Opinie o GRH w Rzeszów

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy GRH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GRH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o GRH w Rzeszów

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Zet
Były pracownik

Przestrzegam wszystkich przed tą nieuczciwą agencją.(usunięte przez administratora)na wynagrodzeniu.Na dwóch wypłatach (usunięte przez administratora)mnie na 5000 zł,a na koniec zwolnili mnie dyscyplinarnie.Powodem było niestawienie się w pracy.Nie stawiłem się,bo zaraziłem się Covidem,a ich poinformowałem jeszcze w weekend o objawach.W poniedziałek zostałem skierowany na test,dlatego nie przyszedłem do pracy.Poza tym logiczne jest,że o pracy nawet nie było mowy.Zwolnili mnie żeby nie zapłacić chorobowego.Totalny brak poszanowania przepisów prawa i człowieka jako pracownika.Sprawa trafiła do sądu.Będę domagał się wyrównania wynagrodzeń i odszkodowania za bezprawną dyscyplinarkę.Jeżli ktoś już zdecyduje się na współpracę z nimi co odradzam,to trzeba monitorować absolutnie wszystko.Zapisywać godziny pracy, pilnować pasków z wypłaty,o które zawsze trzeba się prosić kilka razy.Smsy,maile,wszystko zapisywać.Tak żeby mieć później papiery do sądu.Ja mam na nich wszystko.Czekam na proces.

1
Kamil
Kandydat

Jak dla mnie ta agencja to strata czasu. Dodatkowo większość portali z pracą jest zapełniona przez ich ogłoszenia co jest niesamowicie irytujące dla poszukiwacza pracy. Odnoszę wrażenie, że kilka ogłoszeń dotyczy tej samej oferty (są one tylko inaczej sformułowane), a tych ofert jest mnóstwo.... Rozmowa telefoniczna z rekruterką była sztywna, a zadawane pytania z kosmosu nie mające nic wspólnego z ofertą (Aczkolwiek Pani była bardzo miła i uprzejma). Mimo wszystko nie chciałbym więcej korzystać z ich usług.

Kamila
Pracownik

Nie polecam. Stawki słabe czasem najniższe SMIC do tego jak praconwik podpisze umowę zero kontaktu z agencją. Nie polecam GRH Polska

Nina
Klient

Bardzo profesjonalny proces rekrutacyjny. Udzielenie wszystkich istotnych informacji, szybki i sprawny kontakt. Pan Kamil bardzo sympatyczny i pomocny. Polecam

Kamila
Pracownik

Nie polecam. Stawki słabe czasem najniższe SMIC do tego jak praconwik podpisze umowę zero kontaktu z agencją. Nie polecam GRH Polska

Zespół rekrutacyjny FR Nowy wpis
Pracownik
@Kamila

Kontakt z Agencją działa w obie strony, podawane są telefony kontaktowe do odpowiednich osób. Po potwierdzeniu przybycia na miejsce i rozpoczęcia zatrudnienia pracownik kontaktuje się w chwili swej dostępności z agencją by nie kolidowało to z wykonywaną pracą, jeżeli dostrzega taką potrzebę. Stawki zaczynają się od SMIC, jednak nie każdy potrafi wykorzystać daną szansę na zatrudnienie i zdobywanie doświadczenia.

Kamila Nowy wpis
Były pracownik
@Zespół rekrutacyjny FR

Jakoś nie odczułam zainteresowania się moja osoba będąc już w Francji.

Magdalena Nowy wpis
Były pracownik
@Kamila

Również wyjechałam z Nimi na sezon zimowy. Odnosząc się do tego komentarza całkowicie się nie zgadzam, kontakt z Agencją jest cały czas. Jeśli miałam sprawę wystarczyło zadzwonić do rekrutera, wszyscy jesteśmy dorośli... Zarobki są podobne jak w większości hoteli. Polecam

Kamila Nowy wpis
Były pracownik
@Magdalena

Znam opinie z facb. i są podobne do mojej czyli brak kontaktu. Do Pani Gabrieli brak kontakt Aneta to samo a już nie wspomnę o Monice. Nie polecam

Administrator

Interesuje mnie praca jako Osoba Sprzątająca w firmie GRH. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

sabina
Kandydat
@Administrator

nie polecam

Sebastian
Kandydat

Kontakt z panem Kamilem w pełni profesjonalny. Na bieżąco informował o procesach, etapach i decyzjach.

Wojtek
Były pracownik

Witam pracowałem w tej firmie we fr

 Rozmowa kwalifikacyjna
GRH prowadziła rekrutację na stanowisko Praca w sadzie przy zbiorze jabłek Francja. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Rzeszów
BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.
(136 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego
Rzeszów
Practical Office Łukasz Wasiak
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Operator koparki
Rzeszów
Wielgos Krzysztof Firma Budowlano Instalacyjna Wod-Kris
(10 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Administrator

Czy w firmie GRH można pracować zdalnie?

Mrówa
Były pracownik

Monter rusztowań, Pokak, zatrudniony w Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii czy na budowie elektrowni atomowej we Flamanville, płn. Francja, zarabia dobrze ponad 3200 euro na miesiąc ok.38h w tygodniu. GRH proponuje...ok.1500 euro, i czarującą opcję "nadgodziny". Oferta all inclusive.

Krystian
Były pracownik

Dramat. Agencja zbiera ogłoszenia o pracę z portali francuskich i oferuje je na polskich. Nic więcej. Nic nie wiedzą o oferowanej pracy, kiedy o cokolwiek zapytasz, usłyszysz klasyczne banały. Nie decydują o niczym, a tylko tworzą pod ofertę "cv" kandydata i wysyłają aplikację, na zasadzie, uda się, albo się nie uda. Ogłoszenia znajdujące się w ofercie agencji, można znaleźć na stronach agencji tymczasowych we Francji, ale też wielu, wielu w Polsce.

Zespół_rekrutacyjny_FR
Pracownik
@Krystian

Współpraca z naszą agencją odbywa się na określonych zasadach - odpowiadamy za prowadzony proces rekrutacyjny. Agencja GRH rekrutuje kandydatów pod ofertę konkretnego zamówienia, a kandydat otrzymuje informacje zwrotną. To pracodawca podpisuję z kandydatem umowę, i przyjmuje tą odpowiedzialność. Zapraszam do zapoznania sie z aktualnymi ofertami na stronie www.grhpolska.com, jeżeli nadal sprawdzane są nasze ogłoszenia:)

Krystian
Kandydat
 Pytanie
@Zespół_rekrutacyjny_FR

Proszę nie żartować. Zgłosiłem chęć udziału w procesie rekrutacyjnym oferty pracy z waszej strony. Moja kandydatura niby została zaproponowana francuskiemu pracodawcy, który odmówił, niby dlatego, że nie mam doświadczenia do danego stanowiska. Po kilku dniach, otrzymałem informację z innej agencji zatrudnienia, że...pracodawca ten sam, który odmówił mojej kandydaturze oferowanej przez GRH, jest zainteresowany zatrudnieniem mnie w jednej z fabryk, za pieniądze o około 600 euro większe, jak te z niespełnionej ofert GRH. Ten sam pracodawca, ta sama firma, to samo stanowisko, i takie cuda. Może czas wyjaśnić w GRH, dlaczego tak się dzieje?

Jarek S
Były pracownik
 Pytanie

"Zabiły" mnie rozmowy z pracownikami GRH - Rzeszów. Proponują 1400-1500 euro na miesiąc, 35-40h w tygodniu, a na twierdzenie, że to bardzo marne pieniądze, odpowiadają, że zawsze można pracować po godzinach, i dobrze zarobić. Ręce opadają, nogi się wyginają. Będziesz pracował/pracowała 24h/24h to "zarobisz". Agencja "przemiału". Miłe panie, "na słuchawce" i nic więcej. Mają takie pojęcie o rekrutacji pracowników, jak koń o jeździe na łyżwach. Nie czytają CV, a jeżeli już, to tylko ostatnie zapisy drogi zawodowej, bo po co się fatygować i przeczytać informację o całej drodze zawodowej kandydatki/kandydata?

Zespół_rekrutacyjny_FR
Pracownik
@Jarek S

Wynagrodzenie oparte jest na przepisach prawa francuskiego bo nie każdy rozumie, że 36h pracy w górę jest już nadgodziną, lepiej płata we Francji, niż przyjęty 40 h czas pracy w Polsce. Warto zapoznać się z ofertą by móc ją zrozumień zanim ją się oceni. Dziękuje, że docenia Pan Rekruterów prowadzących rozmowy, bo kultura rozmowy jest dla Nas ważna. Rekruter odpowie na pytania gdyby takie się pojawiły.

Jarek S
Były pracownik
 Pytanie
@Zespół_rekrutacyjny_FR

Tylko ile tych "nadgodzin" trzeba wypracować? I kiedy? 36h na pięć dni to jest 7h dziennie, plus 1h przerwy. Już mamy przynajmniej 8h. Zaczynamy o 8h, kończymy o 16h, plus dojazd do pracy, powrót, kolejne godziny. To, za 1400-1500 euro, ale...jeżeli chcesz więcej, pracuj po godzinach i wtedy przestaje być "pięknie", bo trzeba tyrać do 18h, 19h, dzień w dzień, żeby zarobić, może 1900-2000e. I nie zawsze jest możliwość "robienia" nadgodzin. Podstawowa wypłata ma być na tyle mocna, żeby człowiek nie musiał się "styrać" na nadgodzinach, bo nadgodziny to ma być pozytywny bonus, a nie konieczność. I jeżeli już wspominamy o "rozumieniu francuskiego prawa" to proszę spojrzeć w tabele diet - deplacement - jakie powinny być płacone obywatelowi Rzeczypospolitej, zatrudnionemu na terenie Republiki. Pozdrawiam serdecznie.

Administrator

Podobno pracując jako Pracownik Restauracji można liczyć na 3500 PLN na rękę. Czy to prawda?

Marta
Pracownik

Proces rekrutacji pod przewodnictwem Pana Kamila odbył się bezproblemowo. Profesjonalne podejście, udzielanie wszystkich niezbędnych informacji i pomoc! Polecam!

Administrator

GRH prowadzi rekrutację na stanowisko Murarz. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Administrator

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Pokojowa / Pokojowy w GRH i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Zet
Były pracownik

Przestrzegam wszystkich przed tą nieuczciwą agencją.(usunięte przez administratora)na wynagrodzeniu.Na dwóch wypłatach (usunięte przez administratora)mnie na 5000 zł,a na koniec zwolnili mnie dyscyplinarnie.Powodem było niestawienie się w pracy.Nie stawiłem się,bo zaraziłem się Covidem,a ich poinformowałem jeszcze w weekend o objawach.W poniedziałek zostałem skierowany na test,dlatego nie przyszedłem do pracy.Poza tym logiczne jest,że o pracy nawet nie było mowy.Zwolnili mnie żeby nie zapłacić chorobowego.Totalny brak poszanowania przepisów prawa i człowieka jako pracownika.Sprawa trafiła do sądu.Będę domagał się wyrównania wynagrodzeń i odszkodowania za bezprawną dyscyplinarkę.Jeżli ktoś już zdecyduje się na współpracę z nimi co odradzam,to trzeba monitorować absolutnie wszystko.Zapisywać godziny pracy, pilnować pasków z wypłaty,o które zawsze trzeba się prosić kilka razy.Smsy,maile,wszystko zapisywać.Tak żeby mieć później papiery do sądu.Ja mam na nich wszystko.Czekam na proces.

1
Zespoł_rekrutacyjny_FR
Pracownik
@Zet

Działania w stosunku do każdego pracownika mają uzasadnione w przepisach prawa pracy.

