GRH

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o GRH

Radosław

Bardzo polecam GRH, zwykle jestem negatywnie nastawiony na agencje pracy i omijam je jak ognia. ALE Skontaktował się ze mną rekruter. Zaciekawiła mnie jego wiadomość przy zaproszeniu, odpisalem dostałem ofertę/ogloszenie. Było ciekawe, krótkie i konkretne. Brakowało tylko widełek płacowych (rekruter telefonicznie wyjaśnił powód i powiedział tyle ile mógł). Szybkie umówienie na rozmowę, która była naprawdę na fajnym poziomie. Nie spotkałem jeszcze kompetentnego rekrutera. A tutaj miłe zaskoczenie, dialog, dużo konkretów i techniczna rozmowa. Widać było przygotowanie Pana S. Na każdym etapie byłem informowany o przebiegu mojej kandydatury. Może i finalnie nie doszło do zatrudnienia ale kontakt do Pana Seweryna na pewno zachowam.

Alicja

Cześć!!! BARDZO polecam agencję GRH! Wcześniej pracowałam sezonowo w Holandii i Danii co było koszmarnym doświadczeniem! Teraz zdecydowałam się na Francję i na agencję GRH co było strzałem w 10!!! Szybki proces rekrutacji, Pani Gabriela znalazła mi miejsce pracy, mimo że mogłam sobie pozwolić na dość krótki wyjazd. Co prawda jest trochę papierów do wypełnienia na początku, ale gdy już się przez to przebrnie, to wszystko idzie z górki. A przy wypełnianiu dokumentów, zawsze można do nich zadzwonić i dopytać jak się nie jest czegoś pewnym. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Być może piszą je osoby, które zostały odrzucone w procesie rekrutacji i teraz piszą, żeby sobie ulżyć... Ja natomiast przeszłam rekrutację, wyjechałam do Francji (pracowałam na housekeepingu), zarobiłam ładną kasę, wróciłam do Polski i mogę agencję BARDZO polecić ! Zawsze jak miałam pytania, to odbierali telefony albo zaraz oddzwaniali. Wypłaty też się zgadzały z tymi, które były proponowane na początku. Pełen profesjonalizm!

Arek

Dobra agencja, w niedzielę wieczorem złożyłem CV na portalu Indeed, a kolejnego dnia rano, dostałem już telefon. Dziękuję bardzo Panu Marcinowi Stochmalowi, który przeprowadził mnie przez proces rekrutacji, który zakończył się pomyślnie, a ja dostałem swoją pracę :) Pozdrawiam

JM Nowy wpis

Nigdy we Francji jeszcze nie byłem a jest tu taka oferta dla pomocy technicznej, myślę czy by nie pojechać, co o tym sadzicie? piszą, że angielski też posłuży jako język komunikacji więc spełniam w teorii wszystkie wymogi. Jak na czysto z kasa wyjdę?

wiesiek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Czy pracował ktoś z tej agencji we francji jako monter rusztowań? i może się wypowiedzieć o warunkach itp?

FJ Nowy wpis

Cześć i co, miał ktoś tak jak poprzednia Pani pisała, że do innej agencji odsyłają? Ja myślałem o tej ofercie dla montera na Berlin, która jest wystawiona. Tu akurat jedna osoba musi być niemieckojęzyczna to ktoś może się taki znajdzie, ale powiedzcie czemu nie ma możliwości pracy w systemie rotacyjnym? Napisali to wytłuszczonym drukiem.

Monika Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Odpowiedziałam na ofertę na stronie agencji i byłam rekrutowana do niej. Wszystko było w porządku. Okazało się jednak, że to była tzw. wstępna rekrutacja, a dalszy jej ciąg i agencją, która ma być stroną umowy jest już inna - SunGroup. Również z Rzeszowa. Pierwszy raz spotkałam się z takim trybem. Czy ktoś miał podobnie? Czy ktoś korzystał z zatrudnienia oferowanego przez tę agencje Sungroup? Wiem, że tutaj o GRH i akurat z nimi nie miałam żadnego problemu. Tylko jak już zaczynam szukać czegoś o tej agencji Sungroup to nigdzie żadnej opinii, żadnej informacji od byłych/obecnych pracowników. To jest dla mnie dziwne. Oferta dotyczyła pracy pokojówki w hotelu w okolicy Zeulenroda - Tribes. Może tutaj znajdę kogoś kto miał podobnie

Pracuje w tej agencji ponad 3 lat jestem zadowolony wszystko jest ok polecam

JA
@Andrzej

Witam, czy takie 3 lata pod agencją mogą cokolwiek dawać? Mam na myśli jakieś przywileje lub cokolwiek? chyba, że czuje się Pan traktowany identycznie jak na samym początku? Cały czas obsługuje tylko jedna osoba czy jak to wygląda?

Twardzieusz

Witam. Jestem pozytywnie zaskoczony. Z opowieści i internetu słyszałem więcej negatywny opini jak pozytywnych. Suma sumarum jest Oki i mogę z czystym sumieniem polecić.

U
@Twardzieusz

A powiedz tylko jakie te opowieści słyszałeś, że gdzieś na necie o tym gadali a mimo wszystko postanowiłeś spróbować? ciekawi mnie co ostatecznie do tego zmotywowało?

GRH to wiarygodna firma z profesjonalnym personelem. Wszystkie sprawy są dopilnowane a pracownicy zadbani. Jeśli pojawia się wątpliwość lub problem, sprawnie się tym zajmują. Polecam GRH, ponieważ jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Czy w GRH zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Zibi

Najlepsza agencja co do pracy we francji pracowałem tam i nadal będę starał się wyjechać z tej agencji pozdrawiam wszystkie tam panie

PZ

A widziałem właśnie jedna ofertę od agencji podczas przeglądania Wieliczki. Na produkcje kogoś szukają. Pracował ktoś na tam na miejscu może? piszą ze wdrażają i jest dopłata na dojazd 120 zł. to niezależne od lokalizacji?

Julia S

Dziekuję Panu Erykowi za super podejście do pracownika, sprawny kontakt i pomoc na każdym etapie. Praca w hotelu w Alpach była ciekawym doświadczeniem, z chęcią wrócę w przyszłości!:)

poczta@bubu.lodz.pl

Byłam na zbiorach winogron. Był to bardzo udany wyjazd. Plusy : rekrutacja na wysokim poziomie. Pieniądze na czas MINUS to pani opiekunka na miejscu Pani Joanna. Jak usłyszycie to imię to oznacza że musicie sobie radzić sami. Ale ogólnie cały wyjazd Super

FQ
@poczta@bubu.lodz.pl

Od kiedy do kiedy trwają zbiory winogron? Miałaś zapewnione i opłacone zakwaterowanie? Jak ono wyglądało? Opowiedz coś więcej o rekrutacji, z ilu etapów się składała? Skoro mówisz, że była na wysokim poziomie, to chętnie się dowiem, co i jak :) Pytam, bo może w przyszłym roku bym się tutaj załapała. :)

Jaki dress code obowiązuje w GRH?

Gerard

Ile oferuje na godzinę na stanowisku operatora wózków widłowych bo jest podane od 1900 euro ale przy ilu godzinach pracy czy netto czy brutto to jest? Trochę nie sprecyzowane ....czy ktoś wie ?

Martin

Witam, czy jest tu ktoś kto pracuje na elewacjach w francji,Jeździ autokarem do Annecy i tam go odbierają i zawożą na miejsce. Jak wygląda tam kwestia mieszkania,po ile osób mieszka w pokoju bądź na mieszkaniu. Piszę bo kiedyś w holandi na jednym mieszkaniu spało po 4 osoby w pokoju w mieszkaniu dwu pokojowym z jedna toaleta. Porazka

Przemek (zwany Johnnym)

