Pojedziecie do sprzątania na budowę - będziecie pracować przy regipsach. Agencja nie ryzykuje niczym - sami płacicie za podróż (z drobnymi wyjątkami), sami płacicie za ubrania robocze - no chyba, że spełnicie warunki umowy (200 zł - to chyba na spodnie). Rekruter to było kiedyś stanowisko - dzisiaj okazuje się, że oni nic nie mogą i nic nie wiedzą o miejscu pracy, na który Was naganiają. Jeśli ktoś lubi rosyjską ruletkę i szybkie podróże tam i z powrotem za własne pieniądze - polecam.

Rafał
@Roman Bratny

W jaki sposób mogę się z Tobą prywatnie skontaktować ?

Manager zespołu FR
@Roman Bratny

Zaufanie buduje się w obie strony. Każdy z kandydatów ma sprecyzowane obowiązki, po Pana treści wiadomości wnioskuję że z nami Pan nie współpracował a opinie wyciąga Pan dość ogólnie. Stanowiska "sprzatacza na budowie" do którego się Pan odnosi to dopiero pierwsza taka rekrutacja w agencji i rozpoczynamy zatrudnienie już w ten weekend. Zapraszam by się przekonać a nie opowiadać o ofercie której niebylo nigdy wczesniej. Znamy swoich klientów oraz proponowane warunki. Gdyby chciał Pan porozmawiać o uwagach podaje kontakt telefoniczny 502305151.

on

Ob

Pomogli znaleźć pracę

ob
@Ob

tak?

Darek

Ukazuje się oferta na winobranie w tym roku z najniższym wynagrodzeniem. Kto dzisiaj chce za tyle wyjeżdżać i pracować w polu przy tak rosnącej inflacji. Polecam z skorzystania z innych agencji z względu na mały zarobek w grh.

Zespół_Rekrutacyjny_FR
@Darek

W warunkach nie ma żadnych wymagań tylko chęci do pracy. Kierują Panem wyższe aspiracje wiec proponuje spojrzeć na stanowiska specjalistyczne oferujące wyższe wynagrodzenie na naszej stronie: www.grhpolska.com i złożyć swoją aplikacje.

Darek
@Zespół_Rekrutacyjny_FR

Przepraszam ale w Polsce też już dobrze się zarabia.. Zato Państwo mają ambicje aby dawać 8.30 e na rekę... Proponuje rodzinie dać prace. Sprawa opisana na fb

Interesuje mnie praca jako Osoba Sprzątająca w firmie GRH. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

sabina

nie polecam

Sebastian

Kontakt z panem Kamilem w pełni profesjonalny. Na bieżąco informował o procesach, etapach i decyzjach.

Wojtek

Witam pracowałem w tej firmie we fr

Mrówa

Monter rusztowań, Pokak, zatrudniony w Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii czy na budowie elektrowni atomowej we Flamanville, płn. Francja, zarabia dobrze ponad 3200 euro na miesiąc ok.38h w tygodniu. GRH proponuje...ok.1500 euro, i czarującą opcję "nadgodziny". Oferta all inclusive.

Krystian

Dramat. Agencja zbiera ogłoszenia o pracę z portali francuskich i oferuje je na polskich. Nic więcej. Nic nie wiedzą o oferowanej pracy, kiedy o cokolwiek zapytasz, usłyszysz klasyczne banały. Nie decydują o niczym, a tylko tworzą pod ofertę "cv" kandydata i wysyłają aplikację, na zasadzie, uda się, albo się nie uda. Ogłoszenia znajdujące się w ofercie agencji, można znaleźć na stronach agencji tymczasowych we Francji, ale też wielu, wielu w Polsce.

Zespół_rekrutacyjny_FR
@Krystian

Współpraca z naszą agencją odbywa się na określonych zasadach - odpowiadamy za prowadzony proces rekrutacyjny. Agencja GRH rekrutuje kandydatów pod ofertę konkretnego zamówienia, a kandydat otrzymuje informacje zwrotną. To pracodawca podpisuję z kandydatem umowę, i przyjmuje tą odpowiedzialność. Zapraszam do zapoznania sie z aktualnymi ofertami na stronie www.grhpolska.com, jeżeli nadal sprawdzane są nasze ogłoszenia:)

Krystian
@Zespół_rekrutacyjny_FR

Proszę nie żartować. Zgłosiłem chęć udziału w procesie rekrutacyjnym oferty pracy z waszej strony. Moja kandydatura niby została zaproponowana francuskiemu pracodawcy, który odmówił, niby dlatego, że nie mam doświadczenia do danego stanowiska. Po kilku dniach, otrzymałem informację z innej agencji zatrudnienia, że...pracodawca ten sam, który odmówił mojej kandydaturze oferowanej przez GRH, jest zainteresowany zatrudnieniem mnie w jednej z fabryk, za pieniądze o około 600 euro większe, jak te z niespełnionej ofert GRH. Ten sam pracodawca, ta sama firma, to samo stanowisko, i takie cuda. Może czas wyjaśnić w GRH, dlaczego tak się dzieje?

Jarek S

"Zabiły" mnie rozmowy z pracownikami GRH - Rzeszów. Proponują 1400-1500 euro na miesiąc, 35-40h w tygodniu, a na twierdzenie, że to bardzo marne pieniądze, odpowiadają, że zawsze można pracować po godzinach, i dobrze zarobić. Ręce opadają, nogi się wyginają. Będziesz pracował/pracowała 24h/24h to "zarobisz". Agencja "przemiału". Miłe panie, "na słuchawce" i nic więcej. Mają takie pojęcie o rekrutacji pracowników, jak koń o jeździe na łyżwach. Nie czytają CV, a jeżeli już, to tylko ostatnie zapisy drogi zawodowej, bo po co się fatygować i przeczytać informację o całej drodze zawodowej kandydatki/kandydata?

Zespół_rekrutacyjny_FR
@Jarek S

Wynagrodzenie oparte jest na przepisach prawa francuskiego bo nie każdy rozumie, że 36h pracy w górę jest już nadgodziną, lepiej płata we Francji, niż przyjęty 40 h czas pracy w Polsce. Warto zapoznać się z ofertą by móc ją zrozumień zanim ją się oceni. Dziękuje, że docenia Pan Rekruterów prowadzących rozmowy, bo kultura rozmowy jest dla Nas ważna. Rekruter odpowie na pytania gdyby takie się pojawiły.

Jarek S
@Zespół_rekrutacyjny_FR

Tylko ile tych "nadgodzin" trzeba wypracować? I kiedy? 36h na pięć dni to jest 7h dziennie, plus 1h przerwy. Już mamy przynajmniej 8h. Zaczynamy o 8h, kończymy o 16h, plus dojazd do pracy, powrót, kolejne godziny. To, za 1400-1500 euro, ale...jeżeli chcesz więcej, pracuj po godzinach i wtedy przestaje być "pięknie", bo trzeba tyrać do 18h, 19h, dzień w dzień, żeby zarobić, może 1900-2000e. I nie zawsze jest możliwość "robienia" nadgodzin. Podstawowa wypłata ma być na tyle mocna, żeby człowiek nie musiał się "styrać" na nadgodzinach, bo nadgodziny to ma być pozytywny bonus, a nie konieczność. I jeżeli już wspominamy o "rozumieniu francuskiego prawa" to proszę spojrzeć w tabele diet - deplacement - jakie powinny być płacone obywatelowi Rzeczypospolitej, zatrudnionemu na terenie Republiki. Pozdrawiam serdecznie.

Proces rekrutacji pod przewodnictwem Pana Kamila odbył się bezproblemowo. Profesjonalne podejście, udzielanie wszystkich niezbędnych informacji i pomoc! Polecam!

Jest 12 kwietnia a ja nadal nie dostałam rozliczenia wynagrodzenia jak i obiecanego zwrotu za busa. Wynagrodzenie miało być wypłacone do 9 każdego miesiąca. Odradzam współpracy z tą agencją.

Szymon

Współpraca z Panią Kingą przy rekrutacji była świetna. Bardzo miła, ciepła i pomocna osoba. Proces rekrutacyjny przebiegł bardzo szybko i sprawnie, przez cały jego przebieg miałem wsparcie od strony firmy GRH. Polecam!

Miałem kontakt z tą firmą podczas procesu rekrutacji. Bardzo miła obsługa, oraz rzeczowe podejście do obowiązków. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Szczególnie dobrze współpracowało się z panem Kamilem.

Karol

Miałem przyjemność przechodzić proces rekrutacyjny z Grupą Grh. Pan Kamil ma profesjonalne podejście, rzeczowo odpowiada na pytania i na bieżąco udziela informacji o postępach w procesie rekrutacji. Z czystym sumieniem polecam.

Łukasz

Miałem przyjemność wziąć udział w rozmowie rekrutacyjnej prowadzonej przez GRH na zlecenie firmy zewnętrznej. Bardzo sprawna, merytoryczna komunikacja. Byłem na bieżąco informowany o kolejnych etapach i decyzjach przyszłego pracodawcy. Po aplikacji zostałem zaproszony na rozmowę przez pracodawcę i otrzymałem pracę o którą się ubiegałem. Jako osoba biorąca udział w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez GRH nie mam żadnych zastrzeżeń co do tej firmy. Pozdrawiam miłą obsługę.

areksz289

Witam, bardzo pozytywnie oceniam proces rekrutacji przeprowadzony przez Pana Kamila. Pierwszy kontakt tel. miał miejsce w poniedziałek, kolejny następnego dnia a w piątek spotkanie w siedzibie firmy potencjalnego pracodawcy, zakończone pozytywnie. Pozdrawiam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o GRH - Rzeszów

• Jak się pracuje w GRH?

Zobacz opinie na temat firmy GRH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 200.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 63 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRH?

Kandydaci do pracy w GRH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRH