Opinie o Arstele w Wolsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Arstele. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arstele o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arstele w Wolsztyn

Kiepsko groszowe sprawy i glowa boli od tego chalasu nie polecam naciaganie na koldry ludzi

@Kasia

Nigdy nie zajmowaliśmy się zapraszaniem na pokaz kołder. Chyba pomyliła Pani firmy?

Lola
@Arstele

hmmm :)

mllll

Ile ludzi tyle opinii, pracowałam tam pół roku, nie polecam. pensje marne, (usunięte przez administratora) Szkoda życia, czasu i ambicji żeby tam siedzieć. Pozdrawiam!

@mllll

Nie wiem kiedy Pani pracowała(usunięte przez administratora), natomiast cały czas pracujemy nad tym aby poprawić warunki pracy w Naszej firmie. Zapewniam że od czasu kiedy Pani pracowała wiele sie zmieniło i to na lepsze... Oczywiście mogą to potwierdzić tylko Pracownicy którzy są z nami od kilku lat i widzą te zmiany, odczuwają je w portfelu :)

Ona200

Czy te rozmowy z tymi klientami przez ten system komputerowy mają szkodliwy wpływ na mózgowie? Tyle godzin pracy i ze słuchawkami na uszach. Czy w przyszłości nie będzie z tego konsekwencji np. guz mózgu? Przyznam szczerze, że wydaje mi się, że tj. ogromne promieniowanie na nasz mózg... Co o tym sądzicie? Pytam, bo zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie i mam wątpliwości właśnie ze względu, jeżeli chodzi o zdrowie.

Mózg
@Ona200

O Boże!!!!! Co ty wypisujesz??????????? skąd takie bzdury???????????????????????

szara komórka:)
@Ona200

Najpierw mózg trzeba miec, he he

Reni
@Ona200

Wszystko szkodzi. Właściwie spanie nie szkodzi, ale kiedyś można się nie obudzić...

taka mala dygresja do Pracujaca ,ze 'wolisz sobie posiedziec i pogadac'-uwazam za przegiecie .Jest to praca w trudnych warunkach i nikt z moich znajomych z pracy nie siedzi sobie i nie gada tylko probuje pracowac .Uwazam ,ze nie wiesz co piszesz ,staraj sie myslec a nie klapac

pracująca
@pracownik

nie jestem ani koordynatorem ani szefem ani innym prezesem. Normalnie pracuje i siedzę na słuchawce. Powiadasz że jest to praca w trudnych warunkach hahaha żal mi takich ludzi - wątpię abyś w jakiejkolwiek pracy długo zagrzał miejsce jak to są dla Ciebie trudne warunki. O mnie nie musisz się martwić ja daję radę i pracuję - Pomyśl o sobie bo być może masz problem ze Sobą.

@pracująca

widocznie nie wiesz co znaczy praca w trudnych ,szczegolnych warunkach.Więc zapoznaj sie z pracą telefonistek ,ktora jest za taka uważana ,pracą nauczycieli ,ktorzy cierpia na chorobe zawodową i z tego tytułu dostają dodatki np.do emerytury.Nikt jednak nie przejmuje sie pracą telemarketerów ,ktorzy wykonuja kilkset rozmów dziennie bez odpoczynku,w halasie zewnętrznym i wewnętrznym.O ekranie monitora nie wspomnę ,który też niezbyt korzystnie wpływa na nasz wzrok.Ani siedzenia w bezruchu.Więc o to mi chodziło powyżej.Dodam ,ze nie narzekam na pracę ,ale denerwuje mnie taka ignorancja i niewiedza

Reni
@pracownik

Specyfika pracy nie jest lekka... to nie jest siedzenie i gadanie przez telefon tylko. Ciśnienie jest bardzo duże. Oczywiście są ludzie, którzy mają większe predyspozycje, a są tacy, którzy nie wytrzymaliby kilku dni. Jednak każdy przypadek - nawet taki, który dobrze czuje się w pracy telemarketera jest narażony na chorobę i skrzywienie zawodowe. To nie jest lekka praca, nie najcięższa, ale na pewno nie lekka. Dla nikogo, myślę, że jezeli ktoś uważa pracę telemarketera za lekką, to po prostu nie pracował w ten sposób, lub też pracował bardzo krótko.

Telemarketer

Rekrutacja prowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Szkolenie ciekawe i zaskakujące :)

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Pracownica z Leszna

Witam ! Dodam kilka słów o Biurze ARSTELE w Lesznie. Pracuje tutaj od prawie 3 lat w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze z fajnymi ludźmi. Zgadzam się z opiniami na temat wynagrodzeń że można je samemu wyliczyć i są zawsze wypłacone na czas. Jednak muszę dodać, że aby przekroczyć magiczna kwotę 2000 zł. netto miesięcznie trzeba przepracować w tygodniu minimum 40 godzin i nieźle nadwyrężyć struny głosowe. Coś za coś - nic nie przychodzi łatwo. Jednak dla chcącego nic trudnego. Pozytywnie tez oceniam kwestię elastycznego czasu pracy. Szczególnie ma to znaczenie dla osób dojeżdżających, do których i ja się zaliczam. Pozdrawiam i zachęcam kandydatów do współpracy :) :) :)

Jolanda

Ja również chciałabym dodać kilka słów, chyba mi się należy, zwłaszcza, że pracuję od początku naszej firmy w Zielonej Górze- a pracuje się całkiem fajnie :). Nigdy nie miałam problemów, ani z kierownictwem, ani z pracownikami. Zresztą każdy pracuje na siebie. Praca jest specyficzna, ale też ciekawa. Uczy kontaktów ludźmi. Trzeba mieć trochę polotu i rozumu, który może przydać się w przyszłości. Zresztą najlepiej przekonać się samemu :). Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i niezainteresowanych.

ANNA SZ

PRACUJĘ OD 5 LAT W BIURZE W ZIELONEJ GÓRZE. WARUNKI ZATRUDNIENIA, UMOWY, STAWKI , PREMIE - WSZYSTKO JEST W NAJLEPSZYM PORZĄDKU. NIGDY NIE ZDARZYŁO SIĘ ŻEBY WYPŁATA NIE BYŁA NA CZAS, BĄDŹ BYŁA ROZLICZONA NIE UCZCIWIE. ZAROBKI SĄ DUŻO WYŻSZE OD NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ!!!!!! KAŻDY KTO CHCE MIEĆ CZYSTĄ BIUROWĄ PRACĘ, NAWET BEZ DOŚWIADCZENIA ZOSTAJE ŚWIETNIE PRZESZKOLONY PRZEZ DOŚWIADCZONĄ KOORDYNATORKĘ, KTÓRA KIERUJE TYM BIUREM OD SAMEGO POCZĄTKU. BYLE BYŁY BY CHĘCI, A ŻE SĄ OSOBY KTÓRYM CHĘCI BRAK- NIC NIE PORADZIMY.

Optymistka

Witam, ARSTELE to bardzo dobrze rozwijającą się fima.Szkolenie płatne o czym w innych firmach telemarketingowych można po marzyć.Za uczciwą i systematyczną pracę można otrzymać premię oraz bonusy za osoby umówione na spotkania. Wynagrodzenie powyżej średniej krajowej. Dla Osób, które pracują, a nie udawać!

Optymistka

Witam, opowiem parę słów na temat firmy Arstele. Szkolenie płatne w innych firmach telemarketingowych można o tym po marzyć.Zarobki adekwatne do wyrobionych godzin.Za systemayczną i uczciwą pracę możemy otrzymać premię oraz bonusy za osoby które przyjdą na umówione spotkania. Wynagrodzenie powyżej średniej krajowej jeżeli ktoś chodzi do pracy może zarobić o wiele więcej! Z poważaniem, Optymistka

Grzegorz

Pracuję w ZG ponad 3 miesiące i nie spotkałem się z jakimiś negatywnymi zjawiskami, ani ze strony kierownictwa, ani innych pracowników. Rzeczywiście są zatrudniane osoby w każdym wieku i myślę że to korzystnie wpływa na atmosferę w biurze. Generalnie praca w call center jest dość specyficzna i nie każdy ma do niej predyspozycje, nerwy etc. Natomiast każdy może spróbować i nawet jeśli mu nie podejdzie, to już po krótkim czasie zyskuje nowe doświadczenie, które może zaprocentować w przyszłości. Stawki na rękę to 10/10,50/11,50 w zależności od średniej na 1h + premia za osoby + bonusy za inne statystyki. Jak w każdej pracy są określone wymagania /średnia, odsłuchy/, do których się trzeba stosować, lub chociaż się starać, bo przecież firma nie zarabia na zatrudnianiu pracowników tylko na efektach ich pracy. Także jak ktoś szuka roboty na stałe, czy na chwilę, to z czystym sumieniem POLECAM.