Chciałbym podzielić się moją opinią i doświadczeniem z pracy dla Agencji Pracy GRH Polska. Od 3 lat pracuję za granicą. Przez 4 miesiące pracowałem w Holandii, a następnie 1 rok w Niemczech (na chwilę obecną + 1 i pół roku we Francji) i pamiętam, że szukałem pewnego razu pracy na zimę i znalazłem właśnie ofertę pracy od GRH Polska. Była to oferta pracy na Francję. Nigdy wcześniej nie pracowałem we Francji oraz nie za bardzo interesowałem się tym krajem, ale postanowiłem spróbować i... była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Wybór Agencji GRH był częścią tej najlepszej decyzji. Pracując bezpośrednio u Polskich pracodawców za granicą, u zagranicznych pracodawców za granica czy też poprzez inne agencje pracy nigdy nie byłem pod taką dobrą opieką jak właśnie tutaj pod skrzydłami GRH. Pamiętam aplikowałem na ofertę pracy w Alpach i szukałem pracy na tamten czas na krótki okres tj. 6 tygodni i taką właśnie ofertę otrzymałem gdzie jest to niemal niemożliwe nigdzie indziej. Cały kontakt z osobami rekrutującymi jest prześwietny. Wszystko zostało z mega uprzejmością mi wytłumaczone na temat wyjazdu, wszystkie kwestie dotyczące płacy oraz godzin pracy, warunków umowy, samej pracy, tego jak praca we Francji wygląda. Dostałem wsparcie / pomoc w wypełnianiu dokumentów, z zaplanowaniem transportu i całą jego organizacją i nawet znalezieniem mi lekarza medycyny pracy z którego usług korzystam po dziś dzień. W żadnym innym miejscu nikt nigdy nie objaśnił mi "całego wyjazdu" tak jak tutaj w tej agencji. Pamiętam, że podczas mojego właśnie pierwszego wyjazdu koordynator utrzymywał ze mną stały kontakt, by upewnić się, że cała podróż przebiega pomyślnie. Będąc już w samym miejscu pracy pani rekrutująca upewniała się czy wszystko jest w porządku jeśli chodzi o to co zapewnić miał pracodawca. Byliśmy w stałym kontakcie odnośnie warunków pracy jak i mieszkaniowych jak i samego kontaktu z pracodawcą. Jeśli chodzi o kwestię zaliczek to tutaj z agencją nie ma najmniejszego problemu. Nie zdarzyło mi się nigdy, by odmówiono mi zaliczki. Pieniądze za badania lekarskie zwracane są z pierwszą wypłatą tak jak jest to napisane. Wszystkie godziny rozliczane są prawidłowo i wypłacane zgodnie z umową. Zawsze terminowo. Nie było ani razu takiej sytuacji gdzie coś się nie zgadzało, bądź musiałbym się o coś upominać bądź też czekać na opóźnione pieniądze. Wszystkie procentowe części nadgodzin są rozliczane na koniec umowy. Pieniądze za przejazd są zwracane po zakończeniu umowy. No nie wiem co mógłbym tutaj więcej dodać. WSZYSTKO JEST DOKŁADNIE TAK JAKIE BYĆ POWINNO. Wiele innych agencji mogło by się uczyć od GRH jak Agencja Pracy powinna funkcjonować. Opiszę również pewną sytuację, która przydarzyła mi się podczas pracy w jednej z restauracji. Pracowałem w tej restauracji jako pomoc kuchenna i z powodu pewnego wypadku byłem forsowany do pracy na pizzerii. Oczywiście spróbowałem swoich sił, lecz nie do końca czułem się dobrze na tym stanowisku. Napisałem wtedy do Pani Pauliny, że nie podoba mi się to, że pracodawca planuje zmienić moje stanowisko pracy oraz że nie czuję się dobrze na tym innym stanowisku. W ciągu 30 minut (!) Pani Paulina skontaktowała się z szefostwem, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację i w moim imieniu oraz agencji przedyskutować ją. Wracając po pauzie do pracy szefostwo przywróciło mnie z powrotem na moje poprzednie stanowisko, które miałem w umowie. Interwencja Pani Pauliny była bezcenna - szybka i zdecydowana reakcja w ciągu 30 minut od momentu mojej wiadomości do niej. Ta historia wywarła bardzo duży wpływ na moje postrzeganie agencji z dobrego na idealny. Opisuję tę historię, ponieważ z doświadczenia wiem jak to wyglądało w innych agencjach. W jednym miejscu agencja tylko dostarczyła mnie do pracodawcy w Niemczech, a zaraz po tym odcięła się ode mnie mówiąc, iż muszę sam sobie radzić od tamtego momentu (mimo, iż "teoretycznie na papierze" zapewniali opiekę). Inna zaś agencja w Holandii również miała się mną opiekować, a wyszło tak, że nie było z nimi kontaktu. Gdy w zakładzie pracy okazało się, że było mniej godzin niż zapewniano to nic z tym nie robiono, kiedy miałem problem zdrowotny zostałem zostawiony sam sobie (niepłatne zwolnienie z powodu COVID, żaden stomatolog nie chciał mnie przyjąć na EKUZ). Na terenie parku w którym mieszkaliśmy został mi skradziony telefon i nikt nie chciał mi pomóc, koordynator w tamtym miejscu zaczął mnie obrażać i grozić, ponieważ okazało się, że jego kolega ukradł mi telefon. Tak więc w końcowych słowach z czystym sumieniem chciałbym polecić tę agencję pracy z całego serca. Jest to najlepsze co mogło mnie spotkać jeśli chodzi o pracę za granicą. Jest to w 100 % obiektywna opinia bazująca na moim aktualnie 18 miesięcznym doświadczeniu z pracy za granica poprzez tę agencję. Chciałbym również pozdrowić szczególnie Panią Paulinę oraz Panią Gabriele i podziękować za to, że w każdym momencie mogę liczyć na natychmiastową pomoc z ich strony w każdej sytuacji :)

Sebastian Rejdych

Witam .Jestem pracownikiem tej firmy już dwa miesiące nie mam żadnych zastrzeżeń co do ludzi pracujących w biurze jak i do szefostwa GRH .Ludzie którzy piszą te źle opinie albo się nie nadawali do tej pracy albo nie chciało im się robić . Są tu ludzie co po 5,6,7 lat pracują a nawet więcej to już samo musi za siebie .

Bullshit
@Sebastian Rejdych

Ale bzdura

Aleksandra
@Bullshit

którą cześć wypowiedzi teraz podważasz? podany staż pracy czy atmosferę, która jemu towarzyszy? jeśli ludzie pracują po 6/7 lat to jakie przywileje z tego mogą wynikać? u kandydatów cokolwiek to zmienia? co w przypadku osób pracujących w biurze?

Jakub

Pan Eryk wspaniały człowiek. Niesamowicie pomocny i miły. Nigdy mnie nie zawiódł. Wszystko sprawnie poszło (znalezienie oferty pracy, lekarze, umowa, transport). Pomogą dosłownie ze wszystkim. Naprawdę ludzie po prostu do rany przyłóż. Cała ekipa zgrana. Nigdy nie zostawiają bez odpowiedzi. Świetnie zorganizowani. Dzięki nim pracuję we Francji. Polecam z czystym sumieniem.

Olek
@Jakub

Ile dostałeś bonusu do wypłaty za recenzje

Agata
@Jakub

Dziękuję za informacje. Będę ubiegać się o pracę.

Aleksandra
@Agata

jako kto? bezpośrednio w Agencji jako rekruter czy jako klientka? czy w tej pierwszej kwestii znane są minimalne wymogi aby móc się dostać? jeśli tak to jakie występują?

Jakub95

Bardzo polecam firmę GRH , pracuje 4 lata i nigdy nie problemów z umowami oraz z pieniędzmi wszystko na czas , kontakt z biurem tak samo na wysokim poziomie

Urszula
@Jakub95

Stawki tutaj są na dobrym poziomie? Jest w tym temacie konkurencyjnie porównując do innych tego typu firm?

Radosław

Zostaw merytoryczną opinię o GRH - Rzeszów

• Jak się pracuje w GRH?

Zobacz opinie na temat firmy GRH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 200.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 63 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRH?

Kandydaci do pracy w GRH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRH