Opinie o Arstele w Wolsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Arstele. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arstele o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arstele w Wolsztyn

Ywyuwu

A Co z l4? Kiedy wypłacają?

KKKK

Bardzo źle wspominam pracę tutaj. Zawsze nerwowa atmosfera.(usunięte przez administratora) Ja nie polecam.

koordynatorzy do wymiany

Linka- obecna pracownica Arstele:)

Ja pracuję w Zielonej Górze już pół roku. Wystawiam bardzo pozytywna opinię firmie i zgadzam sie z kolega z Włocławka- negatywy pisza nieudacznicy i lenie po prostu! Są na tym świecie Ferdkowie Kiepscy dla których pracy jeszcze nie wynaleziono:) Wypłaty zawsze na czas Za szkolenia płacą Umowy ze składkami Bardzo dobre zarobki- ja mam 10 zł na rękę+ premię!!! Super szefowa- pozdrawiam z tego miejsca p. Renate:) Możesz pracować 6,7,8 godzin- tyle ile chcesz zarobić! Ja pracuję po 7 Wolne soboty Polecam każdemu!!!

lilka
@Linka- obecna pracownica Arstele:)

Co Wy wszyscy z tymi wypłatami na czas?(usunięte przez administratora)

Telemarketer

Rekrutacja prowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Szkolenie ciekawe i zaskakujące :)

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Paulina

Dlaczego tak szanowna (jak to twierdzicie o sobie) firma na rynku dalej zatrudnia osoby na umowę zlecenie? Wiem że niektóre osoby mają umowę o pracę ale to tylko garstka i to na 1/2 etatu mimo że często robią po 8 lub wiecej godzin. I tu pytanie strikte do szefostwa - czy nie uważacie że lepsze dla pracowników by były umowę o pracę zamiast premii za frekwencję w pracy? Wtedy każdy ma określoną liczbę dni urlopowych w roku i ich nie przekroczy, no chyba że będzie na urlopie bezpłatnym ale mało któremu pracownikowi się to opłaca. Przecież dla pracownika lepsza opcja jest umowa o pracę niż zlecenie i większa motywacja aby chodzić do pracy. Większa niż premia! I też większy komfort psychiczny. Bo dajmy przykład, jest osoba której frekwencja w pracy wynosi 100% przez kilka miesięcy, nagle mu coś wypada, nie przychodzi do pracy i sru! Po premii. Tylko dlatego że każdy jest człowiekiem, każdy może zachorować i są inne wypadki losowe. A tak bierze sobie urlop i wie że będzie miał za niego zapłacone i się nie martwi ale też zdaje sobie sprawę że ma odliczona liczbę dni urlopowych i nie będzie nie wiadomo ile ewentualnie symulował (mówię tu o takich delikwentach :))

Daria
@Paulina

Sama sobie odp. Jak myślisz dlaczego takie umowy(usunięte przez administratora) ? (usunięte przez administratora)

@Paulina

Pani Paulino, premia frekwencyjna już nie obowiązuje, jakiś czas temu została zastąpiona wyższą stawką oraz podwójnymi premiami za wyniki. Kiedy Pani pracowała nigdy nie zadała nam Pani takich pytań, dlaczego? Forum anonimowe nie jest miejscem do tego typu dyskusji... Łatwo na forum nie podpisując sie hejtować osoby czy firmy... nagle dzisiaj. Dlaczego Panią tak drażnią pozytywne opinie o firmie? Bo już Pani nie pracuje. Nie pracuje Pani dlatego że nie chciała sie Pani zaangażować, wielokrotnie informując Koordynatora że Pani sie nie będzie starać słownictwem którego nie wypada tutaj zacytować. Czasami udało sie Pani mieć 50% normy, czasami mniej, więc podziękowaliśmy za współprace i stąd te wpisy. Życzę Pani wszystkiego dobrego w nowej pracy.

@Arstele

Proszę też się odnieść do umów na 1/2 etatu. Opowiadacie tylko na pytania na które wam wygodnie. (usunięte przez administratora)

@Arstele

(usunięte przez administratora)niby anonimowe ale wiedza komu odpowiadają.

Hania
@Arstele

Mówimy o słownictwie ? (usunięte przez administratora)

Szczerze nie polecam. Szkolenie przygotowujące do pracy, śmiech na sali. Masz skrypt i dzwoń. Do tego atmosfera nie ciekawa, nie wspominając o zapleczu technicznym i o nie działających kaloryferach, gdzie w piwnicy ludzie siedzą w kurtkach, szczególnie przy tych temperaturach. Czas tam uważam za zmarnowany!!

Proszę o informację gdzie Pan/Pani pracował/a ? Nie mamy biur "w piwnicach", jakiej firmy dotyczy Pańska opinia ?

