Opinie o Arstele w Wolsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Arstele. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arstele o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arstele w Wolsztyn

lelo

Przede wszystkim godziny pracy są do wyboru oraz elastyczny grafik, zawsze jest ktos kto może się z Tobą w wyjatkowej systuacji zamienić, wypłata zawsze jest na czas.

~Pracownik

Gdyby wszystkie firmy były takie rzetelne byłoby pięknie :).Pozdrawiam koordynatorkę- rzadko spotykane,indywidualne podejście do pracowników. Polecam każdemu!

piert

Nie ma z nimi żadnych problemów, praca jako konsultant telefoniczny nie jest dla każdego, ale tutaj pracownicy nie są oszukiwani a premia obiecana jest.

Kaśka

Ja a Arstele od dwóch lat pracuję. Firma naprawdę w porządku. Pozdrawiam i polecam:)

Telemarketer

Rekrutacja prowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Szkolenie ciekawe i zaskakujące :)

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
szpinek

można sobie dopasowywać, np. jednego dnia możesz być 3 godziny, spoko, ale trzeba wiedzieć, że na następny dzień kiedy się może siedzi się np. dłużej ;)

Renata
@szpinek

Od studentów nie wymagam 40 godzinowego tygodnia pracy. Moi studenci najczęsciej pracują 3-4 godziny dziennie, jak chcą dorobić wiecej przychodza w soboty od 8-14.

student

Hej, widziałem ogłoszenie jak to Arstele poszukuje do pracy konsultantów telefonicznych, nie wymagaja doświadczenia, proponuja elastyczny grafik to pomyślałem sobie, że dorobiłbym do studiów. Pytanie jak to dokładnie jest z ta elastycznością, czy mozna np. wyskoczyć w trakcie zmiany na 2h na zajęcia? Czy to tylko wybór 1 lub 2 zmiana.

Renata
@student

Studenci zawsze maja elastyczny grafik- dają nam dni tygodnia z godzinami w których moga pracować i to wystarczy

brist

No ale na pewno jest tak że trzeba te dajmy na to 40 godzin tygodniowo wyrobić, ale no można dostosować sobie.

monka

@student myślę że skoro piszą o elastycznych godzinach to biorą pod uwagę właśnie studentów i nie powinno być problemów.

telemarketer

Najlepsze jest to ze nikt nikogo nie dyskryminuje, nie ocenia, nie skreśla. Cały czas jest rzetelna praca zespołu, kierowniczka robi wszystko żeby nawet najsłabsze osoby wyprowadzić na prostą- żeby premie były jak najwyższe. Daje nam duzo pozytywnej energii. Idziesz do pracy bez stresu i bez bólu brzucha. Wypłaty zawsze na czas, treningi, jasne zasady szkoleń i zatrudnienia, bardzo fajna grupa osób w różnym wieku. Firma na piatkę!!!

biegły
@telemarketer

Witam Was serdecznie. Powiedzcie mi jak w tej chwili wygląda sytuacja w firmie jeśli chodzi o waunki pracy, mianowicie chodzi mi o warunki zatrudnienia dla pracowników. Co do podejścia kierowniczki @telemarketer to raczej rzadko spotykane więc dziwi tym bardziej. Ale super , że tak do tego podchodzi

gajga

pracuje tam 4 miesiace warunki placy bardzo ale to bardzo zrozumiale cala impreza polega na tym aby umiejetnie z spokojnym glosem bez nachalnosci zaprosic ludzi na badania i nic wiecej CZY TO TAKIE TRUDNE ? W ktorym zakladzie pracy sa przerwy co poltorej godziny ? w ktorym zakladzie pracy czas pracy mozna ulozyc indywidualnie? POLECAM

b&p

Niektórzy myśla, ze pójdą do pracy, odsiedza swoje i zarobią. A jak sie od nich wymaga wykonywania obowiazków to pisza jakieś bzdury w necie. Ja pracuję w Arstele juz jakiś czas. Czas wypłaty, umowy , zakres obowiazków - wszystko jasne i uczciwe. Zarobki powyżej przeciętnej i zawsze na czas!!! Poleciłabym tę firmę każdemu z czystym sumieniem.

bal

Mają prawo do tego żeby wymagać, w końcu przecież wam za to płacą, ja osobiście nie pracowałem w tej firmie no ale za to słyszałem, że nie jest źle w tej firmie. Przynajmniej nie ma problemów z tym żeby pieniądze były wypłacane terminowo, co w nie wszystkich firmach się dzieje, no ale tutaj nie trzeba się o nic martwić.

Luki

Ja tez polecam!!! Bardzo jasne warunki zatrudnienia, żadnego kombinowania nie ma ani z zatrudnieniem, ani z wypłatami. Kierowniczka wymagajaca , ale dobrze szkoli wiec każdy ma dobre wyniki. I co ważne- mamy bardzo zgrana grupę, wiec atmosfera w biurze jest naprawdę fajna. I jakie fajne dziewczyny tu pracuja:)

MAGDA

wlasnie pracuje w tej firmie. elastyczny grafik kierwniczka bardzo mila wyplaty na czas. jestem zadowolona polecam

Franek

Ja jestem bardzo zadowolony. Jasne warunki i zatrudnienia i płacy. Elastyczny grafik, każdy pracuje tyle godzin ile chce zarobić.Ja pracuję po 8 godzin i na wypłatę nie mogę narzekać.

MrMAteusz

Pracowałem w tej firmie. Przyjemna , lekka praca w miłym towarzystwie. Pieniądze zawsze na czas i bez żadnych komplikacji. Wszystkim moim znajomym, którzy szukali pracy , polecałem ARSTele.

INEZ

WYPŁATY NA CZAS, MIŁA ATMOSFERA, WARUNKI PRACY JASNO PRZEDSTAWIONE,PRACA NIE DLA KAZDEGO , JEZELI KOMUS NIE CHCE SIE PRACOWAC TO ZAWSZE ZNAJDZIE DZIURE W CAŁYM :)

ANITA

JA PRACOWAŁAM PRZEZ CAŁE WAKACJE. FAJNA ATMOSFERA I KASA NIE ZŁA. MAM NADZIEJĘ ZE POZWOLĄ MI ZA ROK TEZ DOROBIĆ.

Bartosz

Firma rzetelna- płacą!! Elastyczny grafik, atmosfera dobra, kierowniczka zajebista:)

MICHU

Ja pracuje 3 miechy . Praca jak wszedzie- sciemniac sie nie da, ale wypłaty zawsze na czas. A kierowniczka...zajebista ...., polecam wszystkim facetom:). Pod taką babką warto pracowac:):)

Zostaw merytoryczną opinię o Arstele - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Arstele?

Zobacz opinie na temat firmy Arstele tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arstele?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arstele?

Kandydaci do pracy w Arstele napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arstele
1.5/5 Na podstawie 219 ocen.

Arstele