Euroservices Contracting

Niemodlin

Opinie o Euroservices Contracting

hujek

W chuju mam tom jebano holandia myślą jakby cie tylko na kasie wyjebać ,kilka lat pracowałem w tej firmie i za każdym razem z normalnych ludzi robili jakiś debili, pracownik w tej agencji jest okradany za każdym razem, każdego razu coś brakuje na świstku z wypłaty musisz się o wszystko upominać dzwonić do tego jebanego biura i za każdym razem wyjaśniać czemu ci ujebali jakoś kasa i za co jak dostaniesz auto to cie ujebiom na byle czym a to migacz szczaskany a to lampa zjebana a to syf w aucie, jak masz auto i jedziesz do Polski to te szmaty z biura każom ci to auto przywieść do biura i ty jedziesz z tymi taszami do tego zjebanego biura i czekasz tam na busa kilka godzin aż przyjedzie a biuro ma na ciebie wyjebane auto im przywiozłeś więc zjebaniec z biura nie musi już jechać po auto może przegladać dziwki na fecbuku, przyjedziesz do biura to każdy zabiegany lotajom po biurze jak wściekłe muchy i symulujom że som tak bardzo zajęci pracom. Pracownicy w tej firmie to większość kapusiuje do biura kiedys mieszkaliśmy w hotelu w harskamp hotel gorszy niż nora dla żebraka w każdym pokoju 6 łóżek i brak szaf na ubrania mieszkało nas tam 35 ludzi i kuchnia z 2 palnikami na tyle ludzi, kiedyś się kibel zapchał to taka afera sie zrobiła jak cholera nikt nie poszedł do własciciela aby przepchał ten kibel tylko pełno wązniaków było kto tak naprawde zapchał ten sracz 80% pracowników nie zna języka a agencja to wykorzystuje i walą ich wszystkich na kasie ile się da a że są baranami to trzeba ich strzyc na kasie

Kurczak

Popieram

Kurczak

Popieram

Ania

Oceniam firmę pozytywnie

potencjalny pracownik

Witam chce zapytać o prace w dordrechcie ponieważ mają tam ciekawą ofertę, czy ktoś już był? jak z godzinami? czy jest 40h?praca polegajaca niby na pakowaniu kart - czy ktoś ma doświadczenia? będę bardzo wdzięczna za każdą opinię!

blądynka

Ta firma to tak samo banda oszustów i złodzieji jak inforcontracting,lub euroservices z niemodlina ludzi okradają na wszystkim na czym się da. kary są za wszystko. Na mieszkaniach jak mieszka 6 ludzi to 2 z nich to kapusie donoszących na kolegów z pracy i mieszkania, w mieszkaniach mieszka się w ciasnych pokojach po 2 osoby w pokoju nie ma nawet szafy na ubrania, materace na wszystkich mieszkaniach mają spleśniałe i zeszczane wystarczy obejrzeć sobie filmik na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tej firmy zobaczycie w jakich pokojach ludzie muszą mieszkać. Ja osobiściście sram i rzygam na to biuro pluje też na nich wymiocinami pracując 40 godz w tyg np w zieleni firma nie zapewni ci tych godz do pracy jeździsz pada deszcz to niema płacone, np pada 3 dni w tyg to zamiast 230 euro to dostajesz 140 euro z tego musisz na jedzenie przeznaczyć 80 euro, np jak ostajesz firmowego busa to musisz sie liczyc z tym ze pozniej ci kare dają za auto na koniec, a to odarte jest a to brudne w środku za jezdzenie autem firmowym do kazdego tyg dawają 25 euro z czego 15 zabierają bo kierowca to też pasażer i też dojeżdza do pracy, mogłbym tak pisać długo i dużo pracowałem dla tej firmy kilka dobrych lat. pozdrawiam cie dorotko ciągnij dalej laske swemu szefowi tylko do tego sie nadajesz i do oszukiwania pracowników,dziwne ze ryja ci nie obili jeszcze ty kur.....oo pierd....

dziki

ile można zarobić na czysto przy zbiorze jabłek gruszek?

pozew.infor

Witam, wspólnie ze Związkami Zawodowymi wytaczam pozew zbiorowy przeciw agencji Inforcontracting. Zostałeś oszukany przez tą firmę? Chciałbyś sprawdzić czy wszystkie należności które powinieneś dostać zostały Ci wypłacone? Zgłoś się do nas! Zgłoszenia wysyłajcie mailowo: pozew.inforcontracting@gmail.com Pozdrawiam!

Fakirro

Poznaj swoje prawa ! Holendrzy zawsze pomogą ! Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia sprawuje nadzór nad przestrzeganiem przepisów : -wynikających z ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę, -dodatku urlopowym, -ustawy o czasie pracy, -BHP. Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia nie kontroluje posiadania pisemnej umowy o prace lub przestrzegania jej warunków. Spory o przestrzeganie indywidualnych lub zbiorowych umów o prace - o co strony kontraktowe musza same zadbac - naleza w Królestwie Niderlandów do dziedziny prawa cywilnego. Nadzór nad prawidlowa realizacja zobowiazan kontraktowych przypada stronom umowy o prace. Czlonkowie zwiazków zawodowych moga zwracac sie o pomoc do swojego zwiazku zawodowego w Królestwie Niderlandów lub w kraju swojego pochodzenia. Pracownicy zatrudniani przez biura posrednictwa pracy moga zwracac sie do SNCU (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników delegowanych), patrz [usunięte przez moderatora] . Kierowcy zatrudnieni w sektorze miedzynarodowego przewozu towarów moga zwracac sie do stowarzyszenia VNB (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników sektora przewozu towarów w transporcie drogowym), patrz [usunięte przez moderatora] A pracownicy sektora budowlanego moga zwracac sie do Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy w sektorze budowlanym bouwcao, patrz [usunięte przez moderatora] Skargi dotyczace jakosci miejsca zakwaterowania najlepiej zglaszac w Urzedzie Miasta lub Gminy badz w jednostce Strazy Pozarnej w miejscu zamieszkania.

piotr

Niech ktoś napisze o pobycie w Holandii z tej firmy.Jakie warunki pobytowe,jak daleko do pracy i za ile się pracuje i ile godzin dziennie.Jakieś szczegóły z pobytu no i o rzetelności pracodawcy.

Zostaw opinię o Euroservices Contracting - Niemodlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euroservices Contracting