Zet
Były pracownik
@Zespoł_rekrutacyjny_FR

Sąd zadecyduje o tym!

pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Zet

Co to za bzdury? Najpierw się olewa prace i warunki umowy a potem się płacze bo się zostało z niczym? Warunki umowy jak dla mnie z umowy są klarowne, jeśli się poinformuje biuro o nieobecności i pracodawce to nie ma żadnych problemów a najwidoczniej Pan sam stworzył problem nie uzasadniając go więc nic dziwnego, że poleciała dyscyplinarka....a tak na marginesie to sądy pracy umarzają takie sprawy więc powodzenia życzę :)

3
Renegat
Kandydat
 Pytanie
@Zet

z jakiej firmy dostałeś dyscyplinarkę i jaki to była umowa?

Zet
Były pracownik
@Renegat

Z GRH .Umowa o pracę pracownika oddelegowanego do Francji.

Były pracownik
Były pracownik
@Zet

Jest 12 kwietnia a ja nadal nie dostałam rozliczenia wynagrodzenia jak i obiecanego zwrotu za busa. Wynagrodzenie miało być wypłacone do 9 każdego miesiąca. Odradzam współpracy z tą agencją.

Zespół_rekrutacyjny_FR
Pracownik
@Były pracownik

Wynagrodzenie wypłacane jest w stałym terminie, nie odpowiadamy za transze banków. Aktualne bonusy i premie wypłacane zostają po spełnieniu określonych warunków, przedstawionych na początku współpracy. Proszę o kontakt z działem kadr.

Administrator

Na portalu Nuzle.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Paweł
Pracownik

Miałem kontakt z tą firmą podczas procesu rekrutacji. Bardzo miła obsługa, oraz rzeczowe podejście do obowiązków. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Szczególnie dobrze współpracowało się z panem Kamilem.

Karol
Kandydat

Miałem przyjemność przechodzić proces rekrutacyjny z Grupą Grh. Pan Kamil ma profesjonalne podejście, rzeczowo odpowiada na pytania i na bieżąco udziela informacji o postępach w procesie rekrutacji. Z czystym sumieniem polecam.

Administrator

Czy w mieście Nowy Sącz da się zarobić więcej niż 1600 PLN pracując jako Sprzedawczyni?

areksz289
Pracownik

Witam, bardzo pozytywnie oceniam proces rekrutacji przeprowadzony przez Pana Kamila. Pierwszy kontakt tel. miał miejsce w poniedziałek, kolejny następnego dnia a w piątek spotkanie w siedzibie firmy potencjalnego pracodawcy, zakończone pozytywnie. Pozdrawiam serdecznie

Kamil
Kandydat

Jak dla mnie ta agencja to strata czasu. Dodatkowo większość portali z pracą jest zapełniona przez ich ogłoszenia co jest niesamowicie irytujące dla poszukiwacza pracy. Odnoszę wrażenie, że kilka ogłoszeń dotyczy tej samej oferty (są one tylko inaczej sformułowane), a tych ofert jest mnóstwo.... Rozmowa telefoniczna z rekruterką była sztywna, a zadawane pytania z kosmosu nie mające nic wspólnego z ofertą (Aczkolwiek Pani była bardzo miła i uprzejma). Mimo wszystko nie chciałbym więcej korzystać z ich usług.

Ozog
Pracownik
@Kamil

Rekrutację prowadzą dzieci bez doświadczenia dyletanci idioci nie wiedzą jak zadawać pytania pracę nie wiem kto im zlecił Firma kapitał zakładowy 10 000 zł czyli nie odpowiada za nic Banda nieudaczników idiotów dają ogłoszenia na darmowych portalach bo nie stać ich na pracuj pl i inne portale omijać szerokim łukiem Banda kretynów

1
Administrator

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko przedstawiciel handlowy w GRH? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o GRH - Rzeszów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w GRH?

  Zobacz opinie na temat firmy GRH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w GRH?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 41 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jakie są opinie klientów o firmie GRH?

  Liczba opinii klientów firmy GRH, to 26, z czego 23 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GRH
3.7/5 Na podstawie 86 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Laurowa 2
  35-232 Rzeszów
 • NIP: 5170360941 KRS: 0000442546
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024