MAGDA B.

Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM ARSTELE. DLA DOBRYCH PRACOWNIKÓW MAJA MIEJSCE NAWET GDY WRACA SIE DO NICH PO JAKIMŚ CZASIE. LUDZIE W ZIELONEJ BARDZO MILI, A WYPŁATY ( DUZO WYŻSZE NIŻ NAJNIŻSZA KRAJOWA) ZAWSZE NA CZAS. I DOBRZE BYŁOBY ŻEBY KAZDY PODPISYWAŁ SIĘ CHOĆBY IMIENIEM A NIE CHOWAŁ Z KŁAMSTWAMI ZA NICKAMI!!!!!

Kuba

Polecam firmę Arstele . Zarobki telemarketera sa przyzwoite. Można otrzymać dodatkową premię . W biurze panuje przyjazna atmosfera.

Miła atmosfera pracy, elastyczne godziny, dużo premii więc ładnie można zarobić. Wystarczy mieć gadane, nie jest ciężka praca.

Wiesława Cudna

Pracę rozpoczęłam niedawno ( dwa miesiące temu), ale jestem zadowolona i z płacy i z atmosfery panującej w biurze.

Kuba

Polecam firmę Arstele. Zarobi telemarketera w tym miejscu są przyzwoite. Można otrzymać dodatkową premię za ilość zaproszonych gości. W biurze panuje przyjazna atmosfera.

Dawid

Takie forum jak to jest dla wszystkich. Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie to przecież można ją zmienić a nie wypisywać jakieś bzdury!!!

MArtineZ

"Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy na miejscu! :) Zatrudniamy osoby w każdym wieku, mile widziani uczniowie, studenci, renciści, emeryci, samotne matki - możliwość pracy w indywidualnym grafiku." :)(usunięte przez administratora)

K

Pożegnałam się z Arstele w Wolsztynie jakiś czas temu. Nie powiem umowy czy też wypłaty nie są najlepsze. Z tego co się orientuję teraz trochę się zmieniło, osoby które pracują po 8 h i chcą umowy na cały etat je dostały. Biuro również odświeżyli. Chociaż nie pracuje tam kilka miesięcy to nie ma problemu każde zaświadczenie co jest mi potrzebne zawsze dostaje a na miejscu jestem witana z uśmiech ( i nie tylko przez koleżanki i Panie które tam pracują). Zgadzam się z częścią negatywnych komentarzy ale też z pozytywnych. Jeśli chodzi o mnie ja nadal mówię innym że Arstele napewno Cie przyjmie ( jak szukają owe osoby pracy) a czy ktoś chce tam iść czy nie to już nie odemnie zależy.

StefaniaXXX

Dalej tylko 5 dni urlopu w wakacje ?

Szczęśliwy w innej pracy

Może i w Włocławku w biurze jest ciepło,ale w Wolsztynie jest zimno. Więc bzdur nie wypisuje!!

Pracujaca

Ty liczysz na umowę o pracę jak nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ? Czy ja się cieszę ? Najgorsze jest jak się ma zamiast mozgu galaretę a oczekuje się wynagradzania na poziomie 5000 netto i um. O pracę . Umowa zlecenie jest dla mnie bardziej korzystna z wielu względów dlatego zdecydowałam się na ta pracę . Wolę sobie posiedzieć pogadać . Nikt się nie znęca nade mną w pracy , mobbingu nie ma. Ludzie po drugiej stronie słuchawki są różni to fakt ale jak ktoś ma słaby charakter to praca nie jest dla niego. A co ja powinnam mieć to jest moja sprawa . Najczęściej szczekają te które nie dają sobie rady zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. I powtarzam nikt nikogo nie zmusza do pracy . Warunki jakie zostały podane na rozmowie nie zmieniły się do dnia dzisiejszego . Także problem nie leży w firmie tylko w slabeuszach ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Arstele - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Arstele?

Zobacz opinie na temat firmy Arstele tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arstele?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arstele?

Kandydaci do pracy w Arstele napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arstele
1.5/5 Na podstawie 219 ocen.

Arstele