Opinie o Amazon w Sady

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Amazon. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Sady

abc

Pytanie do zorientowanych: dlaczego w aplikacji AtoZ harmonogram jest rozpisany do połowy czerwca? Czy to jakaś data graniczna?

kur...Grzegorz Czekaj

Grzegorz Czekaj menedżer Amazonu który pracuje na zmianie blac na dziale C-RET który byłych pracowników dyskryminuje bo mu się musi wygląd podobać jest narcystyczną kur*ą wybrał się do Buczy bo aż o tej kur*ie huczy wziął ze sobą bochen chleba i słoik smalcu bo tam ludzie nie mają co żreć wchodzi sobie do chatki a tam Ukrainka i mówi do niej ty kur*o Ukraińska masz jakieś córki bo mi się ruch*ć chce bo ja ci dam chleba ze smalcem a Ukrainka mu odpowiedziała że ona może mu du*y dać a on czyli Grzegorz menedżer Amazonu który pracuje na zmianie blac na dziale C-RET który byłych pracowników dyskryminuje bo mu się musi wygląd podobać jest narcystyczną kur*ą a on że ty już jesteś za stara twoja cip*a przekwitła ja chce coś młodszego ona no dobra mam dwie córki ale jedna ma 11 lat a druga 12 lat nic nie szkodzi ja jestem pedofi*em i tak Grzegorz CZekaj menedżer Amazonu z Sosnowca który pracuje na zmianie blac na dziale C-RET poszedł do pokoju córek córki jak go zobaczyły to zaczęły płakać że one nie chcą się z nim ruc*ać a Grzegorz Czekaj menedżer Amazonu z Sosnowca który pracuje na zmianie blac na dziale C-RET powiedział zapłaciłem ci bochen chleba i dałem gratis słoik smalcu to co kur*o Ukraińska nie możesz dzieci uspokoić mają nie płakać tylko obcią*ać i tak wyciągną swojego h*ja i zaczął wkładać młodszej córce do gę*y wkładał go po same ja*a aż dziecko się dławiło potem tej drugiej nieletniej kazał zdjąć majtki i zaczął jej ci*kę lizać jak już ją swoim językiem nawilżył to wsadził jej bez oporu h*ja w ci*kę tak ją penetrował a ona piszczała że ją to boli a on Grzegorz Czekaj menedżer Amazonu z Sosnowca który pracuje na zmianie blac na dziale C-RET powiedział że zły dotyk musi boleć no i skończył robotę i pyta się starej Ukrainki czy ten kozioł co biega po podwórku to wasz a ona nasz i Grzegorz Czekaj menedżer Amazonu z Sosnowca który pracuje na zmianie black na dziale C-Ret że on lubi kozom h*ja obcią*ć a ona jak lubisz to wyliżesz ale nie za darmo moja c*pka pragnie twojego języczka no i Grzegorz Czekaj menedżer Amazonu z Sosnowca który pracuje na zmianie blac na dziale C-RET powiedział no to dobra cena ściągaj majtki ona ściąga majtki i z c*py zaczeło walić sledźiem no i Grzegorz Czekaj menedżer Amazonu z Sosnowca który pracuje na zmianie blac na dziale C-RET zaczął lizać brudną c*pkę no i skończył robotę i zabrał się za h*ja kozła koziął jak to koziął h*ja miał takiego po kolana kozie wziął mu h*ja w rękę i wsadził go sobie do m*rdy ssał mu namiętnie aż ten mu się spuścił i Grzegorz Czekaj menedżer Amazonu z Sosnowca który pracuje na zmianie blac na dziale C-RET zrobił mu loda z połykiem potem zdjął portki i wypiął mu d*pę i mówi mu koziołku wal mnie w d*pę a koziął jak to koziął zaczął mu d*pę penetrować i walić go do spustu jak mu się spuścił to Grzegorz Czekaj menedżer Amazonu z Sosnowca który pracuje na zmianie blac na dziale C-Ret całą d*pę miał w spermie.

Pracuś

Hej czy to prawda że mają zamknąć Amazona w Sadach? Prawie nic już tu nie ma :O wszystko już w swiebodzinie a nas zamkną???

@Pracuś

W końcu jakieś dobre wieści !!!!! Minimalna chyba za szybko rośnie baubauhbauhbauhbubhauha Boże chroń przed(usunięte przez administratora) Byłem na starym w sobotę :) żeberka wjechały za 310 cmok cmok ale ja wiadomo, sam sie musze żywić, wam nasypuje pracodawca za złotówkę bhabuahbauhbauhbauhba W tym miesiącu premia roczna wjedzie hihi oczywiście że Was poinformuję ile Pan zarobi :) Teraz zarabiam troszkę więcej bo się zgodziłem na dodatkowe zadania, miałem prawie pionę plus premia i tak myślę bliżej dychy bedzie :) ale j nie pracuję z technologiami to wielki minus baubauhbauhbauhabuhab(usunięte przez administratora)

@Yachu

Dlaczego nie przypominacie :) 6500 netto ( to netto podałem tylko dla idiotów) PPK=11294zł

Yachu

Inflacja w sierpniu wyniosła w Polsce 10,1 proc. W SIERPNIU !!!!!!!! A wasi dobrodzieje dali wam ile ? 8% buahuhabuahbuhaba Ale to mnie się czepiacie że was wymieszałem buahbuahbauhbuahb Złość i frustrację proszę wyładowywać na oprawcach, nie na moim dobytku, dzieciach czy kozie bauhbauhbauhabuhabhuab No gdzie są te złotouste (usunięte przez administratora)jady !!!!! Daliście zgodę na podwyżkę niemca o 1 euro sobie o 2,4 zł !!!!!! Na bycie pałą i panfleciarzem trzeba się jeszcze zgodzić!!!!! A tych nie brakuje buahbuahbuhbauhbauhbahubauhba

Tu nie ma czegoś takiego jak przebieg rekrutacji. Aplikujesz/wysyłasz CV, HR wysyła ci kwestionariusz do wypełnienia. Dają ci termin na zrobienie badań lekarskich w LuxMedzie, następnie jesteś umawiany na Day0 i rozpoczynasz pracę w jednym z najpopularniejszych kołchozów w PL.

Brak?

logo firmy Drukarz fleksograficzny
Asistnet Work Group
logo firmy Operator maszyn - Pracownik produkcji
GLUTENEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Pracownik produkcji
PPT Sp. z o.o.
Yachu

Dlaczego podajecie stawkę z gwiazdką a jako wyjaśnienie jej piszecie coś takiego, cytuję " * Suma podstawowej stawki godzinowej oraz premii specjalnej za frekwencję (obecność w pracy zgodnie z grafikiem).' Za to wasze bydlactwo (usunięte przez administratora) wam kary 10% rocznego obrotu !!!!!! Zadzwoniłem i się dowiedziałem, że premia za frekwencję to 15% buabuahbauhbauhba Wasza płaca zasadnicza to dzisiaj 23,46 a od października 25,41*168= 4269 !!!!! Od stycznia 2024 płaca minimalna to 4242 a od lipca 4300 aaahahahhahaha W LIPCU AMERYKAŃSKI ŚMIETNIK BĘDZIE ZMUSZONY PODNIEŚĆ PŁACĘ JUŻ OD LIPCA !!!!!!! TAKA TECHNOLOGIA, TAKI NIEDOROZWÓJ !!!! PIKITY (usunięte przez administratora)I KOSMODROMY !!!!! (usunięte przez administratora)

pytanie

pytanie, dlaczego sady rzadziej rukrutują niż inne placówki amazon w polsce? myślałem by zatrudnić się na okres prime zimowy jak będę szukać innej pracy, a oni jako jedyni na mają zamkniętą rekrutacje

@rolka

czy w amazon pracuje sie w święta? Boże Narodzenie itp?

Aniuniek
@@rolka

Nie. Święta ustawowo wolne, są wolne. Są nadgodziny dla chętnych nieraz.

Yachu

Zarabiaj do 27.60* zł/godz. brutto (nowa stawka 29.90* zł/godz. brutto od 1 października), Czekaliście 462 dni !!!!! NA PODWYŻKĘ O 8,3 % !!!!!!inflacja 2022 to 14,4% natomiast tegoroczną mamy na poziomie 10,8 % HA HA HA Emerytom podnieśli o około 15% hahaha a płaca minimalna wzrosła o 19,6 :) mówię o podwyżkach rok do roku a nie wasze 462 dni !!!!!! Jak to możliwe, że o waszym dramacie nic nie słychać !!!!! Zagłosujcie na Pana Tuska przynajmniej będziecie mieli pewność że płaca minimalna nie będzie was doganiać buhbuahbuhabuhab Powiedzcie mi proszę, godząc się dzisiaj na takie warunki kogo wy gonicie? w jaki sposób podnosicie standard życia? 12,50 w 2014 roku płaca minimalna stanowiła 1680 zł /168godz= 10zł a więc stawka 12,5 to 20% więcej od stawki minimalnej dzisiaj mamy koniec roku a więc to wasze 29,9 będzie obowiązywało co najmniej cały 2024 rok a wtedy stawka minimalnej to 4300zł /168=25,59 plus 20% którego powinn się trzymać = 31 brutto a więc brakuje !!!!! brakuje również pieniędzy z tego ich przeciągania wzrostu wynagrodzeń !!!!! TO NIE JEST PRACODAWCA !!!!!! Wy nikogo nie doganiacie !!!! Wzrost płący minimalnej ratuje wasze tyłki !!!!! To jedyny punkt odniesienia do ustalania tych żenująco niskich stawek w (usunięte przez administratora) !!!! BRAKUJE!!!!!! TO JEST SŁABE !!!!! (usunięte przez administratora)BUUUUUUUUU WSTYD !! (usunięte przez administratora) 2029 PLUS 15%DO MINIMALNEJ buahbuahbauhbauhbauhbauh Na jesieni wybory :) dokonajcie mądrego wyboru hihi wy z głodu nie padniecie bo (usunięte przez administratora) nie pozwoli hihi ale chleba wynieść w gaciach dla waszych dzieci też nie pozwoli !!!!! Pozdrawiam

@Yachu

Bieda zajrzy wam w oczy i to jest nieuniknione !!! za waszą zgodą oczywiście :) Co do Amazona? to nie potrwa długo, presja na zaspakajanie inwestora doprowadzi do jej końca.Raczej nie zniknie, może się podzieli może wejdzie w skład korporacji? zobaczymy :) Czy mi wierzycie? tik tak kochani !!!!

Olaf

Szukaj pracy dalej byle nie u mnie.

Rafał
@Olaf

Co to za ukraińska propaganda? Więcej utworów w głośnikach po uupa niż w tvp (usunięte przez administratora) ;)

???

Co to za przepis wszedł dla nowych pracowników. Nowo zatrudniony pracownik, nie może skorzystać z przystanku, który ma pod nosem, tylko musi jechać 40-50 kilometrów na wyznaczony przystanek dla nowych pracowników. Przystanek, który ma człowiek pod nosem, to jest przystanek dla pracowników firmy, a nie dla pracowników z agencji?

xyz
@???

Z tego co mi wiadomo zlikwidowano niektóre przystanki i teraz trzeba dojeżdżać do innych, dalej położonych od miejsca zamieszkania. Dlatego warto przed podjęciem zatrudnienia zorientować się dobrze gdzie będzie Twój przystanek. Te zmiany znacznie wydłużyły czas dojazdu. Dotyczy to wszystkich pracowników nie tylko agencyjnych.

???
@xyz

Zanim zaczniesz kogoś uczyć to sam/a się zorientuj. Przystanek nie został zlikwidowany korzystają z niego pracownicy zatrudnieni przez firmę, a pracownicy zatrudnieni przez agencje, nie mogą korzystać ze wszystkich przystanków na tej linii. Ze wszystkich przystanków masz jeden wyznaczony przystanek dla pracowników z agencji ? Więc dla Firmy pracownicy z agencji to widać są podludzie. Dziwna sprawa, że autobus, który wyjeżdża z miejscowości, w której mieszkasz to w ten sam autobus możesz wsiąść 40-50 kilometrów dalej. Decyzje podejmowane w tej firmie są niesamowite.

Heh

Jak ja tam pracowałam to na zmianie Red mieliśmy menadżera Wiktora. Niesamowite cuda na kiju opowiadał. Każdemu mówił, że na pewno zostanie że ma świetne wyniki i tak dalej. W sensie, że dana osoba może przyjść pod Amazona. Bezczelnie kłamał. Potem tych ludzi zwalniali.

Qwerty
@Heh

A co miał powiedzieć, że 80% wyleci prędzej czy później?

Ciekawa

Cześć. Wzięłam udział w rekrutacji online, dostałam telefon w sprawie badań lekarskich. Dostanę skierowanie na badania na mail czy jak to działa. Praca ma odbywać się w Świebodzinie.

@Ciekawa

To pisz ze swoim kolegą na forum w Świebodzinie a nie tutaj

Pracownik AmazSwiebodzin

Pracuję w Świebodzinie i mogę pozytywnie opisać zakład. Managerowie oraz Liderzy są bardzo przyjaźnie nastawieni i pomocni, nie rozumiem dlaczego w innych Amazonach są tak złe opinie. Uważam, że jak ktoś uczciwie pracuje to mu nic nie mają do zarzucenia. Sam mam już na koncie kilka pochwał od Managera. Pieniądze może i nie robią szału, ale od czego są awanse. Można bez problemu pnąć się w górę i wtedy lepiej zarabiać. Ale jak ktoś nie ma ambicji i siedzi na poziomie L1 przez kilka lat to później ma pretensje.

Monia

Skąd ten jad na płacę. Cieszcie się że macie. Płaca taka jak na tych stanowiskach powinna być. Ile byś Yachu chciał za pakowanie kartonów? Mogłeś robić cis innego bardziej płatnego. Mogłeś skończyć studia. Za taką pracę to uczciwa płacą i skończ już (usunięte przez administratora) na forum

@Monia

W pełni się zgadzam z Monią na temat wylewającego się jadu odnośnie podwyżki płac w Amazon. Przecierz pracownicy w referendum strajkowym opowiedzieli się przeciwko podwyżkom proponowanym przez związek zawodowy 6pln za godzinę. Tak więc cieszcie się pracownicy tym co wam dał łaskawie Amazon. Przecież pracownicy mogą dorobić do wyższej pensji nadgodzinami tym samym rezygnując z życia rodzinnego i prywatnego i poświęcić się w całości pracy. Pozdrawiam.

Praca

Każda praca ma jakąś wartość. Co w twojej pracy jest takiego co uważasz że powinno być wycenione i nagrodzone wyżej? Zastanów się a następnie idź do kierownika z konkretnymi argumentami inpopros o podwyżkę. Jeżeli jej nie dostaniesz, a wycenilas pracę swoją na bardziej wartościowa niż to co Ci zaproponował Amazon, powinnaś, powinieneś się zwolnić chociażby z samego szacunku dla siebie. A jeżeli dalej siedzisz w tym miejscu, ani studiów ani nic innego tylko marudzisz... to odpowiedz sobie, ile jesteś wart ty i twoja praca?

Yachu

Na początku jak jeszcze nie znaliśmy ich intencji pisałem że was (usunięte przez administratora) ,w kolejnych latach, że was palcują w zeszłym roku was wy...li a w tym to już FISTING bhahauaha strach pomyśleć co Wam zafundują w 2024 ? Na jesieni wybory ;-) módlcie się o godny wzrost płacy minimalnej ;-) Jeśli minimalna nie bedzie rosła ponad inflację to już po was :-( Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Yachu

BRAWO !!!!! (usunięte przez administratora) 1,40 brutto !!!!!!! A (usunięte przez administratora) Z WAS NIE BYŁO KOŃCA !!!!!! HRUM HRUM !!!!!! To policzek ? czy amerykańca technologia? duma ? czy wstyd że sie pracuje dla ssynów !!!!!! Co macie Panu do powiedzenia? baubauhbaubaubaubahub

Przepraszam 1,70 netto bauhbaubuahbhuabhuabuhba

Szczęśliwa pracownica
@Yachu

Ja się cieszę że w ogóle coś dali mogli nic nie dać. Nawet jakby nie dali to pracowalabym uśmiechem na ustach. Ja jestem wdzięczna za podwyżkę

Spacetruckin
@Yachu

Tak,siegnelismy dna Yachu. Nie ma co ukrywac. Bylem na spotkaniu z mnienagerem. Mamy liczyc na spadek inflacji,wzrost sily nabywczej w zwiazku z tym. Najbogatsza firma na swiecie tez musi oszczedzac,trzeba ja zrozumiec. Wg niego minimalna s.godzinowa od 2024 to 25,50,nie 2760.,szok i zniesmaczenie.nic dodac,nic ujac,klac sie chce. Maja nas za nic,za glupkow,ktorym mozna wyprac mozg,wymagac,by wierzyli,ze jest dobrze????????????????????nastepna "podwyzka"dopiro za rok,a od lipca 24minimalna podjedzie do 28,10za h,jestesmy w (usunięte przez administratora)

Amenel
@Yachu

Co ty z tym kwiczeniem masz? A tak na serio ludzie rzućcie tą robotę i niech managerowie sami zapierdzielają na wyjechanych w kosmos normach, które obliczyli przestawiając paczkę z kąta w kąt w swoim gabineciku. Waszym zadaniem jest zapieprzać w sztafecie za grosze, a na mecie czeka wypowiedzenie "za porozumieniem" i zastąpienie przez maszyny. Traktują was jak mówiące narzędzia. Po co zarabiać dla ludzi, którzy używają dużej kasy do jeszcze większego wyzysku?

Bocian

Pracowałem jak nastała pandemia i powiem że to była najlepsza praca w Polsce w moim życiu pierw zrobiłem na

Yachu

Brawo bawełniane ludki buhabuahbauhbauhb Czytajcie co pisze wasza Inicjatywa Pracownicza!!!! "Amazon szoruje po dnie. Od 2014 r., od kiedy Amazon wszedł do Polski, wynagrodzenia nigdy nie były tak niskie (w odniesieniu do płacy minimalnej). Korporacja sama ogłosiła, że jej ambicją jest zapewnienie, aby wynagrodzenie było „porównywalne z wynagrodzeniami obowiązującymi na podobnych stanowiskach występującymi na rynku”. PAMIĘTACIE jak pisałem że będziecie pracowali za minimalną? i będziecie baubauhbauhbauh Amazon- (usunięte przez administratora) ufundowane przez amerykańskiego syna w XXI wieku w samym centrum Europy !!!!! "Jako związek zawodowy działający w polskim Amazon jesteśmy oburzeni proponowanymi stawkami za tak ciężką pracę. Osoba zatrudniona na stanowisku pracownika magazynowego (zdecydowana większość załogi) ma zarobić 26 zł brutto/h. Po roku stażu będzie to 26,50 zł, a po dwóch 27,50. Oznacza to, że podstawa wynagrodzenia będzie niemal równa płacy minimalnej, która przy umowie o pracę ma wynieść 4242 zł, a od 1 lipca – 4300 zł." Do osób które mnie obrażały od początku istnienia forum tylko dlatego aby usprawiedliwić swój nędzny wybór podjęcia tak (usunięte przez administratora) oferty , WYBACZAM WAM !!!!!bauhbauhbuahbuhabuhab

Mieciu

Całe 2 złote brutto podwyzki ma byc od 1 pazdziernika(minimalna bedzie 26 zł).Zaszaleli .Po tej podwyżce nawet pracownicy z dwuletnim stazem i wyzszą stawką(27,50 zł) nie bedą sie łapac na nową minimalną(27,70 zł) która ma wejsc w styczniu 2024.Dziwne zagranie z ich strony.Co ty na to Yachu?

A Niemcy o euro bauhbauhbauhba doganiacie świat !!!!! hrum hrum

@Mieciu

Trzy miesiące przeciągnięte :( policzmy !!!! 20 000* 2zł= 40 000zł na godzinę *168= 6 720 000 * 3 miechy= 20 160 000 to powinno być w Waszych domach !!!! Cztery nazwiska !!!!!

Art
@Mieciu

Amazon sie tłumaczy ze minimalne stawki godzinowe dotyczą umowy o dzieło i na zlecenie.Przy umowie o prace minimalna stawka godzinowa jest nizsza i nawet po podniesieniu jej od stycznia i lipca 2024 przez rząd pracownicy bedą powyżej minimalnej stawki.Tak ze przez rok nie będzie zadnej podwyzki tylko jazdy blisko minimalnej.

Yachu

Niemiaszkom podniosą o Euro czyli 5 zł przy inflacji 8,8 w 2022 roku a Wam ? przy 14,4? Dostaniecie bolczyka :) jak co roku !!!! Czekacie ile już? 372 dni na wypocinę od waszych , no właśnie cisną się na usta nazwy dla tych synów takie które i tak zostaną ocenzurowane zzzzzzzz!!!!!!! To co oni z Wami robią zasługuje na wykopanie tego procederu z Polski !!!! (usunięte przez administratora)nie kupuję u oprawców mojego NARODU !!!!!

Khgu
@Yachu

Też tak uważam. Kiedyś się zgłosiłam do pracy to byłam padnięta po prostu. Jak zobaczyłam ogłoszenie pomyślałam sobie a nie jest źle cztery dni pracy i trzy dni wolnego, taki system mi odpowiada. Ale te dojazdy I te godziny i to wszystko ten cały system. Nie mogłam odpocząć. Chodziłam po prostu jak zombie. Nie wiem jak można pracować w tym zakładzie. Na pół etatu to okej. Ale przy pełnym etacie to nic nie ma z życia. Moim zdaniem to te firme powinni zamknąć w (usunięte przez administratora) A jak te wszystkie menedżery kłamały. To się w pale nie mieści. Jak mi się dzisiaj po kilku latach przypomni to aż mnie jeszcze telepie ze złości.

Khgu
@Yachu

Wszystko ładnie pięknie, pod dwoma warunkami. 1. To jest praca tylko i wyłącznie na pół etatu. 2. Nie należy absolutnie traktować jej tak do końca na serio. Jeśli ktoś szuka stałego zatrudnienia, oni nie dają stałych umów. Chyba, że trzeba mieć jakieś niesamowite plecy. Przyjmują na jakiś czas i zwalniają. Jeśli ktoś szuka zatrudnienia żeby tak sobie dorobić na miesiąc dwa czy na kilka miesięcy to okej. Ale tego miejsca absolutnie nie należy traktować poważnie.

@Khgu

Uwazasz ze usprawiedliwiles ten ptoceder !!!!!! Brawo !!!! NIE MUSICIE PODNOSIĆ PŁACY !!!!! Kghu będzie wysyłał swoje dzieci i wnuki na tej samej stawce !!!!! Ale na rok góra trzy !!!!! Buahauahauauua Polska geniuszem stoi !!!!!24 brutto +/- 17.50 netto od przeszło 395 dni przy inflacji 15% buahauahahauah

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Sady

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 807.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 458, z czego 140 to opinie pozytywne, 117 to opinie negatywne, a 201 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon