Euroservices Polska Sp. z o.o.
2 61 121 5 1
Maja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Witam :) Wybieram się wraz z narzeczonym do pracy przy drobiu za 2 tygodnie. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to tam wygląda? Pani w Agencji żadnych szczegółów nie podała, a mam masę pytań:) Między innymi : czy pracuje się w święta i Nowy rok? Czy wynagrodzenie wypłacane na czas? Jak z zakwaterowaniem ? I oczywiście jak wygląda praca czy to nie jest aby czasem (usunięte przez administratora) ?

Aga

Kiedyś pracowałam 3 tej firmie. Może ktoś mi napisać czy biuro jest w Dordrecht i jacy Polacy tam pracują?

Zofia Nowy wpis
@Aga

Wiem tyle, że pojawiają się u nich oferty pracy w Dordrecht. Skoro już tutaj pracowałaś to pewnie sporo wiesz. Chciałam podpytać o tą konkretną ofertę - https://www.gowork.pl/oferta/sortowanie-odziezy-uzywanej,0vBJz2Mc8mBn1i8YSSQ6ym,wormerveer. Z Twojego doświadczenia z tą firmą wynika, że można rzeczywiście liczyć na wsparcie Polskich koordynatorów na miejscu?

titu Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Aga

biuro znajduje się w Zwijndrecht

Mariusz Nowy wpis
@titu

Cześć! Wiecie może, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą aplikować? Z góry dzięki za informację.

Tak1Nie

Załatwiając prace przez telefon zapewniano nas,mnie i chłopaka,że na pewno będziemy pracować przy cebulkach,wszyscy wiedzą i wszystko załatwione,kiedy jednak dotarliśmy już na mieszkanie,które jest jakie jest,ale można przeżyć,dostaliśmy telefon,że nie ma tam miejsc i nie będziemy tam pracować,ale można na innym zakładzie,osobno,gdzie chłopak zaczyna wcześniej,a zależało nam na pracy na jednym zakładzie i może jak gdzieś zwolni się miejsce to nas przeniosą ,trochę nas to zdenerwowało i rozczarowało,bo mówiono nam co innego i chcieliśmy pewna prace bez niespodziewanych zmian,o czym nas zapewniono niestety. Widać,że organizacja szwankuje :/

Zofia
@123409876

Trzeba oczywiście przyznać Ci rację. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, ale ludzką rzeczą też jest się pomylić. Może faktycznie znajdą się niedługo miejsca w jakimś zakładzie i z chłopakiem będziecie mogli pracować razem. Chciałabym się jednak dowiedzieć od Ciebie czegoś na temat ogólnych warunków, jakie zapewniła Wam firma Euroservices Polska. Zacznij może od ubezpieczenia zdrowotnego. Macie do niego dostęp?

TakNie1

A i nie ma kluczyka w drzwiach,co przy mieszkaniu z obcymi ludźmi powinno być priorytetem,ponieważ do różnych rzeczy może dojść pod nasza nieobecność

@123409876

Warunki mieszkania nie zawsze są w standardzie hotelowym, jednak powinna być zachowana pewna prywatność, co jak piszesz nie ma miejsca. Takie uzgodnienia z agencją najlepiej robić przed wyjazdem i podpisaniem umowy. Czy mogłaś liczyć na opiekę koordynatora projektu i brał on czynny udział w rozwiązywaniu problemów na miejscu?

Tak1Nie1
@Tomasz

Jeżeli chodzi o prace to mówiłam,że wolimy coś innego razem,to pan powiedział,że jak coś się zwolni to poinformuje,ale jeśli chodzi o sprawę kluczy w drzwiach od pokoju to chyba nie od dzisiaj osoby sprawdzające mieszkania widzą brak tych priorytetów

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Bardzo ciężka praca. Brud (usunięte przez administratora) za najnizsza stawkę. Zimą zimno a latem pot po (usunięte przez administratora) cieknie

Zuzanna
@Były pracownik

Trzeba przyznać, że w sposób bardzo ogólnikowy omówiłeś warunki pracy w Euroservices Polska. Ale z uwagi na to, iż ostatnio nikt nie zabiera tu głos, należy Ci podziękować za Twój komentarz. Co do kwestii wynagrodzenia - jasna można powiedzieć, że jest ona raczej indywidualna. Natomiast jeśli chodzi o niehigieniczne warunki pracy, o których nadmieniłeś, to należałoby zgłosić takie zaniedbanie odpowiednim instytucjom. Myślisz, iż takie działanie mogłoby przyczynić się do poprawy sytuacji?

Bez zartow
@Zuzanna

Słuchaj mam na myśli kakretnie pracę na szmatach. Co do stawki siebie wykluczam bo wszystkim placic ie tak samo, nie liczą tzw faz bo im wyżej tym ciut więcej ale by dorobić się w tej firmie kolejnej fazy graniczy z cudem. A w gebotexie moja droga Zuzanna jest (usunięte przez administratora) brud smrud. Oszczane szmaty, śmieci, żywe pająki i inne niespodzianki wylatuja z tych worków... Zgłaszać pewne sprawy? A niby komu, i co może klimatyzację tam zapontujecie?? Jedyny plus taki ze jak znajdzie się jakas kasę czy biżuterię no można szybko schować w gacie i dlatego mnóstwo kobiet tam jest wciąż. Tylko dlatego.

@Bez zartow

Widzę, że masz wiedzę związaną z pracą w firmie Euroservices Polska, dlatego może będziesz tak uprzejmy i napiszesz, jak wyglądają warunki zatrudnienia dla nowo zatrudnionych pracowników? Można liczyć na satysfakcjonujące zarobki? Jeżeli możesz, to wyraź, proszę swoje zdanie na ten temat. Będę wdzięczny.

Bez zartow
@Tomasz

Odszedłem z tej firmy po tym jak kilka razy wyrabali mnie na wypłata h.. Daj spokój kolego, wiesz ile oni sobie chcą za chatę? Dojazd do pracy, no chore. Niby pobierają za ubezpieczenie a jak przyszło co do czego to moja dziewczyna nie miała oplacanego ubezpieczenia tylko sciagali kasę a nie opłacało tragedia

@Bez zartow

Jeśli chodzi o zakwaterowanie to podpisując umowę przed wyjazdem miałeś chyba wyszczególnione koszty, które poniesiesz. Czy była możliwość samodzielnego znalezienia mieszkania i wtedy opłaty byłyby mniejsze? Interesuje mnie kontakt z koordynatorem kontraktu. Czy był na tyle pomocny, że rozwiązywanie zaistniałych na miejscu problemów było łatwiejsze?

Mikołaj

Firma Euroservices Polska zajmuje się werbowaniem i selekcją pracowników na potrzeby firm polskich i zagranicznych. Stawia na jakość werbowanych pracowników, a także dość mocno selekcjonuje swoich kandydatów pod względem fachowości i nastawienia do pracy. Euroservices Polska prowadzi stronę na facebooku https://www.facebook.com/EuroservicesPolska/ na której zamieszcza aktualne oferty pracy. Obecnie szuka pracownika do produkcji palet i sortowania odzieży używanej. Praca w Holandii. Warto tam zajrzeć, jeżeli ktoś jest zainteresowany zatrudnieniem. Pracodawca oferuje także zakwaterowanie.

Antywiesniak

Ten wstretny naganiacz szuka Niewilników bez znajomosci angielskiego z polski wschodniej zawsze bo takich można bezograniczeń płacic połowe i oni nic ztym nierobią bo usiebie na wschodzie zarobili mniej pozatym nieumią sie porozumiec

Tak5Nie1
radzio
@Antywiesniak

a ty co pl wschodnia obrarzasz wiesniaku? tam wcale gorszych kudzi niema i tagrze maja wyksztalcenie buraku.

Tak3Nie5
ortografia
@radzio

no najwidoczniej sama zawodowka skoro takie bledy ortograficzne robisz to najwidoczniej mieszkaja same pacany i nieuki w pl wschodniej

Tak3Nie2

jax

Zweryfikowany użytkownik

duzo dobrej zabawy Moje sugestie dla Euroservices Polska Sp. z o.o.: duzo dobrej zabawy w krainie holandii Lubię atmosferę w Euroservices Polska Sp. z o.o. za: centralna holandia

PaulinaS

dziwi mnie ,ze tyle osob wypowiada sie negatywnie o agencji,bo ja jestem w miare zadowolona. Fakt,ze poszlam do innej pracy niz byla mowa,ale wyplaty sie zgadzaja no i jak na razie nie czuje sie okradana :) poki co juz 3 miesiac,czas na urlop i raczej planuje powrot :)

Tak3Nie1

Nick

Tak kazdy narzeka i oczekuje nie wiadomo czego a idealnej agencji nie ma tak naprawde. Ja pracuje juz dluzszy czas,tygodniowki mam a to najwazniejsze . Po projektach troche skacze,ale najwazniejsze,ze nie siedze na domku . Sa plusy i minusy,ale po kilku poprzednich agencjach tu wcale tak zle nie jest.

koles

Prosze wszystkich nie wybierajcie sie przez tą agitacje to (usunięte przez administratora) na mieszkaniach niema WF warunki u nich to katastrofa i porażka oszukują z kasy

Tak7Nie

Nela
@koles

Koles jak chcesz wf to do szkoły się wróć, przy okazji nad pisownią popracujesz ;)

Tak2Nie2

latający holender

Jestem w NL drugi miesiąc wyjechałem przez Euroservices Niemodlin , praca jest , kasa co tydzień na koncie. Biuro jak biuro , nie mam do nich zastrzeżeń. Przynajmniej mówią jak jest nie obiecują złotych gór jak inne agencje

Tak1Nie1
marketingowiec

Jeśli już ktoś tu sie wypowiada w wywiadzie na tematy marketingowe w Euroserwis to sugeruję najpierw zając sie własnym marketingiem/brandingiem począwszy od zmiany zdjecia w sieci na bardziej profesjonalne. Nie ocenia sie ksiazki po okładce ale naprawdę wywołuję to słabe wrazenie na odbuorcy. Pozdrawiam

Wqurwiony anty discopolowiec

Bardzo niżetelna firma i oszukuje na wszystkim ucina godziny .zakwaterowanie o standardzie ukrainskim czyli jak woboże i wokółciebie banda wiesniaków bezżadnych ambicji .aroganska franca zrobi wszystko aby zabrac tobie ile sie da .bardzo niepolecam wsómie zerknijcie na srednią z 50 ocen 2/6 to dla kazdego z działającym muzgiem daje odpowiednią ocene negatywną

zadowolony Polak

Jestem na tak , miłe , poinformowane Panie w rekrutacji, wyjazd busem ESP door to door, godziny są , dach nad głowa też, za dojazd do pracy autem z Infora dodatkowa kasa . Jestem na tak, robiłem przez Otto, Jupitera, Covebo , masówki tam były , nie ma porównania...

Adaś

Przyjechałem z żoną na pakowanie mięsa, godziny są , praca ok, ludzie w domku też dają rade. Jak na razie wypłaty na czas , zgadzają się . Wszystkie warunki o których mówił nam Euroservices pokryły się z warunkami w Inforcontracting.

Tak3Nie1

oszukany exworker

aktualnie w ogłoszeniach oferują 1 /h euro wiec zaczeli pisać prawde bo wcześniej ściemniali że 8 ale teraz nieowijają w bawełnę wcześniej się nazywali :inforcontracting na 100% najgorszy naganiacz w Holandii z 40 polskich naganiaczych i najgorsze i najdrosze zakwaterowania .NIEPOLECAM

Tak8Nie

Exandros
@oszukany exworker

Czy moze ktos powiedziec o pracy przez ta agencje na piwi w eerse?aexand

piwa
@Exandros

praca jak praca, na 3 zmiany,ogolnie ok tylko kraty troche ciezkie,pracowalem w tamtym roku na tym projekcie

Worker
@piwa

Robiłem tam, było ok, potem przenieśli mnie na opony i tak dwa lata w Inforze już jestem

Alina malina

Osobiście pracowałam na wilandzie, dużo godzin, dobra wypłata, praca na długi okres, zakwaterowanie ok.... Przed odzieżą, pakowalam piwo przez kilka tygodnii, praca fajna, godzinki też były. Jak ktoś chce naprawdę pracować to ma pracę

Obiektywna

Jeżeli ktoś dobrze pracuje i chce pracować to ma pracę i nie ma problemów z godzinami, koordynatorami itp Patrząc na opinie to jedyna agencja która nie korzysta "z usuwania negatywnych komentarzy" wielki plus za to w dzisiejszych czasach. Polecam sortowanie odzieży w wormerveer dla kobiet. Dużo godzin, praca na długi czas

Andzia

Najpierw ortografii proszę się nauczyć a potem na forum wypowiadać :)

brak wypłat ,hamstwo,aroganstwo,maxymalnie niepolecam

oszukany exworker

euroservices a wcześniej inforcontracting czyli gorzej być nie może bardzo niepolecam przezyłem wtym kołchozie biede w rynsztoku bardzo niepolecam bo wtej firmie u tego naganiacza tyrajoc 4 dni wtygodniu po odliczoniu zakwaterowania (o standardzie wyjętym wprost z ukrainy czyli w pokoju masz tylko zniszczone i zaszczane łużko !!! za ogromne pieniądze )zarabisz 40 euro to nie zart i tyrasz jak wół ODRADZAM MOCNO

Andrzejek

jest wtej dzikiej firmie dorotka prawdziwa polka antypolska uwielbia kosic polaczków i Polaków .przestrzegam

Tak9Nie

Zostaw opinię o Euroservices Polska Sp. z o.o. - Niemodlin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Euroservices Polska Sp. z o.o.