GRH

Opinie o GRH

Czy są tu jacyś elektrycy z Berlina warto składać aplikacje ?

Angelika

Polecam GRH z całego serca, zawsze pomocni i odpowiadają na wszystkie pytania. Zawsze dyspozycyjni :) Warto było współpracować z nimi.

Szanowni Odbiorcy/Czytelnicy! Jeżeli wstąpiłeś/aś tutaj by przekonać się czy jest to Twój właściwy wybór-odpowiadam. Zdecydowanie polecam Agencję GRH i jej pracowników.Cały etap, od rekrutacji po zakończenie pracy uważam za pozytywny.Można liczyć na sprawny kontakt poszczególnych działów czy osób.Zawsze pomocni we wszelkich sprawach/nurtujących pytaniach. Pozdrawiam serdecznie całą społeczność GRH Polska!! :) Warto spróbować, bez obaw. Jeszcze raz bardzo polecam GRH!

W firmie GRH podobno płacą nawet 2700 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Kasjer? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Kasjer.

Rozbawiony

Jesteś administratorem i pytasz się ile w firmie płacą? Nie rób se jaj spamerze.

Jolanta
@Rozbawiony

Ja nie jestem i też pytam. Konkretnie ich oferta na stronie na pracownika biurowego z językiem francuskim mnie interesuje. Wiesz może jakie zarobki są realne na tym stanowisku?

Alicja

Cześć!!! BARDZO polecam agencję GRH! Wcześniej pracowałam sezonowo w Holandii i Danii co było koszmarnym doświadczeniem! Teraz zdecydowałam się na Francję i na agencję GRH co było strzałem w 10!!! Szybki proces rekrutacji, Pani Gabriela znalazła mi miejsce pracy, mimo że mogłam sobie pozwolić na dość krótki wyjazd. Co prawda jest trochę papierów do wypełnienia na początku, ale gdy już się przez to przebrnie, to wszystko idzie z górki. A przy wypełnianiu dokumentów, zawsze można do nich zadzwonić i dopytać jak się nie jest czegoś pewnym. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Być może piszą je osoby, które zostały odrzucone w procesie rekrutacji i teraz piszą, żeby sobie ulżyć... Ja natomiast przeszłam rekrutację, wyjechałam do Francji (pracowałam na housekeepingu), zarobiłam ładną kasę, wróciłam do Polski i mogę agencję BARDZO polecić ! Zawsze jak miałam pytania, to odbierali telefony albo zaraz oddzwaniali. Wypłaty też się zgadzały z tymi, które były proponowane na początku. Pełen profesjonalizm!

Rafal

Jestem bardzo zadowolony z podejscia i dyspozycyjnosci

Arek

Dobra agencja, w niedzielę wieczorem złożyłem CV na portalu Indeed, a kolejnego dnia rano, dostałem już telefon. Dziękuję bardzo Panu Marcinowi Stochmalowi, który przeprowadził mnie przez proces rekrutacji, który zakończył się pomyślnie, a ja dostałem swoją pracę :) Pozdrawiam

Robin

W tamtym roku byłem na zbiorze jabłek. Jak dla mnie warunki się zgadzały z tym co powiedzieli, kasa tez. Zakwaterowanie ludzkie, czysto z łazienka i kuchnią. Mogę polecić

@Robin

Witam, a mógłby Pan powiedzieć w jakim miejscu to było? Allasac?

Damian

Bardzo polecam! Rekrutacja z Panem Marcinem Stochmal na najwyższym poziomie!

Pawex ryby

Jestem w agencji od maja tego roku i na razie na plus,wynagrodzenie ok ,szybka wymiana z osobą rekrutującą w moim przypadku pani Gabriela, pozdrawiam. Pierwsze 3 miesiące pracowałem u jednego pracodawcy trochę znudził mnie gość poprosiłem o przeniesienie i teraz super no stres robię swoje każdy zadowolony,na pewno będę nadal współpracował z GRH. Turystyka za darmo polecam Paweł Bieryło

Joanna

Współpraca z agencją GRH z Rzeszowa układała się bardzo dobrze od pierwszego kontaktu. Rekrutacja prowadzona przez p. Paulinę była konkretna i rzeczowa z indywidualnym podejściem do osoby poszukującej pracy. Oferta została idealnie dobrana do moich oczekiwań dotyczących terminu wyjazdu i miejsca pracy - praca w hotelu, Alpy francuskie, lipiec i sierpień 2022 roku . Na każdym etapie mogłam uzyskać wyczerpujące informacje i wsparcie. Wypłata wynagrodzenia w terminie zgodnie z kontraktem. Polecam współpracę z tą agencją.

firma wydmuszka

firma która nie potrafi prowadzić rekrutacji, zbierają dane osobowe wymuszanie podania danych osobowych których nie potrzebują na danym etapie kłamstwa i kombinowanie stanowczo odradzam korzystanie z usług tej firmy

Dzieł rekrutacji GRH Polska
@firma wydmuszka

Drogi Panie, brał Pan udział w procesie rekrutacyjnym - został Pan poproszony o padanie historii swojego dotychczasowego zatrudnienia. Od osoby ubiegającej się i zatrudnienie pracodawca może wymagać informacji o przebiegu dotychczasowego zatrudnienia. Dodatkowo zgodnie z wymaganiami naszego klienta, nie byliśmy w stanie kontynuować działań rekrutacyjnych bez tych informacji. W mailu zwrotnym poprosił Pan o usunięcie sowich danych z naszej bazy - tak też zrobiliśmy. Rozumiemy Pana rozczarowanie, iż nie będzie Pan brał nadal udziału w procesie, lecz niestety nie dopatrujemy się na tym etapie błędów z naszej strony. Działamy zgodnie z RODO i wszystkie zgody lub ich cofnięcia są respektowane przez nasze przedsiębiorstwo.

firma wydmuszka
@Dzieł rekrutacji GRH Polska

jak nie umiecie prowadzić rekrutacji to się za to nie bierzcie najpierw nauka, potem praca

Fudzio

jestem pracownikiem tej firmy i jestem z niej bardzo zadowolony, wszystko wyjaśnią przy rekrutacji , dziewczyny są bardzo miłe i pomocne :) przelewy za prace są na czas , nie ma żadnej ściemy :)

Aplikowałem na kilka stanowisk do rekrutera nie idzie się dodzwonić więc odpuściłem. Porażka

Mr danio

Na jaką stawkę można liczyć na operatora wózków widłowych?

@Mr danio

Dostaniesz 15 e brutto i 5 euro diety i się ciesz . Daj sobie chłopie z ta agencja

Manager rekrutacji FR
@Adam

W tym roku nie prowadzimy takiej rekrutacji a Pana stawki dotyczą oferty innej agencji.

Manager rekrutacji FR
@Mr danio

Proszę sprecyzować rynek zatrudnienia ponieważ na Francję nie prowadzimy takiej rekrutacji.Aktualne oferty znajdują się na stronie www.grhpolska.com i wskazanym Rekruterem do kontaktu by mógł więcej opowiedzieć o ofercie.

Zadowolony

Nie rozumiem niektórych komentarzy. Jak ktoś chce jechać zarobić to pojedzie i będzie pracował a nie smęcił. Zawsze się można dogadać z agencją i negocjować stawki a niektórzy to potrafią tylko narzekać. Może zacznijcie walczyć o swoje?

On
@Zadowolony

Od kiedy pracownik zwykły rządzi pracodawcą? Aby mógł negocjować warunki czy to targowisko ?

Jasne!
@On

Widać, że nie wiesz o czym mówisz ????

Faraon
@Zadowolony

Fajnie się gada, byłem z nimi i potwierdzam, że są, delikatnie mówiąc, mało poważni i wiarygodni

Qulson

Pracował ktoś jako Pracownik fizyczny – prace porządkowe na budowie w Francji Chambery – Alpy Francuskie i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków, atmosfery i współpracy z agencja pracy.

Roman Bratny
@Qulson

Poczytaj komentarze ocenisz najlepiej po przeczytaniu

Denis Y.
@Qulson

Ze sprzątaniem budowlanym to chyba nie ma dużo wspólnego, bo w ostatniej chwili okaże się, że jedziesz, jako pracownik ogólnobudowlany. Najniższa stawka układowa, mieszkanie w "stodole" na końcu świata (góry - dojazd do pracy i z pracy będzie trwał wieczność). Chałupę można po adresie obejrzeć w Google Street Map. Nie wiadomo, ile godzin wyjdzie w pracy, a ile w dojazdach. Na skierowaniach do medycyny pracy wpisali ludziom, że człowiek ma UWAGA: docierać szpachle i montować płyty gipsowe, a nawet montować elewację. Chyba nie znaleźli nikogo tak zdesperowanego w ostatnich tygodniach. W agencji zrobiła się teraz ruchawka, bo ludzie, którzy mieli tam jechać - połapali się, o co chodzi i zwyczajnie posłali agencję tam, gdzie Ukraińcy ruski krążownik Moskwę - na x'uj. A - ha - jedziesz i wracasz za swoje. 80% za dojazd podobno oddają po przepracowaniu 3 m-cy. Tylko kto tam przepracuje te 3 m-ce? Dobre sobie. Ciuchy do roboty finansują w kwocie 200 zł - takiej hojności nie znał świat - ubierzesz się w Straussa od stóp do głowy. Robota i mieszkanie na totalnym zadupiu, więc nawet trudno stamtąd uciec. Najpierw do Lyonu Flixbus/Sindbad, a później pociągiem. Że ludzie sami się garną, żeby jechać jak jakieś sardynki 40 godzin autobusem i pociągiem z tobołami bez niczyjej pomocy. Stąd też prawdopodobnie przypływ pozytywnych opinii o agenturze na GoWork - wiecie, jak to działa. Ja kiedyś sam wpisywałem sam sobie komplementy. Strzeżcie się, bo takich agencyjnych cwaniaków to w Polszy jest opór. Ten rynek pracy to zupełna (usunięte przez administratora) Obowiązują u nas standardy rumuńsko - ukraińskie. Mentalnie do Europy brakuje nam jakieś 50/75 lat rozwoju. Szkoda ludzi, którzy pojadą tam za ostatnie pieniądze, albo nie daj Boże za pożyczone - narobią się, nadenerwują i zostanie im tyle, ile w Polsce przy zbieraniu jabłek. Trochę takich agencji już widziałem, ale oni są naprawdę wyjątkowi ????. Po prostu KOCHAM tę Agencję. Dodatkowo dziękuję za codzienne telefony z których nic nie wynika, oraz za poganianie do kupna biletu na FlixBusa. Kupcie już DZISIAJ bilet do Francji, bo drugi raz taka praca może się nie trafić ????. Z niecierpliwością czekam na opinie zadowolonych pracowników, którzy dziękują w każdym poście za doskonały przebieg rekrutacji ????. Jeszcze raz - kocham i tęsknię.

noname

Polecam pracę z tą agencją za granicą. Bardzo dobry kontakt z działem rekrutacji i kadr, miłe Panie. Jak ktoś czegoś nie wie to wytłumaczą i pomogą. Zwroty kosztów za badania i odzież w terminie tak samo jak koszty delegacji za granice. Wypłata tez w terminie, jeśli coś wychodzi inaczej niż pracownikowi to jest wytłumaczone. Warunki na miejscu ok. Ogólnie super obsługa.

K
@noname

Zwrot kosztów za badania i odzież roboczą jest wynikiem Kodeksu pracy nie wywiązanie pracodawcy z tego jest traktowane jako wykroczenie więc zaznaczył że to obowiązek każdego pracodawcy

Zbigniew
@K

czyli robią wszystko zgodnie z kodeksem to chyba dobrze ... człowieku gdybyś dla nich pracował to wiedziałbyś, że są uczciwą agencją. Ja z nimi pracuję już kilka lat dla różnych pracodawców użytkowników, wynagrodzenie na czas, godziny grają mieszkanie ok. Praca na budowie lekka nie jest ale cóż to mój wybór. Ja ich mogę polecić. Z biurem można się dogadać.

K
@Zbigniew

Polecam prace poszukać samemu najlepiej więcej pracownik zarobi

Aldek
@K

Ameryki nie odkryłeś, ale jak się nie ma znajomości to też można źle trafi. Agencja to dobra opcja na start aby się rozeznać. Przynajmniej w większości ofert jest gdzie spać.

Zbigniew
@K

gdybym chciał inaczej to bym tak zrobił - mój wybór, a agencja jest uczciwa! Zarobki u nich mam bardzo dobre! ZUS odprowadzony, A1, EKUZ, podatek FR wynagrodzenia na czas. Jak dla mnie to taka forma zatrudnienia mi odpowiada

Patryk

Byłem na wyjeździe z tej agencji na zbiory winogron. Wszystko było w porządku, zgadzało się z tym co obiecywali. Solidna agencja, polecam.

Suchar

Może nie współpracuje z tą agencją zbyt długo ale jeśli chodzi o mnie to jestem zadowolony. To tak ogólnie. A rozkładając to na czynniki pierwsze to pewnie i są lepsze agencje ale jak to się kolokwialnie mówi "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Tu wypłata na czas a to jest najważniejsze ( i zgodna z wypracowanymi godzinami) aro chyba najważniejsze. Warunki mieszkaniowe też Ok. Ja bym polecił tą agencję.

Zostaw merytoryczną opinię o GRH - Rzeszów

• Jak się pracuje w GRH?

Zobacz opinie na temat firmy GRH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 200.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 63 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRH?

Kandydaci do pracy w GRH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRH