Opinie o Stator Piotr Wojtasik w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stator Piotr Wojtasik. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Stator Piotr Wojtasik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stator Piotr Wojtasik w Rybnik

Klienci tak podkreślają, że wszystko zgodnie z opisem i w ogóle. A praca? Może ktoś napisać, czy zgadza się z opisem stanowiska wszystko z ogłoszenia zazwyczaj? Bardzo dziękuje!

Kasiaz88

Wszystko w porządku.Przedmiot zgodny z opisem , szybka wysyłka, super kontakt.Polecam sprzedającego.Pozdrawiam i dziękuję.

alexandra

Ekspresowa wysyłka, zestaw zgodny z opisem. Dziecko bardzo zadowolone. Dziękuję i polecam!

Same opinie klientów tutaj widzę. Fajnie że pozytywne ale zastanawiam się czy ten pan zatrudnia jakichś pracowników? Chętnie podjęłabym się drobnych prac magazynowych jak pakowanie wysyłek, przyjmowanie zamówień. Ma ktoś jakieś informacje na ten temat?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Stator Piotr Wojtasik po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku BRUKARZ. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Matste361

Bardzo polecam tego sprzedawcę. Dba o zadowolenie klienta co widać przez bezproblemowy, bardzo szybki kontakt i jakość produktów.

wiki2207

Pełen profesjonalizm. Transakcja przebiegła pomyślnie. Towar zgodny z opisem. Błyskawiczna przesyłka, świetny kontakt ze sprzedającym

riddick2010

Allegrowicz godny polecenia szybko sprawnie zgodnie z opisem aukcji. Polecam i Pozdrawiam.

moskware

Transakcja na najwyższym poziomie! Kontakt rewelacyjny, przesyłka błyskawiczna, towar świetny!!! Sprzedawca godny polecenia

Gabriela
@moskware

A w jaki sposób odbywał się kontakt, jeżeli mogę wiedzieć? Był mailowy czy telefoniczny? Z jedną konkretną osobą? Rozważam podesłanie CV na stanowisko związane z obsługą klienta stąd moje pytania

kosiord

Towar zgodny z opisem. Przesyłka błyskawiczna. Polecam sprzedawcę

stanwojasia

Transakcja przebiegła pomyślnie. Towar został przygotowany błyskawicznie. Wszystko zgodne z opisem. Bardzo gorąco polecam. Pełen profesjonalizm

SAMRS

Obsługa super ekspres. Zamówiony traktorek dotarł niestety uszkodzony (pęknięty element, najprawdopodobniej doszło do uszkodzenia w trakcie przesyłki). Reklamacja zgłoszona w piątek po południu, a w poniedziałek rano już kurier z nową przesyłką był u nas. Produkt został w całości wymieniony na nowy, mimo że wymiany wymagał tylko 1 element. Gorąco polecam sprzedającego.

GSYLWIA_7

Jak zawsze ekspresowa dostawa. Zamówienie o koło 17ej, a towar o 11ej następnego dnia w paczkomacie.

Irina

Bardzo zadowolony z zakupu !!! Zestaw jak w opisie. Bardzo piękna i wysokiej jakości. Polecam!

Zofia

Witam, czytam forum i sami zadowoleni klienci. To oczywiście na plus ale czy ktoś ma informacje jak z pracą w tej firmie? Interesuje mnie stanowisko sprzedawcy oczywiście online. Jaka jest konkretną specyfikacja pracy? Jakie zarobki wchodzą w grę? Umowy dla pracowników to umowy o pracę?

LUBUSZANKA1

Wszystko zgodne z opisem. Przesyłka bardzo szybko po dwóch dniach od zamówienia. Polecam tego sprzedawcę.

mackoxx

Szybkość obsługi - mistrzostwo! Zamówiłem w piątek popołudniu, w sobotę wczesnym popołudniem już dziecko się bawiło zabawką. Chyba nie minęła doba od złożenia zamówienia.

abula44

Wszystko w jak najlepszym porządku. Super cena. Towar zgodny z opisem. BŁYSKAWICZNA wysyłka. Polecam tego Sprzedawcę!!!

Konusek83

Polecam. Tablica wykonana starannie ,wizualnie bardzo ładna i łatwa do montażu. Dwulatek zadowolony.

hfp57

Szachy są idealne na podróż. Sprawdziły się w pociągu i samolocie. Są dobrze zapakowane, pudełko nie otwiera się przypadkowo. Zestaw jest lekki i mieści się w torebce. Naprawdę dobra jakość. Sprzedawca wysłał przesyłkę następnego dnia więc dotarła do paczkomatu ekspresowo.

andrzej282282

Szybka wysyłka.Naczynia do zabawy są zgodne z opisem ,transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Polecam sprzedawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Stator Piotr Wojtasik - Rybnik

• Jak się pracuje w Stator Piotr Wojtasik?

Zobacz opinie na temat firmy Stator Piotr Wojtasik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stator Piotr Wojtasik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 29 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stator Piotr Wojtasik
4.9/5 Na podstawie 892 ocen.
  • ul. Jankowicka 23
    44-200 Rybnik