Droma s.c.

Opinie o Droma s.c.

gall

Co do gostka z siwym irokezem: fajny, wychillowany facet i pomimo wieku (ponoć coś koło 70) nie jest zgredem. Mam z nim dobry kontakt ze względu na muzykę, bo słucha rocka i antyradia. Musiał dużo pracować z młodymi ludźmi , jest dla młodych w DROMIE bardzo życzliwy w przeciwieństwie do pana Stacha. Ten może być pomocny, ale jest mrukiem i klnie i wyzywa od najgorszych tłumacząc cokolwiek. A szkoda, bo ma bardzo duże doświadczenie. Po wszelką pomoc najlepiej iść do p.Jacka i Kazimierza. A wracając do irokeza, to ma facio poczucie humoru. Od jakiegoś czasu walczy o nowe imadło i bezskutecznie. W zeszły piątek "powiesił" ogłoszenie UWOLNIĆ IMADŁO. Idzie o imadło jakie pan Stachu schował (zakupione przez firmę) dla własnego użytku. Jednak jak do tej pory nie przynosi to pożądanego efektu. Irokez jest przeciwieństwem pana Stacha, bo sam kupił sobie kilka pomocnych drobiazgów i nazywa to inwestycją w siebie. Ciekawe podejście. To chyba wszystko o twoim irokezie.

Gall

"Od jakiegoś czasu pracuję w DROMIE, w Zabrzu. Atmosfera pracy jest OK, chociaż na niektórych (konkretnie dwóch) pracowników warto uważać, ale o tym na kogo, zawsze ktoś poinformuje nowicjuszy. Poza tym wszyscy (ci na których trzeba uważać też) są chętni do pomocy i udzielania rad. Przekrój pracowników jest bardzo szeroki. Od młodych pracowników (widać nie jest źle z pracą i płacą) do tych w średnim i starszym wieku. Płace są chyba zadowalające skoro są pracownicy o dłuższym i długim stażu. Nie rozmawiam na ten temat z innymi, ale widać jest w miarę dobrze, a pamiętać należy, że lepiej jest zawsze tam, gdzie nas nie ma. Z młodymi jest zapewne jeden problem. Po miesiącu pracy i pierwszej wypłacie chcieliby pewnie pozbyć się długów i obkupić w ciuchy, zrobić konkretną imprezę dla kumpli i może pomyśleć o furze, A to niestety wymaga czasu i cierpliwości. Kto posiada te dwie cechy, na pewno z biegiem czasu dojdzie do czegoś nawet w DROMIE. Poza tym młodzi mieszkający z rodzicami mają zaplecze w postaci domu rodzinnego i rodziców i wystarczy, że kierownik opierniczy zbyt mocno to jest już powód do porzucania pracy po kilku dniach. A kierownictwo jest OK, a że wymaga pracy to nie należy się dziwić. NA KONIEC UWAGA: zanim zdecydujesz się zgłosić do pracy w DROMIE popróbuj (w domu, jeśli jest taka możliwość lub u kogoś znajomego), pracy przy pomocy wiertarki ręcznej, wkrętarki (rozróżnić jedno od drugiego) ręcznej piły kątowej, szlifierki stołowej i będzie zdecydowanie łatwiej. Resztę wytłumaczą i pokażą chętni do pomocy pracownicy. POWODZENIA!"

Pilny
@Gall

Widzę że trafił się nam nowy instruktor pracy w Dromie, choć trzeba przyznać że dobry z niego obserwator, może wygryzie starego lidera bo się wypalił czekając na awans.Pozytywne podejście to połowa sukcesu.Gallu życzę powodzenia.

ludek
@Gall

A co sadzisz o siwym panu z irokezem?

gall
@ludek

Oil

Hej! Byłem ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej i ponoć przenoszą się na strefę w mikulach, słyszeliście coś o tym?

Jak123456y

Jak sie nazywa ulica w Zabrzu w firmie droma ??

@Jak123456y

Ul.Galla

Pracownik Produkcji

Złożenie CV nastepnie zaproszenie na rozmowę gdzie pol godz przed spotkaniem że termin przełożony z przyczyn technicznych dodam ze już byłem w trasie ale to nic sytuacje losowe sie zdarzają kolejny termin i rozmowa sie odbyła godzina czekania na rekrutera następnie szybkie oprowadzenie po hali produkcyjnej w tym rekrutera musiał wykonać jeszcze dwa telefony następnie rozmowa inwidualna luz na rozmowa naprawdę fajna mały prosty test ma rozpoznaniu różnic min koloru białego od szarego przedstawienie warunków pracy i na końcu zapewnienie napewno do jutra damy odpowiedź czy dostanę pracę do dzisiaj brak telefonu klasyka po co te słowa że zadzwonią skoro wiedzą że nie zadwonia

Przebieg dotychczasowego zatrudnienia czy potrafię obsługiwać elektronazedzia krótki test

Mateusz

witam szukam pracy w biurze w dziale graficznym czy są przyjęcia ? pozdrawiam Mateusz

no name
@Mateusz

ale u nas trzeba pracować a mamy dwóch śpiących grafików więc zapraszamy praca jest :)

sprawiedliwy

co racja to racja ;)

są tylko trzeba aplikować

Mateusz
@luka

A z kim się kontaktować w tej sprawie ?

dzwoń do działu tekrutacji

leno

tak

Edek

powiedzcie mi jak tam w Zabrzu się pracuje ? po rozmowie wstępnej mnie tam skierowali a mam trochę daleko a potrzebuję pracy dziękuję Edek

Ona2003
@Edek

Nie polecam totalny (usunięte przez administratora) płacą 9 50 na godz

@Edek

SUPER HA HA

Aneta

@Ona2003, stawka godzinowa jaką proponuje Ci Droma S.C. Z. Włosek J. Włosek nie odpowiada Ci. Czy możliwe jest jej zwiększenie, np. wraz ze zdobywanym doświadczeniem lub stażem w firmie? Jak poza tym warunkiem zatrudnienia przedstawiają się pozostałe i jaka atmosfera występuje codziennie w tym miejscu?

Aneta

@armani, tak jak napisałam, to forum służy do gromadzenia wyłącznie merytorycznych opinii o Droma S.C. Z. Włosek J. Włosek jako pracodawcy, nie gowork.pl. W związku z tym, jeżeli jest coś co Twoim zdaniem jest warte uwagi i może zostać poruszone w tym wątku i jednocześnie dotyczy aktualnej sytuacji firmy lub obecnych warunków pracy, to proszę Cię o wypowiedź w tej kwestii.

Aneta

Proszę, aby komentarze przez Was dodawane na tym forum wyłącznie w merytoryczny sposób opisywały Droma S.C. Z. Włosek J. Włosek jako pracodawcę. W związku z tym, jak możecie ocenić pracę w tej firmie wraz z początkiem nowego roku. Czy zaszły w niej jakieś istotne zmiany, które mogą być ważne z perspektywy osób tam zatrudnionych?

armani
@Aneta

Aneta, a jak w Goworku się pracuje? Podobno duża rotacja? Napisz z czego to wynika.

nowicjusz

Lokalizacja biura fatalna, wszyscy pracują jeden na drugim. Na rozmowie kwalifikacyjnej(stanowisko biurowe w handlu)(usunięte przez administratora) Z wielu rozmów kwalifikacyjnych nigdy nie miałem takiej dziwnej sytuacji. Sama rozmowa obfitowała w wiele dziwnych i nieadekwatnych pytań. Zarobki idą w górę wraz ze stażem pracy

@nowicjusz

widzisz "nowicjusz" domyśl się że przygłupem jesteś i dziewczyna nie chciała tego wprost powiedzieć

@Kwiatuszek

Weź nie używaj mojego nicku. Dziena ;))))

@Kwiatuszek

Może tak bez obrażenia? To już jest wbrew regulaminowi. Nie, po prostu wszyscy są za mądrzy na te firmę. Zostali jedynie sami desperaci, którzy są pozbawieni ambicji i pewności siebie. Pozdrawiam wszystkich, którzy już tam nie pracuja, bo widzą inne, mądrzejsze perspektywy na życie

@Kret

Kret , masz rację taka mądra jestem że teraz w domu bez pracy siedzę :(

Lola
@Kret

Dziewczyno nie przejmuj się, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło,też to przerabiałam ale patrząc z perspektywy dobrze się stało że mnie zwolnili.Tylko szkoda mi niektórych fajnych ludzi z którymi się zżyłam.A teraz mam inną pracę którą lubię i jest ok.

@Kwiatuszek

I do tego masz podwójna osobowość podszywajac się pod kreta i Kwiatuszka ;)) w dodatku musisz mieć smutne życie, że nie potrafisz znaleźć sobie pracy poza droma. Nic tylko współczuć

@Kret

Kret kto pod kim dołki kopie to sam w nie wpada , pamiętaj.

@luka

A to ma być groźba? Poza tym pod kim dołki kopie? Pisanie prawdy jest kopaniem pod kimś dołków? Nie sądzę

Leila
@nowicjusz

Zarobki właśnie stoją w miejscu wraz ze stażem pracy, więc jeśli na początku dostaniesz mało to później nie licz że dostaniesz więcej.

Kwiatuszek

O kurczaczek. Właśnie jest plaga zwolnień w firmie. Tak, to właśnie ta firma, w której miała być rzekomo miła i cudowna atmosfera. A jeszcze niedawno to w tej firmie wszyscy się zwalniali... Chyba zapomnieli jaki mieli okres. Mam nadzieję, że ten gorszy okres znowu wróci. Pamiętajcie tylko, że nie wszystkich pracowników da się zastąpić stazystami ;))) pozdrowienia ;)))) buźka ;****

@Kwiatuszek

Też jestem ciekaw co zrobią jak pojedyncze jednostki zaczną im się zwalniać ;d

Leila
@Kwiatuszek

Lepiej bym tego nie ujęła

go work ujawnia ip ?
@Kwiatuszek

Uważajcie co piszecie, bo dziwnym trafem ci co dużó komentowali już nie pracują

@go work ujawnia ip ?

Ojej i co? Mam płakać? Czy to jest groźba, bo ktoś pisze prawdę? Nikogo nie obrażam, więc postępuje zgodnie z regulaminem.

@go work ujawnia ip ?

Nie pracują bo odeszli sami a mają prawo pisać to co chcą, w Polsce jest wolność słowa.Po to są fora aby ludzie dzielili się swoimi spostrzeżeniami.Brawo za riposty Kwiatuszku!!!

@Unkel

unkel ty (usunięte przez administratora) , jak wolność to wolność

@Kret

Dlaczego podszywasz się pod mój nick?

@Kret

to Ty podszywasz się pod mój nick

Unkel

Słyszałem że na Zabrzu straszy bo Czarownica wróciła i znowu połowa będzie najaranych chodzić he,he

Kret

Zbieg okoliczności, że nagle wszyscy chętni i pytają o pracę w tej firmie? Akurat...

Blondyn
@Kret

Też coś nie wierzę w taki zbieg okoliczności,każdy wypisuje takie bzdury że szok,jakbym tam nie pracował może bym i uwierzył

Zenon

na jaki numer telefonu do Dromy dzwonić w sprawie pracy ?

Luka
@Zenon

Dzwoń na (usunięte przez administratora)

Zenon
@Luka

A jakiś inny numer ? Nikt nie odbiera

lolo
@Zenon

Musisz mieć kierunkowy przed tym numerem...

Luka

Dajcie sobie wszyscy po szlagu. Ciągle narzekacie jakbyście nie mieli co robić. Dolki pod sobą kopiecie i szczujecie się wzajemnie.

są może przyjęcia do pracy w Dromie na produkcji ? nie potrafię znaleźć ogłoszeń a interesuje mnie praca w Gliwicach marek

Mene
@Marek

Są przyjęcia. Dzwoń na(usunięte przez administratora)

real

My Tobie "MaRcinie" J.......... też bardzo dziękujemy że już u nas nie pracujesz , pewnie Cię boli że nikt Twoich pomysłów nie wysłuchał..... powodzenia

mojzesz

wkoncu ktos nie bał sie powiedziec prawdy

kole

Monika tyle błędów robiłaś w pracy a teraz tak piszesz ......

mojzesz
@kole

A co? Monika też myśli podobnie? (Na szczęście) były szefie......

Ja tam niewiem o co wam chodzi... Mnie się tu dobrze robi... Kasa na czas, nigdy niebyło żadnych opóźnień,,, ten co narzeka to pewnie się niesprawdził i nikt go niechce nigdzie zatrudniać na dłużej...

Dr Misio
@pracownik

Idąc Twoim tokiem rozumowania-ten kto zachwala tabfirmw musi być opłacany lub zastraszany przez właścicieli.....

kolega
@Dr Misio

ha ha pewnie jest bity i siłą zmuszany do pisania pozytywów Drobny misio wyśpij się lepiej przez zimę

Dr. Misio
@kolega

@kolega Może zamiast odpisywać zająłbyś się własną firmą? Swoją drogą szkoda, ze prawda i rzeczywistość do Ciebie nie dociera. A zmuszany jest Wasz informatyk a nie ja.....

Aneta

@Blondyn wspomniałeś o warunkach ekstremalnych. Mógłbyś wyjaśnić, jak one wyglądają? Twoja opinia będzie ważna z perspektywy osób zainteresowanych podjęciem pracy w tej firmie.

witam wszystkich prawie 5 miesięcy już tutaj pracuję i od samego początku wszystko jest tak jak powinno być a maruderzy niech zmienią pracę , bo wymyślają głupoty tego się już czytać nie da słyszałem że firma planuje na przyszły sezon 70 osób na produkcję zatrudnić dobrze że się rozwija mało jest teraz firm które płacą na czas pozdrawiam

@Nowy

Ha,Ha,Ha

Blondyn
@Nowy

Przyjęcia może i są ale nie napisałeś ile ludzi odchodzi i ilu jest zwalnianych.Prawda jest taka że pracownicy nie chcą pracować za najniższą krajową i na umowę zlecenie, bez perspektyw umowy stałej,w warunkach ekstremalnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Droma s.c. - Gliwice

• Jak się pracuje w Droma s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Droma s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Droma s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 21 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Droma s.c.?

Kandydaci do pracy w Droma s.c. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Droma s.c.