net4all

Opinie o net4all

kamil
użytkownik zarejestrowany

"kompleksowe wyposażenia wnętrz hotelowych, pensjonatów, moteli,ośrodków wczasowych itp. Zakres naszych usług obejmuje wyposażenie pokoi mieszkalnych oraz części ogólnodostępnej obiektów hotelowych".. szkoda, że nie można indywidualnie kupić u nich mebli

Firma beznadziejna, pracuje tam koło wzajemnej adoracji, mafia normalnie. Ludzie ograniczeni i zadufani w sobie. Client serwis - bezmózgi i niedouczony. Zdecydowanie nie polecam!!!

wesoła

No fakt, co prawda u nas w firmie 3 tygodnie naprawiali łącze ale jakoś im się udało i działa jak narazie. Co prawda w deszcz znika, w śnieg znika ale w sumie przez większość dni kiedy nie pada działa. AniaWesoła

obecny pracownik

No fakt , jacys frustraci , jak sie nie chce pracowac to tak jest , ja tam jestem zadowolony i to bardzo G

robert s
użytkownik zarejestrowany

Czytam i tak się zastanawiam czy to nie frustraci [usunięte przez moderatora] ?? szkoda ze nie stać was aby się podpisać , szkoda ze WOGÓLE pisze się tak a nie W OGULE ;-)) , firma jest fajna ma wielu klientów , zadowolnych ludzie w niej zarabiają jak pracują . Niestey obiboki moga jedynie psioczyc na forach ze stacili szanse dobrze platnej pracy bo nikt ich nie chcial . Co wiecej nie stać was na cywilną odwagę podpisac się imieniem , oj szkoda mi was. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

byly pracownik

Omijać z daleka Nie dość że musisz się prosić o pensję to jeszcze rąbią klientów sprzedając usługi. Masz np tak zrobić żeby łacze wyglądało że ma 10 Mb a faktycznie ma np 6 ....

mama

dokladnie - [usunięte przez moderatora] - słodzą a jak przyjdzie co do czego to nie my - do tego marna jakość usług

nia

[usunięte przez moderatora] trzeba uważać i nie zgadzać się na ich próby opóźnienia wypłat bo w końcu w ogule nie zapłacą

Zostaw opinię o net4all - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie net4all