Łakoć Sp. z o.o.

Skoczów

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 38 ocen.

Opinie o Łakoć Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łakoć Sp. z o.o.

Zainteresowany

Tak dawno nikt nie pisał. Jest jakiś powód takiej sytuacji?

Paulina

@Obiektywny a Ty jesteś pracownikiem Łakoć? Możesz napisać, jak Ty oceniasz zatrudnienie w tym miejscu? @Pikoli ale możesz napisać dokładniej, co masz na myśli? Głównie chodzi mi o to, że osoby, które nie pracują w tym miejscu, nie za bardzo wiedzą co masz na myśli zarówno Ty, jak i @Rozbawiona.

Obiektywny
@Paulina 01.10.2017 14:03

Normalna praca za standardowe wynagrodzenie z problemami jak wszędzie, ot cała tajemnica.

ok
@Paulina 01.10.2017 14:03

to usunąć wpis i sprawa załatwiona-przepraszam zamieciona dla mnie jest super, wycieczki , premie, niższe plany OBY TAK DALEJ

Obiektywny

W czasach 2 proc. bezrobocia wylewający żółć na forum ale "trwający na stanowisku" nie ocenia już pracodawcy lecz siebie.

Paulina

@SPRAGNIONY LOVELAS :), tak jak poprzednio proszę o dodawanie komentarzy na temat Łakoć Sp. z o.o. to forum obejmuje jej wątek, inne prywatne sprawy powinny być załatwiane poza tym miejscem.

SPRAGNIONY LOVELAS
@Paulina 03.09.2017 13:55

Ok Paula ;)

SPRAGNIONY LOWELAS :)

Dziewczynki wyczuwam imprezkę :) Będzie się działo :)

Paulina

Brakuje tutaj komentarzy, z których inni naprawdę mogliby dowiedzieć się jak wygląda sytuacja w firmie Łakoć Sp. z o.o. @rozbawiona, rozumiem, że każdy ma swoje zdanie na temat firmy, czasem przedstawiane ironicznie, ale to w żaden sposób nie pomaga innym poszukującym pracy. Jeśli możesz odnieść się poważnie do sytuacji w firmie, inni będą Ci za to wdzięczni.

Rozbawiona

Ciemność, widzę ciemność...Jak tam dyrektorze?!

Pikolo
@Rozbawiona 24.08.2017 22:32

Ciemność to już zapadła ale pamiętaj wszyscy są winni tylko jedna osoba nie. Nikt ci tyle nie da co on obieca. Szkoda tej firmy aż dziw bierze że p.Prezes na to pozwala. Juz się wszyscy śmieją wokół ale pan Generalny dalej tkwi w swoim świecie oderwany od rzeczywistości. Trzeba szukac pracy bo to juz się ma ku ..... gaszeniu światła. Pani Prezes ile to ma jeszcze trwać i ile osób ma jeszcze odejść. Chyba ze to taki biznesplan. Pani daje miejsca pracy ale firmę tworzą ludzie.

Paulina

@giga, w komentarzu wspominasz o ubliżaniu pracownikom przez Łakoć Sp. z o.o. Jak to się przejawia, co masz konkretnie na myśli? Czy piszesz o jakiejś konkretnej sytuacji?

giga

Zgadzam się z org w 100%. Ubliżanie ludziom, którzy chcą się zwolnić, to wychodzi mu najlepiej. Oto cały dyrektor !

Paulina

@org, proszę o publikowanie komentarzy na temat Łakoć Sp. z o.o. Forum nie służy do obrażania innych.

Blablablababla

No to grubo.

org

Jak tam śmieszny dyrektorze, widzę że sobie nie radzisz. A nie ma na kogo zrzucać winy. Cieniasie

haha

The show must go on...

haha

The show must go on...

lala

@ doda - a co wiedzą konbnkretnie? no i kto jest zorientowany to chyba najważneijsze pytanie ? daj znac

anonim

(usunięte przez administratora)

doda

Tak cisza w eterze i sielanka niech trwa dalej. A zorientowani swoje wiedzą. Nie polecam.

Lovelas

ALE BYŁO CUDOWNIE DZIĘKIDZIEWCZYNY :)

Stela.

Szkoda tylko, że inaczej się nie da.... Taki system funkcjonuje już od dawna heloł!!!!

Stela.

To wychodzi, że 90% ph tej firmy to " chorzy" ludzie pani/panie @vik. Taka prawda....

nokik

Będzie jazda, winny już jest! Najlepiej za plecami !

fifi
@nokik 23.08.2016 13:40

To było do przewidzenia, najlepiej jak jest na urlopie. To takie banalne!

vik
@fifi 23.08.2016 16:09

Na urlopie i pracuje. Tylko "chory" człowiek tak robi, ale i tak go nic nie uratuje.

viki

Kryptonim dobra zmiana wymiata ludzi i nic sobie z tego nie robi. Ciekawe kto będzie pracował ale to mało ważne. Nawet nie wie ilu ludzi szuka pracy.

dyr b
@fifi 20.08.2016 10:59

Cisza tam, jestem najlepszy i nieomylny...

wierna
@dyr b 20.08.2016 11:58

Hahahahaaahaaaahhha

anonim

(usunięte przez administratora)

frog

Chyba pracodawca ci się pomylil lub celowo to napisałeś i podales się za nokik zeby przykryć inne wpisy. Król może byc tylko jeden, władza absolutna lub wygnanie na banicje.

nick

a kto wie ile zarabiaja ph w łakociu?

jasio
@nick 13.08.2016 23:17

Bardzo duże pieniądze do oddania.

Jarząbek Stanisław

A ja kocham firmę Łakoć , bardzo ją polecam jest miła i rodzinna atmosfera , wszyscy się wzajemnie szanują. Wszyscy się Kochają (............) . Są bardzo dobre zarobki i pakiet socjalny . Są organizowane spotkania i wyjazdy INTEGRACYJNE (które bardzo polecam). To pisałem Ja (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Orzeł Marian
@Jarząbek Stanisław 12.08.2016 10:02

Masz rację szczególnie się kochają w toalecie ale liczy się miłość.

anonim

(usunięte przez administratora)

nokik
@love 12.08.2016 15:48

zwolnią go po urlopie już mają zastępstwo

fifi
@vinci 12.08.2016 13:01

a może ci się osoby pomyliły może go już nie ma

anonim

(usunięte przez administratora)

vin

Dajcie spokój z ta przyjacielską relacją, bo mi się niedobrze robi.

babcia dobra rada
@vin 08.08.2016 13:56

To weź sobie Lokomotiw albo krople żołądkowe lub włóż sobie dwa palce tylko się zastanawiam gdzie ?... na pewno ci pomoże bo jak nie zrobisz wpisu to masz straszne bóle głowy... :-)

anonim

(usunięte przez administratora)

vin

Jak się chcesz wykończyć nerwowo, to proponuje

Vinko

Są ludzie którzy dla pieniędzy "pokochają" każdego :) a dla dużych pieniędzy , oddadzą całego siebie .:) (gdzieś to kiedyś pisało w necie i taka naszła mnie refleksja żeby z każdym się podzielić ) czy to prawda czy też nie , nie oceniać mnie ;-) Polecam firmę w 100%

Vino

A co tam słychać u synowej K.W. naszej szefowej ? ;)

Kto
@Vino 31.07.2016 16:26

Jak jesteś ciekaw to sobie zadzwoń! No chyba, że jestes tak beznadziejny i musisz poruszac tematy prywatne aby rozładować swoją frustrację. No i raczej twojej bylej szefowej ale jak chcesz to mozemy isc w kierunku tematów prywatnych. Zastanów się bo odwrotu nie będzie :-)

vino
@Kto 31.07.2016 18:18

No to dajesz Bejbe :)

dan

W tej firmie zapomnieli, że pracuje się aby żyć, a nie żyje aby pracować.

zara
@dan 30.07.2016 13:18

Jeżeli znasz firmę, która płaci za leżenie to daj znać też chętnie zmienie. Tylko musi płacić kasę na czas i nie grosze pieniądze.

ojtam ojtam

blablabla -też fajnie brzmi. Nie pracuję w Łakociu.

blablabla
@ojtam ojtam 28.07.2016 21:15

ale pracowałeś więc po co tak piszesz, skoro sam zmieniłeś miejsce pracy to chyba czujesz duży sentyment lub jest ci źle w obecnej i tęsknisz

ojtam ojtam

Jak inaczej nazwać mówienie o zwolnieniach jak nie ZASTRASZANIE...?! Zero pojęcia o zarządzaniu ludźmi, jak może tak mówić ktoś do strategicznego personelu jaki ma w firmie? Bez PH nie ma obrotu.... ryzykowne. Wszyscy dobrze wiedzą, że taka gadka działa odwrotnie i ludzie zaczynają szukać innej roboty a nie pracują lepiej, najlepszy dowód tego to takie piękne wpisy. Te czasy dawno minęły... Dzisiaj się ludzi motywuje a nie grozi zwolnieniami. Nic nie trwa wiecznie.

pracownik
@blablabla 28.07.2016 17:59

Ostatnie slowa zdecydowanie popieram!!!!

pracownik
@pracownik 10.08.2016 18:23

Ostatnie slowa zdecydowanie popieram!!!! Ktos napisal ,,Ja zostaję ale doceni to tylko ten kto pracował za mniejsze pieniądze lub był bez pracy,,

dd

Przyjacielskie relacje! Takie kity wciskacie ludziom. Terror i zastraszanie. Wiecznie wszystko jest źle. Za każdym razem, jak się napisze prawdę, to ktoś z góry wrzuca dla nie poznaki jakieś kity o wspaniałej atmosferze i ofercie pracy na magazynie. Dajcie spokój wszyscy na rynku wiedzą, że to chodzący, śmierdzący trup z żenującym dyrektorem. A słowa szefowej na poniedziałkowym zebraniu, że będzie zmuszona zwalniać ludzi, bo nie mają co robić na magazynie. Więc kogo oni chcą zatrudniać!

dd
@hahaha 23.07.2016 12:03

Co mi zrobisz jak mnie złapiesz...? Prawda zawsze boli. Ja wiem kim jesteś, a ty nie.

hahaha
@dd 26.07.2016 12:44

Tak ci sie wydaje. Pamiętaj nie jesteś krystalicznie czysty i nie zachowuj się jak dziecko przecież zabrales zabawki i poszedles do innej piaskownicy to nie mieszaj. No chyba, ze tęsknisz?! Po co zmieniasz niki za każdym razem, jak styl jest ten sam. Jestes żałosny!

stela

Jak obroty spadają, to się szuka dziury w całym... Nie mają pilniejszych i ważniejszych zadań, to szukają potknięć swoich pracowników i dają upust emocjom zwalniając w aferze raz po raz... Szkoda tylko, że takie działania nic tu nie pomogą, Łakoć może wymienić wszystkich guzik to da! Detal leży i umiera.

ojtam ojtam

Nic z tego wszystkiego nie rozumiem... Łakoć jest ogromną hurtownią z zaangażowanymi w wykonywaną pracę ludźmi, począwszy od magazynierów, przez przedstawicieli, biuro, zakupowców, dyrektora od PH (który jest między młotem a kowadłem, mającym też granice wytrzymałości), zaufanych klientów, którzy po mino licznych wpadek Łakocia, nadal robią zakupy w tej hurtowni.... czyli ma potencjał, tak go marnuje... Nie słucha ludzi, którzy dla niego pracują. Nie słucha ludzi, którzy z nim współpracują. Nie bywa na rynku. Stoi w miejscu od jakiś 8-6 lat. (zapraszam do Biedronki, żeby zrozumieć jak zmienił się handelek) :-) Szkoda, tyle pracy, tylu ludzi zmarnować.... żeby coś powstało, jedno musi zniknąć.

ekipa

Pani Prezes niech Pani coś zrobi z tym idiotą dyrektorem, bo my ph mamy już go dosyć...Prosimy

abra
@ekipa 08.07.2016 07:03

Już szukają dyrektora sprzedaży:-)

no co ty

Ale skoro pracujesz uczciwie to nie masz powodu do obaw, a pih nic nie pomoże :-). Może chcą mieć uczciwych pracowników, a nie kombinatorów, udających, że pracują.

hektor100
@no co ty 25.06.2016 22:28

Firma Lakoc daje umowy o współprace!!!!Co innego jest umowa o pracę, kiedy pracodawca może rozliczać Cię z wymiaru czasu pracy

de

Będzie się działo,a namierzanie gps ludzi na własnej działalności,to już podlega pod prokurature.Chcą mieć niewolników a nie pracowników. Przydało by się nasłać PIH...

Mrs. W........A
@de 24.06.2016 07:57

Brawo Ty !!!

edyta

Bardzo proszę o kontakt wszystkich którym firma Łakoć wystawiła wezwania do zapłaty po zakończeniu współpracy za to że otrzymali nienależne im zaliczki. dermovate@onet.pl

li

Sama prawda.

in

Do potencjalnych nowych pracowników.Nie ma sprawiedliwości w tej firmie. Z jednej strony toleruje się i wspiera ph którzy przesiadują na stacjach, albo notorycznie o godz.13 zjeżdżają do domu, bo nie mają z kim dziecka zostawić.Najlepsi są ludzie, którzy w godz.pracy pilnują własnych interesów,którzy non stop dopisują towary do zamówień,na których są skargi.Toleruje się ludzi generujących spadki.A z drugiej strony przyczepia się o wszystko do ludzi,którzy sumiennie i rzetelnie wypełniają swoje zadania.Zabiera się sklepy bez żadnego powodu i oddaje innym pracującym na etacie,którym płaci się solidne pieniądze za śmieszne pieniądze. Mam gdzieś ich koła ratunkowe. Śmieszna firma w której kierownik marketingu nie potrafi liczyć,a generalny nie zna się na handlu.Niedługo zostaną tu sami cwaniacy i nieudacznicy.Nie polecam.

bl
@in 24.05.2016 09:40

to mówiłem ja Jarząbek

pb

Generalny ma sraczkę, a durpol wyluzowany,bo dogadany.Chyba że dostanie stanowisko generalnego to zostanie.A to by go interesowało

kolba

To może czas iść w ślady innych? Skoro dyro niebawem odchodzi !

cit

Można mieć już dosyć tej atmosfery.

cit

Można mieć już dosyć tej atmosfery.

om

Rafał D.figurant jakich mało. Zero decyzyjności,zero samodzielności,zero ambicji...Wielki dyrektor

oko

Ładnie ich uśpił no ale ma wszystko nagrane.

papa

Jeszcze nie ale będzie bardzo blisko, też u dystrybutora.

aa

Czyżby,dzisiaj ostatnie zebranie z dyrektorem?

pb

Już będzie Sam od 1 czerwca. Ciekawe jak sobie poradzi jak dyr sprzedaży odejdzie, a znam go .... będzie odliczanie wsteczne. Oj szkoda tej firmy.

Zostaw opinię o Łakoć Sp. z o.o. - Skoczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łakoć Sp. z o.o.