Włocławek

@pracownik

Niestety ale we Włocławku biuro znajduje sie na I piętrze. W jakiej firmie pracowałeś?

@pracownik

Słucham? We Włocławku dostajesz skrypt i dzwonisz? Ja zaczynałam dzwonić na drugi dzień dopiero więc nie pisz bzdur. Praca marzeń to to nie jest ale pisanie głupot widzę wychodzi niektórym najlepiej.

Pani XYZ
@Arstele

W Zielonej Górze jest (usunięte przez administratora)

Gosia

Witam. Mam pytanie do szefostwa. Dlaczego biura są teraz otwarte tylko od 8 do 16? Rozumiem że już nie ma popołudniowej zmiany. Skąd takie zmiany? Rozumiem, że dalej w biurach są po 2 kordynatorki i oby dwie przychodzą na rano do pracy? Czy trzeba pracować po 8 godzin, czy można po 6?

Nie polecam pracy w tej firmie.(usunięte przez administratora) aż dziwne ze dalej istnieje. . .

Nie polecam pracy w tej firmie...

Nie polecam pracy w tej firmie...

ROBCIO

"Szkolenie jest płatne, trwa 10 dni ... " NA GOWORK TAK MACIE WPISANE ? ZA SZKOLENIE TRZEBA PŁACIĆ. KTO TO PISAŁ ?

Sposób komunikowania się "koordynatorek" z pracownikami to uwłacza głośności człowieka. Jeszcze jakieś konsekwencje wyciągają z odsłuchów, gdzie przygotowanie do rozmów jest żadne. A w zasadzie wogole go nie ma.

Proszę o informację jakiego biura dotyczy ta opinia ? W naszej firmie każdy Telemarketer przechodzi szkolenie wstępne, więc proszę o szczegółowe informacje czego dotyczy opinia.

@Arstele

Opinia dotyczy wyciągania konsekwencji z niezaliczonych odsluchow. Proszę czytać ze zrozumieniem. Za moich czasów niezaliczony odsłuch oznaczał obniżenie stawki godzinowej oraz brak premii.(usunięte przez administratora) Szkolenie? Kilka suchych formułek i wybielanie specyfiki pracy poprzez puszczanie rekrutowi nagrań rozmów tylko udanych zakończonych zapisaniem klienta na "badanie" a prawda jest taka że co drugi telefon słyszy się odmowy i wyzywanie. Nie polecam.

Pan B

W BIURZE W ZIELONEJ GÓRZE NA ŚCIANACH DUŻO WILGOCI I GRZYBA POŁOWA GRZEJNIKÓW ZEPSUTA A KOORDYNATORKI ZAMIAST PRACOWAĆ OBGADUJĄ KAŻDEMU TYŁEK NA LEWO I PRAWO WYBIELAJĄC SIĘ. FIRMA WE WCZEŚNIEJSZYM LUB PÓŹNIEJSZYM CZASIE SKAZANA JEST NA ZAMKNIĘCIE. NIE POLECAM I ODRADZAM PRACĘ W TEJ (usunięte przez administratora)ATMOSFERZE I WARUNKACH KTO TAM PRACOWAŁ TEN WIE PORAŻKA!!!

@Pan B

W Wolsztynie był zawsze problem z klimatyzacją 20 osób siedziało w dusznym pomieszczeniu. Raz jedna osoba zemdlala i przyjechał ambulans. A zimą w druga stronę. Ciągle zimno.

Pan B

Kara

Nie wiem jak jest tam teraz ale pamiętam że atmosfera była tam niezdrowa. (usunięte przez administratora)Praca jest bardzo męcząca ciągle mówi się to samo wg scenariusza, dużo ludzi nie chce słuchać. Nie polecam.

pracuje po 8h - norme idzie wyrobic bez problemu a co za tym idzie zawsze jest premia! godzinówka nie mała, na nie jednej produkcji tyle nie idzie zarobic, do tego praca nie meczaca, czesto przerwy, polecam!

Firma godna polecenia, pieniadze na czas, norme wyramiam co miesiac a nawet i wiecej! Kwestia podejscia do pracy!

Wolsztyn

(usunięte przez administratora)Cięszko 2 wpisy na godzinę wyrobić ludzie wiedzą o co chodzi z tymi pseudo badaniami na którym nawet nie ma lekaza

Powodzenia w dzwonienia ?(usunięte przez administratora)

kotea

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienic kierownictwo w wolsztynie

Zostaw merytoryczną opinię o Arstele - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Arstele?

Zobacz opinie na temat firmy Arstele tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arstele?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arstele?

Kandydaci do pracy w Arstele napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arstele
1.5/5 Na podstawie 219 ocen.

Arstele