GRH
2 36 64 5 1
Małgorzata Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Profesjonalne podejście do klienta, rzetelne i sprawne przekazywanie informacji zwrotnej. Osobiście wspolracowalam z p. Kamilem i polecam.

Magdalena Nowy wpis
 Rekomendacja

Pracuję z tej agencji już drugi raz. Jak do tej pory nie było żadnych problemów. Kontakt bez zastrzeżeń i pozytywne podejście do pracownika. W samym biurze na prawde zgrana organizacja. Nie ma zamieszań jak to bywa w innych agencjach, czego doświadczyłam. Polecam ;)

Daniel Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

W pełni polecam współpracę. Profesjonalizm i kontakt super. Wszystko jak należy. Obsługiwał mnie Pan Kamil, którego również gorąco polecam

DexterRz Nowy wpis
 Rekomendacja

Pracuje przez ich agencje 3 dzień kontakt z biurem jest ok oferty pracy tez świetne Bo trafiłem akurat w miejsce które mi się podoba. Pan Kamil K. świetnie mnie obsłużył i poinstruował oraz przedstawił cala ofertę itp. Pracuje ze mną 3 chłopaczków którzy byli pierw zatrudnieni przez tą firmę i są mega zadowoleni. Polecam z ręką na sercu

Ranking
Tomisz

Bardzo profesjonalnie przeprowadzony cały proces rekrutacji. Ciągły kontakt i wymiana informacji. Dobre przygotowanie do przeprowadzanej rozmowy i elastyczność jeśli chodzi o dostosowanie się do preferowanych terminów spotkań.

Marcin
Nazwa działu: Handlowy

Profesjonalna Rozmowa. Sprawnie poprowadzony proces rekrutacji. Miła, kompetentna i komunikatywna obsada.Polecam.

Adam

Profesjonaliści w każdym calu. Sprawnie i dyskretnie poprowadzony proces rekrutacji. Miła, kompetentna i komunikatywna obsada. Gorąco polecam.

Piotr
Nazwa działu: Handlowy

Bardzo dobra agencja pracy, pracują w niej kompetentni pracownicy którzy znają się na rzeczy. Przedstawiają ofertę pracy na która wysyłaliśmy swoje CV. Mogę śmiało ja polecić tym którzy maja wątpliwości czy udać się na spotkanie rekrutacyjne...

Agnes

Dziękuję za współpracę. Profesjonalny serwis rekrutacyjny. Dobra komunikacja. Polecam

DP
Nazwa działu: Handlowy

Bardzo szybka reakcja i umówienie spotkania. Kontakt na najwyższym poziomie. Bardzo wysoka kultura osobista. Sama rozmowa bardzo rzeczowa, jednocześnie w przyjaznej atmosferze. Polecam! DP

Mw
Nazwa działu: Handlowy

Super kontakt z rekruterem. Na bieżąco informacja zwrotna. Polecam ????

Harnas_20

Generalnie wszystko ok. Dość rzeczowo, każdy wie o co chodzi :)

Kacper

Polecam serdecznie

Ed.
Nazwa działu: Produkcja

Proces rekrutacyjny przeprowadzony bardzo poprawnie, Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona w komfortowych warunkach dla kandydata.

Bartek

Proces rekrutacyjny przebiegł sprawnie , wszystkie informacje na temat pracy zostały mi przedstawione. Jestem zadowolony i polecam . Ps. Pozdrawiam dwie mile Panie z działu HR :)

Maciej

Bardzo dziękuję za sprawnie przeprowadzony proces rekrutacyjny. Bardzo dobry kontakt, informacje były udzielane w sposób bardzo rzeczowy.

Rafał
Nazwa działu: IT

Dziękuję za proces rekrutacyjny.

Tak1Nie

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie GRH, interesuje mnie praca jako Cieśla.

@Pytanie

Kazda firma podaje stawke godzinowa w brutto /na terenie Francji obowiązuje 35 godzin pracy /tydz dopuszcza się prace 37 godzin/tydz co daje w miesiącu 151 godzin lub 170 godzin / Prostym jezykiem mowiac 4 dni po 8 godzin w piątek do godziny 13,00 ( godziny na śniadanie nie sa płatne) dlatego dostajesz dietę wysokości 9-11 euro ( zależy od regionu i patrona może być kasa lub talon który można zrealizować w restauracji lub w sklepie /zywnosc/ Zadna agencja nie podaje tzw dojazdowek czyli stref od 11km od macierzystej bazy Ja mam /serwis/ za 1 zone 2,54 euro /dzień przepracowany

N8cj
@stan Francji

W Polsce to niedopuszczalne pracować tak mało w tygodniu..

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie GRH?

marek

planuje wyjazd do francji jako momter docieplen ,napiszcie cos wieciej na jakich warunkach itd.i czy polecacie grh pozdrawiam

Łysy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 82 dni.

Planuje wyjazd do Francji jako monter płyt gk napiszcie coś więcej jak ktoś był i pracował już dla grh jakie warunki socjalne jakie opinie.

Xxx

Witam jak wygląda praca we Francji jako monter płyt karton gips ile godzin można pracować tyg i jak wychodzi się miesięcznie ?

Łukasz
@Xxx

Również chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku z góry pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Dział rekrutacji GRH
@Łukasz

Prosimy o kontakt z działem rekrutacji. Chętnie wyjaśnimy wszystko ????

Wujek dobra rada

Bardzo miła rozmowa rekrutacyjna. Profesjonalne podejście rekrutera który zamiast zadawać dziwne pytania był zainteresowany konkretami. Stały kontakt. Do polecenia.

Hugo

Agencja w sumie dobra tylko zależy gdzie trafisz nie polecam filtrów Sędziszów Małopolski (usunięte przez administratora)

Mati

Uważajcie na nowo ofertę pracy monter bardage praca we Francji praca u Turka jedzie się rano po 100 km do pracy w jedno stronę nie płatne godziny obcina i robota bardzo bardzo w szybkim tempie nie polecam już tam bardzo dużo ludzi się przewinęło nie polecam

@Mati

Zawsze możesz zrezygnować Jaki godziny tobie obcina /za sniadani czy za dojazd/ Jeżeli masz obcięte godziny za sniadanie i dojazd to musisz posiadac dietę /od 9 euro w gore / Za dojazd przysługuje tobie tzw dojazdówka powyzek 75 km od bazy chyba 8,20 euro plus ciepły posilek

rafał 22
Nazwa działu: Produkcja

Pracuje w tef firmie od początku roku na magazynie u ich klienta - mogę ich polecić. Wszystko co powiedzieli mi na początku donoście pracy się potwierdziło, kasa na czas. Nie ma z nimi problemów.

Tak2Nie
Witold
@rafał 22

Pracując w magazynie potrzebujesz uprawnień do kierowania wózkami widłowymi i czy firma zapewnia takie kursy, czy samemu należy zdobyć uprawnienia. Mógłbyś o tym napisać?

@Witold

rafal 22!!! To zależy od kierownictwa firmy Jeżeli masz PJ dłużej niż 5 lat możesz obslugiwac podnosniki teleskopowe nożycowe czy sztaplarki mini koparke max do 6 ton masy całkowitej po krótkim przeszkoleniu przez kierownika działu /obsluga i bezpieczeństwo/ Wymóg upranien na ten sprzęt jest olewany przez inspektorow pracy ale nie przez zandarmow jezeli wyjedziesz na drogę publiczna

Wojtex

Piszecie że dla montera KG we Francji dajecie 2500 na rękę. I minimum 50 godzin na tydzień. We Francji nie można pracować więcej niż 48. Płacicie 50 % ??

@Wojtex

Wojtex !!! Troche jestes w bledzie Na terenie Francji obowiązuje 151 godzin roboczych w miesiącu Dozwolone jest praca przez 170 godzin pracujących pod jednym warunkiem ze masz urlop podzielony na 2 etapy 24 dni latem i 6 dni zima Wiec zapomnij o stawce 50% gdyż w tym przypadku patron musi składać zeznanie dlaczego czemu oraz jaka jest stawka itd. zatrudnia na wydłużonych godzinach pracownika Wiekszosc patronow stosuje prosta taktykę za soboty placi gotowka czyli omija księgowanie tych sobót Jeżeli będziesz sam to ciężko będzie zrobić nawet 40 godzin /tydz Jest jeszcze jeden haczyk na robotach publicznych jest zakaz pracy w soboty /szpitale szkoły domki finasowane przez dep. region/

Matek

Słaba organizacja, kłamstwo...

TakNie1
Adam
@Matek

Dlaczego napisałeś o kłamstwie w firmie i złej organizacji ? Napisz więcej szczegółów o tym.

Arek

@szukający pracy Wystawić opinię o pracy w firmie może ktoś pracujący w firmie. !! Dla mnie to dobry pracodawca!

Tak3Nie
szukający pracy

Firma zamieszcza od dawna ogłoszenia na wszystkich portalach o pracy mnóstwo ogłoszeń na temat jednego stanowiska pracy w jednej firmie. Z opisu wynika, że nie trzeba żadnego doświadczenia i takie tam cuda wianki, a ja się pytam jakim cudem przez tak długi czas nikt się nie zakwalifikował do tej firmy?? Firma swoją drogą nawet nie raczy odpisać na aplikacje, jak zresztą większość polskich... Szukam pracy a tu wszędzie jedynie ogłoszenia tej firmy, nic nie dające i nic nie wnoszące. Moim zdaniem to spamerzy, a nie pośrednicy pracy.

TakNie2

Zostaw opinię o GRH - Rzeszów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie