Eurometal S.A.

Opinie o Eurometal S.A.

Hanna

Jesteś zatrudniony w Eurometal S.A.? Jak na tę chwilę przedstawia się firma? Co więcej możesz napisać o panujących warunkach w Eurometal S.A.? Chętnie poznamy więcej na temat Twoich doświadczeń.

eodsp

Zgodzę się @pikas, nie ma co wprowadzać ludzi w błąd. Tutaj jest akurat spoko bo nie mają wymagań wysokich, stawiają na doświadczenie, 3 lata by się przydało mieć

Inżynier

Znalazłem ogłoszenie pracy w EUROMETAL S.A i szukam opinii. Czytając takie komentarze, już nie jestem zainteresowany pracą w tej firmie. Właściciele będą mieli problem z naborem pracowników. Ktoś, kto coś potrafi i chce dobrze współpracować i jednocześnie przyczyniać się do rozwoju firmy, ominie ją szerokim łukiem. Pozostaje jedynie najtańsza i najbardziej zdesperowana siła robocza i to tylko na czas określony. Taka firma ma małe szanse na rozwój i w żaden sposób nie jest atrakcyjna na rynku pracy, dostawców i zleceniobiorców (no chyba, że coś się zmieniło).

była pracownica

Witam ja bylam zatrudniona w tej firmie D.T widze ze jak byla wodzem krocza tak dalej jest !! ja zarabiałam w tej firmie 3 000. miesiecznie ucieklam szybko i na szczescie ale na ostatnia pensje czekalam bardzo dlugo wrecz sprawa zakonczyla sie sadzie pracy. do tej pory jestem ciagana po sondach jako swiadek z tytulu niewyplacenia nalezytych srodkow za wykonanie prac. Wszyscy znajomi co pracowali u Mali.... pouciekali Nikt z tej firmy z biura nie jest czlowiekiem zdrowym na umysle !!!!

ciekawy

@sebastian ja także jestem ciekawy sytuacji... o kim piszesz? czy babsko za biurkiem to "piękna blondyna" pani o inicjałach D.T? Kto tam szefuje czy jeszcze pan M.Mali...? czy J.Mali...? a majster? ja miło wspominam jednego... ale to juz było daaawno... kto nim teraz jest?

@pracownik
@ciekawy 07.09.2014 22:55

Nic sie nie zienilo , nadal D.T. i M.Mali... czyli para rodem z Adamsow , jest jeszcze gorzej niz było, niestety ale tak sie dzieje jak sie robi kariere ( bez wykszałcenia ) za dawanie du.... i pieniadze tatusia.

sebastian

A nie którzy czekali na swoje pieniądze po prae miesięcy wykorzystują ludzi i tyle ja myalalem ze ta firma juz poszła na dno a najlepszy jest jej szef PAN (usunięte przez administratora). Ubiera się jak kot w butach i każdy z niego pompę cienie na budowie hahahahahahaaahaah

sebastian

Masakra firma jest a szczególnie te babskoco siedzi za biurkiem i myslii ze jej wszystko wolno miałem juz do czynienia tym Babsztyl em masakra najlepiej w spominam majstra pana (usunięte przez administratora)gdyby nie on to ta firma juz dawno by poszła na dno i i pracownicy tez w porządku pozdrawia ich a co do płacy to wyplacaja ale z opuznieniem 3 dni a ten Bastylię co siedzi za biurkiem jeszcze raz o niej pisze to po prostu jest masakra szkoda pisać o niej

sebastia

Pensja jest 1200zl na umowie vz tego dostajesz 900 ,zł na konto i niby płacą za nadgodziny co się czeka na pieniądze aż sprzedzadza gruz który miela na bazie a to trwa nawet parę miesięcy

Znafca

A zalezy na jakie stanowisko?

Albina

Firma niewypłacalna, Babsko które odbiera telefony jest wiecznie zbulwersowana faktem że ktoś dzwoni i domaga się o swoje pieniądze, prezesa nigdy nie ma i brak z nim kontaktu.Sprawa toczy się w sądzie o nie zapłacone faktury . Jednym słowem firma krzak

wielebna

Z całą pewnością potwierdzam swojego przedmówcę!!! widzę, że powiększają się opinie o chyba znanej już firmie... zalegania są wszędzie!!! u mnie \"trochę więcej\" ja(usunięte przez administratora)ciekawi mnie jak to długo jeszcze potrwa...

rusek81

(usunięte przez administratora). Taka wielka firma, że nie potrafi faktury na (usunięte przez administratora). zapłacić za towar odebrany i wbudowany bez zastrzeżeń już rok temu. Pan pseudodyrektor(usunięte przez administratora). to nieudacznik i nawet obawia się odbierać telefony od wierzycieli. Także będę przestrzegał wszystkich przed współpracą z tą pseudofirmą.

Mario

Muszę nie zgodzić się z przedmówcą. W tej firmie panują pewne zasady, które nie przez wszystkich są przestrzegane. Pani, o której napisano \"zdesperowana\" jest wymagająca i uporządkowana, a właśnie o to chodzi w tej branży. Dodam jeszcze, że pracuję tam już dłuższy czas i wynagrodzenie wypłacane jest w terminie. Moja rada: Anonimie skoro nie pasuje ci taki układ załóż swoją firmę i bądź sam sobie szefem.

Firma jak najbardziej z chorym układem władz i wymagan. Notorycznie zalegaja z płatnościami, nie wyplacają wynagrodzenia. Osoba niby decydująca kieruje sie tylko i wylacznie wyimaginowanymi wymogami swojego doradzcy - zdesperowanej kobiety mającej stanowisko z-cy dyrektora a nie znającej sie na niczym dosłownie.

Zostaw opinię o Eurometal S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurometal S.A.