Opinie o Euroservices Polska Sp. z o.o. w Niemodlin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euroservices Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Euroservices Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroservices Polska Sp. z o.o. w Niemodlin

FILIP

ZDECYDOWANIE NAJGORSZA FIRMA ZJAKAMIAEM DO CZYNIENIA ! ODRADZAM WSZYSTKIM PRACE DLANICH !!!

grzegorz

firma krzak i jak papier toaletowy :[usunięte przez administratora].

róża

do pieca i tyle ! Niewyjedzajcie z tymi kutasami ! Pisze z własnego Doswiadczenia !

jarosława

[usunięte przez administratora]. firma ale czego sie spodziewac potym jak kordynatorzy to polskie kurwy !!! [usunięte przez administratora].! [usunięte przez administratora].chcesz miec prace codzienie to musisz obrabic pałe jednemu znich lub musisz[usunięte przez administratora]. kolegów :-) ja wybrałem zjazd z tej bardzo kurewsko-arogansko-zjebanej firmy ! bardzo odradzam tych współprace ztymi polusami.

Firma Euroservices Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko PRACOWNICY POTRZEBNI DO PRACY. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
anty

FIRMA BARDZO KIEPSKA I HAMSKA, KORDYNATORZY [usunięte przez administratora]. ! NIEPOLECAM NIKOMU !!!!

STASZEK - PRZEMYSL

[usunięte przez administratora]. FIRMA BARDZO WSZECHSTRONIE OKRADA NASZYCH RODAKÓW NA WSZYSTKIM :GODZINY,NADGODZINY,MELINIARSKIE ZAKWATEROWANIE,KARY ZA WSZYSTKO !,SPUZNIENIE SIE DO PRACY,PRZELEWY NA POLSKIE KONTO,JAK SAMOCHÓD WIECEJ SPALI PALIWA :-) TRAGEDIA I [usunięte przez administratora]. ALE CZEGO SIE SPODZIEWAC PO ZAKOMPLEKSIONYCH POLAKACH ZAGRANICA -DO WYBICIA I TYLE TE BIURO NA PIENIEK I OSTRĄ SIEKIERE !

CZESIEK

absolutnie niepolecam tej gównianej firmy, od poczotku do konca w tej firmie jestes niczym kwateruja ciebie w takich melinach ze tv niewidziałem gorszych ! mieszkasz z lokatorami którzy tylko chleją i sie awanturują w pokojach sa szczóry ! wypłąty to kwoty bardzo niskie i powoduja chec samobujstwa ! , pod zadnym pozorem niebierz od nich samochodów gdysz wtedy mają wiekrze pole popisu co do kar finansowych i niesą to niskie kwoty! czesto równiesz kary są bez zasadne i nieprawdziwe ale wtej firmie jakjusz dostaniesz kare to chodzbys sie zesrał to i im udowodnił ze to nieprawda piedziedzy tobie nieodadza! wielka poraszka jak siegam pamiecia praca dlatej firmy , NIEPOLECAM I BARDZO ODRADZAM gdysz w polsce zarabiałem wiecej jak przez te firme :DZIADY I TYLE .czesiek

sara

to jedna ztych firm co sie omija szerokim łukiem ! Niepolecam wraecz odradzam z własnego doswiadczenia!!!!!!!!!

BABi

BARDZO NIEBEZPIECZANA FIRMA TRAKTUJE LUDZI JAK GŁOPKÓW-białych muzynów-KTÓRYM ROBIĄC ŁASKE DAJE PRACE ZA NIECAŁE 5 EURO NETTO,ALBO I CZASMI MNIEJ( OCZYWISCIE PRZED WYJAZDEM OBIECUJĄ ZE NETTO MASZ 7 ALE TO NIEPRAWDA ) KORDYNATOZY PO HAMSTWO I CHOŁOTA -wtych burdelach co mieszkasz to ztaką hołotą która zeby sie najesc wyje tobie jedzenie z lodówki a sama chleje i sie awanturuje i niesprzota wogule !! twoja interwencja telefoniczna absolutnie nic nieda kordynator na ciebie sie tylko wkórwi - jedyne wyjscie to osobiscie obic ryja takiemu burakowi ale wtedy napewno jak on doniesie ze go pobiłes to bedziesz miał prace 2 dni wtygodniu bo jestes niebezpieczny i kara od 50 euro w góre :-)) te pedalskie kordynatorzy ROBIĄ Z SIEBIE POWAŻNYCH PANÓW ,kary w tej smierdzacej bardzo firmie to chleb powszeni i stosują je nadzwyczaj czesto, jak jakim cudem bedziesz miał w tygoniu 60 godzin wtedy netto za godzine dadzą tobie 4,88 euro ,jak bedziesz miał 30 godzin (to sie bardzo czesto zdaża) to za godzine dadzo tobie JAK DOBRZE PUJDZIE 4,97 euro netto , a praca przez tą zasrana agencje nienależy do letkich :-) , trafiasz do firm gdzie polak to przedmiot który ma bezwarunkow bezwglendu na nic ma charowac a jesli jest cos nietak jusz ciebie wymieniają na innego polaka -białego mużyna,infocontrakting potrafi ciebie tak potraktowac ze w miesiocu przeprowadzasz sie 15 razy i lepiej -czasami oni pociebie przyjada ale najczesciej to ty sie włuczysz komunikacja miejską -wtedy przypominasz żyda za czasów 2 wojny swiatowej , dorota -szefowa z biura udaje ze tej firmie na tobie zależy i zety jestes wazny ale tylko udaje poto abys zaszybko nieuciekł :-) reszta kordynatorów ma to gdzies czy masz łózko w pokoju dlanich jestes przedmiotem zapisanym pod adresem anie pod łózkiem ( wiele razy spałem wraz polakiem na jednym łózku(a on sie nachlał i zeszczał ) a i zdażyło sie ze w salonie jak i na podłodze ) pożegnałem sie ztą przekletą firmą jak za 4 dni pracy w tygodniu otrzymałem 70 euro wypłaty i po

do zibiego

to tylko mi zostało pogratulowac i upajac sie marzeniami ze kiedys ija dostane anie w swoje piesci , ona tesz mieszka z takim pedalkiem -konfiturą on jedzi bmw na SCZ -czestochowskich blachach tesz misie marzy jemu urwac główke czy porysowac te smierdzącą starą bmw5 aco bedzie na polskich blachach jedził trzeba dbac oprzestrzeganie prawa jak przyjechał i pracuje w nl to niech przerejestruje ,jak tego niezrobi to napoczatek zakosze mu tablice to jusz sie tak niebedzie bójał konfident-podpierdalaczek -frajezyna polska.

zibi

niechce sie chwalic ale ja raz dalem tej annie z piesci w morde :-) - było super ! Polecam. zbychu

PIOTR

ta firma to zakała całej holandji , [usunięte przez administratora].hamstwo z ta firmą mnie spotkało , najbardziej mi zasła za skóre jedna pizda wiesniara anka co sprząta domki to sciera jakich mało wielka dama z PGRu i tyle udaje szefową swirują z dorotą i patrzy tylko jakciebie podjebac i wyjebac wiele bym dał aby choc raz jej strzelic strzała w ryj , babsko z zwijrechtu-swiat jest mały kiedys najdzie taka chwila ze jąspotkam w ciemnej ulicy i takie butu przyjmie na gembe ze chodzby laske robiła doktorowi to zdaleka bedzie widac jej siną paszcze . ludzie ostrzegam przed eroservice czy infocotracting straciłem dużo nerwów i zdrowia psychicznego i chce wam tego oszczedzic .

jacety

badziewna firma jakich mało , oszukują jak i ile sie da , mi tesz są dłóżni niezłą sumke, trzeba sie zanich wziąsc i znalesc jakiegos robin hooda który ich ograbi i odda potrzebującym. jacek

prawdziwy polak

pracowałem dltej firmy dosłownie 2 dni i przezkoczyłem do axidusa (nastempna porażka ) tam tydzien i jak zaczełem tak dotej pory w AGROS-ie i jest pieknie i kaska na czas i tyle ile trzeba i kordynatorzy holendzy ale tacy ok ze zadkosc pozdrowienia dla NIKA KRAMERA i tak wygloda moja współpraca z euroservisem i axidusem ale jak to mówią do 3 razy sztuka .

anty

przyjedz teraz to zobaczysz jakie teraz mają kary :-) [usunięte przez administratora].

KRIS

pracowałem na przełomie 2011/.12 i ( 3 tygonie) ale miarka sie przebrała i wyjechałem od nich jak kordynator dowalił kare 150 euro za stłóczony leflektor zaktóry mi odciągneli z tygoniówki - dostałem solaris-lon a na nim minus 60 euro tygodniówki NIC INNEGO JAK ICH OLAC:-) niezle sie wkórwiłem , a ten leflektor to mi wnocy zbili w roterdamie pod blokiem zgłaszałem to o 5 rano i powiedzieli mi OK . MOJE DWA NAJWIEKSZE BŁENDY TO TO ZE PRACOWAŁEM DLANICH I TO ZE WZIEŁEM ODNICH SAMOCHÓD -biorac odnich samochód narażasz sie nawczesniejsze wstawanie tak jak np ja miałem na 7 rano ale wstawałem o 4 takzeby w 3 rózne miejsca pojechac po 4 gosci i jak ich wszystkich pozbierałem to dopiero do pracy i oczywiscie to zadamski hu....j . WIECEJ HONORU DLA POLAKÓW BO WYGLODA NA TO ZE BEDZIEMY JEDYNIE ZLE WSPOMINAC LATA 39-45 UBIEGŁEGO WIEKU .

MICHAŁ

PROBLEM WTYM ZE SŁÓŻBY MAJĄ GDZIES PROBLEMY POLAKÓW W NL I IMTO NA REKE BODZIEKI TEMU POLAKÓW UBYWA AIM OTO PRZECIESZ CHODZI :-)

to firma ? NIE TO NAGANIACZ Z SMIERACYMI NORAMI ZA

CO TU PISAC TU TRZEBA [usunięte przez moderatora] POLSKIE W BIURZE I TYLE A KTO GŁÓPI TO NA NICH ROBI NA ICH BMW 7 I NA DORE :-) , CI CO NANICH ROBIĄ SĄ TYLKO GŁÓPCAMI A TO ZE W BIURZE [usunięte przez moderatora] I OSZUKUJĄ TYM POWINY ZAJĄC SIE ODPOWIEDNIE SŁÓŻBY .

lady punk

chciałbym pisząco zaspiewac otej pieknej firmie : MNIEJ NISZ ZEROoooo ,MNIEJ NISZ ZEROooooooo o o o o X 10. to taka to firma ,

prawdziwy polak

[usunięte przez moderatora] ,kolesiostwo i wyzyskiwacze to cała ta smierdzaca firma to tyle lub asz tyle ( najgorsze moje 2 miesiące życia) NIE PRACUJCIE DLA NICH !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Euroservices Polska Sp. z o.o. - Niemodlin

Euroservices Polska Sp. z o.o.