Opinie o Euroservices Polska Sp. z o.o. w Niemodlin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euroservices Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Euroservices Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroservices Polska Sp. z o.o. w Niemodlin

bmw

zobaczcie sobie jakie firma euroservices lub inforcontracting ma mieszkania dla swoich ludzi a potem piszcie i się wypowiadajcie na forum jak się wam fajnie mieszka jak fajnie wasza piękna agencja wam za pokój w którym mieszkacie każe płacić 100 euro na tydzień, czyli na miesiąc 450 euro za 1 osobę a mieszka na mieszkaniu 6 osób więc sobie policzcie jak na was barany zarabia ta firma mieszkacie jak cygany na walizkach a oni z wami robią co im się podoba dają was na jedno mieszkanie pozniej po 3 tyg każą przejść na inne i tak się pakujecie barany i latacie z tymi tobołami z mieszkania na mieszkanie a oni na was zarabiają. Zróbcie stronę gdzie można wklejać foty z tych ich mieszkań i pokazujcie ludziom jak mieszkacie jak cygany, 5 mieszkań mają fajnych a reszta to nory zagrzybiałe ta agencja was okrada jdziesz na urlop wiec za mieszkanie dalej ci pociągają 100 euro za tydz a na twoim miejscu mieszka inny frajer który mysli ze pana boga za nogi złapał bo ma gdzie mieszkać i prace z której w każdej chwili może wylecieć

Zuzanna

@nicknick dziękuję za odpowiedź. To ważne, że jak piszesz, zwykle nie macie problemów z terminowym otrzymaniem wynagrodzenia oraz możecie liczyć na nieprzerwaną pracę. Widzę, że masz duże doświadczenie jeśli chodzi o pracę za pośrednictwem agencji. A czy możesz powiedzieć coś jeszcze o warunkach mieszkalnych?

@Zuzanna

mieszkania glownie sa ok,ale wiadomo,ze wszystko zalezy od ludzi,ktorzy je zamieszkuja. My wprowadzilismy sobie grafiki sprzatania i zbiorke kasy na srodki czystosci wiec jest ok. Pewnie nie wszyscy tak robia wiec nie wszyscy maja zadbane mieszkania :)

Zuzanna

@nicknick wyjeżdżałeś może wcześniej za pośrednictwem innych agencji pracy? Mógłbyś powiedzieć czym Euroservices Polska wyróżnia się spośród konkurencji? Chętnie dowiemy się, czemu warto wybrać właśnie tą firmę.

@Zuzanna

pracowalem przez inne agencje ,moi znajomi rowniez. Moje zdanie jest takie,ze kazda agencja ma jakies swoje zasady,jedna lepsze druga gorsze,ale fundamenty sa takie same...Tak jak pisalem wczesniej jest nas tu pare osob znjomych i jest ok,mamy prace i godziny, raz tylko nam sie wyplata spoznila,ale to byl tylko dzien pozlizu i tyle na ten temat. Nikogo nie zachecam ani nikomu nie odradzam,to kazdego osobista sprawa przez jakie posrednictwo zacznie pracowac

nicknick

niby taka zla agencja a tyle osob tam pracuje. Ja juz widzialem sporo takich przypadkow ciezkich ludzi,ktorzy maja zawsze zbyt wiele do powiedzenia niz powinni i zawsze cos im nie pasowalo i widze,ze takie wlasnie osoby ciesza sie jak moga cos nawypisywac na takich forach a tak naprawde w twarz nikomu nic nie powiedza a gdy juz sie widza z kims z biura to tylko sie usmiechaja i problemy znikaja. Smieszne sa te opinie,bo jakos normalni i pracowici ludzie nie maja problemow,maja prace itd a tylko Ci problematyczni strasza prawnikami,maja ciagle pretensje i pisza wypracowania na forach. Nie ma agencji w ktorej nie byloby jakis przypadkow i chyba kazdy kto pracowal przez jakies posrednictwo o tym wie a w CV nie jest napisane czy ktos pije,cpa czy ma jakas chorobe. Wszystko wychodzi w 'praniu' a to,ze patoli jest coraz wiecej to przeciez nie wina agencji tylko samych ludzi. Pracuje tu jakis czas i mam sporo znajomych,ktorzy sa NORMALNI i rowniez zatrudnieni przez Euroservices/Inforcontracting i nie narzekamy,nie mamy problemow i tak sobie mysle,czy to nie konkurencyjne agencje takie bzdury wszedzie wypisuja.

Firma Euroservices Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko PRACOWNICY POTRZEBNI DO PRACY. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
kozakzbmw

KRÓTKI OPIS JAK WYGLĄDA PRACA W FIRMIE INFORCONTRACTING/EUROSERVICES WARUNKI PRACY O JAKICH SIĘ NIE PISZE : PRACA W ZIELENI MIEJSKIEJ Rozpoczęcie pracy: PRACA Od zaraz : PRZYJEŻDŻASZ DO PRACY I SIEDZISZ NA MIESZKANIU 2 TYG CZASAMI DŁUŻEJ AŻ GDZIEŚ CIĘ WCISNĄ,PRZEWAŻNIE TAM GDZIE KTOŚ NA URLOP ZJEDZIE CIEBIE TAM WCISNĄ A JAK DANA OSOBA WRUCI Z URLOPU TO CIEBIE PRZENOSZĄ DO KOLEJNEJ PRACY I TAK JAK SZMATĄ TOBĄ RZUUCAJĄ Z CHATY NA CHATE,MIESZKASZ W JEDNYM MIEJSCU JUŻ SIE PRZYZWYCZAJASZ DO TEGO MIEJSCA A TU Z BIURA DOSTAJESZ TEL PANOWIE MUSICIE SIĘ PRZEPROWADZIĆ GDYŻ MIESZKANIE W KTÓRYM MIESZKACIE TRZEBA ODDAĆ GMINIE,ZA JAKIŚ CZAS SIĘ OKAZUJE ŻE W TYM MIESZKANIU MIESZKAJĄ KOLEJNI PRACOWNICY Z FIRMY INFORCONTRACTING A CIEBIE WRZUCILI NA GORSZE MIESZKANIE OFERUJEMY: -umowę o pracę na holenderskich warunkach : TO ZWYKŁA ŚCIEMA ABY WAS ZMYLIĆ,HOLENDRZY W UMOWIE MAJĄ ZAZNACZONE ŻE JESLI PADA DESZCZ TO MAJĄ NORMALNIE PŁACONE ZA GODZINY PRACY WIĘC JEŚLI SIEDZĄ PODCZAS DESZCZU TO MAJĄ ZAPŁACONE, A POLACY JADĄ DO PRACY FIRMOWYM BUSEM TE 60-70 KM JESLI PADA DESZCZ TO SIEDZĄ W AUCIE KILKA GODZIN GDYŻ NIE MOGĘ WCZESNIEJ POJECHAĆ DO DOMU, ZA GODZINY DESZCZOWE NIE MAJĄ ZAPŁACONE. TAK O WYGLĄDA ZAMIAST 40 GODZ MASZ ZAPŁACONE ZA 25 GODZ I WYPŁATA WYNOSI 150 EURO CZASEM MNIEJ Z TEGO TRZEBA JESZCZE PRZEŻYĆ JAKOŚ -wynagrodzenie tygodniowe : 215 EURO ZA 40 GODZ PRACY TO JEST SUMA PO ODCIĄGNIĘCIU ZA MIESZKANIE UBEZPIECZENIE CZYLI TYLE NA RĘKE ZOSTAJE CI PRZELANE NA KONTO, JEŚLI PADA DESZCZ TO POLACY MAJĄ ZAPŁACONE ZA 25 GODZ A Z HOLENDRAMI TO TRZEBA SIĘ TARGOWAĆ ABY WAM GODZINY DOPISALI KILKA GODZ, JEŚLI WAM ZA DESZCZOWE NIE ZAPŁACĄ TO WYPŁATĘ MACIE JAKIES 140 EURO LUB NAWET MNIEJ -zakwaterowanie : TO TEŻ ŚCIEMA ZA ZAKWATEROWANIE NIBY PEŁNE WYPOSAŻONE PŁACISZ 95 EURO NA TYDZ I TO ZA MIEJSCE W POKOJU CZYLI NIE MIESZKASZ SAM,MIESZKASZ Z ĆPUNEM LUB BRUDASEM CO SIĘ NIE MYJE ZDARZA SIĘ ŻE MIESZKA Z TOBĄ OSOBA CO CHRAPIE W NOCY A JAK NIE DAJ BOŻE JESTEŚ KIEROWCĄ TO JEDZIESZ DO PRACY NIE WYSPANY I CAŁĄ DROGĄ SIĘ UŻERASZ Z GNOJAMI GDYŻ ONI MUSZĄ PALIĆ PAPIEROSY I W DUPIE MAJĄ TO ZE TY KIEROWCA JEDZIESZ I ZE NP SZCZYPIĄ CIE OCZY Z TEGO SMRODU Z PAPIEROSÓW. - dojazd do pracy firmowym transportem : HOLENDERSKI PRACODAWCA PŁACI AGENCJI PRACY ZA DOJAZD DO PRACY PRACOWNIKÓW A AGENCJA PRACY POBIERA DODATKOWO KASA Z DOJAZD DO PRACY KAŻDA OSOBA PŁACI ZA DOJAZD DO PRACY AGENCJI 10 EURO NA TYDZIEN,KAŻDA OSOBA MA TYLE POTRĄCANE ZA DOJAZD DO PRACY Z WYPŁATY. jEŚLI JESTEŚ KIEROWCĄ TO TAK SAMO MUSISZ ZA DOJAZD DO PRACY ZAPŁACIĆ, KIEROWCA MA DODATEK DO TYGODNIÓWKI 25 EURO Z CZEGO 15 JEST MU ZABIERANE OD RAZU Z WYPŁATY GDYŻ KIEROWCA TO TEŻ PASAŻER TAK SAMO DOJEŻDZA DO PRACY FIRMOWYM TRANSPORTEM. WYMAGANIA: - doświadczenie OSOBY Z KILKULETNIM DOŚWIADCZENIEM SĄ TRAKTOWANE JAK ZWYKŁE SZMATY PRZEZ TĄ AGENCJĘ PRACY,UMIESZCZA SIĘ ICH W DUŻO GORSZYCH MIESZKANIACH A NOWE OSOBY LOKUJE SIĘ DO LEPSZYCH MIESZKAŃ ABY PRZYJEŻDZALI I CIESZYLI SIĘ Z DUŻO LEPSZYCH WARUNKÓW - prawo jazdy, JEŚLI MASZ TO OD RAZU DOSTAJESZ FIRMOWEGO BUSA NIE PATRZĄ CZY MASZ DOŚWIADCZENIE W JEZDZENIU ZA GRANICĄ, NIE PATRZĄ TEŻ CZY JESTEŚ ALKOCHOLIKIEM, MIAŁEM TAKI PRZYPADEK GOŚĆ WYPIJAŁ CODZIENNIE 10 PIW I DOWOZIŁ LUDZI DO PRACY AUTO DOSTAŁ BO MIAŁ UKŁADY W BIURZEMIAŁ TEŻ FAJNĄ BAJERE, JESLI SPOWODUJESZ WYPADEK AGENCJA DOSTAJE Z UBEZPIECZALNI ŁADNĄ SUMKĘ A PRACOWNIKOWI DODATKOWO SIĘ KAŻE PŁACIĆ ZA SZKODY, HOLENDRZY POLAKÓW TRAKTUJĄ JAK ŚMIECI LUDZI GORSZEGO SORTU LUDZI 3-4 KATEGORI. jEŚLI JUŻ DOSTAŁEŚ FIRMOWEGO BUSA TO MUSISZ OCZY MIEĆ I W DUPIE BO W KAŻDYM AUCIE JEST GPS,JESLI POJEDZIESZ INNĄ DROGĄ LUB ZROBISZ WIĘCEJ KM W TYGODNIU TO PO ZAKONCZENIU PRACY PO KILKU MIESIĄCACH KIEROWCA DOSTAJE KARĘ NIBY Z BELASTINGU ZA UŻYWANIE AUTA KARA JEST OD 500 EURO WZWYŻ LUDZI TRAKTUJĄ JAK ŚMIECI JAKIŚ JAK DO BIÓRA POJEDZIESZ BO MASZ COŚ DO ZAŁATWIENIA TO MAJĄ NA CIEBIE WYJEBANE. jAK DOSTAJESZ AUTO TO MUSISZ POZA GODZINAMI PRACY WOZIĆ LUDZI DO BIURA JESLI MAJĄ COŚ DO ZAŁATWIENIA A ONI CI ZA TE DOJAZDY NIE PŁACĄ, JEŚLI TAKIEJ OSOBY NIE DOWIEZIESZ DO BIURA BO NP DOROTKA MA TAKĄ CHĘĆ POGADANIA Z KIMŚ TO DOSTAJESZ DODATKOWĄ KARE, JAK CELOWO DO BIURA NIE ZAWIEZIESZ KOGOŚ TO ZOSTAJESZ WYZYWANY ZE JESTEŚ ZWYKŁĄ SZMATĄ I CWELEM

wwdupieciemam

swoich pracowników traktują jak śmieci,osoby które kilka lat pracowały w tej agencji są zwalniane pozbywa się ich aby nie dać im lepszej umowy czyli fazy C na ich miejsca biorą nowe osoby które mało co wiedzą na temat tej złodziejskiej firmy oszustów, osoba z większym stażem w tej agencji nie da się łatwo oszukać a nowe osoby można oszukiwać na wszystkich i kasować z nich kasę nowe osoby są zatrudniane bo można z nich doić kasę, w tej agencji pracuje też dużo kryminalistów i ćpunów alkoholików na mieszkania lokują 2 normalnych ludzi i 4 ćpunów,brudasów,alkoholików,złodzieji takie osoby nie sprzątają i mieszka się w syfie jak im dają kare to ciebie też

meAndShe

Niedawno wraz z dziewczyna wyjechalismy pracowac przez to posrednictwo i nie mamy nic do zarzucenia. Godziny sa,mieszkania w porzadku i osoby na domku tez sa normalne. Moze z czasem cos sie zmieni,chociaz oby nie, wiec poki co polecamy !

mojaopinia

do eeeee a Ty kapujesz na nich wszystkich :D Ludzie, nikt nikogo na sile nigdzie nie ciagnie a najwiecej do powiedzenia maja te osoby,ktore sa problematyczne i maja tysiace roszczen kazdego dnia a sami a to chorobowe biora,albo pija ,albo jezyka nie znaja a oczekiwania maja jak zwykle ogromne. Pracowalem , godziny mialem zawsze a gdy projekt sie konczyl to szedlem na kolejny i wszystko bylo ok. mieszkania maja rowniez ok tylko o wszystko trzeba dbac a nie robic chlew i liczyc,ze ktos bedzie za Was sprzatal. Dla tych ,ktorzy chca pracowac , praca jest zawsze moim zdaniem.

Zuzanna

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień.

Denim

Zastanawia mnie kiedy niektórzy piszą że pracują tam kilka, kilkanaście lat i opisują jak to jest tam źle i niedobrze a mimo to pracują dalej?! O co chodzi? Czyżby to dupki jakich w Holandii od groma którzy przepracowali rok czy dwa i stali się "panami"? Na to wygląda, tacy są gorsi nawet od ćpunów na mieszkaniu, donosiciele i kierownikom czy koordynatorom w tyłek by weszli żeby tylko się podlizać i mieć satysfakcje że kogoś pod*ebali. Pozdrawiam normalnych ludzi szukających pracy a nie przygody.

osobazdługimstażem

Mieszkam od 10 lat w Holandii i nie mam żadnej dobrej opini o tym biurze inforcontracting lub jak kto woli euroservices mają czarne busy z zielonozoltymi puzlami na autach,to tacy sami oszuści jak większość agencji pracy. Nie maja szacunku dla pracownikowtraktują ich jak śmieci, Pracownik w tej agencji nie ma żadnych praw, umowa jest podpisywana z pracownikiem do konca roku i w jezyku holenderskim,jesli ci sie skonczy praca po 5 miesiącach agencja nie szuka ci nowej pracy tylko zostaje z tobą rozwiązana umowa i zostajesz wyrzucony z firmy. Oszukują na składkach zdrowotnych i na wszystkim czym sie da oczy trzeba miec i w (usunięte przez administratora) oszukują na wakacyjnym,i na nadgodzinach,pracowników traktują jak zwykłe szmaty poniewierają tymi ludzmi wymyślają różne kary za np nie posprzatane mieszkanie,najgorzej mają kierowcy dostają busa muszą dowozić pracowników do pracy 80-90 km w 1 stronę,czasem trzeba jechac do biura robiąc 60 km wiecej, agencja za dojazdy do pracy pobiera na tydzien 15 euro od każdej osoby mimo to że holenderski pracodawca płaci za dojazd do pracy,kierowca też musi za dojazd do pracy płacić gdyż też jest pasazerem a autem kieruje chyba duch,kierowca dostaje 25 euro do tygodniowki i z tego zabierane jest mu 15 euro za kazdy tydzień. Zwalniają dobrych pracowników którzy pracowali dla nich kilka lat powyzej 5,10 lat przed tzw. fazą C gdy powinni dać kontrakt na 40 h pracy na tydz to pracownik z kilkuletnim stażem zostaje zwolniony. Ta agencja pracy prace doje tylko na 4-5 miesiecy aby nie mogli osoby załapać się na zasiłek dla bezrobotnych. Wszystko jest tak ustawione ze agencja jest na plusie a pracownik wychodzi na zero. Acha agencja ściąga podatek z wakacyjnego jesli ci sie uzbiera fajna sumka i wracasz do pl np masz 750 euro wakacyjnego za kilka miesiecy to wychodzi ci 250 euro bo reszta przekroczyla próg podatkowy. Jakieś 5-6 lat temu o tej agencji euroservices,inforcontracting głośno było w holenderskiej TV informowali ludzi jak okradają Polaków i aż dziwne ze ta agencja do dzisiaj normalnie funkcjonuje i okrada dalej osoby z Polski

gffg

te wasze certyfikaty to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) o swoich pracowników nie dbacie tylko na każdym kroku ich okradacie z zarobionych pieniędzy, ładnie pięknie wszystko napisane a jak przyjeżdzasz okazuje się ze mieszkasz w domku lub mieszkaniu gdzie jest grzyb, mieszkanie w jak najnizszym komforcie wszystko zniszczone a za mieszkanie sie placi na ytydzien 100 euro i trzeba mieszkać z ćpunem i brudasem co nie sprząta i sie nie myje,fajnie jest napisane o tej firmie polecam zobaczyc filmiki z telewizji z rotterdamu jakis 2012 rok jak telewizja przestrzega przed tą firmą ludzi i mowią że to banda złodzieji. Ja w tej firmie pracuje od 2000 roku dużo mogę wam napisać na temat tej firmy. Na dzien dzisiejszy w biurze pracują kolejni nowi ludzie czyli 10 ekipa banda złodzieji nie polecam tej firmy nikomu. Pracowałem w zieleni zamiast miec 40 godz zapewnione to mieliśmy po 25 godz w tyg bo deszcz padał i niebyło zapłacone, holendrzy te same umowy mieli i oni mieli za dni deszczowe płacone. Na miesiac zamiast odlozyc te 600 euro kazdy z nas odlożył 100 euro tak się ładnie zarabia w tej firmie

Zuzanna

Obecnie Euroservices Polska Sp. z o.o. prowadzi wiele rekrutacji. Co możecie powiedzieć na temat swoich doświadczeń ze współpracy z firmą? Osoby zainteresowane również do zapoznania się z wywiadem, którego udzieliła dla nas przedstawicielka firmy. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,942542,wywiad-agnieszka-salamon

Lola

Do osób które są na miejscu: Sortowanie odzieży - jakie warunki pracy, płacy, opinie nt czasu pracy i mieszkania

r5454

Poważnie ? Hmm no ale mozna za to sa jakies premie?

Andzela3

Dostalam oferte pracy na sortowanie odzierzy czy jest warto wyjechac. Jakie warunki mieszkaniowe czy ktos moze cos napisac?

Andzela3

mieciu

Z tego co się dowiedziałem to przy pracy w Hellevoetsluis jest najniższa stawka godzinowa (czyli nie całe 9 euro ) do tego 92 e opłaty za mieszkanie + 20 e ubezpieczenie . Żeby wyjść na swoje trzeba mieć dużą liczbę godzin w tygodniu koło 45- 50 h w przeciwnym razie pracuje się na opłaty .

mieciu

Pracowałeś tam/ pracujesz ?

mieciu

A jak wygląda praca przy załadunku i rozładunku opon w Hellevoetsluis ? . jakieś info na ten temat ?

Zostaw merytoryczną opinię o Euroservices Polska Sp. z o.o. - Niemodlin

Euroservices Polska Sp. z o.o.