Skalny Dworek Restauracja Jan i Urszula Olszar

Brenna

Opinie o Skalny Dworek Restauracja Jan i Urszula Olszar

Daniel

Jedzenie marne, obsluga slaba a wlasciciel beznadziejny. Dostalismy zupy razem z drugimi daniami. Jadlo drwala jest chyba dla drwala kurdupla. Porcja niewielka i pięć kawalkow miesa, a szkoda bo smak byl dobry. Nalesniki z serem zimne. Wlasciciel zaproponowal podgrzanie i tak wlasnie smakowaly, czyli ser rozciaprany a ciasto gumowate. Barszcz przesolony na maksa, chociaz krokiet bardzo dobry. Lepiej, zeby dzieci nie korzystaly z kacika zabaw. 3 gniazdka skrzynki z pradem na wysokosci stoliczka. Na koniec zobaczylismy wielotygodniowy brud na buteleczce z maggi i octem. Wlasciciel nie podszedl do nas na nasza prosbe, poniewaz jak to wyjasnila kelnerka jest bardzo zajety. To jest niedopuszczalna sytuacja. Omijajcie ten lokal bardzo szerokim łukiem.

Gość

Totalna porażka, poziom świadczonych usług poniżej zera. Chyba woda sodowa uderzyła właścicielom do głowy!!!!!!!!!!!!!!!!

Monika

Dzisiaj wybraliśmy się na wycieczkę do Brennej i postanowiliśmy zatrzymać się w Skalnym Dworku na obiad. Dla 2,5 letniej córki zamówiłam rosół wołowy, który niestety okazał się zwykłą zupą z kostki rosołowej. Ja zamówiłam sznycel drobiowy z frytkami. Mięso obtoczone jakimś ciastem, które opływało w tłuszcz. Trzeba było najpierw ściągnąć całą panierkę, żeby w ogóle można było włożyć mięso do ust. Brak jakichkolwiek przypraw, mięso mdłe. Mąż natomiast zamówił schabowego z pieczarkami... danie po całości przesolone, pieczarki stare, suche i twarde. W zupełności nie jadalne. Do teraz odczuwamy dyskomfort żołądkowy.. u męża skończyło się biegunką. Przykro nam, że w takim fajnym dworku, który z zewnątrz prezentuje się naprawdę świetnie, podawane jest tak okropne jedzenie...

Zostaw opinię o Skalny Dworek Restauracja Jan i Urszula Olszar - Brenna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skalny Dworek Restauracja Jan i Urszula Olszar