Opinie o Łakoć Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Łakoć Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Łakoć Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łakoć Sp. z o.o. w Skoczów

Koniec

Witam, niedawno mialem przyjemnosc xakonczyc wspoprace z ra "firma". Momentami brak slow na poczynania szefow- idiotow. Ludzie zazadzajacy ta firma to lepianka (usunięte przez administratora) i troszke rodzinki. Logistyka dno, planowanie dno, wynagrodzenie dno. Kierownictwo nie posiada za grosz umiejetnosci kierowania ludzmi. Odradzam, naprawde wszystkim odradzam prace w tym miejscu.

Wiktor

Jak praca taka płaca. Stare powiedzenie ale jakże aktualne!!

Stary Wyjadaczwysokiskład

dno i wodorosty ukraina dominuje za nasze premie maja jak ich wypłacić bo tak sa robotni ze połowe tego co robia wypłaca premia polaków ,jak lubisz orać za 2400 sprzatać za darmo dzień w dzień to polecam firme ,jak jesteś lizodupem i robisz wszystko co nakazują bedziesz sie miał super ,jak sie sprzeciwisz nie jestem dobrym pracownikiem chodzbył orał 800 pozycji co nocke ,jeśli masz odrobinie ambicji i jesteś inteligenty znajdziesz prace o wiele atrakcyjniejsza od tej

Paulina

Czy może ktoś napisać czy firma aktualnie poszukuje pracowników? Jakie warunki zatrudnienia oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Wiecie jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? @Wiktor, @Solo, pracujecie w firmie Łakoć, na jakim stanowisku, bądź dziale? Możecie powiedzieć coś więcej o pracy w tej firmie? Jeżeli Wasze opinie poprzecie stosownymi argumentami będą one bardziej przydatne dla innych użytkowników forum.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Łakoć Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
adolf

No co tu pisać , kasa słabiutka admosfera taka sobie-kierowcy w mej ocenie za (usunięte przez administratora) robią ale robią czyli Łakoć na tym polu ma do przodu.Na magazynie Ukraina zaczyna dominować jeśli chcesz zostać przewożnikiem odradzam nie zarobisz na siebie,na magazynie jeśli w nocy będziesz zasówał a rano jeszcze ze dwie paletki pykniesz coś tam zarobisz.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Łakoć Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

TakiTam

Cudownie, pięknie, miło jak w kotle.

szukajacy pracy

ostatnio pojawiło się ogłoszenie do pracy na magazynie na boczniakach ,jak wygląda kwestia finasowa ,2500zł się zarobi

Jo
@szukajacy pracy

Jasne ale brutto

Bogaty

Jak radzi sobie kierownik Czopek

Foks
@Bogaty

Nadrabia, wazelina na porządku dziennym.

Wkurzony

Jedyne co można powiedzieć o tej firmie to że wykorzystują pracowników.Magazyn dżungla.PIP sie powinien zainteresować.Łamane przepisy Bhp.Odradzam zdecydowanie...To co oferują w ogłoszeniu o prace to kłamstwo,pracowałem tam chwile i zarobiłem ledwo 2 tys.

Knypek
@Wkurzony

Ale doceń to, że pracowałeś w Centrum Dystrybucji Artykułów Spożywczych to powinieneś za 1800 zł pracować. To zaszczyt ????

Tak dawno nikt nie pisał. Jest jakiś powód takiej sytuacji?

Zorro
@Zainteresowany

Co tu pisać, kółko wzajemnej adoracji, uwielbienia uwiło sobie ciepłe gniazdko TO JEST SPOKÓJ tylko cyfry nie bardzo się zgadzają ale to drobnostka.

Paulina

@Obiektywny a Ty jesteś pracownikiem Łakoć? Możesz napisać, jak Ty oceniasz zatrudnienie w tym miejscu? @Pikoli ale możesz napisać dokładniej, co masz na myśli? Głównie chodzi mi o to, że osoby, które nie pracują w tym miejscu, nie za bardzo wiedzą co masz na myśli zarówno Ty, jak i @Rozbawiona.

Obiektywny
@Paulina

Normalna praca za standardowe wynagrodzenie z problemami jak wszędzie, ot cała tajemnica.

ok
@Paulina

to usunąć wpis i sprawa załatwiona-przepraszam zamieciona dla mnie jest super, wycieczki , premie, niższe plany OBY TAK DALEJ

Obiektywny

W czasach 2 proc. bezrobocia wylewający żółć na forum ale "trwający na stanowisku" nie ocenia już pracodawcy lecz siebie.

Paulina

@SPRAGNIONY LOVELAS :), tak jak poprzednio proszę o dodawanie komentarzy na temat Łakoć Sp. z o.o. to forum obejmuje jej wątek, inne prywatne sprawy powinny być załatwiane poza tym miejscem.

SPRAGNIONY LOVELAS

Ok Paula ;)

SPRAGNIONY LOWELAS :)

Dziewczynki wyczuwam imprezkę :) Będzie się działo :)

Paulina

Brakuje tutaj komentarzy, z których inni naprawdę mogliby dowiedzieć się jak wygląda sytuacja w firmie Łakoć Sp. z o.o. @rozbawiona, rozumiem, że każdy ma swoje zdanie na temat firmy, czasem przedstawiane ironicznie, ale to w żaden sposób nie pomaga innym poszukującym pracy. Jeśli możesz odnieść się poważnie do sytuacji w firmie, inni będą Ci za to wdzięczni.

Rozbawiona

Ciemność, widzę ciemność...Jak tam dyrektorze?!

Pikolo
@Rozbawiona

Ciemność to już zapadła ale pamiętaj wszyscy są winni tylko jedna osoba nie. Nikt ci tyle nie da co on obieca. Szkoda tej firmy aż dziw bierze że p.Prezes na to pozwala. Juz się wszyscy śmieją wokół ale pan Generalny dalej tkwi w swoim świecie oderwany od rzeczywistości. Trzeba szukac pracy bo to juz się ma ku ..... gaszeniu światła. Pani Prezes ile to ma jeszcze trwać i ile osób ma jeszcze odejść. Chyba ze to taki biznesplan. Pani daje miejsca pracy ale firmę tworzą ludzie.

Paulina

@giga, w komentarzu wspominasz o ubliżaniu pracownikom przez Łakoć Sp. z o.o. Jak to się przejawia, co masz konkretnie na myśli? Czy piszesz o jakiejś konkretnej sytuacji?

giga

Zgadzam się z org w 100%. Ubliżanie ludziom, którzy chcą się zwolnić, to wychodzi mu najlepiej. Oto cały dyrektor !

Paulina

@org, proszę o publikowanie komentarzy na temat Łakoć Sp. z o.o. Forum nie służy do obrażania innych.

Blablablababla

No to grubo.

org

Jak tam śmieszny dyrektorze, widzę że sobie nie radzisz. A nie ma na kogo zrzucać winy. Cieniasie

haha

The show must go on...

Zostaw merytoryczną opinię o Łakoć Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Łakoć Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Łakoć Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łakoć Sp. z o.o.?

Łakoć Sp. z o.o.