Niemodlin

Opinie o Antonius Personal

Opinie poruszające kwestie związane z pracą w Antonius Personal okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Waldi

Podpowiedzcie mi czy praca dla kucharza w Austrii jest dobrą ofertą?

Stanisław C.

Polecam tego pośrednika. Pracowałem w Szwajcarii, bardzo dobre zarobki, przede wszystkim są wypłacalni. W biurze Antonius zawsze ktoś jest pod telefonem w razie czego. Ja jestem zadowolony. Polecam!

Werdette

Potwierdzam. Wysyła umowę na maila po czym idąc do pracy Szwajcarzy robią zdziwione miny i mówią,ze nie potrzebują nowych pracowników. Odradzam firmę!!

@Werdette 05.07.2017 22:54

????? Kolejna ANONIMOWA wypowiedź. Nie otrzymaliśmy informacji o takim zdarzeniu ani telefonicznie, ani mailowo ani od naszych szwajcarskich kontrahentów, nasz koordynator również nie został o takim zdarzeniu poinformowany.

andrzej R.

Wysla ludzi od roznych firm,szwajcarzy wybierają szwajcara a polakow gnebia albo nie chcą ,porazka,szukajcie innej agencji.

@andrzej R. 20.06.2017 12:29

Kolejny wpis i po raz kolejny nie do końca wiadomo o co chodzi. Nie ma takiej opcji, żeby pracownik wysyłany był do "różnych firm" bo otrzymuje umowę o pracę i na umowie o pracę są dane i adres pracodawcy ( jeden, a nie kilka ) Nie mieliśmy dotąd żadnych sygnałów jakoby któryś z naszych pracowników był gnębiony przez Szwajcarów, pracuje i w przeszłości pracowało od nas kilku Panów Andrzejów i żadnego z nich nazwisko nie zaczyna się na literę R. Jeszcze raz powtarzam, żaden z naszych pracowników nie zgłaszał nam ani telefonicznie, ani przez maila, że był lub jest źle traktowany w pracy.

daros60
@Antonius Personal 21.06.2017 11:08

...bo tak jest jak inne agencje pracy zazdroszczą warunków które dajecie...

andrzej

Wysyla elektryka do pracy przy spawaniu,porazka,szkoda fatygi,gosc się nie zna na niczym.

@andrzej 09.05.2017 07:23

Nie ma takiej opcji, bo Austriacy, Szwajcarzy czy Niemcy nie wysłaliby umowy o pracę, komuś kto nie posiada odpowiednich kwalifikacji do danej oferty pracy. Poza tym zastanawiające, że o tego typu sytuacji nie dowiadujemy się bezpośrednio od pracownika telefonicznie lub z mail'i, tylko za pomocą portalu internetowego.

Batman

Peret byłeś jako monter konstrukcji stalowych w Szwajcarii? Opowiadaj jak było?

peret

Oszust ,nie zna sie na kwalifikacjach,brak kontaktu z pracownikiem,wysyla w ciemno,nie polecam

@peret 28.03.2017 00:10

Każdy nasz pracownik przed wyjazdem za granicę otrzymuje na maila umowę o pracę z którą może się zapoznać, jeżeli warunki zawarte w umowie mu nie odpowiadają nie musi takiej umowy podpisywać i wyjeżdżać do pracy. Również przed wyjazdem nasz zagraniczny kontrahent (szwajcarski,austriacki lub niemiecki ) przeprowadza rozmowę z kandydatem sprawdzając znajomość jęz. niemieckiego oraz informuje kandydata o zakresie obowiązków i dowiaduje się jakie kandydat posiada umiejętności i doświadczenie w danym zawodzie. Dla osoby która pozytywnie przejdzie taką weryfikacje, wysyłana jest umowa o pracę o której już wspominałem, a także załatwiane jest mieszkanie ( w przypadku Szwajcarii- również pozwolenia na pobyt w tym kraju ) Odpowiadamy na każdy mail, jeżeli w danym momencie nie można się do nas dodzwonić, oddzwaniamy. Nie pobieramy żadnych opłat od naszych pracowników. Gdzie w tym wszystkim jest wysyłanie w ciemno i oszustwo ??? Niestety zawsze istnieje ryzyko, że pracownik przeceni swoje możliwości i umiejętności, ale na to nie mamy już niestety wpływu.

buska

tak bardzo dobry posrednik Super POLECAM

Perełka

Hej, czy ktoś już wyjeżdżał z tej firmy? Chciałabym znać opinie, bo zamierzam współpracować z nimi.

Zostaw opinię o Antonius Personal - Niemodlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antonius Personal