Opinie o Arstele w Wolsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Arstele. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arstele o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arstele w Wolsztyn

Fala

Dziwię się że, chętnych mają do pracy po takich opiniach ale co się dziwić jak firma nazywa się CC24 a nie artsel.

karolina

jak można chorych, starszych ludzi namawiać do zadłużania się.. chęcią śmiesznego zysku, który dostałby nawet bezdomny gdyby tylko zgłosił się do urzędu pracy ludzie miejcie troche ambicji, bo będziecie tak jak te starsze babcie życ z emerytury za 800 zl, w czasach gdy kostka masła będzie kosztować 35 zł dzięki pisowi

Rob

- Skąd macie mój nr? - Komputer wylosował. I akurat wylosował nr komórkowy faceta z konkretnego miasta gdzie oferowane jest zaproszenie na konkretną usługę (garnki, badania, nauka języka etc.). Ciekawe bardzo ciekawe.

Pity wysyłają na emaila? I do kiedy moge sie go spodziewać?

Telemarketer

Rekrutacja prowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Szkolenie ciekawe i zaskakujące :)

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Martyna

@sandra123 dlaczego tak uważasz ?

Nigdy wiecej
@Martyna

Ten kto tan pracował to zawsze potwierdzi że to wyciskanie kitu.

@Martyna

Serio takie pytanie ? A nie widać poniżej opinii ? Czy nie słyszała Pani o karze jaką dostała ta firma ? Nie zastanawiała się Pani dlaczego tak szybko zmienili nazwę na CC24 ?

Sandra123

Firma która wciska kit starszym ludziom. Bardzo dziwna atmosfera udawania że nic złego się nie robi. Nie polecam.

Karyna

Nadejdzie czas że odpowiedzą za to co robią. Prędzej czy później.(usunięte przez administratora). Radzę wam wszystko to co się dzieje ciągle zgłaszać tak. Mają się za panow świata. Bardzo się zdziwią. W Wolsztynie tylko desperat pójdzie się tam zatrudnić wszyscy w mieście wiedzą z kim i czym mają do czynienia. Ludzie macie telefony komórkowe nagrywajcie każda rozmowę z nimi. Nagrywajcie każdy wybuch złości dobrze wiecie kogo. I zgloscie to na policję gdziekolwiek się da.

Teresa

Robicie ludzi w balona przez telefon A Pani się martwi tym jak jest zarządzana? Smutne naprawdę.

Leszno

To może ja coś napiszę. Pracowałam w tej firmie prawie rok. Odeszłam z uwagi na atmosferę - współpracownicy super ale koordynatorki tragedia, tak samo szefostwo z Wolsztyna. Presja, presja i jeszcze raz presja. Po odejściu z Arstele kilka tygodni chodziłam do psychiatry i stwierdzono u mnie nerwice lękową. Poza tym w ostatnich dniach mojej pracy, gdy obdzwanialiśmy Gdynie miałam okazję trafić na Panią kardiolog, która oprócz tego że zbluzgała mnie z góry na dół, wytłumaczyła że urządzenie pulsoksymetr hsr ma tyle wspólnego z badaniem serca co nic. Pic na wodę. W żaden sposób to urządzenie nie jest w stanie wykryć zmian miazdzycowych ani innych chorób kardiologocznych. I teraz pytanie kto się lepiej na tym zna? Pani Kardiolog po latach studiów, szkoleń i z 20 letnim stażu czy dział marketingu firmy Arstele?

@Leszno

Sorry , pracowalas rok i nie przyszło ci do głowy poczytać w internecie co to za urządzenie , za badanie? Przecież od poczatku wiedzialas na co się piszesz. Zresztą nie ty jedna. Pozdrawiam

Monia

Właściciele sami uważają to za cudowny produkt i potrafią tak namieszać w głowie pracownikom a nawet na szkoleniach wmawiać im jakie to cudowne urządzenie że niektórzy pracownicy sami zaczynają w to wierzyć.

Xxxx

Firma krzak. Mijanie sie z prawda w skryptach na porzadku dziennym to raz , dwa obowiazkowe soboty dwie w msc gdzie pracujac od pn do pt wyrabiasz 40h czyli soboty to nadgodziny platne jak kazdy inny dzien, skladki ktore sa odprowadzane to jeden wielki zart bo nawet to jest jedno wielke (usunięte przez administratora) . W zusie sa podane bzdury co skutkuje mniejszym wynagrodzeniem za zwolnienia lekarskie , prawdopodobnie oszukuja z iloscia godzin ktora pracownik przepracowuje . Firma ma leb na karku i jest przygotowana na wszystko dlatego pozwala sobie bardzo duze oszustwa bo inaczej nazwac tego nie mozna . Pozdrawiam wszystkich pracownikow i powodzenia dla przyszlych praconikow

@Xxxx

To co piszesz powinno zostać zgłoszone do pip. Nic się tam nie zmieniło przez tyle lat robią z ludźmi co chcą.

Naoko

Dzień dobry, ma ktoś namiar do księgowej Arstele? Do dnia dziś nie otrzymałam PITu. Pracodawca ma obowiązek przekazać go do końca lutego.

@Naoko

Udaj się bezpośrednio do firmy a najlepiej zgłoś to gdzie trzeba. Założę się że wysłano to zwykłym listem. Adres firmy to ul. Józefa Dutkowskiego 7, 64-200 Wolsztyn(usunięte przez administratora)

@Naoko

Proszę o pilny kontakt biuro@arstele.pl

Byly pracownik
@Arstele

Witam czy e-mail podany jest aktualny prosze o wiadomosc?

Byly pracownik

Witam potrzebuje nr tele od kard firmy cc24 lub e-maila w wolsztyn z gory dziękuję

Magda

Praca jest straszna. Trzeba dzwonić do ludzi i namawiać ich na spotkana, na których próbują im wcisnąć jakiś szajs za grube pieniądze.

Daniela
@Magda

"Nasza firma realizuje proste projekty dotyczące tematyki prozdrowotnej. Nie prowadzimy sprzedaży. Osoba na tym stanowisku pracy będzie obsługiwała połączenia wychodzące oraz dokonywała rejestracji osób na konkretne godziny. Rozmowy i rejestracje są krótkie i proste." a w ogłoszeniach napisane że nie prowadzą sprzedaży. Nie dziwię się że firma dostała karę od UOKiK bo nawet pracownik nie wie że będzie ludzi w konia robił.

Krysia

Nie rozumiem gdzie tu jest wprowadzanie w błąd ? Przecież my jako telemarketerzy zapraszamy ludzi na badania i to tyle. W rozmowach również nie klamiemy. Jeśli ktoś się nie nadaje to takiej pracy to trudno. Ja wolę siedzieć i rozmawiać z ludźmi przez 8h niż tyrac na produkcji gdzie rozliczają nawet z wyjścia do toalety

Zosia
@Magda

Oczywiście praca nie jest dla każdego ale jeśli już ktoś złapie bagcyla można zarobić fajne pieniążki. Polecam osobom które mają przyslowiowe "gadane "

Zosia
@Daniela

Bo nie prowadzimy sprzedaży przecież tylko rejestrujemy na samo badanie. Nie rozumiem dlaczego to jest traktowane jako kłamstwo?

Robert
@Zosia

To teraz jeszcze napisz skąd macie nr telefonów do ludzi których dzwonicie ? Za co karę dostaliście ? Nie macie nawet zgody tych osób na kontakt. Do mnie też ciągle wydzwanialiście, dziwnym trafem wiedząc z jakiej jestem miejscowości. No i co ? No proszę. Kara która dostaliście jest za mała.

@Zosia

Nie wiem dlaczego mój wpis został skasowany ,a chcę tylko nadmienić,że z badaniami spotkania nie mają nic wspólnego.Jest to kolejne naciąganie przestraszonych ludzi,że jeżeli nie zakupią prezentowanego sprzętu to nie ma już dla nich ratunku.Okazuje się ,że wszyscy jesteśmy zagrzybieni ,zarobaczywieni iyp.i w cudowny sposób zostaniemy uleczeni zakupując produkt lub wykupując sesje w 'gabinecie' tzw.leczenia.Koń by się uśmiał.

nie polecam biura we Włocławku

Konrado
@pracownik

Czy to prawda że firma zmieniła nazwę na CC24 ?

Mikołaj
@pracownik

Możesz napisać coś więcej? Widzę, że nie jesteś zadowolony z pracy, jednak taka krótka wypowiedź niewiele wnosi. Warto opisać swoja wrażenia dokładniej, takie wpisy są cenne dla osób poszukujacych wszelkich informacji na temat pracy w Arstele.

odpowiedz do Mikolaja
@Mikołaj

Praca jak praca.Atmosfera w pracy jest taka na jaką zasłużysz, ponieważ nikt tu z nikim nie rywalizuje .Kazdy odpowiedzialny jest za siebie, to znaczy ile umówisz osób na spotkanie i w jakim czasie ,tyle otrzymasz wynagrodzenia.Jak w każdej firmie nic samo nie przychodzi ,wiec trzeba się postarać o swoje wyniki.W brew pozorom rozmowa przez telefon z ludzmi nie jest łatwa , mam na myśli stronę psychologiczną. Koordynatorki w Zielonej Górze są w porządku .

Ktysia
@Konrado

Tak to prawda zmienili nazwe na CC24.

do AZ19

Nazywaja sie też Apsel. Kto wie ile razy będą zmieniać nazwe firmy ,to jest ucieczka przed karą ,ponieważ mają zakaz wykonywania tej działalności.

Natika

Taka kare dostaja setki innych firm w polsce, nawet spolki panstwowe, ale o tym sie juz niestety nie pisze :)

Karo
@Natika

Oczywiście,że tak. Ważne,że firma jest wypłacalna i dobrze traktuje swoich pracowników.

Robert
@Natika

Rzeczywiście super argument. Setki firm dostają kare więc nic się nie stało jesteśmy super. Proszę takich głupot nie wypisywać. Zrobili Arstele na złość i tylko wasza sytuację opisali. Dostaliście kare macie zakaz kontynuowania działalności w ten sposób ale zmieniliście szybko nazwę firmy. Nic wam to nie da.

Brak słów, nie polecam

Gosc

Nie polecam, ta firma to jedna wielka kpina. Naciąganie ludzi, żeby przyszli na jakieś spotkania. (usunięte przez administratora)

Natika

Ja bardzo polecam prace w tej firmie. Pracowalam kilka miesiecy i nie moge zlego slowa powiedziec. Koordynatorki we Wloclawku usmiechniete, zawsze sluza dobrym slowem, doradzaja, pomagaja aby kazdy mial lepsza efektywnosc. Wystarczy chec do pracy i oczywiscie szacunek do niej!!!

Monia

Firma została ukarana przez UOKiK za praktyki nieuczciwego telemarketingu. Zapraszam na stronę UOKiK po więcej szczegółów.

pracownik byly
@Monia

jasny gwint ,kiedy ? ćo z ludzmi?

@pracownik byly

Pewnie nic bo teraz sie nazwali CC24, spryciarze.

pracownik byly
@Monia

czyli wszystko po staremu.Ludzie pracują nadal i dzwonią po ludziach.Dziwnie jak się sprytnie wywinęli.A nad czym teraz pracuje firma KRZAK?

Czy ktoś wie jak jest w biurze we Włocławku?

Ela
@Nowy

Koordynatorki takie sobie,(usunięte przez administratora) mało kto wyrabia normy, napięta atmosfera przez to.

Danka
@Ela

W ogłoszeniach o prace mają o dwóch sobotach pracujących w miesiącu (usunięte przez administratora)

Emilia
@Danka

Obecnie nie prowadzą już niestety rekrutacji na żadne stanowiska. Wydawałaś się zainteresowana pracą w Arstele - aplikowałaś, a może już tam pracujesz? Jeśli tak, to koniecznie napisz, co sądzisz o pracy w tej firmie. Z góry dziękuję!

Danka
@Emilia

Chciałam napisać to cenzuruje się moje wypowiedzi ... Więc nic nie pisze. Natomiast nie polecam aplikować co innego w ogłoszeniu co innego na miejscu.

Ula
@Danka

Zapraszają na badania serca z palca. Nic więcej dodawać nie trzeba. Telemarketing.

Emilia
@Ula

Dziękuję za informację, rozumiem, że Arstele oferowała Ci swoje usługi. Prawdę mówiąc, forum skupia się głównie na dyskusji o pracodawcach. Szkoda, że tak niewielu pracowników firmy wypowiedziało się na forum. Wie ktoś może, czy obecnie Arstele szuka nowych pracowników?

Praca w Arstele: -obowiązkowe soboty (hit na sali) -w umowie zapis, że można te 6h wyrobić w obojętnie jakich godzinach, a przyjście RAZ w innych niż 8-14 czy 14-20 skutkowało pretensjami od koordynatorki, chociaż wcześniej wyraziła na to zgodę, -inne kobitki mogły sobie przychodzić jak chciały bo np. miały wnuki. Kogo to interesuje czy masz wnuki, kota czy słonia?! Jeśli inni mają chodzić wg jakichś ustalonych norm to te babcie też, (usunięte przez administratora)

Czyli dalej wszystkie soboty do pracy ? Nic się nie zmieniło ? Aż trudno uwierzyć .

Dziękujemy za opinie. Od kilu miesięcy pracujemy w godzinach od 8 do 16 już we wszystkich biurach. Co do sobót - informacje o 2 pracujących sobotach podajemy już w ogłoszeniu, informujemy na rozmowie kwalifikacyjnej. Komu to nie odpowiada - nie podejmuje pracy, komu nie pasuje konkretna sobota - zgłasza wcześniej i nie ma problemu. Podstawą dogadywania się z Koordynatorem jest rozmowa, zgłaszanie wcześniej dni wolnych czy spóźnień. W każdej firmie są wymagane takie informacje z wyprzedzeniem.

Daniela
@Arstele

Czy za dodatkową sobotę obowiązuje stawką 50 % do wynagrodzenia za godzinę ? Skoro idzie się 6 dzień z rzędu ? Może ktoś napisać jak jest ?

@Daniela

Powinno być 100 procent płacone za sobotę jeżeli jest to 6 dzień z rzędu w pracy ewentualnie oddany dzień wolny w następnym tygodniu i to nie ważne czy w sobotę pracowało się godzinę czy więcej . Czy w biurze Arstele Wolsztyn przestrzega się tego ?

Snoww

Oddział Włocławek-Machlojka jakich mało. Ogłoszenie "Rejestracja na badania medyczne" sformułowane w taki sposób aby kandytat dowiedział się o faktycznym zakresie obowiązków dopiero na rozmowie i to też nie jest powiedziane wprost. A jest to nic innego jak naciąganie osób na niby badania zdrowotne które nie mają naukowego poświadczenia i przy okazji Sprzedaz sprzętów medycznych. Koordynatorki niemiłe, wieczne pretensje czy spojrzenia spod byka na porządku dziennym. "Fajny zespół" - kilka emerytek manupulujacych numerami telefonów, byleby tylko one dostały status pracownicy tygodnia. Podsumowując, miesiąc w tej pracy wystarczył żeby zszargać sobie nerwy wyzwiskami ze strony rozmówców. Nie polecam.

@Snoww

Oczywiście jest to telemarketing a nie rejestrowanie na badania.(usunięte przez administratora) Miałam styczność z działem Wolsztyn i nie polecam. Nerwowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Arstele - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Arstele?

Zobacz opinie na temat firmy Arstele tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arstele?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arstele?

Kandydaci do pracy w Arstele napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arstele
1.5/5 Na podstawie 219 ocen.

Arstele