Euroservices Polska Sp. z o.o.

Niemodlin

Opinie o Euroservices Polska Sp. z o.o.

bmw

zobaczcie sobie jakie firma euroservices lub inforcontracting ma mieszkania dla swoich ludzi a potem piszcie i się wypowiadajcie na forum jak się wam fajnie mieszka jak fajnie wasza piękna agencja wam za pokój w którym mieszkacie każe płacić 100 euro na tydzień, czyli na miesiąc 450 euro za 1 osobę a mieszka na mieszkaniu 6 osób więc sobie policzcie jak na was barany zarabia ta firma mieszkacie jak cygany na walizkach a oni z wami robią co im się podoba dają was na jedno mieszkanie pozniej po 3 tyg każą przejść na inne i tak się pakujecie barany i latacie z tymi tobołami z mieszkania na mieszkanie a oni na was zarabiają. Zróbcie stronę gdzie można wklejać foty z tych ich mieszkań i pokazujcie ludziom jak mieszkacie jak cygany, 5 mieszkań mają fajnych a reszta to nory zagrzybiałe ta agencja was okrada jdziesz na urlop wiec za mieszkanie dalej ci pociągają 100 euro za tydz a na twoim miejscu mieszka inny frajer który mysli ze pana boga za nogi złapał bo ma gdzie mieszkać i prace z której w każdej chwili może wylecieć

użytkownik zarejestrowany

@nicknick dziękuję za odpowiedź. To ważne, że jak piszesz, zwykle nie macie problemów z terminowym otrzymaniem wynagrodzenia oraz możecie liczyć na nieprzerwaną pracę. Widzę, że masz duże doświadczenie jeśli chodzi o pracę za pośrednictwem agencji. A czy możesz powiedzieć coś jeszcze o warunkach mieszkalnych?

@Zuzanna 12.09.2017, 11:21

mieszkania glownie sa ok,ale wiadomo,ze wszystko zalezy od ludzi,ktorzy je zamieszkuja. My wprowadzilismy sobie grafiki sprzatania i zbiorke kasy na srodki czystosci wiec jest ok. Pewnie nie wszyscy tak robia wiec nie wszyscy maja zadbane mieszkania :)

użytkownik zarejestrowany

@nicknick wyjeżdżałeś może wcześniej za pośrednictwem innych agencji pracy? Mógłbyś powiedzieć czym Euroservices Polska wyróżnia się spośród konkurencji? Chętnie dowiemy się, czemu warto wybrać właśnie tą firmę.

@Zuzanna 14.07.2017, 12:22

pracowalem przez inne agencje ,moi znajomi rowniez. Moje zdanie jest takie,ze kazda agencja ma jakies swoje zasady,jedna lepsze druga gorsze,ale fundamenty sa takie same...Tak jak pisalem wczesniej jest nas tu pare osob znjomych i jest ok,mamy prace i godziny, raz tylko nam sie wyplata spoznila,ale to byl tylko dzien pozlizu i tyle na ten temat. Nikogo nie zachecam ani nikomu nie odradzam,to kazdego osobista sprawa przez jakie posrednictwo zacznie pracowac

nicknick

niby taka zla agencja a tyle osob tam pracuje. Ja juz widzialem sporo takich przypadkow ciezkich ludzi,ktorzy maja zawsze zbyt wiele do powiedzenia niz powinni i zawsze cos im nie pasowalo i widze,ze takie wlasnie osoby ciesza sie jak moga cos nawypisywac na takich forach a tak naprawde w twarz nikomu nic nie powiedza a gdy juz sie widza z kims z biura to tylko sie usmiechaja i problemy znikaja. Smieszne sa te opinie,bo jakos normalni i pracowici ludzie nie maja problemow,maja prace itd a tylko Ci problematyczni strasza prawnikami,maja ciagle pretensje i pisza wypracowania na forach. Nie ma agencji w ktorej nie byloby jakis przypadkow i chyba kazdy kto pracowal przez jakies posrednictwo o tym wie a w CV nie jest napisane czy ktos pije,cpa czy ma jakas chorobe. Wszystko wychodzi w 'praniu' a to,ze patoli jest coraz wiecej to przeciez nie wina agencji tylko samych ludzi. Pracuje tu jakis czas i mam sporo znajomych,ktorzy sa NORMALNI i rowniez zatrudnieni przez Euroservices/Inforcontracting i nie narzekamy,nie mamy problemow i tak sobie mysle,czy to nie konkurencyjne agencje takie bzdury wszedzie wypisuja.

kozakzbmw

KRÓTKI OPIS JAK WYGLĄDA PRACA W FIRMIE INFORCONTRACTING/EUROSERVICES WARUNKI PRACY O JAKICH SIĘ NIE PISZE : PRACA W ZIELENI MIEJSKIEJ Rozpoczęcie pracy: PRACA Od zaraz : PRZYJEŻDŻASZ DO PRACY I SIEDZISZ NA MIESZKANIU 2 TYG CZASAMI DŁUŻEJ AŻ GDZIEŚ CIĘ WCISNĄ,PRZEWAŻNIE TAM GDZIE KTOŚ NA URLOP ZJEDZIE CIEBIE TAM WCISNĄ A JAK DANA OSOBA WRUCI Z URLOPU TO CIEBIE PRZENOSZĄ DO KOLEJNEJ PRACY I TAK JAK SZMATĄ TOBĄ RZUUCAJĄ Z CHATY NA CHATE,MIESZKASZ W JEDNYM MIEJSCU JUŻ SIE PRZYZWYCZAJASZ DO TEGO MIEJSCA A TU Z BIURA DOSTAJESZ TEL PANOWIE MUSICIE SIĘ PRZEPROWADZIĆ GDYŻ MIESZKANIE W KTÓRYM MIESZKACIE TRZEBA ODDAĆ GMINIE,ZA JAKIŚ CZAS SIĘ OKAZUJE ŻE W TYM MIESZKANIU MIESZKAJĄ KOLEJNI PRACOWNICY Z FIRMY INFORCONTRACTING A CIEBIE WRZUCILI NA GORSZE MIESZKANIE OFERUJEMY: -umowę o pracę na holenderskich warunkach : TO ZWYKŁA ŚCIEMA ABY WAS ZMYLIĆ,HOLENDRZY W UMOWIE MAJĄ ZAZNACZONE ŻE JESLI PADA DESZCZ TO MAJĄ NORMALNIE PŁACONE ZA GODZINY PRACY WIĘC JEŚLI SIEDZĄ PODCZAS DESZCZU TO MAJĄ ZAPŁACONE, A POLACY JADĄ DO PRACY FIRMOWYM BUSEM TE 60-70 KM JESLI PADA DESZCZ TO SIEDZĄ W AUCIE KILKA GODZIN GDYŻ NIE MOGĘ WCZESNIEJ POJECHAĆ DO DOMU, ZA GODZINY DESZCZOWE NIE MAJĄ ZAPŁACONE. TAK O WYGLĄDA ZAMIAST 40 GODZ MASZ ZAPŁACONE ZA 25 GODZ I WYPŁATA WYNOSI 150 EURO CZASEM MNIEJ Z TEGO TRZEBA JESZCZE PRZEŻYĆ JAKOŚ -wynagrodzenie tygodniowe : 215 EURO ZA 40 GODZ PRACY TO JEST SUMA PO ODCIĄGNIĘCIU ZA MIESZKANIE UBEZPIECZENIE CZYLI TYLE NA RĘKE ZOSTAJE CI PRZELANE NA KONTO, JEŚLI PADA DESZCZ TO POLACY MAJĄ ZAPŁACONE ZA 25 GODZ A Z HOLENDRAMI TO TRZEBA SIĘ TARGOWAĆ ABY WAM GODZINY DOPISALI KILKA GODZ, JEŚLI WAM ZA DESZCZOWE NIE ZAPŁACĄ TO WYPŁATĘ MACIE JAKIES 140 EURO LUB NAWET MNIEJ -zakwaterowanie : TO TEŻ ŚCIEMA ZA ZAKWATEROWANIE NIBY PEŁNE WYPOSAŻONE PŁACISZ 95 EURO NA TYDZ I TO ZA MIEJSCE W POKOJU CZYLI NIE MIESZKASZ SAM,MIESZKASZ Z ĆPUNEM LUB BRUDASEM CO SIĘ NIE MYJE ZDARZA SIĘ ŻE MIESZKA Z TOBĄ OSOBA CO CHRAPIE W NOCY A JAK NIE DAJ BOŻE JESTEŚ KIEROWCĄ TO JEDZIESZ DO PRACY NIE WYSPANY I CAŁĄ DROGĄ SIĘ UŻERASZ Z GNOJAMI GDYŻ ONI MUSZĄ PALIĆ PAPIEROSY I W DUPIE MAJĄ TO ZE TY KIEROWCA JEDZIESZ I ZE NP SZCZYPIĄ CIE OCZY Z TEGO SMRODU Z PAPIEROSÓW. - dojazd do pracy firmowym transportem : HOLENDERSKI PRACODAWCA PŁACI AGENCJI PRACY ZA DOJAZD DO PRACY PRACOWNIKÓW A AGENCJA PRACY POBIERA DODATKOWO KASA Z DOJAZD DO PRACY KAŻDA OSOBA PŁACI ZA DOJAZD DO PRACY AGENCJI 10 EURO NA TYDZIEN,KAŻDA OSOBA MA TYLE POTRĄCANE ZA DOJAZD DO PRACY Z WYPŁATY. jEŚLI JESTEŚ KIEROWCĄ TO TAK SAMO MUSISZ ZA DOJAZD DO PRACY ZAPŁACIĆ, KIEROWCA MA DODATEK DO TYGODNIÓWKI 25 EURO Z CZEGO 15 JEST MU ZABIERANE OD RAZU Z WYPŁATY GDYŻ KIEROWCA TO TEŻ PASAŻER TAK SAMO DOJEŻDZA DO PRACY FIRMOWYM TRANSPORTEM. WYMAGANIA: - doświadczenie OSOBY Z KILKULETNIM DOŚWIADCZENIEM SĄ TRAKTOWANE JAK ZWYKŁE SZMATY PRZEZ TĄ AGENCJĘ PRACY,UMIESZCZA SIĘ ICH W DUŻO GORSZYCH MIESZKANIACH A NOWE OSOBY LOKUJE SIĘ DO LEPSZYCH MIESZKAŃ ABY PRZYJEŻDZALI I CIESZYLI SIĘ Z DUŻO LEPSZYCH WARUNKÓW - prawo jazdy, JEŚLI MASZ TO OD RAZU DOSTAJESZ FIRMOWEGO BUSA NIE PATRZĄ CZY MASZ DOŚWIADCZENIE W JEZDZENIU ZA GRANICĄ, NIE PATRZĄ TEŻ CZY JESTEŚ ALKOCHOLIKIEM, MIAŁEM TAKI PRZYPADEK GOŚĆ WYPIJAŁ CODZIENNIE 10 PIW I DOWOZIŁ LUDZI DO PRACY AUTO DOSTAŁ BO MIAŁ UKŁADY W BIURZEMIAŁ TEŻ FAJNĄ BAJERE, JESLI SPOWODUJESZ WYPADEK AGENCJA DOSTAJE Z UBEZPIECZALNI ŁADNĄ SUMKĘ A PRACOWNIKOWI DODATKOWO SIĘ KAŻE PŁACIĆ ZA SZKODY, HOLENDRZY POLAKÓW TRAKTUJĄ JAK ŚMIECI LUDZI GORSZEGO SORTU LUDZI 3-4 KATEGORI. jEŚLI JUŻ DOSTAŁEŚ FIRMOWEGO BUSA TO MUSISZ OCZY MIEĆ I W DUPIE BO W KAŻDYM AUCIE JEST GPS,JESLI POJEDZIESZ INNĄ DROGĄ LUB ZROBISZ WIĘCEJ KM W TYGODNIU TO PO ZAKONCZENIU PRACY PO KILKU MIESIĄCACH KIEROWCA DOSTAJE KARĘ NIBY Z BELASTINGU ZA UŻYWANIE AUTA KARA JEST OD 500 EURO WZWYŻ LUDZI TRAKTUJĄ JAK ŚMIECI JAKIŚ JAK DO BIÓRA POJEDZIESZ BO MASZ COŚ DO ZAŁATWIENIA TO MAJĄ NA CIEBIE WYJEBANE. jAK DOSTAJESZ AUTO TO MUSISZ POZA GODZINAMI PRACY WOZIĆ LUDZI DO BIURA JESLI MAJĄ COŚ DO ZAŁATWIENIA A ONI CI ZA TE DOJAZDY NIE PŁACĄ, JEŚLI TAKIEJ OSOBY NIE DOWIEZIESZ DO BIURA BO NP DOROTKA MA TAKĄ CHĘĆ POGADANIA Z KIMŚ TO DOSTAJESZ DODATKOWĄ KARE, JAK CELOWO DO BIURA NIE ZAWIEZIESZ KOGOŚ TO ZOSTAJESZ WYZYWANY ZE JESTEŚ ZWYKŁĄ SZMATĄ I CWELEM

wwdupieciemam

swoich pracowników traktują jak śmieci,osoby które kilka lat pracowały w tej agencji są zwalniane pozbywa się ich aby nie dać im lepszej umowy czyli fazy C na ich miejsca biorą nowe osoby które mało co wiedzą na temat tej złodziejskiej firmy oszustów, osoba z większym stażem w tej agencji nie da się łatwo oszukać a nowe osoby można oszukiwać na wszystkich i kasować z nich kasę nowe osoby są zatrudniane bo można z nich doić kasę, w tej agencji pracuje też dużo kryminalistów i ćpunów alkoholików na mieszkania lokują 2 normalnych ludzi i 4 ćpunów,brudasów,alkoholików,złodzieji takie osoby nie sprzątają i mieszka się w syfie jak im dają kare to ciebie też

meAndShe

Niedawno wraz z dziewczyna wyjechalismy pracowac przez to posrednictwo i nie mamy nic do zarzucenia. Godziny sa,mieszkania w porzadku i osoby na domku tez sa normalne. Moze z czasem cos sie zmieni,chociaz oby nie, wiec poki co polecamy !

mojaopinia

do eeeee a Ty kapujesz na nich wszystkich :D Ludzie, nikt nikogo na sile nigdzie nie ciagnie a najwiecej do powiedzenia maja te osoby,ktore sa problematyczne i maja tysiace roszczen kazdego dnia a sami a to chorobowe biora,albo pija ,albo jezyka nie znaja a oczekiwania maja jak zwykle ogromne. Pracowalem , godziny mialem zawsze a gdy projekt sie konczyl to szedlem na kolejny i wszystko bylo ok. mieszkania maja rowniez ok tylko o wszystko trzeba dbac a nie robic chlew i liczyc,ze ktos bedzie za Was sprzatal. Dla tych ,ktorzy chca pracowac , praca jest zawsze moim zdaniem.

użytkownik zarejestrowany

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień.

Denim

Zastanawia mnie kiedy niektórzy piszą że pracują tam kilka, kilkanaście lat i opisują jak to jest tam źle i niedobrze a mimo to pracują dalej?! O co chodzi? Czyżby to dupki jakich w Holandii od groma którzy przepracowali rok czy dwa i stali się "panami"? Na to wygląda, tacy są gorsi nawet od ćpunów na mieszkaniu, donosiciele i kierownikom czy koordynatorom w tyłek by weszli żeby tylko się podlizać i mieć satysfakcje że kogoś pod*ebali. Pozdrawiam normalnych ludzi szukających pracy a nie przygody.

osobazdługimstażem

Mieszkam od 10 lat w Holandii i nie mam żadnej dobrej opini o tym biurze inforcontracting lub jak kto woli euroservices mają czarne busy z zielonozoltymi puzlami na autach,to tacy sami oszuści jak większość agencji pracy. Nie maja szacunku dla pracownikowtraktują ich jak śmieci, Pracownik w tej agencji nie ma żadnych praw, umowa jest podpisywana z pracownikiem do konca roku i w jezyku holenderskim,jesli ci sie skonczy praca po 5 miesiącach agencja nie szuka ci nowej pracy tylko zostaje z tobą rozwiązana umowa i zostajesz wyrzucony z firmy. Oszukują na składkach zdrowotnych i na wszystkim czym sie da oczy trzeba miec i w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszukują na wakacyjnym,i na nadgodzinach,pracowników traktują jak zwykłe szmaty poniewierają tymi ludzmi wymyślają różne kary za np nie posprzatane mieszkanie,najgorzej mają kierowcy dostają busa muszą dowozić pracowników do pracy 80-90 km w 1 stronę,czasem trzeba jechac do biura robiąc 60 km wiecej, agencja za dojazdy do pracy pobiera na tydzien 15 euro od każdej osoby mimo to że holenderski pracodawca płaci za dojazd do pracy,kierowca też musi za dojazd do pracy płacić gdyż też jest pasazerem a autem kieruje chyba duch,kierowca dostaje 25 euro do tygodniowki i z tego zabierane jest mu 15 euro za kazdy tydzień. Zwalniają dobrych pracowników którzy pracowali dla nich kilka lat powyzej 5,10 lat przed tzw. fazą C gdy powinni dać kontrakt na 40 h pracy na tydz to pracownik z kilkuletnim stażem zostaje zwolniony. Ta agencja pracy prace doje tylko na 4-5 miesiecy aby nie mogli osoby załapać się na zasiłek dla bezrobotnych. Wszystko jest tak ustawione ze agencja jest na plusie a pracownik wychodzi na zero. Acha agencja ściąga podatek z wakacyjnego jesli ci sie uzbiera fajna sumka i wracasz do pl np masz 750 euro wakacyjnego za kilka miesiecy to wychodzi ci 250 euro bo reszta przekroczyla próg podatkowy. Jakieś 5-6 lat temu o tej agencji euroservices,inforcontracting głośno było w holenderskiej TV informowali ludzi jak okradają Polaków i aż dziwne ze ta agencja do dzisiaj normalnie funkcjonuje i okrada dalej osoby z Polski

gffg

te wasze certyfikaty to jest jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o swoich pracowników nie dbacie tylko na każdym kroku ich okradacie z zarobionych pieniędzy, ładnie pięknie wszystko napisane a jak przyjeżdzasz okazuje się ze mieszkasz w domku lub mieszkaniu gdzie jest grzyb, mieszkanie w jak najnizszym komforcie wszystko zniszczone a za mieszkanie sie placi na ytydzien 100 euro i trzeba mieszkać z ćpunem i brudasem co nie sprząta i sie nie myje,fajnie jest napisane o tej firmie polecam zobaczyc filmiki z telewizji z rotterdamu jakis 2012 rok jak telewizja przestrzega przed tą firmą ludzi i mowią że to banda złodzieji. Ja w tej firmie pracuje od 2000 roku dużo mogę wam napisać na temat tej firmy. Na dzien dzisiejszy w biurze pracują kolejni nowi ludzie czyli 10 ekipa banda złodzieji nie polecam tej firmy nikomu. Pracowałem w zieleni zamiast miec 40 godz zapewnione to mieliśmy po 25 godz w tyg bo deszcz padał i niebyło zapłacone, holendrzy te same umowy mieli i oni mieli za dni deszczowe płacone. Na miesiac zamiast odlozyc te 600 euro kazdy z nas odlożył 100 euro tak się ładnie zarabia w tej firmie

użytkownik zarejestrowany

Obecnie Euroservices Polska Sp. z o.o. prowadzi wiele rekrutacji. Co możecie powiedzieć na temat swoich doświadczeń ze współpracy z firmą? Osoby zainteresowane również do zapoznania się z wywiadem, którego udzieliła dla nas przedstawicielka firmy. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,942542,wywiad-agnieszka-salamon

Lola

Do osób które są na miejscu: Sortowanie odzieży - jakie warunki pracy, płacy, opinie nt czasu pracy i mieszkania

bylypracownik

kiedys pracowalam na sortowni przez te firme, bylam zadowolona, nigdy nie miala problemow z agencja pracy,wszystko bylo wyplacane na czas i wszystko sie zgadzalo. Mieszkanie ok, wiadomo,ze nie bedzie umeblowane jakos stylowo,bo to sluzbowe mieszkanie,ale generalnie bylo ok. Wszystko zalezy od tego jak pozostali wspolokatorzy o nie dbaja jak i my sami. Po przepracowanym roku zmienilam miasto i potem troche "skakalam" po roznych projektach,jednak zawsze jakas praca byla.

r5454
użytkownik zarejestrowany

Poważnie ? Hmm no ale mozna za to sa jakies premie?

Andzela3

Dostalam oferte pracy na sortowanie odzierzy czy jest warto wyjechac. Jakie warunki mieszkaniowe czy ktos moze cos napisac?

Andzela3

mieciu

Z tego co się dowiedziałem to przy pracy w Hellevoetsluis jest najniższa stawka godzinowa (czyli nie całe 9 euro ) do tego 92 e opłaty za mieszkanie + 20 e ubezpieczenie . Żeby wyjść na swoje trzeba mieć dużą liczbę godzin w tygodniu koło 45- 50 h w przeciwnym razie pracuje się na opłaty .

mieciu

Pracowałeś tam/ pracujesz ?

mieciu

A jak wygląda praca przy załadunku i rozładunku opon w Hellevoetsluis ? . jakieś info na ten temat ?

Ana

pooldek Cześć. widzę ze piszesz o pracy sortowanie odziezy w Holandii .. dosłałam oferte pracy mozesz mi pwiedziec czy warto tam jechac?

znaszmnie

Ja o tej pięknej firmie mogę wam napisać bardzo dużo jak ładnie i pięknie oszukują Polaków pracuje w tej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pięknej firmie już 15 lat znam tą firmę od samego początku i od samego początku ta firma oszukiwała wszystkich pracowników. Kar w tej pięknej firmie tyle dostałem i za auto nie uszkodzone z mojej winy i za inne np jak nie posprzątał mieszkania jakiś ćpun albo aklkoholik to kary dostał każdy co mieszkał na mieszkaniu. Ja osobiście za wszystkie te kary co dostałem mógłbym sobie kupić nowe autko. Ta Dorota o której tak fajnie piszecie i miło ją wspominacie kiedyś pracowała tak jak kazdy z was w glas chauzie przy papryce pozniej zaczeła prace w biurze i od sekretarki doszła do szefowej a to dla tego że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dawała szefowi, a ta Anka to też niezłe ziółko kiedyś pracowała w sortowni ubrań udaje wielką Panią ale nią nie jest ma wysuszoną gębę i odstrasza nowo przyjętych pracowników. osobiście wspominam ją bardzo miło ;)

Laden

Złodzieje i oszuści nic więcej

Criner

3tys w twoich snatch Max 2tys I to jeszcze jak ma minium 5lat w zawodzie bo jesli nie to co najwyżej może kable podawać.

Mmm

Hej, mam pytanko. I co pojechalas do tej pracy przy sortowaniu odzieży?

Agata

Firma nie powstała tak niedawno, a bardzo mało opinii na jej temat, ocen zresztą też. Czy ktoś obecnie tam pracujący mógłby cokolwiek napisać jak wygląda praca przez to biuro? Z góry dzięki

lily

Mam nieodparte wrażenie że kilkanaście pierwszych postów na tej stronie napisała ta sama osoba, sądząc po ortografii i krzykach capslock-iem w wieku około dwunastu lat... Nieładnie tak trollować, nieładnie... Dobrze, że już zaczęła się szkoła... Radzę bardziej uważać na języku polskim :)

Zorientowany

Witam serdecznie Pośrednictwo zaliczam do udanych . Jestem obecnie w Holandii i mogę powiedzieć że nie jest najgorzej. Mieszkanie 3 pokojowe 2 pokoje sypialne jeden salon łazienka z prysznicem i kuchnia . Wyposażenie w kuchni kuchenka lodówka mikrofalówka , przedmioty codziennego użytku widelce talerze kubki to wszystko co mamy w domu . Holandia to specyficzny kraj inna kultura ale to nie znaczy że jest w całej lepiej niż w Polsce wąskie uliczki na drogach osiedlowych trzeba mieć dużo precyzji żeby jeździć tymi samochodami tam , ale na autostradach gnasz ile chcesz . Pracowałem już na kilku zleceniach w Holandii i mogę powiedzieć że nie jest najgorzej . Moge przyznać rację że zamieszkanie się bóli za dużo ale też w Kraju nie jest nic za darmo . Sklepy w holandii dobrze zaopatrzone ale żywność taka jak wędliny są słabej jakości lepsze są w polsce niż tutaj. Holendrzy pozytywnie nastawieni do życia , Trzeba patrzeć komu się ufa za granicą bo różni są ludzie i trzeba być bardzo ostrożnym . Więcej się zarobi niż w kraju ale przykładowo w sezonie na ociepleniach albo na kostce lepiej zarobisz w polsce niż w holandii Pozdrawiam

zzz

Witam.... Mam pytanie... Chciałabym zapytać czy ktoś tam pracuje przy sortowaniu odzieży i jak tam jest? Warto pojechac z ta firmą?

kaban
użytkownik zarejestrowany

Witam, a może jest tu ktoś, kto aktualnie pracuje w Euroservices i może polecić tutaj pracę? Brakuje ewidentnie tutaj aktualnej opinii, która by opisała cokolwiek, jeśli chodzi o warunki. Interesowałoby mnie, jak tutaj jest z atmosferą, na jakim poziomie sa zarobki, czy istnieje jakis system socjalny i czy sa nadgodziny?

leonardo
@kaban 13.01.2015, 20:03

wiesz jakie są zarobki bardzo marne pracujesz 38,5 godz w tygodniu w pracy jestes 40 godzin, jesli masz pracę pod gołym niebem to Holandrzy mają płacone a polakom się nie płaci tylko kaze sie im w pracy siedziec kilka godzin a pozniej odsyłają do domu, i za godziny które byłes w pracy nie masz zapłacone,agencja ma na ciebiewyjebane oni juz zarobili na ciebie ze pojechales ich busem do pracy a ciebie majawdupie, na tydzien dostajesz 215 euro z tego musisz na jedzenie przeznaczyc jakies 60 euro wiec policz ile odłożysz,jesli jezdzisz jako kierowca ich autem to masz dodatek 25 euro ale z tego musisz oddac 15 euro bo kierowca to też pasażer i dojezdza do pracy ich autem tak to wygląda w ich agencji, a ludzie w biurze to już 9 ekipa a wiem to bo pracowałem u niech od 2002 roku ty w tym czasie mamusi srałeś w pieluchy ;)

Pamietam i nie zapomnę

Ta firmę doradzał bym każdemu bo byłem w niej koordynatorem a szef nie raczył do dzisiaj wydać jarografu z trzech lat w tył ale niech się nim udlawi on i jego Familia w biurze .Z wyrazami Nienawiści

kot

Witam! Jesli ktos moze powiedziec cos konkretniej o tej firmie? czy jest to praca na tzw.? telefon? czy codziennie sie jezdzi z innym kierowca?i oczywiscie czy sa godziny zapewnione? Prosze napiszcie bo moze sie to mi przydac ,gdyz zamierzam podjac prace z ta firma?

ponton

pracowałem w inforcontracting tylko 2 miesiace na plus dobrzy koledzy i kolezanki na domku na minus 180 euro na czysto tygodniowo dla mnie za mało

Fakirro

anty - 2012-08-23 13:04:39 bandytyzm w biały dzien , polskie zepsute plemie tam sobie dogadza okradając pracowników z wszystkiego co tylko sie da ! bardzo smierdząca[usunięte przez administratora].Poznaj swoje prawa ! Holendrzy zawsze pomogą ! Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia sprawuje nadzór nad przestrzeganiem przepisów : -wynikających z ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę, -dodatku urlopowym, -ustawy o czasie pracy, -BHP. Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia nie kontroluje posiadania pisemnej umowy o prace lub przestrzegania jej warunków. Spory o przestrzeganie indywidualnych lub zbiorowych umów o prace - o co strony kontraktowe musza same zadbac - naleza w Królestwie Niderlandów do dziedziny prawa cywilnego. Nadzór nad prawidlowa realizacja zobowiazan kontraktowych przypada stronom umowy o prace. Czlonkowie zwiazków zawodowych moga zwracac sie o pomoc do swojego zwiazku zawodowego w Królestwie Niderlandów lub w kraju swojego pochodzenia. Pracownicy zatrudniani przez biura posrednictwa pracy moga zwracac sie do SNCU (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników delegowanych), patrz www.sncu.nl . Kierowcy zatrudnieni w sektorze miedzynarodowego przewozu towarów moga zwracac sie do stowarzyszenia VNB (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników sektora przewozu towarów w transporcie drogowym), patrz www.fnvbondgenoten.nl. A pracownicy sektora budowlanego moga zwracac sie do Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy w sektorze budowlanym bouwcao, patrz www.fnv.nl www.cnv.nl Skargi dotyczace jakosci miejsca zakwaterowania najlepiej zglaszac w Urzedzie Miasta lub Gminy badz w jednostce Strazy Pozarnej w miejscu zamieszkania.

anty

bandytyzm w biały dzien , polskie zepsute plemie tam sobie dogadza okradając pracowników z wszystkiego co tylko sie da ! bardzo smierdząca [usunięte przez administratora].

DIONIZY

TA AGENCJA JEST JAK po-platforma obywatelska :KRADNIE,MA GDZIES LUDZI KTURZY NA NIĄ PRACUJĄ,OGRANICZAJĄ WOLNOSC POPRZEZ NAKŁADANIE KAR ZACOSIE DA NAJCZESCIEJ BEZPODSTAWNIE ,ROBIA Z SIEBIE WILKICH PANÓW I Z USMIECHEM NA USTACH WMAWJAJĄ ZE JEST WSZYSTKO OK I ZE ICH FIRMA TO TYGRYS W HOLANDII :-) !!!! KARTOFLE ZAPYZIAŁE !

bruce lee

[usunięte przez administratora].,jawne złodziejstwo z bez mozliwosci odzyskania swoich ciezko zarobionych pieniedzy ,[usunięte przez administratora].

DUPA

TA AGENCJA JUSZ DAWNO NIEPOWINNA ISTNIEC -OSZUKUJA -KŁĄMIĄ [usunięte przez administratora]. -KWATERUJĄ LUDZI W TAKICH BARAKACH ZE STRACH MIESZKAC BO ZAZWYCZAJ SĄ SZCZURY I BIORĄ ZATO 80 EURO TYGODNIOWO WSTYD!!!ODRADZAM WYJAZD ZTYMI ZŁODZIEJAMI !!!!

terminator

bardzo niezetelna,hamska,nieuczciwa firma !!!!

MARCIN

DZIADOSTO[usunięte przez administratora]. I HAMSTWO TO OTEJ FIRMIE MOGE UCZCIWIE I ZWŁASNEGO DOSWIADCZENIA NAPISAC ! NIEKŁAMIE !!!!

FILIP

ZDECYDOWANIE NAJGORSZA FIRMA ZJAKAMIAEM DO CZYNIENIA ! ODRADZAM WSZYSTKIM PRACE DLANICH !!!

grzegorz

firma krzak i jak papier toaletowy :[usunięte przez administratora].

róża

do pieca i tyle ! Niewyjedzajcie z tymi kutasami ! Pisze z własnego Doswiadczenia !

jarosława

[usunięte przez administratora]. firma ale czego sie spodziewac potym jak kordynatorzy to polskie kurwy !!! [usunięte przez administratora].! [usunięte przez administratora].chcesz miec prace codzienie to musisz obrabic pałe jednemu znich lub musisz[usunięte przez administratora]. kolegów :-) ja wybrałem zjazd z tej bardzo kurewsko-arogansko-zjebanej firmy ! bardzo odradzam tych współprace ztymi polusami.

anty

FIRMA BARDZO KIEPSKA I HAMSKA, KORDYNATORZY [usunięte przez administratora]. ! NIEPOLECAM NIKOMU !!!!

STASZEK - PRZEMYSL

[usunięte przez administratora]. FIRMA BARDZO WSZECHSTRONIE OKRADA NASZYCH RODAKÓW NA WSZYSTKIM :GODZINY,NADGODZINY,MELINIARSKIE ZAKWATEROWANIE,KARY ZA WSZYSTKO !,SPUZNIENIE SIE DO PRACY,PRZELEWY NA POLSKIE KONTO,JAK SAMOCHÓD WIECEJ SPALI PALIWA :-) TRAGEDIA I [usunięte przez administratora]. ALE CZEGO SIE SPODZIEWAC PO ZAKOMPLEKSIONYCH POLAKACH ZAGRANICA -DO WYBICIA I TYLE TE BIURO NA PIENIEK I OSTRĄ SIEKIERE !

CZESIEK

absolutnie niepolecam tej gównianej firmy, od poczotku do konca w tej firmie jestes niczym kwateruja ciebie w takich melinach ze tv niewidziałem gorszych ! mieszkasz z lokatorami którzy tylko chleją i sie awanturują w pokojach sa szczóry ! wypłąty to kwoty bardzo niskie i powoduja chec samobujstwa ! , pod zadnym pozorem niebierz od nich samochodów gdysz wtedy mają wiekrze pole popisu co do kar finansowych i niesą to niskie kwoty! czesto równiesz kary są bez zasadne i nieprawdziwe ale wtej firmie jakjusz dostaniesz kare to chodzbys sie zesrał to i im udowodnił ze to nieprawda piedziedzy tobie nieodadza! wielka poraszka jak siegam pamiecia praca dlatej firmy , NIEPOLECAM I BARDZO ODRADZAM gdysz w polsce zarabiałem wiecej jak przez te firme :DZIADY I TYLE .czesiek

sara

to jedna ztych firm co sie omija szerokim łukiem ! Niepolecam wraecz odradzam z własnego doswiadczenia!!!!!!!!!

BABi

BARDZO NIEBEZPIECZANA FIRMA TRAKTUJE LUDZI JAK GŁOPKÓW-białych muzynów-KTÓRYM ROBIĄC ŁASKE DAJE PRACE ZA NIECAŁE 5 EURO NETTO,ALBO I CZASMI MNIEJ( OCZYWISCIE PRZED WYJAZDEM OBIECUJĄ ZE NETTO MASZ 7 ALE TO NIEPRAWDA ) KORDYNATOZY PO HAMSTWO I CHOŁOTA -wtych burdelach co mieszkasz to ztaką hołotą która zeby sie najesc wyje tobie jedzenie z lodówki a sama chleje i sie awanturuje i niesprzota wogule !! twoja interwencja telefoniczna absolutnie nic nieda kordynator na ciebie sie tylko wkórwi - jedyne wyjscie to osobiscie obic ryja takiemu burakowi ale wtedy napewno jak on doniesie ze go pobiłes to bedziesz miał prace 2 dni wtygodniu bo jestes niebezpieczny i kara od 50 euro w góre :-)) te pedalskie kordynatorzy ROBIĄ Z SIEBIE POWAŻNYCH PANÓW ,kary w tej smierdzacej bardzo firmie to chleb powszeni i stosują je nadzwyczaj czesto, jak jakim cudem bedziesz miał w tygoniu 60 godzin wtedy netto za godzine dadzą tobie 4,88 euro ,jak bedziesz miał 30 godzin (to sie bardzo czesto zdaża) to za godzine dadzo tobie JAK DOBRZE PUJDZIE 4,97 euro netto , a praca przez tą zasrana agencje nienależy do letkich :-) , trafiasz do firm gdzie polak to przedmiot który ma bezwarunkow bezwglendu na nic ma charowac a jesli jest cos nietak jusz ciebie wymieniają na innego polaka -białego mużyna,infocontrakting potrafi ciebie tak potraktowac ze w miesiocu przeprowadzasz sie 15 razy i lepiej -czasami oni pociebie przyjada ale najczesciej to ty sie włuczysz komunikacja miejską -wtedy przypominasz żyda za czasów 2 wojny swiatowej , dorota -szefowa z biura udaje ze tej firmie na tobie zależy i zety jestes wazny ale tylko udaje poto abys zaszybko nieuciekł :-) reszta kordynatorów ma to gdzies czy masz łózko w pokoju dlanich jestes przedmiotem zapisanym pod adresem anie pod łózkiem ( wiele razy spałem wraz polakiem na jednym łózku(a on sie nachlał i zeszczał ) a i zdażyło sie ze w salonie jak i na podłodze ) pożegnałem sie ztą przekletą firmą jak za 4 dni pracy w tygodniu otrzymałem 70 euro wypłaty i po

Zostaw opinię o Euroservices Polska Sp. z o.o. - Niemodlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euroservices Polska Sp. z o.o.