Opinie o Arstele w Wolsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Arstele. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arstele o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arstele w Wolsztyn

Pracowałem w Arstele Włocławek

Praca jak praca kokosów nie ma. Potrzebowałem pracy nie fizycznej bo jestem po wypadku. z plusów to fajna atmosfera w pracy, ludzie spoko a jesli chodzi o minusy to monotonia i gadanie w kolko tego samego no i wiadomo kasa raczej na opłacenie mieszkania, wyżywienie dwojki dzieci i zapewnie im jakiegos zycia nie starczy. Ale ja wróce do Wlocławka i nie będzie nic lepszego to wróce.

Praca w różnych miastach- ja jestem z Zielonej góry. Nie umawiamy na żadne badania!!!! Umawiamy na spotkania sprzedażowe!!! Wypłaty- godzinówka- najniższa 9,5, najwyższa 11 zł na rękę. Prosty przelicznik- pracując 8 godzin dziennie za nawet najniższą stawkę masz na rękę do wypłaty 1560 zł!!!! W ZG soboty dla chętnych tylko, szkoda bo można by więcej wyciągnąć.... Pracuję od 3 lat i czytając te wypociny nierobów szlak mnie trafia!

Lila

Hahaha nie jest trudne? To gratuluję. Już widzę te twoje dwa wpisy na godzinę jak dzwonisz do miast typu Warszawa lub Poznań. Ludzie tak się na człowieka wydzieraja że uszy opadają. Dzwoni się praktycznie ciągle do tych samych ludzi. Koszmar.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
@Lila

dzwonimy do takich miast mam zawsze 2 wpisy na godzine pracy . !!!!!!!!!!!!!!!! i nawet ponad norme trzeba miec gadane .

Ile ludzi tyle opinii..... każdy chce pracować 3 dni w tygodniu najlepiej po 6 godzin lub krócej ale zarabiać min. 2 tys... W Lesznie każdy wie ile zarobi, wystarczy przemnożyć liczbe godzin x stawka, do tego dochodzi premia, bonusy za pary itd. To dziwne że firma wymaga wykonania normy? Jakaś firma w okolicy płaci za siedzenie? W każdej pracy musisz "swoje" zrobić. Warunki są jasne, gorzej jeśli nie rozumiesz że pracując 85 godzin w miesiącu mało zarobisz. Każdy ma wybór ile chce pracować i ile zarobić. Zastanówcie sie co piszecie a świat można zmienić zaczynając od siebie :)

Telemarketer

Rekrutacja prowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Szkolenie ciekawe i zaskakujące :)

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Niepolecam.

Telemarketing arstele Wolsztyn omijać z daleka. Pracował tam już chyba każdy w Wolsztynie którego interesowała tego typu praca. Atmosfera straszna. Pieniądze? Jakie pieniądze? Szkoda nawet pisać.

stogarynka

W Zielonej Górze pracuje sie po 7-8 godzin, a soboty są dla chętnych. Najgorsi ludzie to tacy co chcą pracować 5 dni w tygodniu po 6 godzin a brać pensję jak za cały etat. Oleksy ogarnij się- każdy normalny człowiek pracuje 8 godzin dziennie, a Ty pracujesz po 7 wiec nawet z czystej przyzwoitości powinieneś pracować choćby 2 soboty po 6 godzin, zeby wyrównać to całego etatu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba że zona cie utrzymuje.......Hmmm....

oleksy

oleksy 04.05 2017 .....i ,żeby bylo jasne pracuje sie po 7-8 godzin i soboty pracujące.

Kacha

Stres i hałas. Tak mogę podsumować prace dla tej firmy. Nie warto.

oleksy

oleksy 2017-04-22 Jak najdalej od takiej pracy tego rodzaju,a już głupotą by było gdyby powstały klasy o specjalizacji telemarketingu w szkołach zawodowych .Jeśli mowa o mózgu to można prędzej zwariować niż dostać guza.

Kama

W Zielonej Górze nie na badania umawiamy, tylko na prezentacje poscieli- klienci dostają prezenty, wszystko jest jasne. 9,5 na godzine wyrabia u nas każdy, praca od 8-16. Wszystko w porzadku, wypłaty na czas, tylko straszna monotonia- cały czas gadasz to samo. Na pewno zbyt zywe osoby nie wytrzymają- trzeba mieć duzo cierpliwości żeby tak w kółko to samo powtarzać. Ja miałam załamkę po miesiacu, ale nie było szans w ZG na inną pracę wiec jestem. Dzieki Bogu ekipa fajna i kierowniczka spoko.

OBECNY PRACOWNIK

Nie jestem żadną renatą i piszę pozytywną opinie tej firmie : *po pierwsze- wypłaty zawsze na czas *po drugie wolę siedzieć i rozmawiać z ludźmi, mieć przerwe co 1,5h pracować po 6,7,8 godzin jak mi pasuje a nie latać w sklepie za klientem, siedzieć na kasie albo byc przedstawicielem handlowym * nie zabieram pracy do domu kończą o pełnej godzinie i wychodzę *miałam płatne szkolenie - gdzie w innych firmach call center pierwsze 3 dni chodzi się za free * dużo się nauczyłam. dzięki tej wiedzy lepiej radzę sobie w życiu codziennym, nie jestem osobą uległą i stawiam na swoim. *a jeśli chodzi o wyniki to jeśli ktoś chce pracować a nie siedzieć i stękać to spokojnie je wyrabia, od lutego zostały wprowadzone zmiany na plus ( najniższa 13zł brutto na h lub więcej) Narzekają tylko osoby te które nie potrafiły nic swoją osobą zaprezentować ani utrzymać się na innym stanowisku pracy. Także czy to będzie telemarketing czy kasa czy inne stanowisko zawsze lepiej będzie siedzieć z dupą w domu i korzystać z opieki. cały komentarz tyczy się biura we Włocławku - jeśli ktoś chce pracować i zarobić to praca jest ok.

Oleola
@OBECNY PRACOWNIK

Bzdura na resorach napisana przez pracownika ale z kierownictwa. Gdzie te wolne soboty sciemniaczu?

Darek
@Oleola

W Zielonej Górze są wolne soboty. Płaca godzinowa 9,5 i 10 zł za godzinę. Wypłaty na czas.

zadowolony telemarketer
@Oleola

Człowieku, czytaj co pisza...wolne soboty w Zielonej Górze!!! ja pracuję we Włocławku i do przepracowania sa 2 soboty w miesiącu, to i tak lepiej niz w innych zakładach pracy, gdzie każa pracowac nie tylko w soboty ale równiez w niedziele. 6h dziennie i reszte dnia dla siebie - gdzie taka prace znajdziecie....koordynatorki moze troche przesadzaja z tym parciem na wyniki ale dzieki ich pomocy (np. treningi przed rozpoczeciem pracy) wychodze miesiecznie na 9,50 zl...jak ktos nie kombinuje tylko chodzi do pracy to dziewczyny sa wyrozumiale i nawet wolne dadza bez problemu. Jak na razie na plus.

Kadry
@OBECNY PRACOWNIK

Stawka o której piszesz powinna być wprowadzona od stycznia (usunięte przez administratora) A nie od lutego.

pracownik miesiąca we Włocławku

W każdej pracy tak jest że słabym dziękują a takich co mają wyniki i zależy (czyli nie spóźniają się do pracy choć mają 5 min drogi z domu do biura ) zostawiają. To nie czasy PRL -u ,, czy się stoi, czy się leży to wypłata się należy,, jeśli chodzi o osoby które zostały zwolnione to były os które się przyznały że szukają innej pracy albo notorycznie się spóźniały a o wynikach nie wspomnę. Wszystkie te osoby którym zależy i przychodzą do pracy regularnie- pracują dalej.

Kamila.

Niestety praca jest strasznie monotonna. Zarobki są cienkie. Mogę polecić ale na chwilę aby przetrwać poszukując innej pracy.

Patrycja

Praca to praca i trzeba w niej pracować, ja jestem zadowolona z warunków, a do tego z czystym sumieniem mogę powiedzieć że wolę siedzieć przy komputerze i rozmawiać z ludźmi niż przerzucać pudła w markecie. Jasne warunki i stabilizacja zatrudnienia.

dudek

Fakty: wypłaty na czas elastyczny grafik zdrowa atmosfera Komu nie pasuje możne iść szorować kible!!!!!

Włocławianka:)

Oczywiscie że tak. Forum to dotyczy warunków pracy, a nie osobistych wywodów. Ja osobiscie jestem zadowolona i z pracy i z kierownictwa.

MATI

Ja tam pracowałem w Zielonej tylko dla Kierowniczki Renatki:). Taka wyższa półeczka he he. Niestety nie dała się wykręcić, ale przyjemnie było sobie popatrzeć he he. Co niedobrego : trzeba pracować, nie da się ściemniać. Co dobrego: wypłaty na czas i Renatka he he. Idzie przezyć, gadać trzeba duzo, nudne to trochę, ale taka praca.

student12

Hmm..bylem na szkoleniu i podjelem prace w arstele -wloclawek ...powiem tak praca stresujaca a szczegolnie duzy nacisk od kordynatorow rozumiem bo trzeba ale nie az tak!! A jezeli chodzi o kordynator p.monika to bardzo bardzo przedziwna osoba bez kitu

Batiimen

Ja w ZG drugi miesiąc robię. 10 wypłaty więc zobaczymy, ale za styczeń rozliczenie ok było... Kierownictwo spoko, paca od 8 do 16, wolne soboty. godzinówka 9,5 i 10 zł . Z premią- jeszcze nie wiem.

La Pedro

We włocławku ?

Ja...
@La Pedro

Tak we Włocławku

Zostaw merytoryczną opinię o Arstele - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Arstele?

Zobacz opinie na temat firmy Arstele tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arstele?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arstele?

Kandydaci do pracy w Arstele napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arstele
1.5/5 Na podstawie 219 ocen.

Arstele