Stator Piotr Wojtasik

"Szybka wysyłka, dobry kontakt polecam" i 5% rabatu za polecenie sklepu

Ala Jastrzebie Z

"Serdecznie polecam."

Asik17

"Cóż dodać - oby więcej takich sprzedawców. Namieszałem ze sposobem odbioru, ale mimo to, fachowo i szybko udało się to naprostować, więc wielkie dzięki."

Potas12

"Wszystko zgodnie z opisem,bez problemów, szybka wysyłka. Polecam"

Trader

Podziękowania dla Stator za udział w targach e-handlu w Warszawie.

Coin

5w1 WÓZEK DO SPRZĄTANIA ODKURZACZ DLA DZIECI Z09 "Wszystko zgodnie z opisem,bez problemów, szybka wysyłka. Polecam"

Ala

Polecam sklep na Rymera 8 !!!!

edi22

"Toaletka super ale 1 lustro pęknięte nie ma sensu odsyłać dokupię polecam sprzedawcę szybka dostawa. "

Radzik

"Ogólnie jest OK, ale przy zakupie jednego z dwóch odtwarzaczy nastąpił błąd w wysyłce - miał być odtwarzacz z wbudowaną pamięcią, a przyszedł bez, następnie wysłano mi kartę SD ale niestety pomylono wysyłki i dostałem przesyłkę innego kupującego... po odesłaniu nie swojego zakupu otrzymałem dopiero uzupełnienie zakupionego towaru w postaci właściwej karty SD. Reasumując pomyłki się zdarzają niestety w moim przypadku dla jednego z dwóch produktów była ona podwójna, co spowodowało spore opóźnienie"

Weronika

@klijęt każdy ma możliwość zostawienia swojej opinii na temat firmy Stator zgodnie ze swoimi doświadczeniami. Jeśli czyjeś doświadczenia nie pokrywają się z Twoimi, to Ty również masz możliwość wypowiedzenia się na wątku. Szczególnie cenne będą dodatkowe informacje na temat tego jakim firma jest pracodawcą.

klijęt

zgadzam się z kolegą że firma stator sama pisze pozytywne opinie o sobie

Ala

Ja polecam Zakup w firmie stator, kupujesz u nich jesteś zadowolony polecasz firmę i dostajesz 5% rabatu. Przy następnym zakupie znowu coś napiszę i was polecę w internecie. Kuchnia którą kupiłam jest super szczególnie odgłos wody.

Magic2000

Byłam dziś ze skierowania z Urzędu Pracy wszystko wygląda ok po rozmowie myślę że się zdecyduję na pracę u nich.

Anka

Ja kupiłam osobiście super zabawkę dla swojego syna i jest super. Polecam.

ricki65

nawigacja super do pierwszej aktualizacji a potem do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Justynawilk

A ja wogole a to wogole nie polecam ... Kupilismy sprzet mojemu tacie na urodziny poniewaz jest zawodowym kierowca i powinien miec sprzet ktory nie zawodzi ! A tu wielkie rozczarowanie gps po tygodniu sie popsul odkleil sie mu monitor.. Wyslalismu na reklamacje wszystko powymieniane nowy gps przyszedl a tu roczarowanie trzeba go bylo za lazdym wlaczeniem kalibrowac i nie dzialalo wejscie usb wiec odeslalosmy ponownie do reklamacji i tu nawet nie otworzyli pudelka tylko odeslali nawet nie zagladajac do srodka przeciez bez powodu nie dostali go spowrotem kontaktujac sie z nimi e mailem kazali wyslac ponownie sprzet wiec tak zrobilismy i zadalismy zwrotu gotowki a oni odeslali niby naprawiony sprzet .. Stanowczo nie polecam

Weronika

@Anndziękuję za odpowiedź. Możesz powiedzieć, co konkretnie sprawia, że warto jest pracować w tej firmie? Takie bardziej szczegółowe opinie będą szczególnie ważne dla osób, które są w trakcie podejmowania decyzji o zmianie pracodawcy.

Ann

Ja pracowałam miesiąc przez wakacje i mogę polecic.

Weronika

Dużo osób wypowiada się na temat Stator Piotr Wojtasik z perspektywy klienta. A jakim firma jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej na ten temat. Jakie są dobre strony pracy właśnie tutaj? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które właśnie są w trakcie poszukiwania pracy.

Gość

Zakupilem zafoliowanego e papierosa kangertech z176 (nowego)... po otwarciu okazalo sie, ze urządzenie jest porysowane i uzywane... Subtank z wywinieta uszczelka.. TripDip polamany. Akumulator dostalem nie taki jak w opisie. Jednym slowem nie polecam. Ze zwrotem pieniedzy zeszlo sie tydzien... Zwrocili za urządzenie + pierwsza przesylke. Obiecali, ze odesla rowniez pieniadze za to, ze musialem nadac przesylke zwrotna. Oczywiście tego nie zrobili mimo zapewnień. Odradzam wszystkim zakupu zuzytych urzadzen zapakowanych w ala oryginalnie folijki. Nie polecam zakupow.

Baczny obserwator

Po przeczytaniu komentarzy, mam nieodparte wrażenie że większość (jeżeli nie wszystkie) pozytywne komentarze są wyssane z palca i napisane przez samą firmę Stator. Zastanawiające jest to najpierw jest seria negatywnych komentarzy (1 i 2 strona), a następnie przepaść, zaczynają się same pozytywne komentarze. Dodatkowo te pozytywne komentarze zawierają reklamy kupiony produktów xD (przypadek?). W mojej ocenie autorem większości pozytywnych komentarzy jest sama firma Stator ;) Przykład: " ewastepniak 2016-02-01 21:25 Profesjonalna transakcja, błyskawiczna, super zabezpieczona przesyłka, towar zgodny z opisem, bez wad, bardzo dziękuję i polecam Sprzedającego :) ORGANIZER DO TOREBKI absolutny MUST HAVE sezonu niezastąpiony w każdej torebce Praktyczny organizer dzięki któremu w Twojej torebce zapanuje ład i porządek. Posiada 13 przegródek w tym dwie zamykane na suwak. Uporządkować w nim można wiele rzeczy takich jak: dokumenty, klucze, kosmetyki, portfel, chusteczki, słuchawki do Mp3 itp. Dzięki temu koniec z bałaganem i szukaniem potrzebnej rzeczy. Dwie praktyczne rączki pozwalają na wygodne przełożenie go z jednej torebki do drugiej. " Zastanawiałem się nad zakupem kilku rzeczy z ich strony, ale po przeczytaniu tych "komentarzy" już mi przeszło :) Podsumowując odradzam zakupy, coś tu jest nie tak ;)

Stały Klienta

@Zodiak To prawda, firma ma nowy punkt na Rymera 8 w Rybniku i ciągle się rozwija - dużo nowości. Jak dla mnie super sprawa - moja firma też się rozwija dzięki nim.

mgriJK

Witam ponownie i dziękuję za rozmowę z miłą Panią , polecam

Zodiak

Polecam firmę stator, szczególnie punkt na Rymera, wszystko załatwiłem miło na miejscu! Pozdrowienia dla Pani z sekretariatu.

Klient

Zgadzam się z JB 007, jesteśmy stałym klientem sklepu i od zawsze zarówno towar jak i obsługa są na najwyższym poziomie !!!

JB 007

Zdecydowanie polecam firmę STATOR. Robię u tam zakupy już od ponad roku i jeszcze nic przykrego mnie nie spotkało. Zaopatruję się w urządzenie detektywistyczne i zawsze mogę liczyć na fachową poradę oraz dobre warunki zakupu dla stałych klientów !!!

AN1996

U mnie Wszystko sprawnie i bezproblemowo, polecam tą Firmę.

Nie dajmy Sie oszustom

Jeśli zostałeś oszukany przez sklep elektrostator Piotr Wojtasik pisz na maila stop.oszustom@poczta.fm mnóstwo ludzi zostało oszukanych

Grzegorz

Firma godna polecenia, kupowałem u nich prezenty na komunię- dwa drony i sprawują się ekstra- sama transakcja odbyła się szybko i sprawnie. Już planuję kolejne zakupy - tym razem dla siebie :)

internetowy klient

szybko, sprawnie, zgodnie z opisem, kontakt z sprzedawcą na wysokim poziomie, a co najważniejsze sprzęt działa zgodnie z oczekiwaniami.

Tomek

szybka wysyłka sprzet zgodny,elegancko.

Krzysztof

Dokonałem zakupu z polecenia kolegi i nie żałuję ! Sprzedawca rzetelny, komunikatywny i przede wszystkim ma to czego szukałem w wybornej jakości ! Telefonicznie udzielono mi pomocy technicznej po zakupie i wszystko jest OK. Polecam z czystym sumieniem.

Weronika

A jak oceniacie Stator Piotr Wojtasik jako pracodawcę?

