Euroservices Polska Sp. z o.o.

Opinie o Euroservices Polska Sp. z o.o.

PaulinaS

dziwi mnie ,ze tyle osob wypowiada sie negatywnie o agencji,bo ja jestem w miare zadowolona. Fakt,ze poszlam do innej pracy niz byla mowa,ale wyplaty sie zgadzaja no i jak na razie nie czuje sie okradana :) poki co juz 3 miesiac,czas na urlop i raczej planuje powrot :)

Nick

Tak kazdy narzeka i oczekuje nie wiadomo czego a idealnej agencji nie ma tak naprawde. Ja pracuje juz dluzszy czas,tygodniowki mam a to najwazniejsze . Po projektach troche skacze,ale najwazniejsze,ze nie siedze na domku . Sa plusy i minusy,ale po kilku poprzednich agencjach tu wcale tak zle nie jest.

koles

Prosze wszystkich nie wybierajcie sie przez tą agitacje to (usunięte przez administratora) na mieszkaniach niema WF warunki u nich to katastrofa i porażka oszukują z kasy

Nela
@koles 19.06.2018 12:52

Koles jak chcesz wf to do szkoły się wróć, przy okazji nad pisownią popracujesz ;)

latający holender

Jestem w NL drugi miesiąc wyjechałem przez Euroservices Niemodlin , praca jest , kasa co tydzień na koncie. Biuro jak biuro , nie mam do nich zastrzeżeń. Przynajmniej mówią jak jest nie obiecują złotych gór jak inne agencje

marketingowiec

Jeśli już ktoś tu sie wypowiada w wywiadzie na tematy marketingowe w Euroserwis to sugeruję najpierw zając sie własnym marketingiem/brandingiem począwszy od zmiany zdjecia w sieci na bardziej profesjonalne. Nie ocenia sie ksiazki po okładce ale naprawdę wywołuję to słabe wrazenie na odbuorcy. Pozdrawiam

Antywiesniak

Ten wstretny naganiacz szuka Niewilników bez znajomosci angielskiego z polski wschodniej zawsze bo takich można bezograniczeń płacic połowe i oni nic ztym nierobią bo usiebie na wschodzie zarobili mniej pozatym nieumią sie porozumiec

Wqurwiony anty discopolowiec

Bardzo niżetelna firma i oszukuje na wszystkim ucina godziny .zakwaterowanie o standardzie ukrainskim czyli jak woboże i wokółciebie banda wiesniaków bezżadnych ambicji .aroganska franca zrobi wszystko aby zabrac tobie ile sie da .bardzo niepolecam wsómie zerknijcie na srednią z 50 ocen 2/6 to dla kazdego z działającym muzgiem daje odpowiednią ocene negatywną

zadowolony Polak

Jestem na tak , miłe , poinformowane Panie w rekrutacji, wyjazd busem ESP door to door, godziny są , dach nad głowa też, za dojazd do pracy autem z Infora dodatkowa kasa . Jestem na tak, robiłem przez Otto, Jupitera, Covebo , masówki tam były , nie ma porównania...

Adaś

Przyjechałem z żoną na pakowanie mięsa, godziny są , praca ok, ludzie w domku też dają rade. Jak na razie wypłaty na czas , zgadzają się . Wszystkie warunki o których mówił nam Euroservices pokryły się z warunkami w Inforcontracting.

oszukany exworker

aktualnie w ogłoszeniach oferują 1 /h euro wiec zaczeli pisać prawde bo wcześniej ściemniali że 8 ale teraz nieowijają w bawełnę wcześniej się nazywali :inforcontracting na 100% najgorszy naganiacz w Holandii z 40 polskich naganiaczych i najgorsze i najdrosze zakwaterowania .NIEPOLECAM

Exandros
@oszukany exworker 01.03.2018 20:06

Czy moze ktos powiedziec o pracy przez ta agencje na piwi w eerse?aexand

piwa
@Exandros 22.03.2018 16:39

praca jak praca, na 3 zmiany,ogolnie ok tylko kraty troche ciezkie,pracowalem w tamtym roku na tym projekcie

Worker
@piwa 27.03.2018 15:15

Robiłem tam, było ok, potem przenieśli mnie na opony i tak dwa lata w Inforze już jestem

Alina malina

Osobiście pracowałam na wilandzie, dużo godzin, dobra wypłata, praca na długi okres, zakwaterowanie ok.... Przed odzieżą, pakowalam piwo przez kilka tygodnii, praca fajna, godzinki też były. Jak ktoś chce naprawdę pracować to ma pracę

Obiektywna

Jeżeli ktoś dobrze pracuje i chce pracować to ma pracę i nie ma problemów z godzinami, koordynatorami itp Patrząc na opinie to jedyna agencja która nie korzysta "z usuwania negatywnych komentarzy" wielki plus za to w dzisiejszych czasach. Polecam sortowanie odzieży w wormerveer dla kobiet. Dużo godzin, praca na długi czas

Andzia

Najpierw ortografii proszę się nauczyć a potem na forum wypowiadać :)

brak wypłat ,hamstwo,aroganstwo,maxymalnie niepolecam

oszukany exworker

euroservices a wcześniej inforcontracting czyli gorzej być nie może bardzo niepolecam przezyłem wtym kołchozie biede w rynsztoku bardzo niepolecam bo wtej firmie u tego naganiacza tyrajoc 4 dni wtygodniu po odliczoniu zakwaterowania (o standardzie wyjętym wprost z ukrainy czyli w pokoju masz tylko zniszczone i zaszczane łużko !!! za ogromne pieniądze )zarabisz 40 euro to nie zart i tyrasz jak wół ODRADZAM MOCNO

Andrzejek

jest wtej dzikiej firmie dorotka prawdziwa polka antypolska uwielbia kosic polaczków i Polaków .przestrzegam

niepolecam

Mysterio

Witam serdecznie. Parę słów na temat euroservices Niemodlin aka inforcontracting (srakting). Oczywiście osoby.z polski z którymi toczy się rozmowa telefoniczna ( euroservices) są świetnie przeszkolone by was NAMÓWIĆ na wyjazd, o ile macie te ich odpowiednie kwalifikacje (2 ręce i 2 nogi). Zaznaczam że oni codziennie dają ogłoszenia do pracy w holandii. Więc ok, ustalone, jedziecie, konkretna praca, mieszkanie służbowe, oraz DARMOWY TRANSPORT hihi!!!! W Holandii dowiadujemy się, że pracujemy dla agencji inforcontracting podpisanie umowy. Kaucja za klucz do mieszkania 35 euro (legenda mówi że zwracają ;)). 100 euro płatne za mieszkanie co tydzień. Mieszkania socjalne dordrecht, komfort można porównać do naszych pięknych gierkowskich osiedli. W środku? wybite szyby w pokojach, wstawione tektury zaklejone taśma izolacyjna. W łazience oldschoolowe stare brudne lamperie. Ogólnie wrażenia nieprzyjemne. Niedziałający odkurzacz brak naczyń garnków. Jeżeli coś nie działa w żadnym wypadku nie możesz liczyć na pomoc ze strony agencji. Ich to nie interesuje. Przyjadą za to kiedy trzeba Cie skontrolować bo nie byłeś w pracy np. z powodu choroby. Jeżeli faktycznie jesteś chory to powinieneś umówić się do lekarza na własną rękę ponieważ wg. Nich lekarz ma zajęte terminy na najbliższy dzień i kolejne. Dojazd do pracy darmowy hmm super. Szkoda że wam nie powiedzą że możecie mieszkać 100km od miejsca pracy lub więcej. Na fajna i przyjemna pracę w tej agencji raczej nie macie co liczyć. Ale co do tego mogę się mylić. Jednak jeżeli chodzi o wypłaty to z całą pewnością oszukują i starają się wam wmówić, że wszystko jest jak powinno. Z wielką chęcią wypłaca wam zaliczkę np 50 euro. Ale oni już wiedzą że was zlowili. Na salarisach (paskach )wiele niezgodności: liczba godzin, czasem brakuje całych dni a czasem przychodzi salaris i macie po prostu 0€. Oczywiście w piątek nikt nie odbiera tam telefonów, które się urywaja. W kwestii niezgodności możecie jedynie wysłać maila i to już tylko od ich woli zależy czy oszukują was bardziej lub mniej. Szkoda nerwów, wszyscy wyjeżdżamy za granicę po to by zarobić lub zacząć od nowa. Z pewnością start z tymi firmami nie będzie dla was łatwy i przyjemny.

Irrrena

W ogłoszeniu do pracy do sortowni odzieży w Dordrechcie jest wymagana znajomość jęz.angielskiego.Chciałam zapytać jak to wygląda w realu,czy faktycznie trzeba się posługiwać angielskim?Trochę się boję że mój angielski może okazać się za słaby i mnie odeślą do domu:)

ola
@Irrrena 29.12.2017 12:48

Witam ja też zastanawiam się nad pracą w sortowni w Dordrechcie nie wiem co robić iść czy nie słyszałam ..

past worker
@Irrrena 29.12.2017 12:48

przed rozpoczeciem pracy jezyk jest sprawdzany i osoby z biura oceniaja mozliwosci jezykowe danej osoby :) Praca na sortowni jest ok,ale trzeba liczyc sie z normami,ktore po pewnym czasie sa do wyrobienia. Pracowalam,ale nie w ?Dordrechtcie i moge polecic te prace z czystym sumieniem.

bylypracownik

kiedys pracowalam na sortowni przez te firme, bylam zadowolona, nigdy nie miala problemow z agencja pracy,wszystko bylo wyplacane na czas i wszystko sie zgadzalo. Mieszkanie ok, wiadomo,ze nie bedzie umeblowane jakos stylowo,bo to sluzbowe mieszkanie,ale generalnie bylo ok. Wszystko zalezy od tego jak pozostali wspolokatorzy o nie dbaja jak i my sami. Po przepracowanym roku zmienilam miasto i potem troche "skakalam" po roznych projektach,jednak zawsze jakas praca byla.

Ada
@bylypracownik 24.01.2017 14:19

Witam ,mam ofertę pracy na sortowni odzieży w Dordrecht czy ktoś pracował lub pracuje na tej firmie GEBOTEX.Opinie jakies czy jest OK.

Zostaw opinię o Euroservices Polska Sp. z o.o. - Niemodlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euroservices Polska Sp. z o.o.