Opinie o Amazon w Sady

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Amazon. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Sady

majka

Witam Amazon chciałabym wiedzieć czy mozna sie dostać przez firme ?od razu ja do Hm ? nie przez agencje Ranstad jestem zainteresowana

Yachu

Jak pisałem że te syny przejedzą waszą kwotę wolną czy ulgę dla młodych to jakoś nikt (usunięte przez administratora)nie wierzył :-) Pisałem kwota wolna rozliczana rocznie z pitem bo ssyny będą to traktowały jako wzrost wynagrodzenia !!!!!! Zaorał bym to miejsce !!!!! Wylęgarnia biedy !!!! Spalarnia marzeń (usunięte przez administratora)!!!!! Cztwry nazwiska oprawców !!!! Dwa Polskojęzyczne !!!!! No (usunięte przez administratora) !!!!

Niko95

Obecnie minimalna stawka godzinowa brutto przy umowie o prace to 23,50 zł.Amazon oferuje całe nędzne 24 zł brutto na godzine dla nowych pracownków(a frazes do 27,60 zł ma zachęcic potencjalnych nowych pracowników bo to nie jest stawka godzinowa a jest tu po prostu doliczona indywidualna osobna premia frekwencyjna dla kazdego pracownika).Tak tragicznie jeszcze nie było.Wstyd dla tak duzej i bogatej firmy by oferowac tak mizerną stawke godzinową(24 zł) na poziomie minimalnej krajowej(23,50 zł).

Yachu

Podobno się dogadali !!!!! Jest porozumienie !!!!! Było 24 brutto a teraz reklamują 27.60 więc postanowili im to uznać, wzrost wynagrodzenia w wysokości 15% buahauahahahah Co(usunięte przez administratora) !!!!!! Nie pasuje huahauahahhaha Amazon tylko dla tych co nie zostali zaproszeni do Media Marktu !!!!!

Tu nie ma czegoś takiego jak przebieg rekrutacji. Aplikujesz/wysyłasz CV, HR wysyła ci kwestionariusz do wypełnienia. Dają ci termin na zrobienie badań lekarskich w LuxMedzie, następnie jesteś umawiany na Day0 i rozpoczynasz pracę w jednym z najpopularniejszych kołchozów w PL.

Brak?

logo firmy Drukarz fleksograficzny
Asistnet Work Group
logo firmy Operator maszyn - Pracownik produkcji
GLUTENEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Pracownik produkcji
PPT Sp. z o.o.
Yachu

1.50 brutto ? 1.1 netto !!!! 100 godz = 110zł buahauauaj Ja wiem że nie wolno się naśmiewać buahahahahahahahahhahaaaaaahahahahah Ja wiem że macie możliwość rozwoju buahauuauaaaahahahaauaabauahuauahah Darmowy transport i (usunięte przez administratora)macie wliczoną w wynagrodzenie bahahahabauhabauahaha Obiad na ile wycenili żeby ta ścierwostawka nie wygładała tak zenująco ? 60zł buahauauajajaaahauaauuauauauahuah Pamiętajcie że wstyd pozostanie z Wami do końca !!!!! Tego nie zmyjesz pod prysznicem buahau 1.50 aaahahahhahahhahah

Qwerty

A jaka tam była stawka do tej pory na L1 12,80€ ?

Yachu

Sady organizują łapankę buahauahahahauau Stawka z 2012 roku buahuahahahahah 18.7 ? Kg truskawek, kolejna godz paczka fajek 5l beny kolejne 2 godz obiad w maku 2 godz buahauahauau Kubełek hot wingsów to dzisiaj 70zł za 30 szt czyli 2.33 szt. Muszę zapytać czy w USA też pracują za równowarość 8szt wingsów buahaauauuau Praca w Amazon ? (usunięte przez administratora)

Spacetruckin
@Yachu

Yachu,zgadzam sie z toba w calej rozciaglosci. To bezwzgledna korporacja nastawiona tylko na zysk,zaklamana,pracownikow wyciskajaca jak sokowirowka. Ile teraz dadza? Moz z dwa zety i w styczniu bedziemy zarabiac na poziomie minimalnej krajowej. Slowem socjal za tak ciezka prace,a jednoczesnie te (usunięte przez administratora)beda twierdzic,ze nadal mamy konkurencyjna stawke. I beda wychwalac te swoje (usunięte przez administratora) warte benefity,z ktorych malo kto korzysta. Dojaz za darmo? Inaczej by nikogo do pracy nie znalezli. Obiady,owszem,jak sie tyle h pracuje,to pos.regeneracyjny musi byc zapewniony. Reszta to banal,nie ma co sie rozwodzic nad tym. Czekamy na otwarcie giganta odziezowego w Krzesinach w tymze roku. Potrzebuja3000pracownikow. I ciekawe,co zrobi "najlepszy"pracodawca na swiecie?????????????????

Sprostowanie stawka z 2022roku

@Spacetruckin

Dziękuję ???? :-) zyczę dobrego pracodawcy który będzie umiał się z Tobą podzielić dobrem wyprodukowanym twoimi rękoma. Na takich podobnych do amazońskich synów nie traćcie swojego cennego czasu !!!!! (usunięte przez administratora) !!!!

Rafal
@Spacetruckin

Dzisiejszej nocy, na all hands wyraźnie nas wyśmiano, mówiąc że składnia wypłaty to transport pracowniczy, karta m-sport i luxmed. Żart ! I kpina z pracownika !

@Rafal

To chyba grunt pod żenująco niski wzrost wynagrodzenia, który zostanie wam niebawem zakomunikowany bauhbauhbauhbauhbauhbahuba

Spacetruckin
@Rafal

Rafal,bylo to bicie korporacyjnej piany,zwykly sped,zero konkretow,a za to wielka propaganda sukcesu w stylu sowieckich specow od propagandy. Miedwiediew,putin i reszta choloty mogli by sie od nich wiele nauczyc. Rynek zweryfikuje te firme,ludzie zaglosuja nogami.

Zgadzam się
@Yachu

Widziałam to ogłoszenie. Najlepsze w nim jest to że zapewniają możliwość rozwoju w strukturach korporacji ???????????????? jak ja tam pracowałam to też tak pisali. A tak naprawdę trzymali człowieka tylko do tego czasu jak mieli jakieś zniżki. Ulgi w podatkach. Podobno były jakieś dopłaty do pracowników z unii europejskiej do 9 miesięcy. Dlatego jak ktoś dobrze pracował to właśnie tyle przepracował. A potem mu dziękowali za kooperację. Za moich czasów zostawiali tylko rencistów i Ukrainę. Po prostu masakra kiedy się ktoś za to wszystko weźmie za to (usunięte przez administratora) Niech przegonią tych ze wschodu do siebie.

Trekk

Czy zdążają wam się opóźnienia w wynagrodzeniu? Doszły mnie słuchy ze Amazon kilka lat nie wypłacił pracownikowi pensji a pracuje do dnia dzisiejszego, bez wypłacenia wynagrodzenia za kilkuletni okres pracy.

TVN style nadał

Chciałam zapytać pracowników czy oglądali program nasza paczka właśnie o Amazonie? Tam była tak ładnie ta praca pokazana i na luzie, aż się zaczęłam zastanawiać, że może faktycznie jest spoko?

Yachu

W lipcu minimalna 21,43 buhbauhabuhbuahuahba Będziecie lepsi o 2,57 brutto :) Nie jest Was żal bauhbauhbauhbhuabuhabauhb To Wy macie dziwnie dużo miłosierdzia dla swoich, hmmm. no właśnie, jak ich nazwać ?

Yachu

Co się dzieje ? wy nadal za 24 zasadniczej ? Najlepszy pracodawca? STABILNA PŁACA !!!!! NIE WAŻNA INFLACJA !!!!! NIE WAŻNE RATY !!!!!! bhauhauhbauhabuahbhuab 24 ziko brutto :) Szare, smutne miejsce !!!!!!

Fekalia boys
@Yachu

Nam to wystarczy. Nawet możemy napisać petycje żeby nie było podwyżek 24 brutto to i tak dużo.

ExPicker

Jak czytam niektóre komentarze tutaj jako były pracownik to nie moge ze śmiechu. Rozwojowa praca? No jeśli według was nauka wkładania przedmiotów do tota, albo odwrotnie, stanie przy taśmie albor rozwożenie totów to rozwój to okej xd. Dobre jedzenie za złotówke ? Rozumiem że w domu jesz karmę dla kota. Dobrze płatna praca? Jak sobie policzysz czas pracy + dojazdy i podzielisz przez wypłate na reke to z odpowiednimi umiejetnosciami matematycznymi dojdziesz do lepszych wnioskow.

Gal Anonim
@ExPicker

Słuszna uwaga . Rozwolnienie albo coś gorszego , gwarantowane . I tak , to żaden rozwój . Bo ,,rozwój,, mają dla cwaniaków , którzy idą po trupach do celu . Na zasadzie : człowiek robi projekt typu - w tym tygodniu zwiększę ilość totów w systemie , a ludziom powiem , że mamy więcej roboty , bo jest więcej zamówień . A to nie projekt , tylko wymuszanie zwiększenia nakładu pracy . Manipulacja na poziomie dziecka . To żaden rozwój . To szkolenie kolejnych sadystów . Tam można nauczyć się tylko złych zachowań . Tam szukają robotów , a nie ludzi . Takich , którzy z bólem pleców będą ,,pracować,, . Pracować , to można w wolnych krajach . Tutaj są (usunięte przez administratora) .

Ehh
@ExPicker

Ty widocznie lubisz (usunięte przez administratora). Jedzenie w amazonie jest dobre, ale czego się spodziewać po pajacu,c o kubki makowe ma rozwalone przez wódę i faje?

ExPicker
@Ehh

Dobrze ze odniosłeś się do najmniej ważnego punktu mojej wypowiedzi. Życzę miłego zasuwania z totem przez 10h za psie pieniądze

Yachu

To oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie 5 410 zł brutto, atrakcyjne benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta, MultiSport, zniżka pracownicza na asortyment TK Maxx, dofinansowanie posiłków i wypoczynku), umowę o pracę bezpośrednio z TJX Europe, fantastyczną atmosferę i kulturę pracy!

Yachu

Maj minus składka na PPK 2x 2% oraz dodatkowym ubezpieczeniem 4583 zł netto :-) Pracuję w małym magazynie budowlanym i wyrabiam tylko etat 168 godz i (usunięte przez administratora) !!!! Amazon ? wolę (usunięte przez administratora) mieszać ciasto !!!!! Nieskalany badziewem buahauahauhaha

Yachu

A p...gania z ich nędznej oferty nie było końca !!!!!! oferujemy Ci: 1) stawkę do 27,6 zł/godz. brutto* * godzinowa stawka wyliczona jako suma stawki bazowej i premii za obecność w pracy zgodnie z grafikiem . Buahauahauauauhauaauaahauauauauauau 27% tego g...a już zjadła inflacja !!!!!! 2) umowę o pracę tymczasową (ze składką ZUS i płatnymi urlopami, ma się rozumieć) A jak inaczej chcieliście zatrudniać ? Na umowę zlecenie k...a o dzieło ? A jak inaczej obniżyć koszty i przekazać pieniązki innej spółce !!!! :-) 3) pracę w Amazon Fulfillment Center Polska, które po raz pierwszy otrzymało certyfikat Top Employer Polska 2022 - jedną z najbardziej cenionych nagród na świecie wyróżniającą solidnych pracodawców Solidny pracodawca w jakim sensie? Solidna płaca ? Solidny etat ? Buahauahahau 4) długą, stabilną, rozwijającą współpracę :-) Ile koła tych rozwiniętych wyleciało w 22roku nie przepracowując trzech miesięcy buahauahauauhau 5) (usunięte przez administratora) !!!! Wzrost płacy godny pożałowania :-) mniej jak wzrost minimalnej i nawet mniej jak wzrost emerytur !!!!! Rzygać się chce czytając to wasze g...o szumnie nazywane ofertą pracy buahauahahhahaha Amazon made in cotton !!!!!

@Yachu

Zgadzam się z Tobą 100% i brak słów.

POKEMON; DETEKTYW PIKACHU

JAK AMAZON W SADACH ZWALNIA PRACOWNIKÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH I WYKORZYSTUJĄ ULGI PFRON PRZEZ PRACODAWCĘ Amazon zwalnia ludzi i przyjmuje nowych ludzi na co dzień, ale od stycznia w tym roku Amazon nie zatrudnili ludzi nikogo. A do tego słyszałam od trzeciej osoby i zdradziła mi że w tym roku dużo pracownicy mieli umowy do końca lutego i nikomu nie przedłużyli umowy na stałe. Pamiętam doskonale , zeszłym roku byłam zatrudniona w lutym 2022 roku i miałam umowę próbna 3 m - ce i roczną. dostałam pochwały i dobre wyniki. później dostałam na skanerze same pochwały "wyniki 100% bezbłędności jakościowej i 0 błędów, otrzymujesz pochwałę w kategorii jakości świetna praca , trzymaj tak dalej" potem dostałam dobra wiadomość połowę września od lidera i menedżera jak byłam na grupie BLUE. ja pytałam do menedżera "czy coś złego zrobiłam ? czy cos żle skanowałam produkty?" a liderzy i menedżerowie odpowiedzieli że " nie , jest dobra wiadomość" a ja odpowiedziałam 'OK". Czekałam na lidera . Przyszedł lider i dał mi taskę i z zaskoczeniem powiedział że "zostaniesz instruktor , za najlepszych pracowników, komunikatywna, pracowita, bardzo wysoki wyniki mam ". Ja byłam w szoku i niespodziewanie i nie mogłam uwierzyć. Tak naprawdę cieszyłam się do tego nowe doznanie dodatkowe doświadczenie. Potem szkoliłam się na instruktora , a połowę października już oficjalnie instruktorowałam pracowników. Dostałam też START CARD Amazon ; BARDZO DZIEKUJĘ ZA; "Dziekujemy bardzo za Twoje zaangażowanie na dziale PICK :) Szczególnie wysokie wyniki jakościowe oraz produktywnościowe . Dobra robota i trzymaj tak dalej (usunięte przez administratora) PODZIĘKOWANIE DLA ; Anity , PODZIĘKOWANIE OD ; Team Pick to było w dniu 21.09.2022 roku. Byłam instruktorką od połowę października 2022 do lutego 2023r. potem w lutym w tym roku zrezygnowałam instruktora z powodu byłam zaatakowana przez Pakistańczyka. Nie żałuję. Zwalniają ludzi , nie przedłużanie umowy na stałe a niektórzy pracownicy dostali umowę na stałe. Tak to wygląda. amazon nie przejmują się z ludźmi z prywatnych życia. Miałam naprawdę dobre wyniki np; 120szt/h, 130szt/h, 189szt/h,157szt/h, 168szt/h, 147szt/h, 152szt/h, 122szt/h, 140szt/h, 141szt/h, 143szt/h, 155szt/h, 136szt/h, 147szt/h, 136szt/h,160szt/h, 126szt/h i tak miałam dobry wyniki. Zdarzało się że miałam 109szt/h, 99szt/h, 110szt/h, 111szt,h, 113szt/h, 116szt/h i różnie bywało. Trzeba mieć dobry wynik co najmniej 115 szt/h. Niektórzy pracownik np; dobry pracownik dostaje stałej pracy a niektórzy nie przedłużają umowy lub zwalnianie tak samo i tak samo kiepski pracownik ma słaby wynik to dostaje na stałe lub nie dostaje stałej pracy. Instruktorzy tak samo maja i powiem szczerze. Zeszłym roku jak przyszłam do pracy do Amazona to osobach niesłyszących bardzo dużo Amazon zwalniali lub nie przedłużyli umowy a część osoby niesłyszących maja na stałe umowę o pracę. chyba 15 osób pozwalało zeszłym roku. na początku byłam zadowolona tej pracy, ponieważ nie było tak źle dojazdy, obiady, nie dźwigałam tak mocno i lepiej się czułam. Jak zobaczyłam pomału co się dzieje w Amazon to tragedia i czułam ta firma jest zimna i bardzo złe rzeczy się dzieje, ponieważ bardzo duże negatywne było to zwalnianie pracownika. Szok. Taka jest prawda że jako osoba niesłysząca ma problem ze znalezieniem pracy w Polsce i to ponad 80% osoby niesłyszących nie pracują zawodowo. i jest pytanie gdzie dana osoba niesłysząca pójdzie do pracy no gdzie. często w Polsce pracodawcy nie chcą zatrudniać osobach niesłyszących. to jest chore i dyskryminacja. A do tego jeszcze mam 99% i zero naganne, byłam punktualna i nie wagarowałam .

POKEMON ; DETEKTYW PIKACHU

KOMENTARZ 2 JAK AMAZON W SADACH ZWALNIA PRACOWNIKÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH I WYKORZYSTUJĄ ULGI PFRON PRZEZ PRACODAWCĘ Tak mi zależało na tej pracy i marzyłam o stałej umowy pracy w Amazon i nie wyszło. niestety nie przedłużyli mi umowy o pracy na stałe. Byłam u Lidera i sprawdzał na komputerze i kolor pokazał czerwony kreska i oznaczało że mi nie przedłuża umowy . i lider dał mi taska i powiedział żebym poszła do HR i zapytać. Potem poszłam do Hr i pytałam " dlaczego mi nie przedłużają umowy? I HR powiedzieli że " nie możemy udzielać informacji" . niestety. To jest tak naprawdę przykre że zwalniają niepełnosprawnych ludzi i zdrowych też. Co gorsze że dana osoba niesłysząca nie znajdzie pracy . OPUBLIKOWANO W AMAZON W DNIU 3.12.2022R.MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ"; PIERWSZA INFORMACJA była; "Czy wiesz, że 15% światowej populacji doświadcza różnych form niepełnosprawności? Każdego roku 3 grudnia na całym świecie obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością . W Amazon , dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć otwarte i przyjazne środowisko pracy dla wszystkich Amazończyków, niezaleznie od ich możliwości. Osoby niepełnosprawne znacznie częściej doświadczają niedostatecznego dostępu do edukacji i opieki zdrowotnej oraz niższego poziomu zatrudnienia. Wiele miejsc pracy posiada różne ograniczenia związane np; z infrastrukturą. Niepełnosprawność może także zwiększać ryzyko ubóstwa, poprzek brak możliwości zatrudnienia i edukacji, niższe zarobki, zwiększone koszty życia z niepełnosprawnością. Doświadczenia takich osób są bardzo zróżnicowane. Obchodzone 3 grudnia święto ma na celu zwiększać świadomość na temat problemów, z jakimi mierzy się na co dzień ta społeczność i wspierać działania na rzecz tworzenia bardziej dostępnego świata, w którym ma równe szanse na rozwój. Im więcej wiemy o doświadczeniach i tożsamości ludzi, tym bardziej integracyjne społeczeństwo możemy tworzyć. W Amazon każdy z nas odgrywa kluczową rolę w budowaniu integracyjnego i przyjaznego miejsca pracy". DRUGA INFORMACJA to; "Międzynarodowy Dzień Głuchych i Języka Migowego" Obchodzony jest 25 września. Symbolem Głuchych jest motyl, najczęściej kolorem niebieskiego, gdyż uważano , że motyle są głuche. Skrzydła motyla natomiast symbolizują barwność języka migowego , a trzepot skrzydeł odzwierciedla jego dynamikę i szybkość. czy wiesz, że Amazon zatrudnia w sumie 58 głuchych? 13 osób we WRO2, 20 w SZZ1 i 2S w POZ1. Odwiedź AtoZ News i obejrzyj video". Co nie jest prawdą , to TYLKO NA POKAZ, ale my jako osoby niesłyszące i słyszące jestesmy (usunięte przez administratora) Pytanie gdzie jest sprawiedliwość, nie ma sprawiedliwości. Jako my osoby niesłyszący jestesmy pod ochroną przez KONWENCJĘ PRAW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z DNIA 6.12.2006 ONZ NOWY JORK!!!. System w Polsce nie wspierają i nie ma wsparcia od Państwa. KONWENCJA PRAW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH i paragraf mówi całkowicie zakaz dyskryminacji ze względu niepełnosprawność i jakiejkolwiek i konwencja ustawa przewiduje przywrócenie pracownika niepełnosprawnego z powrotem do pracy!!! Osoby niesłyszące w Polsce mają trudniej znaleźć pracy z powodu przepisy BHP i pracodawcy ze względu niedosłuch. Osoby niesłyszących 80% nie pracują zawodowo w Polsce. Jeszcze była sprawa zeszłym roku w marcu 2022 Pakistańczyk niesłyszący awanturował się z Hindusem niesłyszących na stołówce obiadowej ale na stołówce obiadowej (nie ma kamery żeby mieć dowód awantury), i do tego chłopcy trzymali pakistańczyka i hindusa żeby się uspokoili się , ale nie ....dalej kłócili się ale nie wiem o co chodziło im. Ja z koleżanka obok spalilismy ze wstydu , a ja z ukrycia bałam się tej sytuacji. czy w pracy jest dopuszczalne ? Dla mnie to jest chore. Potem jeszcze była na przerwie awantura z Pakistańczyk z głuchymi o krzesło miejsca siedzenia, brak słów. Masakra.

POKEMON ; DETEKTYW PIKACHU

KOMENTARZ 3. JAK AMAZON W SADACH ZWALNIA PRACOWNIKÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH I WYKORZYSTUJĄ ULGI PFRON PRZEZ PRACODAWCĘ W dniu 15 listopada 2022 roku była awantura z Pakistańczykiem niesłyszących ( muzułman). Sytuacja była dziwna. Ja z koleżanką na kantynie (czyli stołówka obiadowa) mieliśmy dobry humor i dzieliliśmy z słodyczami i energetyka. Słyszałam później po awanturze od trzeciej osoby że Pakistańczyk pytał językiem migowym do innych pracowników niesłyszących "GDZIE JEST A**** I O***" i nagle przyszedł pakistańczyk i zaatakował mnie z niespodziewanym i bardzo blisko mdlałam i miałam czarne w oczu a do tego moja koleżanka mnie broniła i była awantura z koleżanką i ponieważ moja koleżanka miała emocje. Poszliśmy do lidera i menedżera skarżyć o najście sytuacji awantury przez Pakistańczyka i z koleżanka płakaliśmy a ja byłam mocno blada i mocno trzęsłam się . Później z liderem poszliśmy do HR. Potem rozmawialiśmy z HR i Liderem a do tego jeszcze była tłumaczka z językiem migowym jak doszło do tego awantury. Jeśli mam być szczera Lider nas nie bronił a Pakistańczyka bronił, dlatego że on jest innego kraju i inna wiara islam, a my z koleżanką polakami. Potem załatwiliśmy z koleżanka o przeniesienie na innej grupy do RED i nie chcieliśmy być w grupie BLU , bardzo ważne dla nas to było zdrowie i bezpieczeństwo i nie chcieliśmy mieć problem i w dostaliśmy i wyrazili zgodę od lidera na przeniesienie od początku grudnia i dostaliśmy informacje. Oficjalnie od grudnia już z koleżanką byliśmy na RED i czułam się bezpieczniej i spokój i żadnej awantury. Było spokojnie. Bardzo ważne jest #REAGUJ AGRESJA w Amazon , i dlaczego osoby niesłyszących nie reagowali tylko patrzyli jak my z koleżanka mieliśmy awanturę z Pakistańczykiem , moje pytanie. przedstawiam poniżej zdjęcia . I co nikt nie reagował. Jeszcze była taka sprawa i rozmawialiśmy z inną Panią z HR , która pomogła rozwiązać nasze problemy i pytałam jej " CZY MAM NAGANNE , CZY BYŁAM PUNKTUALNA PRZERWY ITD ?" a Pani z HR sprawdziła na komputerze i powiedziała że nie mam nagannych i mam 99%. Moje pytanie tak; Dlaczego go nie zwolnili Pakistańczyka, a mi nie przedłużyli umowy pracy na stałe. bo też tak może być Pakistańczyk ma na stałe umowa o pracę. gdzie jest sprawiedliwość. NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. Moim zdaniem Pakistańczyk powinien być zwolniony z pracy i dlaczego nikt nie reagował? Ponieważ bardzo źle się zachowywał. Zeszłym roku w Lutym 2023 roku (ostatni luty) , która kobieta jest niesłyszącą i powinna mieć nie przedłużona umowę o prace na stałe z powodu za dużo L4 i była załamana i popłakała się. Pani z Hr zastanawiała się i zmieniła zdanie i zgodziła się zmiany o umowę o pracę. W czasie okresie i później kilka miesięcy kobieta niesłysząca dostała umowę o pracę na stałe. PO PROSTU BRAK SŁÓW!!!!

Vi

Hej, czy wie ktoś kiedy będą rekrutacje bo już od dłuższego czasu nie ma?

Yachu

Płaca minimalna 2023 to 21,43 na h !!!!!! wy macie 24? zaś 2024 przewidywany wzrost o kolejne 20% zapewni płacę minimalna na poziomie 25,3 brutto To że będziecie (usunięte przez administratora) za najniższą krajową to jest przesądzone !!!!! jak się z tym faktem czujecie? JEST DUMA? STOW, PIK , co tam jeszcze takiego Amerykańskiego jest ? nie płaca(usunięte przez administratora) Wy nadal biernie oczekujecie na zaległy w(usunięte przez administratora) od pracodawcy ? Wy nadal na kolankach?!!! może usta szerzej ? co?! jak myślicie? albo łokcie do kolan nich się stykają !!!! I W TEJ POZYCJI OCZEKUJCIE !!!!!! (usunięte przez administratora) AMAZON? (usunięte przez administratora) DWA RAZY DO ROKU PRZEGLĄD PŁAC !!!!! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Sady

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 807.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 458, z czego 140 to opinie pozytywne, 117 to opinie negatywne, a 201 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon