Opinie o Antonius Personal w Niemodlin

Agencja Pośrednictwa Pracy Antonius Personal wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 14719. Zajmujemy się pośrednictwem pracy, współpracujemy ze sprawdzonymi i wiarygodnymi pracodawcami z Niemiec, Austrii i Szwajcarii.


Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antonius Personal w Niemodlin

Pan M Nowy wpis
Inne

Stanowczo odradzam tą pseudo agencję. Jak jest problem to umywają ręce. Obiecują i zbywają. Znajomy też miał z nimi problemy.

Antonius Personal Nowy wpis
Inne
@Pan M

Ciężko odpowiedzieć na te zarzuty skoro nie był Pan nawet naszym pracownikiem, w statusie zaznaczył Pan "inne" a nie "Pracownik" czy "były Pracownik".

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Antonius Personal podczas okresu próbnego?

Pytanie
 Pytanie

Jak często w Antonius Personal odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 2 sierpnia na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Antonius Personal Nowy wpis
Inne
@Pytanie

@PracodawcaTo pytanie to spam, nie publikujemy ogłoszeń na prauj.pl

NJU JOB
Inne

Polecam biuro pracy Antonius i właściciela Pana Adama - bardzo w porządku człowiek. Pozdrowienia od konkurencji ;)

Antonius Personal
Inne
@NJU JOB

Dziękuję Panie Macieju, cieszę się, że mogłem pomóc, Pozdrawiam serdecznie

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Antonius Personal? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Account Manager
Warszawa
IQFM Sp. z o.o.
(178 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds Wsparcia Sprzedaży
Gdańsk
Sunsol Sp. z o.o.
(32 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
(8 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Serwisant rowerowy
Warszawa
Kross S.A.
(834 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Marzena
Inne

Widzę, że jest tu dużo pozytywnych opinii na temat pracy za granicą. Czy powie mi ktoś ile średnio można zarobić? Bo ktoś tu niżej pisał że bardzo dobre zarobki są

Paweł Winsławski

I znów podpiszę się z Imienia i Nazwiska żeby nie było że jakiś szemrany anonim. Pierwsze 3 tyg robocze za sobą i w skrócie mówiąc,Pan Adam rzetelny gość i praca wg.umowy(pracodawcę docelowego sprawdziłem sobie na necie) i więcej problemów jest tu na miejscu ze Helwetami jak z Panem Adamem. Tak więc szczerze polecam a konkurencja to niech przemyśli swoje błędy zamiast oczerniać. P.S Wcześniej pracowałem dla niemieckiej agencji którą mogę również szczerze polecić.

Rafał
@Paweł Winsławski

Witam a jakie problemy z Szwajcarami jak można wiedzieć? bo jestem zainteresowany praca w Szwajcarii.pozdrawiam

anonim
@Rafał

(usunięte przez administratora)przepraszam za późną odp na pytanie. Problemy z Szwajcarami: 1: i chyba najważniejszy problem to język,niemiecki literacki a dialekt lub język szwajcarski niewiele tak naprawdę mają ze sobą wspólnego. Mimo że językiem urzędowym jest tzw Hochdeutsch to tak naprawdę przegrywa z tzw Schweizerdeutsch który jest używany w mowie potocznej. I reasumując,po prostu problemy w komunikacji i zrozumieniu co jest do nas mówione. 2: mniejszy problem kwestie przerw i konsekwencja w ich realizowaniu A tak to praca w Szwajcarji jest ok,o ile mamy tolerancję na różnice obyczajowo-kulturowe i nie próbujemy na siłę wprowadzać naszych obyczajów czy przyzwyczajeń.

Mirosław
Inne
@anonim

Widzę, że masz wiedzę związaną z pracą za pośrednictwem firmy Antonius Personal, dlatego pozwolę sobie zapytać Cię, czy w Twojej ocenie osoby, które potrafią porozumiewać się tylko w języku polskim, mogą dać sobie radę z pracą za granicą? Ciekawi mnie Twoje zdanie w tym zakresie.

Byli pracownicy
Były pracownik
 Pytanie
@Mirosław

Niema szans!!! Chyba że jakiś Polak Ci pomoże jak się trafi???

Byli pracownicy
Były pracownik
 Pytanie

Na początku wszystko ok po kilku dniach że się nie nadajemy później info wszystko ok i po kilku dniach niestety panowie do domu a pytałem się majstra jak nasza praca mówił jest ok.Posiedzielismy kilka dni na własny koszt w Szwajcarii szukając pracy.Tu zaczyna się najlepsze za pierwszy tydzień 4600 do roni ???? Nast wypłata o 2 tys mniej??? Bo zamieszkanie miało być potrącone 550 fr od osoby miesiecznie a oni potracili po 200 za tydzień tłumaczenie że właściciel im wystawił taką kwotę co nas to obchodzi podpisywaliśmy umowę z taką stawka za mieszkanie.Nast jakieś potrącenie 200 fr na pasku ok podatki itd to jasna sprawa ale jakaś dziwna opłata? Z tego co wiemy to firma w której pracowaliśmy Eglo nie dokładała się z my work chodzi o kasę jak Włosi mieli niższa stawkę od nas o 10 fr /h Zaraz będzie gadka nie wydajni ale w 5 dni zamknęliśmy całe piętro w Nast na 80% drugie W tym czasie transport płyt cały dzień i welnowanie 1,5 dnia a Włosi w 4 osoby w 2 tyg nie mogli skończyć jednego.Zglaszamy sprawę do Inspekcji pracy nie damy się (usunięte przez administratora) na kasę Przyjechaliśmy z całym potrzebnym sprzętem Teraz jeszcze mamy dostać dodatek urlopowy coś 260 fr o którym nic nam wcześniej powiedziano nawet o tym nic nie było w umowie ani rozmowie kwalifikacyjnej

Maria
Inne
@Byli pracownicy

zatrudniałeś się bezpośrednio w tej firmie czy przez jakieś pośrednictwo do tej pracy za granicą, może stąd ta róznica 200 fr na pasku ?

Byli pracownicy
Kandydat
 Pytanie
@Maria

Z tej agencji A.P. PS. Dowiedziałem się od Włochów że jest przemiał Polaków. I Zgodnie z prawem powinna być umowa po polsku a nie po niemiecku bo zostałem zatrudniony przez polską firmę O jakiej firmie wystawilismy opinie??? Proszę czytać ze zrozumieniem Pozdrawiam

Byli pracownicy
Pracownik
 Pytanie
@Maria

Jeszcze coś żadna agencja nie pobiera żadnych opłat bo i tak zarabiają (usunięte przez administratora) kasy Co to tematu to zrobiliśmy im plan a oni będą się do świąt grzebać w robocie pewnie mają termin do oddania? I przyjadą następni znowu podgonia robotę i do domu

Antonius Personal
Inne
@Maria

Panie Grzegorzu, - 200 CHF na pasku, to potrącenie podatku tzw. Quellensteuer, płaci go każdy pracownik legalnie zatrudniony w Szwajcarii.

Antonius Personal
Pracownik
 Pytanie
@Byli pracownicy

Panie Dominiku, zarobiliście Panowie za dwa tygodnie pracy ( łącznie 82,5h ) ok. 1900 CHF netto łącznie z wakacyjnym które zostanie Wam wypłacone do końca marca. Mieszkanie w Szwajcarii jest płatne, średni koszt na miesiąc to 600-800 CHF na osobę, Wy zapłaciliście 400 CHF za dwa tygodnie na osobę, stawka 550 CHF była podana na miesiąc, ale jeżeli mieszka się krócej niż miesiąc, wtedy koszt niestety może być wyższy i tak właściciel Wam policzył. Wysłałem Wam rachunek od niego do wglądu. Nie rozumiem, problemem jest że otrzymacie jeszcze dodatek urlopowy ? to chyba dobrze co nie ? :) Na umowie, którą otrzymaliście jeszcze przed wyjazdem do Szwajcarii jest wszystko dokładnie wyszczególnione, a na dwóch rozliczeniach za te dwa tygodnie pracy również są wyliczone wszystkie potrącenia, podatki, podana jest kwota netto, brutto itd. To że pracowaliście tylko dwa tygodnie to już nie moja wina, próbowałem Wam zorganizować pracę w innej firmie, ale niestety bezskutecznie. Wiem, że pracowaliście w Szwajcarii pierwszy raz i może niektóre sprawy Was przerosły, własne narzędzia w Szwajcarii to standard jeżeli chodzi o Trockenbau. Potrącenie 200 CHF na pasku, to podatek Quellensteuer, płaci go każdy pracownik legalnie zatrudniony w Szwajcarii.

Antonius Personal
Pracownik
@Byli pracownicy

To myWork Was zatrudnił i myWork wypłacał wynagrodzenie, umowy podpisaliście Panowie z myWork.

Antonius Personal
Pracownik
@Byli pracownicy

Proszę nie wprowadzać w błąd, żadnej opłaty nikt nie pobierał, jesteśmy legalnie działającą agencją od niemal 6 lat i nigdy od nikogo nie pobieraliśmy żadnej opłaty.

Byli pracownicy
Pracownik
 Pytanie
@Antonius Personal

Co do średniej ???? Np. Jaka jest średnia krajowa ilu zarabia mniej a ilu więcej taka mamy średnią Lub jaka jest średnia długość p....a ? Ilu ma więcej a ilu ma mniej centymetrów? ????

kiedyś się podpiszę

Na razie powiem delikatnie, że nie polecam.Firma umywa ręce jak powstał problem. A jak wyprostuję wszystkie sprawy (sam to muszę zrobić), to napiszę całą prawdę. Na tą chwilę usłyszałem od Antonius Personal przepraszam i to właściwie wszystko. Pomijając inne możliwości pomocy to nawet informacji podstawowych o mojej sytuacji w Szwajcarii nie mogę się doprosić. Efekt jest taki że przejechałem 1100 km żeby przepracować 4 dni (z przerwą na weekend). Teraz na własną rękę szukam roboty (co nie jest łatwe) i ponoszę ogromne koszty pobytu w Szwajcarii. I raczej nie liczę już na pomoc tej agencji. Zobaczymy jak się zachowają i napiszę o tym bardzo dokładnie. Jak na razie straciłem przez nich pieniądze i czas. Pytanie o atmosferę to nieporozumienie bo nie pracuje się w agencji tylko poprzez agencję w jakiejś tam firmie gdzie atmosfera może być różna. Zapewne ktoś z tej firmy to przeczyta i mam nadzieję że wreszcie firma się zachowa jak tak jak powinna, a nie jak jakiś cwaniaczek przekazujący kontakty i na tym zarabiający. Firma zachowała się prawie poprawnie do momentu gdy wjechałem do Szwajcarii. Dalej to kicha w sympatycznym opakowaniu i tyle jak na razie. A liczą się konkrety. Obym mógł zmienić zdanie i napisać pozytywną opinię.

Pracodawca

@kiedyś się podpiszę

Nie do końca jest tak jak Pan napisał, odkąd dowiedzieliśmy się, że kończy Pan pracę wykonaliśmy dziesiątki telefonów i przesłaliśmy dziesiątki maili z zapytaniem w Pana sprawie, codziennie dopytywaliśmy o Pana i przypominaliśmy się naszym szwajcarskim kontrahentom, niestety dopiero po ok. 2 tygodniach udało nam się znaleźć ofertę pracy, której ostatecznie Pan nie przyjął. Nie z naszej winy pracował Pan tylko 4 dni, naszym zadaniem, było wskazanie Panu namiarów na pracodawcę, adres zakwaterowania, przesłanie umowy, dokumentu potwierdzającego zameldowanie na terenie Szwajcarii itd. i to wszystko od nas Pan otrzymał jak i również odpowiedzi na pytania, łącznie ok. 30 pytań, które Pan do nas przesłał. Każdy wyjazd do pracy za granicę wiąże się z ryzykiem, równie dobrze pracodawca mógł Panu podziękować już po pierwszym dniu pracy. Nie jesteśmy cudotwórcami, tak się złożyło, że przyjechał Pan do Szwajcarii pod koniec lutego gdzie ofert pracy jest jeszcze bardzo mało, do tego podejrzewam, że sytuacja z koronawirusem też mogła mieć wpływ na to, że nie udało nam się od razu skierować Pana do pracy w innej firmie.

kiedyś się podpiszę

Właśnie rozpocząłem pracę w Szwajcarii i są pewne problemy. (Antonius pewnie już wie kto pisze) Problemy są kolejne jedne po drugich (ze strony szwajcarskiej) i jak do dzisiaj wygląda na to że Antonius Personal stara się reagować, na ile skutecznie to się jeszcze okaże. Było też drobne niedoinformowanie na początku, ale powodem był pośpiech i mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. Problemy nie są "nie do przejścia" i okaże się czy Antonius Personal rzetelnie zarabia na mnie pieniądze. Co do stawki jaką oferują to na ile się zorientowałem, jest około 2 Franki niższa na godzinę od zwykłych ofert Szwajcarskich Agencji. Ale na początek może być. Zwłaszcza że szwajcarskie agencje mają nas zazwyczaj w ..." pewnym ciemnym miejscu" i często z nimi jest kontakt tylko po niemiecku. Ja pracowałem wcześniej w Niemczech (nie przez tą agencję) i byłem zadowolony. Chciałem teraz sobie polepszyć i jeszcze się okaże czy sobie nie pogorszyłem. Przestrzegam już jednak tych którzy chcą przyjechać do Szwajcarii (obojętnie czy przez jakąś agencję czy bezpośrednio do firmy szwajcarskiej). Tutaj nic nie jest za darmo a raczej jest za więcej niż za mniej. Począwszy od zakupów, poprzez parkowanie, mieszkanie a skończywszy na ubezpieczeniu zdrowotnym. Jeśli chcesz w Szwajcarii zarobić i zaoszczędzić na przyszłość to musisz mieć godną stawkę godzinową. Porównanie zarobku niemieckiego do szwajcarskiego ma sens tylko wtedy gdy zna się wszystkie koszty związane z pracą w Szwajcarii. Co do agencji Antonius Personal to jeszcze napiszę jak już się przekonam co do ich skuteczności. PS. Zarówno pozytywne jak i negatywne opinie na GoWork mogą być wyssane z palca bo tak na prawdę nikt nie sprawdza kto jest źródłem tych opinii.

Barbara
Inne
@kiedyś się podpiszę

Dzięki że napisałeś, szukałam właśnie dłuższej opinii o pracy w Antonius Personal. Koniecznie napisz coś więcej jak już poznasz ją lepiej. A mógłbyś jeszcze powiedzieć, na jakim stanowisku pracujesz?

Staszek
Inne

Podpowiedzcie jaka atmosfera w pracy i na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Pytanie
 Pytanie

Czy można się dogadać z kierownictwem w Antonius Personal? Chcę aplikować do pracy jako Monter Instalacji Sanitarnych, dodali 23 grudnia kilka fajnych ogłoszeń na GoWork.pl. 

Antonius Personal
@Pytanie

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.00

Pracodawca

 Aktualność
Nowe oferty pracy w Szwajcarii już od stycznia 2020r. możliwość długotrwałej współpracy, zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.
Stefan
Inne

Skoro na forum jest taka cisza to musi być dobra praca i ludzie nie maja powodu do narzekania.

Paweł Winsławski

Jestem na początku przygody z A.P z Niemodlina i powiem wprost opinie które tu czytam to należy między bajki włożyć że wysłany pracownik idzie do innej pracy jak ta na którą aplikuje. Na chwilę obecną mam wydrukowaną umowę o pracę wraz z nazwą pracodawcy oraz warunkami zatrudnienia. A czas i życie pokaże co dalej będzie bo wiele zależy tylko i wyłącznie od nas samych. P.S Podpisuję się Imieniem i Nazwiskiem żeby nie było że kolejny anonim dodał komentarz.

Waldi
Inne

Podpowiedzcie mi czy praca dla kucharza w Austrii jest dobrą ofertą?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Stanisław C.

Polecam tego pośrednika. Pracowałem w Szwajcarii, bardzo dobre zarobki, przede wszystkim są wypłacalni. W biurze Antonius zawsze ktoś jest pod telefonem w razie czego. Ja jestem zadowolony. Polecam!

Werdette

Potwierdzam. Wysyła umowę na maila po czym idąc do pracy Szwajcarzy robią zdziwione miny i mówią,ze nie potrzebują nowych pracowników. Odradzam firmę!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Antonius Personal
@Werdette

????? Kolejna ANONIMOWA wypowiedź. Nie otrzymaliśmy informacji o takim zdarzeniu ani telefonicznie, ani mailowo ani od naszych szwajcarskich kontrahentów, nasz koordynator również nie został o takim zdarzeniu poinformowany.

andrzej R.

Wysla ludzi od roznych firm,szwajcarzy wybierają szwajcara a polakow gnebia albo nie chcą ,porazka,szukajcie innej agencji.

Antonius Personal
@andrzej R.

Kolejny wpis i po raz kolejny nie do końca wiadomo o co chodzi. Nie ma takiej opcji, żeby pracownik wysyłany był do "różnych firm" bo otrzymuje umowę o pracę i na umowie o pracę są dane i adres pracodawcy ( jeden, a nie kilka ) Nie mieliśmy dotąd żadnych sygnałów jakoby któryś z naszych pracowników był gnębiony przez Szwajcarów, pracuje i w przeszłości pracowało od nas kilku Panów Andrzejów i żadnego z nich nazwisko nie zaczyna się na literę R. Jeszcze raz powtarzam, żaden z naszych pracowników nie zgłaszał nam ani telefonicznie, ani przez maila, że był lub jest źle traktowany w pracy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
daros60
@Antonius Personal

...bo tak jest jak inne agencje pracy zazdroszczą warunków które dajecie...

andrzej

Wysyla elektryka do pracy przy spawaniu,porazka,szkoda fatygi,gosc się nie zna na niczym.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Antonius Personal
@andrzej

Nie ma takiej opcji, bo Austriacy, Szwajcarzy czy Niemcy nie wysłaliby umowy o pracę, komuś kto nie posiada odpowiednich kwalifikacji do danej oferty pracy. Poza tym zastanawiające, że o tego typu sytuacji nie dowiadujemy się bezpośrednio od pracownika telefonicznie lub z mail'i, tylko za pomocą portalu internetowego.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Batman

Peret byłeś jako monter konstrukcji stalowych w Szwajcarii? Opowiadaj jak było?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Antonius Personal - Niemodlin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Antonius Personal?

    Zobacz opinie na temat firmy Antonius Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Antonius Personal
4.3/5 Na podstawie 10 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Antonius Personal
Przejdź do nowych opinii