Opinie o Łakoć Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Łakoć Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Łakoć Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łakoć Sp. z o.o. w Skoczów

Andrzejek

Oczywiscie ,że zapraszam na kawe personel hurtowni Łakoć:)))tylko błagam ,nie o pieniadzach...

Andrzejek:)

A pozatym, trzeba zyć!!!a nie gadać w kółko o pieniadzach bo to nudne jak fiks:)pozdr

Andrzejek:)

Witam ,pracowałem w hurtowni Łakoć,mam na imie Andrzej.S,obecnie jestem za granicą.Mieszkam tu od paru lat.Pracowałem w hurtowni łakoć kiedy firma rozwijała skrzydła w branży spozywczej.Było im cięzko ,ale wytrwali i są najlepsi!Zarobki??chcecie spróbowac na zachodzie?Tu tylko takie wilki :)jak ja przetrwaja.Myslicie ze zachód to bajka?że jest łatwo i bajkowo?W polsce pracownik ma prawa,na zachodzie nie ma żadnych.Pieniądze?są inne, ale życie tu jest droższe!Pozatym tu trzeba pracować ,a nie dyktować warunków pracodawcy!Nie podoba sie,do widzenia.Chętnych do pracy jest wielu.Najwiecej narzekają na prace ci ,co już mają domy i samochody i stać ich na urlop np w Gołebiowskim we Wiśle:)Ci co juz mają domy i auta ,narzekają na kase,jak beda mieć dwa domy i po dwa auta,bedą narzekać na drogie koszty utrzymania:)itd itd.Pozdrawiam hurtownie Łakoć i the best staff:).Mam nadzieje że Maciek nadal jezdzi wózkiem widłowym,a Janusz.G NADAL TRZYMIE RYGOR:)

fineasz

Tu nie wolno używać brzydkich słów wiec przewoźnicy się raczej nie wypowiedzą. Podjedź do Łakocia to ci wyjaśnią stawki. A jak wyjdzie to sam zobaczysz. A i zapytaj jak długo średnio wytrzymują w tym [usunięte przez admina] przewoźnicy.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Łakoć Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
cola

czy może się wypowiedzieć na ten temat jakiś przewożnik,jak to wychodzi na rejonie ile procentowo płacą,bo słyszałam że płaca jest procentowa ....

partner

Adam co to znaczy słabe? Proszę rozwiń temat.

Adam Łakoć

Zarobki są bardzo słabe, nie polecam...

spowiednik

no to w końcu ile zarabiają w łakociu na ręke powiedz

sprawiedliwy

Zmieniło się w ŁAKOCIU, jest dużo lepiej zaczyna wszystko funkcjonować jak na dużą firmę przystało, klienci zachwalają, szeroki asortyment a ma być jeszcze więcej firm. Dostawy na czas, oby tak dalej.

max

No nareszcie cała prawda że ludzie by się najchętniej pozwalniali choćby za samą atmosferę. A nie ciągłe, jak to jest wspaniale i miodzio.

Amigo

Pracuję Juziu już parę lat w Łakociu i jest tam tak śmieszna atmosfera, że sam już szukam pracy. Zresztą 85% ludzi szuka innej pracy z tej firmy.

juzek

Przy okazji kolega sie wczesniej pytał o średie zarobki , to ile to jest słyszalem ok 7

juzek

jak ...... tys to nic , to duze masz wymagania . pokaż mi drugą hurtownie w regionie gdzie tyle zarabiaja ph. oficjalnie nikt ci nie powie ale nie pracowali by tam ludzie po 10 lat. tylko trzeba chciec pracowac bo za nie robienie nikt ci w łakociu nie zapłaci. pozatym z tego co wiem przez ostnie 6 lat 2 ph na własnej działalnosci sie zmieniło, to niewiele .:)

cudotwórca

Ochłapy kolego, nie polecam, cienka firma jak kartka papieru. Porażka.

AntyŁakoć

Zostajesz przyjęty na działalność gospodarczą z własnym samochodem, w pierwszym miesiącu pracy dostaniesz takie ochłapy, że nie będziesz miał na paliwo i opłaty ZUS-u. Nie słuchajcie ich, bo Was będą zapewniać, że kaska będzie ok i że tylko wygodnisie nie zarabiają tam dużo tylko Ci cudotwórcy z działalnością gospodarczą. Dla mnie banda [usunięte przez admina] Uważajcie na nich!!!

anonimos

Nie polecam tej firmy

max

ile to średnie zarobki na duży hurt jeśli można wiedzieć ? Pozdrawiam. Marcin

Łakoć jest ok, na minus zarobki, srednie jak na duzy hurt

Zostaw merytoryczną opinię o Łakoć Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Łakoć Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Łakoć Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łakoć Sp. z o.o.?

Łakoć Sp. z o.o.