Opinie o Firma Handlowa Domest Sławomir Ludef w Goździn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowa Domest Sławomir Ludef. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Handlowa Domest Sławomir Ludef o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Domest Sławomir Ludef w Goździn

Mario

Nie polecam. Zamówiłem na olx pompogrzałke do zmywarki, towar dostarczono dosyć szybko, ale co się okazało pompogrzałka po zamontowaniu była nieszczelna. Wysłałem właścicielowi jak się okreslił, zdjęcia i opis gdzie leci woda. Odesłałem nieszczelną pompogrzałkę a własciciel "Pan" Marcin z olx napisał cyt "Dziś wysyłam drugą pompogrzałkę, ale wg. mnie nie ciekła" i wysłał, tylko ta druga pompogrzałka okazała sie tą samą co wysłał wczesniej:(. Tak wiec nie polecam tej firmy bo to co zrobił ten właściciel to zwykłe (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Jakub Nowy wpis
@Mario

Jesteś pewien że to ta sama pompogrzałka? Zgadzał się nr seryjny że się zorientowałeś? Ja na twoim miejscu nadal bym reklamował. Bo przecież na taki sprzęt jest gwarancja?

Mario Nowy wpis
@Jakub

Oczywiscie, że jestem pewien na dowód mam porobione zdjęcia i filmik:), które tej osobie także wysłałem. Nie chce mi się juz reklamować bo znowu mi odeśle tą samą, a będzie mówił, że tamtą zamontował do innej zmywarki a mi przesłał cyt. "drugą". Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Domest Sławomir Ludef - Goździn

Firma Firma Handlowa Domest Sławomir Ludef prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• MAGAZYNIER- SPRZEDAWCA, Goździn - Luty 2022

Czy pracujesz w firmie Firma Handlowa Domest Sławomir Ludef lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Firma Handlowa Domest Sławomir Ludef
  • 33