Opinie o Stator Piotr Wojtasik w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stator Piotr Wojtasik. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Stator Piotr Wojtasik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stator Piotr Wojtasik w Rybnik

lukolina

Wzorcowa transakcja, towar zgodny z opisem, błyskawiczna wysyłka. Serdecznie polecam :)

Gera

Wystawiam z czystą przyjemnością pozytywną opinię,100% zgodności z opisem,100%zadowolenia z produktu dodatkowo exxxxpresowa przesyłka i dobry kontakt POLECAM W 100%

Rafi_321

Wszystko super!!! Produkt zgodny z opisem. Polecam sprzedawcę

Bożenka

Transakcja udana pod każdym względem, towar zgodny z opisem. Pełen pozytyw. Dziękuję i zdecydowanie polecam

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Stator Piotr Wojtasik po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku BRUKARZ. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Izabela

Ktoś pracuje w sklepie na stanowisku obslugi klienta? Mogę usłyszec coś o warunkach, jak wam się pracuje w firmie? Zakładam, że musi być ok, skoro klienci tak chwalą obsługę?

adamos

Przesyłka doskonale zabezpieczona i błyskawicznie nadana! Towar zgodny z opisem! Polecam jak najbardziej!!!

Dark

jestem pod wrażeniem jak szybko i sprawnie nastąpiła wymiana zabawki, zwłaszcza w okresie przedświątecznym. max punktów za niesamowitą obsługę

askawar

Towar zgodny z zamówieniem, szybka dostawa.Polecam sprzedawcę

Bogusia

Super zestaw, wszystko działa tak jak w opisie porządny, profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony. Polecam tego sprzedawcę, za szybkość realizacji zamówienia oraz sprzedawany produkt.

koralik44

Polecam sprzedawcę. Wszystko zgodne z opisem i bardzo szybka dostawa zakupionego towaru.

ann-han

Szybko I sprawnie polecam sprzedawcę

edytab

Super projektor, dziecko bardzo zadowolone i zaabsorbowane rysowaniem. Bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam sklep

apogeum55

Sklep pomylił zamówienie, ale błyskawicznie zwrócili środki i wysłali właściwy zestaw. Super podejście do klienta. Polecam

MrsLemon

Szybko tanio i profesjonalnie,, Polecam

pinupgirl

Wszystko w najlepszym porządku, miła obsługa a wysyłka szybsza od Mbappe ;)polecam

seniorka

Bardzo fajny zestaw do malowania makijażu.Poręczne opakowanie.Polecam towar oraz sprzedawcę

karmelowa84

Wszystko ok szybko i sprawnie, polecam sprzedawcę.

norbert7611

Szybka dostawa siatka cieniująca wysokiej jakości, polecam towar i sprzedającego.

Komik

Kupiona skarbonka sejf ma piękne, żywe kolory jak na zdjęciu. Idealna dla dziewczynki.Polecam zakupiony towar a sprzedawcę za szybkość realizacji zamówienia.

trey

Wszystko sprawnie, zgodne z opisem, zestaw mega.Szybka dostawa. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Stator Piotr Wojtasik - Rybnik

• Jak się pracuje w Stator Piotr Wojtasik?

Zobacz opinie na temat firmy Stator Piotr Wojtasik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stator Piotr Wojtasik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 29 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stator Piotr Wojtasik
4.9/5 Na podstawie 892 ocen.
  • ul. Jankowicka 23
    44-200 Rybnik