GRH
counter
3 45 134 5 1
Anna Nowy wpis
Kandydat

Staram się o pracę za pośrednictwem GRH. Do tej pory, jestem bardzo zadowolona ze współpracy. P. Ewelina, która przeprowadziła ze mną pierwszy etap rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się dużym profesjonalizmem, wiedzą i zaangażowaniem. Po kilku dniach, otrzymałam zaproszenie do drugiego etapu rozmów- już z udziałem pracodawcy. Po drugiej rozmowie kwalifikacyjnej p. Ewelina skontaktowała się ze mną by porozmawiać o moich wrażeniach i dopytać czy nadal jestem zainteresowana stanowiskiem. Aktualnie czekam na wyniki rekrutacji. Pośrednictwo GRH w poszukiwaniu pracy, uważam za kompetentne i profesjonalne.

Szymon Nowy wpis
Kandydat

Pracują tam niekompetentni ludzie przez których tylko człowiek traci czas, nie polecam

Kandydat Nowy wpis
Kandydat

Profesjonalny zespół i proces rekrutacyjny od początku do końca. Rzeczowy, merytoryczny, na wysokim poziomie sposób prowadzenia rozmów. Polecam.

Wojtek Nowy wpis
Kandydat

Profesjonalny kontakt. Wartościowe informacje o pracodawcy. Szybka i rzeczowa informacja zwrotna. Gorąco polecam

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Michał
Kandydat

Zacznijmy od tego że na wstępie zaproponowano mi kawe/herbate/wode z czym nie spotkałem się nigdzie indziej w trakcie poszukiwania zatrudnienia. Sama rozmowa bardzo na luzie i bez niewygodnych i dręczących pytań. Ogólnie rozmowa prawie jak przyjacielska. Co do warunków to jest bardzo czysto i schludnie. Nic dodać nic ująć. Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm. Informacja zwrotna bardzo rzetelna i szybka. Wyszedłem z biura z uśmiechem i pełen nadziei i entuzjazmu. 2 dni później dostałem zaproszenie na rozmowę z pracodawcą.

TakNie

Obecnie GRH do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Konsultant IT. Na Nuzle.pl dodano ogłoszenie 17 lipca.

@Pytanie

Oferta która dodaliśmy dotyczy rekrutacji dla naszego Klienta. Zapraszamy do aplikowania.

K.B
Kandydat

Rekrutacja prowadzona przez p. Kamila Kaszyckiego z GRH była bardzo dużą przyjemnością. Bezproblemowy kontakt, merytoryczne pytania, profesjonalnie przeprowadzony proces sprawdzenia kwalifikacji. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona elastycznym podejściem do mnie, jako kandydata. Zdecydowanie polecam

Anna

Zaraz na drugi dzień od momentu wysłania aplikacji otrzymałam telefon. Rozmowa bardzo miła i rzeczowa. Polecam!

W.S
Klient

Pan Kamil Kaszycki to zdecydowania osoba godna polecenia jeśli chodzi o rekrutacje, świetnie znał profil firmy dla której prowadził rekrutacje, bardzo kompetentna osoba , zainteresowany losem rekrutowanej osoby aż do samego końca procesu. Bardzo uprzejmy i kulturalny. Oby więcej takich osób , polecam mega mocno!

michal

Nie polecam wyslalem cv czekalem na odpowiedz tydzien po czym dowiedzialem sie ze jednak jestem w poczekalni jako drugi a nie pierwszy do pracy jak pierwotnie mialo byc ,nastepnie otrzymalem odpowiedz ze oferta nie aktualna Po czym dodano oferte ponownie ,ogloszenie znow jest zamieszczone na ta samą oferte pracy Praca w GRH jest dla ludzi lepszego sortu

TakNie1
@michal

Panie Michale, proszę o kontakt na doradca@grhpolska.com i wyjaśnimy sprawę.

Tak1Nie1
michal
@Manager GRH

Pan sobie sprawdzi traktorzysta do francji ,ja tu nie mam czego z wasza firma wyjasniac wy to sobie wyjasnijcie

Tak2Nie

Manager GRH

Panie Michale, osoby do nas aplikujące dostają informację drogą mailową na temat administratora. Być może wiadomość wpadła do spamu. Dodatkowo klauzula zamieszona jest na naszej stronie przy każdej ofercie. Proszę o kontakt A wyjaśnimy sprawę. (usunięte przez administratora)

M.S

Bardzo jestem zadowolona z przeprowadzonej rekrutacji w GRH. Wysłałam cv i w krótkim czasie odezwał się do mnie Pan Kamil, który bardzo profesjonalnie przeprowadził ze mną rozmowe rekrutacyjną. Panie Kamilu, współpraca z Panem to ogromna przyjemność, dziękuję bardzo za miłą współpracę, której efektem jest to, że dostałam stanowisko na które aplikowałam. Pozdrawiam.

SSC

Zarejestrowałem CV w bazie. W bardzo krótkim czasie skontaktował się rekruter i dopasował moje umiejętności do wymagań w ofercie potencjalnego pracodawcy. Rozmowę wspominam bardzo dobrze. Specjalista ds. rekrutacji cechował się wysoką kulturą osobistą, zadawał rzeczowe pytania i prowadził przez rozmowę. Polecam.

AW
 Rekomendacja

Witam! Jak najbardziej polecam firme GRH, a w szczególności Panią Ewelina. Rozmowa miła, konkretna, rzeczowa. Co dalej się okaże, ale jestem zadowolony z pracy rekrutera. Pozdr.

Artur

Polecam wspolprace z firma GRH - w szczegolnosci Pani Ewelina - osoba rzetelna & kompetentna, bardzo dobra komunikacja & informacja zwrotna Pozdrawiam.

gh

Bardzo profesjonalna obsługa. Częsty kontakt ze strony rekrutera, który na bieżąco informował o postępach rekrutacji i odpowiadał na wszystkie pytania, co było dla mnie bardzo cenne i pomocne (podziękowania dla Pani Eweliny:-)). Już na wstępnym etapie od rekrutera dowiedziałam się na tyle dużo o firmie i oczekiwaniach odnośnie stanowiska, na które aplikowałam, że z większą pewnością i pozytywnym skutkiem odbyłam rozmowę kwalifikacyjną. Polecam agencję GRH - Rzeszów!

Tak2Nie
jangaw

Polecam współpracę, luźna, rzeczowa rozmowa. Wszystko wyjaśnione, bez żadnych niedomówień.

Piotr Głogowski

Świetne wrażenia ze współpracy z Panem Kamilem Kaszyckim. Profesjonalne podejście oraz bardzo miła atmosfera podczas procesu rekrutacyjnego. Serdecznie polecam i pozdrawiam!.

Krzysztof

Polecam współprace z agencją GRH. Bardzo dobry kontakt z Panem Kamilem Kaszyckim który szybko przedstawił mi interesującą ofertę pracy oraz przeprowadził rozmowę na to stanowisko.

Sebastian

Miła oraz rzeczowa obsługa.

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o GRH - Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

GRH
3/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Laurowa 2