Opinie o Arstele w Wolsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Arstele. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arstele o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arstele w Wolsztyn

Alicja

Praca męcząca, koordynatorki tylko krzyczą albo wymagają cudów, umowy zlecenie to jakaś parodia. Śmieszne comiesięczne spotkania z szefostwem w dniu wypłaty i opowiadanie z jakimi to oni najlepszymi firmami nie współpracują i jakie to nie jest super co robimy dla tych biednych ludzi... Rz*gac się chce. Dlaczego skoro uważacie się za super firmę na rynku dalej zatrudniacie osoby na zlecenenie zamiast dać umowę o pracę? Rozumiem że wg Was te osoby nie zasłużył na godna pracę i płace. Nie pozdrawiam, odradzam!

Kora

Pracuje od niedawna i jestem mile zaskoczona. Fajni ludzie, kasa się zgadza tylko klienci czasem dają w kość....

Arstel

Nacisganie na sprzety medyczne ludzi a ludzie juz o tych badaniach nie xhxa slyszec niedlugo wogolw nie beda przychodzic na te wasze badania

Łukasz

Ta praca jest (usunięte przez administratora) wszystko po zmieniali skrypty każdy na każdego mówi obgaduje siebie nawzajem koordynatorzy (usunięte przez administratora) bo nie robią niby wpisów naciskają na pracowników krzyczą a kornatorzy sami kiedyś dzwonili i wiedzą jak ciężko jest a się teraz wywszają i mówią że argumenty mówić jak klient mówi że nie chce to jak mamy zapisać

Ależ
@Łukasz

Bardzo dobrze ze mówią nie. Nareszcie ludzie się budzą i nie dają nabrać na te badania. (usunięte przez administratora)

Telemarketer

Rekrutacja prowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Szkolenie ciekawe i zaskakujące :)

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

(usunięte przez administratora) W umowie co innego i co inmego robią.

Kamila

Możesz coś więcej napisać na ten temat ?

Danuta S

Pracuj w Zielonej Górze od ponad roku. Pracuję 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Zarabiam ponad 2000 zł. Premie mam co miesiąc. Atmosfera w biurze bardzo dobra..szefowa też :).

Ann
@Danuta S

To 2000zl to z premia czy bez?

@Ann

Zapraszamy na rozmowę po uprzednim przesłaniu CV, na spotkaniu przedstawimy szczegóły proponowanego wynagrodzenia. Poza podstawą są 3 możliwe premie do otrzymania, m.in. premia za wyniki, za frekwencję w pracy. Kwota zależy od ilości przepracowanych godzin i zaangażowania.

@Danuta S

Na jaką umowę Pani pracuje ?

Danuta S
@Tomcio

Na umowę o pracę

@Danuta S

To ciekawe że w każdym ogłoszeniu mają umowę zlecenie.

$$$$$.
@Arstele

Jak zmieną skrypty do rozmowy i nie będzie takiego nacisku to ludzie nie będą rezygnować (usunięte przez administratora)

@$$$$$.

Żaden pracodawca nie zatrudnia osób tylko po to żeby były zatrudnione, ale po to żeby wykonali konkretną pracę. Jeśli jej nie wykonają to firma nie zarobi i nie będzie miała czym zapłacić pracownikom. Prosta zasada a nadal ją trzeba tłumaczyć....

-$$$$$-
@Arstele

Poto żeby przychodzili ludzie na badania i po badaniu wcisnąć garki i sprzet medyczny (usunięte przez administratora)

$$$$$
@-$$$$$-

Mają bardzo dużo odejść ponieważ człowiek na rozmowie dowiaduje się że nie jest zatrudniony do rejestracji na badania medyczne jak to się tym chwalą w ogłoszeniach o zatrudnienie. Tylko na pokaz sprzedażowy. Dużo ludzi się z tym źle czuje i ostatecznie odchodzi, nie tylko telemarketerki ale również dużo fajnych osób na stanowiskach wyżej.

Nie polecam !!! (usunięte przez administratora)Nie można z kimim nawet rozawiax bo krzywo patrzą.

MagdalenaM

Dobra firma Uczciwa płaca Tu w Arstelle się opłaca I szkolenia masz darmowe. Wręcz do przerwy policzone. Pośmiejesz się i zmotywujesz Aż swój sukces już poczujesz. Jeśli jesteś początkujący, po studiach czy też wszechwiedzący Tu odnajdziesz się jak w niebie Dziwisz się? No proszę Ciebie! Chcesz pomocy? Proszę bardzo. Koordynator z szefem radzą. Premie masz do swej wypłaty. Rarytasy będziesz jadł, nie liść sałaty!

Bożena

Arstele-biuro Zielona Góra-Firma godna polecenia.profesjonalne koordynatorki z poszanowaniem każdego pracownika i wielką cierpliwością.Jest to biuro na sto procent bez "pasożytów".Praca dla ludzi kreatywnie myślących.

Bożena

Pracuję w Arstele w Zielonej Górze ,szczerze ową firmę polecam.Doświadczone koordynatorki z poszanowaniem do wszystkich pracowników chcących podjąć nowego wezwania i ambitnych.Biuro na pewno bez "pasożytów i stanów zapalnych"

telemarka

Pracuję w biurze we Włocławku już prawie rok. Praca wymaga skupienia, uwagi, cierpliwości ,rzetelności, umiejętności nawiązywania kontaktu z ludźmi, w miarę szybkiego myślenia. Przydaje się w niej choć trochę polotu i wiedzy w tematach podejmowanych rozmów. Jeśli ktoś lubi rozmawiać z ludźmi, bywa ciekawa i można się przy okazji wiele nauczyć. Bywa też momentami trudna, bo można natrafić na przykrego rozmówcę. Jednak wynagradza to bardzo dobra atmosfera w samym biurze, stwarzana zarówno przez koordynatorki (dwie młode bardzo kompetentne osoby, które wszystkiego uczą od A do Z, dosłownie prowadzą za rękę, są pełne inwencji w rozwiązywaniu ewentualnych problemów, wymagające, dopingujące do wysiłku, ale jednocześnie życzliwe i pełne empatii) jak i pozostałych pracowników. Pracują tu ludzie w różnym wieku, zarówno młodzi po szkołach czy studiach jak i emeryci, a mimo to nie tylko znakomicie się ze sobą dogadują, ale też autentycznie nawzajem lubią..To świetny zgrany zespół, co sprawia, że człowiek autentycznie angażuje się w to co robi, czuje się pożądaną częścią całości. Poza tym (co też nie ukrywajmy, ważne), wypłata jest zawsze na czas i zawsze uczciwie rozliczona.

zosia

a o jakim biurze ta opinia, z jakiego miasta ?

Samosiu, praca z klientem jest trudna, nie każdy dobrze się czuje rozmawiając z wieloma osobami dziennie... To czy spotkanie będzie udane zależy od umawiania, a nie od tego czy wcześniej w tym mieście były inne spotkania udane bądź nie. Umawiamy klientów w całej Polsce, nowych miast niestety nie stworzymy... Nikt nie wymaga cudów. Wymagamy jedynie wypracowania normy wpisów, która jest minimalna... Chętnie płacimy więcej osobom które robią więcej wpisów. Od września są podwojone premie za wyniki... Nie wiem w którym biurze Pani pracowała, ani kto miał do Pani pretensje, ani z jakiego powodu, dlatego zapraszam do kontaktu bezpośrednio z Pracodawcą. Natomiast jeśli chodzi o badanie pulsoksymetrem - wypowiedź Pani brzmi jakby w ogóle nie znała Pani tematu... Badania są wykonywane metodą zaawansowanej numerycznie analizy fali pulsu, opracowane przez profesorów z UAM w Poznaniu. Ta metoda jest stosowana przez kardiologów. Analiza fali tętna (w skrócie PWA - Pulse Wave Analysis) jest rekomendowana przez Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego (EHS). Zapewniam Panią że jest wiele firm które organizują podobne badania, Arstele nie przyjmuje wszystkich zleceń i nie umawia wszystkich spotkań w Polsce. Współpracujemy tylko i wyłącznie z uczciwymi i sprawdzonymi firmami.

Samosia

Leszno

Łajka

Szefostwo z Wolsztyna bardzo nie przyjemne, patrza na pracownikow z gory. Zalatwie czegokolwiek jest niemozliwe poniewaz nie odbierają telefonow. Praca dobra dla ludzi starszych (emeryci, renciści) lub dla osób malo ambitnych! Nie polecam.

@Łajka

Rozumiem że nie udało sie skontaktować z szefostwem telefonicznie. Bardzo proszę o kontakt drogą e'mailową lub listownie. Nie zgodzę się, że jest to praca dla osób mało ambitnych, mamy w swoich zespołach mnóstwo osób ambitnych i wartościowych i to niezależnie od wieku. Pozdrawiam

Łajka
@Arstele

W pilnej sprawie mam wysyłać e-mail lub list pocztą ? To jest niepoważne. Skoro nie mogę czegoś załatwić na miejscu z koordynatorką to pozostaje mi słać listy ?

Consuler

Mam pytanie czym zajmuje się firma ? Skąd posiadają numery telefonów do klientów ? Co sprzedaje firma przez telefon lub na jakie pokazy zaprasza ?

@Consuler

Zajmujemy sie rejestracją na badania medyczne, ale mamy też inne projekty. Na rejestracji badań my nic przez telefon nie sprzedajemy. Temat zdrowia jest ważny dla każdego człowieka, na pewno łatwiej sie pracuje jeśli interesujesz sie tematem zdrowia i alternatywnymi metodami przywracania zdrowia.

Consuler
@Arstele

Jakie to badania medyczne ? Rejestrujecie pacjentów ? Współpracujecie z lekarzami jeżeli to badania medyczne ? Kto wykonuje badanie na które rejestrujecie ?

Tomcio

Omijać szerokim łukiem prace w arstele (usunięte przez administratora). Dajcie ludziom godnie zarobic, dajcie umowy o prace a nie zlecenie to bedzie inaczej,gwarantuje

Kamila
@Tomcio

To jest umowa zlecenia praca w biurze ? Jak to ? (usunięte przez administratora)

Jozia

Pracuje w Astele 1,5 roku i jestem zadowolona. Można zarobić jak sie ma wyniki, z dopasowaniem godzin pracy też nie robia problemu. Praca jak praca, trzeba sie nagadac... ale przynajmniej w biurze, komputer i kawka :)

Podpowiedzcie coś w temacie pracy konsultanta telefonicznego.

@Zainteresowany

RODO

perfum
@Kasia

Teraz jest rynek pracownika, zatrudnianie się jako telemarketer to próba skoku na łatwą kasę od naiwnych. Dzięki RODO będzie ciężej takim firmom, ale lżej dla naszych uszu :)

Twierdza

Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy, do końca stycznia tego roku, ogólnie rzecz biorąc nie polecam. Praca, owszem ma swoje plusy, ale ma też wiele wad. Może zacznę od złych stron, najgorsze były bazy z telefonami, totalna masakra. Nie wiem kto je przygotowuje ale te osoby to skończone patałachy. Jak można umawiać dane miasto i co trzeci numer mieć z całkiem inną lokalizacją? To tak jakby kazać komuś dom wyremontować i nie dać mu odpowiednich narzędzi do wykonania zadania i mieć pretensję, że coś jest nie tak wykonane. (usunięte przez administratora) Praca też nie należy do przyjemnych pod względem klientów, którzy nas bluzgają z góry na dół. Praca bardzo męcząca psychicznie i niemornalna. Plusami w Asrtele jest to, że jest elastyczny grafik i częste przerwy. I to by było na tyle, to że są pieniądze na czas to powinno być normalne i w większości firm tak jest, dlatego nie wiem dlaczego arstele i ich obrońcy na tym forum się tak tym szczycą(usunięte przez administratora). Doszedłem do wniosku, że lepiej sie narobić fizycznie ale mieć spokojną głowę i czyste sumienie!!! NIE POLECAM

Kinga
@Twierdza

Zgadzam się w 100% z ta opinia

teodora
@Twierdza

z numerami jest dramat to fakt a co do kasy to ,, wypłata na czas,, - niestety nie jest oczywistą kwestią

@teodora

Pani Teodoro, wypowiedź z "wypłatą na czas"ma Pani na myśli firmę Arstele czy inne firmy?

teodora
@Arstele

chodzi o inne firmy, pracuje w Arstele i tu kasa jest na czas. Pozdrawiam

onaonaona

Pracuje w biurze we Włocławku i jak najbardziej polecam. Można się dogadać co do godzin pracy, ludzie fajni a co najważniejsze kasa zawsze na czas i przy 8 h pracy wychodzi się więcej niż najniższa krajowa.

psotka82
@onaonaona

czy to jest praca na umowę czy zlecenie?

Karina

Pracuję w tej firmie już kilka ładnych lat, od początku jak powstało biuro w Lesznie. Pracodawca uczciwy, pieniążki zawsze na czas, a przeważnie są nawet wcześniej :) Praca w miłej atmosferze , warunki do pracy bardzo dobre. Możliwość pracy więcej niż wymagane 6 godzin dziennie, można sobie wtedy więcej zarobić, godziny dodatkowe są dla chętnych oczywiście. Polecam, szczególnie jak ktoś lubi rozmawiać z ludźmi, mi osobiście ta praca sprawia przyjemność, z czystym sumieniem mogę napisać, że jest to najlepsza praca jaką miałam, a robiłam w życiu wiele różnych rzeczy ???? Najlepiej samemu spróbować ????

Karina
@Karina

Dla wyjaśnienia, te znaki zapytania to były uśmiechy, pisalam z telefonu i tak wyszło

Zostaw merytoryczną opinię o Arstele - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Arstele?

Zobacz opinie na temat firmy Arstele tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arstele?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arstele?

Kandydaci do pracy w Arstele napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arstele
1.5/5 Na podstawie 219 ocen.

Arstele