Nefreteteoh

Mogę z czystym sumieniem polecić Użytkownika. Szybka transakcja, wszystko zgodnie z opisem. ( usunięte przez administratora )

Nawi TREC

Zostałem naciągnięty na koszty wysyłki najpierw córunia mówi żeby wysłać a później odmawiają zwrotu za wysyłką do serwisu oszustwo i naciąganie a sprzęt i tak nie został naprawiany OSZUŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i NACIĄGACZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stator
@Nawi TREC 07.02.2017 13:41

Niestety ale autoryzowany serwis nie uznał reklamacji, przesłane urządzenie było sprawne i zwrot 12 zł nie przysługiwał klientowi, ale żeby z tego powodu tak obrażać.

igor-stefaniuk

Zamówiłem nawigacje i jestem bardzo zadowolony. Mapy są aktualne a sam sprzęt nie sprawia żadnych problemów! Miły kontakt z pracownikami firmy. POLECAM!

paul20_8

Każda transakcja wykonywana przez firme błyskwicznie, tak jak opisują 24h i kurier czeka przed drzwiami;)) polecam!!!!!!!

karollo125

Dobry sklep, kupuje tam często, także jak najbardziej sobie chwalę! wszystko załatwiają bezproblemowo.

Anka0192

Świetna firma, jak dla mnie. Solidnie wykonują swoją prace!!!

Grzesiek

Najlepszy sklep z gadżetami i elektroniką - przesyłki zawsze na czas, stale powiększany asortyment i miła obsługa. Moja ocena 6+

Beata

Ja kupiłam coś w tej firmie i jestem zadowolona nawet przed świętami dostałam w jeden dzień przesyłkę. Naprawdę szybkość, dobra jakość i dobra cena. (usunięte przez administratora)

Angelika

O tylko wywołać wilka z lasu i flustraci też się pojawiają

lakimen

OSTRZEGAM !!! OSZUKUJĄ LUDZI AUKCJE SĄ PRZEKŁAMANE TOWAR BARDZO KIEPSKIEJ JAKOŚCI ZWRÓCIŁEM TOWAR (KAMERĘ CYFROWĄ) NIE OTRZYMAŁEM ZWROTU PIENIĘDZY SPRAWA SKOŃCZY SIĘ W SĄDZIE !!!

roki2

wszyscy chwalą ale tak do końca to tak nie jest złe albo nie do konca prawdziewe informacie

fiodorus

Zakupiona antenka naprawdę działa. Standardowa działała kiepsko (ciągle przełączała między sieciami - taka okolica). Po zmianie nareszcie nie mam problemu z zasięgiem (wystarczy ustawić na nadajnik i trzyma stale zasięg). Naprawdę polecam. https://www.elektrostator.pl/antena-kierunkowa-yagi-do-zmacniaczy-t167.html

Angela

Ja ze swojej strony mogę polecić i interesy i pracę w tej firmie. Prawie 20 lat działają , zresztą można zerknąć: https://www.elektrostator.pl/ofirmie

kingson

@bjnl pytasz bo jest aktualnie taka opcja zatrudnienia? Przyznam, że ja teraz nie znalazłem żadnych ofert pracy, wiec nie wiem czy trwa teraz rekrutacja?

guma25

SUPER SPRZEDAWCA!!! Duży pozytyw. Przesympatyczna obsługa, doskonały kontakt, towar zgodny z opisem i BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA. Gorąco polecam . Życzę wszystkim tak przemiłego kontrahenta. https://www.elektrostator.pl/etui-power-bank-iphone-5-5s-2200-mah-bateria-z92.html Etui Power bank do iPhone 5 / 5S 2200 mAh ETUI Z WBUDOWANĄ BATERIĄ DEDYKOWANE DO TELEFONÓW iPhone 5 / 5S oryginalnie zapakowane w pudełku

sabaesa

Ja tez jestem zadowolony ze sklepu elektrostator.pl Wszystko na najwyższym poziomie. Małe nieporozumienie Z MOJEJ STRONY. Bardzo szybki kontakt oraz wysyłka. Kupowaliśmy ZESTAW AKCESORIÓW MONTAŻOWYCH DO GO-PRO HERO 4 , 3+ , 2 , 3 Wszystko ok.

interaktywny

Lepiej jako dodatkowa praca ale w sprawdzonej firmie. Można sprawdzić Stator ma certyfikat Rzetelna, firma, są członkiem Izby Rzemieślniczej, działają już 20 lat wszystko https://www.elektrostator.pl/ofirmie. Ja Polecam

Zostaw opinię o Stator Piotr Wojtasik - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stator Piotr Wojtasik