Opinie o Łakoć Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Łakoć Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Łakoć Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łakoć Sp. z o.o. w Skoczów

haha

The show must go on...

lala

@ doda - a co wiedzą konbnkretnie? no i kto jest zorientowany to chyba najważneijsze pytanie ? daj znac

doda

Tak cisza w eterze i sielanka niech trwa dalej. A zorientowani swoje wiedzą. Nie polecam.

Lovelas

ALE BYŁO CUDOWNIE DZIĘKIDZIEWCZYNY :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Łakoć Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Stela.

Szkoda tylko, że inaczej się nie da.... Taki system funkcjonuje już od dawna heloł!!!!

Stela.

To wychodzi, że 90% ph tej firmy to " chorzy" ludzie pani/panie @vik. Taka prawda....

nokik

Będzie jazda, winny już jest! Najlepiej za plecami !

@nokik

To było do przewidzenia, najlepiej jak jest na urlopie. To takie banalne!

vik
@fifi

Na urlopie i pracuje. Tylko "chory" człowiek tak robi, ale i tak go nic nie uratuje.

viki

Kryptonim dobra zmiana wymiata ludzi i nic sobie z tego nie robi. Ciekawe kto będzie pracował ale to mało ważne. Nawet nie wie ilu ludzi szuka pracy.

@viki

Popieram, komus się pomieszało w głowie. No ale tak jest jak ktoś pomylił się ze STWÓRCĄ. Ogarnie wszystko sam. Ave Cezar!

dyr b
@fifi

Cisza tam, jestem najlepszy i nieomylny...

wierna
@dyr b

Hahahahaaahaaaahhha

frog

Chyba pracodawca ci się pomylil lub celowo to napisałeś i podales się za nokik zeby przykryć inne wpisy. Król może byc tylko jeden, władza absolutna lub wygnanie na banicje.

nick

a kto wie ile zarabiaja ph w łakociu?

jasio
@nick

Bardzo duże pieniądze do oddania.

Jarząbek Stanisław

A ja kocham firmę Łakoć , bardzo ją polecam jest miła i rodzinna atmosfera , wszyscy się wzajemnie szanują. Wszyscy się Kochają (............) . Są bardzo dobre zarobki i pakiet socjalny . Są organizowane spotkania i wyjazdy INTEGRACYJNE (które bardzo polecam). To pisałem Ja (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Orzeł Marian
@Jarząbek Stanisław

Masz rację szczególnie się kochają w toalecie ale liczy się miłość.

kikon

Dlatego ludzie szukają innej pracy od pracowników na magazynie, przedstawicieli, dział zakupów wraz z funkcyjnymi. Nie polecam.

vinci
@kikon

Nadchodzi sadny dzień , dyr sprzedaży jest na wylocie.

love
@vinci

Znając go to na pewno siedzi i płacze - tak mogą myśleć tylko naiwni na 100% ma już coś w zanadrzu. Jakoś szybko poszedł na urlop , a może do innej pracy.? TO SIĘ NAZYWA DOBRA ZMIANA !

nokik
@love

zwolnią go po urlopie już mają zastępstwo

@vinci

a może ci się osoby pomyliły może go już nie ma

vin

Dajcie spokój z ta przyjacielską relacją, bo mi się niedobrze robi.

babcia dobra rada
@vin

To weź sobie Lokomotiw albo krople żołądkowe lub włóż sobie dwa palce tylko się zastanawiam gdzie ?... na pewno ci pomoże bo jak nie zrobisz wpisu to masz straszne bóle głowy... :-)

vin

Jak się chcesz wykończyć nerwowo, to proponuje

Vinko

Są ludzie którzy dla pieniędzy "pokochają" każdego :) a dla dużych pieniędzy , oddadzą całego siebie .:) (gdzieś to kiedyś pisało w necie i taka naszła mnie refleksja żeby z każdym się podzielić ) czy to prawda czy też nie , nie oceniać mnie ;-) Polecam firmę w 100%

Vino

A co tam słychać u synowej K.W. naszej szefowej ? ;)

Kto
@Vino

Jak jesteś ciekaw to sobie zadzwoń! No chyba, że jestes tak beznadziejny i musisz poruszac tematy prywatne aby rozładować swoją frustrację. No i raczej twojej bylej szefowej ale jak chcesz to mozemy isc w kierunku tematów prywatnych. Zastanów się bo odwrotu nie będzie :-)

vino
@Kto

No to dajesz Bejbe :)

dan

W tej firmie zapomnieli, że pracuje się aby żyć, a nie żyje aby pracować.

zara
@dan

Jeżeli znasz firmę, która płaci za leżenie to daj znać też chętnie zmienie. Tylko musi płacić kasę na czas i nie grosze pieniądze.

ojtam ojtam

blablabla -też fajnie brzmi. Nie pracuję w Łakociu.

blablabla
@ojtam ojtam

ale pracowałeś więc po co tak piszesz, skoro sam zmieniłeś miejsce pracy to chyba czujesz duży sentyment lub jest ci źle w obecnej i tęsknisz

ojtam ojtam

Jak inaczej nazwać mówienie o zwolnieniach jak nie ZASTRASZANIE...?! Zero pojęcia o zarządzaniu ludźmi, jak może tak mówić ktoś do strategicznego personelu jaki ma w firmie? Bez PH nie ma obrotu.... ryzykowne. Wszyscy dobrze wiedzą, że taka gadka działa odwrotnie i ludzie zaczynają szukać innej roboty a nie pracują lepiej, najlepszy dowód tego to takie piękne wpisy. Te czasy dawno minęły... Dzisiaj się ludzi motywuje a nie grozi zwolnieniami. Nic nie trwa wiecznie.

blablabla
@ojtam ojtam

Żenada nawet słuchać nie potraficie, a może nie było ciebie na zebraniu tylko coś ktoś do kogoś itd... ja rozumie wypowiedziane słowa całkiem inaczej bo jasno było powiedziane, że jak to nazywasz " strategiczny personel" musi sobie zdawać sprawę z tego, że jeżeli nie będzie się przykładał do pracy ( sprzedaży ) to może być konieczna redukcja np. na magazynie. No ale jak się chce tylko jątrzyć, mieszać to się słyszy to co chce lub to co wygodniejsze. No ale czego można się spodziewać po ojtam ojtam. Jaki nick taki wpis, a jaki wpis taki człek. Skoro pracujesz dla tej firmy i jest ci aż tak źle to po co dalej tu jesteś i się męczysz, a może był zakaz zwalniania się - przypuszczam, że już bierzesz to pod uwagę i kiedyś, ktoś, komuś... śmiało pisz dalej. Ja zostaję ale doceni to tylko ten kto pracował za mniejsze pieniądze lub był bez pracy.

@blablabla

Ostatnie slowa zdecydowanie popieram!!!!

@pracownik

Ostatnie slowa zdecydowanie popieram!!!! Ktos napisal ,,Ja zostaję ale doceni to tylko ten kto pracował za mniejsze pieniądze lub był bez pracy,,

dd

Przyjacielskie relacje! Takie kity wciskacie ludziom. Terror i zastraszanie. Wiecznie wszystko jest źle. Za każdym razem, jak się napisze prawdę, to ktoś z góry wrzuca dla nie poznaki jakieś kity o wspaniałej atmosferze i ofercie pracy na magazynie. Dajcie spokój wszyscy na rynku wiedzą, że to chodzący, śmierdzący trup z żenującym dyrektorem. A słowa szefowej na poniedziałkowym zebraniu, że będzie zmuszona zwalniać ludzi, bo nie mają co robić na magazynie. Więc kogo oni chcą zatrudniać!

hahaha
@dd

dd co Ty pier...z jaki terror jakie zastraszanie, trzeba się wziąść do roboty. Rozumie krolewczowi lub królewnie nie wolno zwrócić uwagi bo pod nikiem pisze brednie, ja jak mam jakieś watpliwości to idę i rozmawiam. No fakt trzeba rozmawiać rzeczowo na argumenty ale jak ich się nie ma to się pisze głupoty i daje sie upust swojej wewnetrznej frustracji. Szkoda, że jesteś w naszym zespole fałszywa osóbko.

dd
@hahaha

Co mi zrobisz jak mnie złapiesz...? Prawda zawsze boli. Ja wiem kim jesteś, a ty nie.

hahaha
@dd

Tak ci sie wydaje. Pamiętaj nie jesteś krystalicznie czysty i nie zachowuj się jak dziecko przecież zabrales zabawki i poszedles do innej piaskownicy to nie mieszaj. No chyba, ze tęsknisz?! Po co zmieniasz niki za każdym razem, jak styl jest ten sam. Jestes żałosny!

Zostaw merytoryczną opinię o Łakoć Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Łakoć Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Łakoć Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łakoć Sp. z o.o.?

Łakoć Sp. z o.o.