Opinie o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mid Ocean Brands Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mid Ocean Brands Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Rhminus

Wiecie cos więcej o tym chłopaku z pada co się powiesił w weekend? Znalem go i byl bardzo spoko, sympatyczny, zawsze zagadał... Szkoda i ciekawe czemu to zrobil :-(

Basia

Kto się powiesił ?

Ona

Od kogo na zmianie?

Lp
@Rhminus

Że co? Kto się powiesił, pierwsze słysze

Andżela

zwisa mi to

Mięśniak

Ostatnio sprzedałem kopa ukraińcowi i powiedział że jak dam mu jeszcze 2 złote to loda mi zrobi, Pozdrawiam

Piniondze

Wiecie którego mają być wypłacane premie?

Ni ma piniyndzy
@Piniondze

Z wypłatą sierpniową

ZADOWOLONA

ale glupoty piszecie pracuje w tej firmie od poczatku tego roku na zmianie Ewy choc podlegam Bogusi i musze powiedziec ze to klamstwa i oszczerstwa zmiana Ewy jest najlepsza zmiana jest czysto i pozadek jest a ona sama jest bardzo w porzadku i mila oraz kulturalna ogolnie w tej firmie jest dobre kierownictwo niema takiego czegos jak mobbing pieniadze sa wyplacana na czas jest mila i spokojna atmosfera bez spiec polecam kazdemu Mid Ocean nie zawiedziecie sie kazdy tu znajdzie swoje miejsce

Raz
@ZADOWOLONA

Odstaw nitro i przejrzyj na oczy wmówić potrafią wszystko ewa to jest tak niewychowany człowiek ze szok wraz z Bogusława mogą sobie ręce podać najgorsza zmiana ..udają takie modre stworzenie a tu pustka w glowie taki post mogła by tylko Bogusia napisać hahaha

Prażubr aka Lajkonik
@Raz

Co Ty pier!@#$%^ ? Jaka pustka w głowie? Ewa jest najmądrzejsza brygadzistką z wszystkich tych dzieci na innych zmianach rozpakowywania i pakowania Znam Ewę bardzo długo (służbowo) i jedyne co mogę powiedzieć to tyle, że jest mądra, inteligentną i sympatyczną osobą. Potrafi zrozumieć drugiego człowieka, który jest w potrzebie. Jeśli czegoś potrzebujesz to załatwi to od ręki (oczywiście w zakresie jej możliwości). W pracy nie ma sobie równych ponieważ wie czego chce, zna się na swojej pracy i dąży do swojego celu. Dodatkowo jak ktoś niżej tam napisał, Ewa traktuje wszystkich równo, nie ma podziału na koleżanki czy kolegów. PS. co do Bogusławy to się zgadzam.

#jazdabardziejbokiem
@Prażubr aka Lajkonik

XDDDDDDDDDDD sie chyba kwasu najadł kolega

Maciej
@#jazdabardziejbokiem

Najpierw nauczcie się poprawnie pisać imię Bogusi, a potem się wielce wypowiadajcie na jej temat

Drukarz

Przez agencje pracy Weegree, wysyłasz CV lub pojawiasz sie u nich bezpośrednio, jeśli firma kogoś szuka, to praca dosłownie na 2/3 dzień Wysyłasz CV przez internet do Weegree, na drugi dzień już spotkanie, omawianie kwestii pracy i stawki, trzeci dzień badania, badania następnie w tym samym dniu donosisz lub w następny.. I do pracy. Ogólnie tłumaczą wszystko, nawet dają Ci instrukcje co przyda się dla ciężkostrawnych i nieogarniętych. Stawka minimalna + 20% za noski 50% za soboty, 100% niedziele, praca umowa zlecenie

Czy spotkałeś się z taką pracą, pytanie o uczulenia, dojazd, doświadczenie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
chajs

Co sadzicie o nowym systemie premiowania jak sprawa wyglada u was na dzialach zeby dostac 100%premi ?

Ruda
@chajs

System premiowania na każdym dziale wygląda tak samo.

Dobresłowo
@Ruda

Dla mnie to kpina z tymi premiami ,klapa w tej firmie jest tak dostosuj sie albo nara i do tego cie obgadaja ,tylko niech patrzą na siebie a potem niech oceniaja innych ,powini ta firme wole zlikidowac .A daja jakiegos mochameta za dyrektora co h.. wie co sie dzieje w tej firmie .

@Dobresłowo

Caly miesiac trza robic robic i robic i nie chorowac i dostaniesz na reke 182 zl. Czy za taka kase warto???? Sami zadajcie se te pytanie

Druk

Po odtrąceniu podatku jest to 140zl. na rękę. Zasadniczo premia polega na zmotywowaniu pracowników żeby nie chodzili na L4. Jest to premia frekwencyjna. Z urlopem beznadziejnie wymyślili. Jeżeli pójdziesz na urlop w miesiącu więcej niż na 5 dni to nie masz premi hahaha. Premie dostaną zarówno ci co pracują pod firmą i agencja. Stali pracownicy oczywiście będą zarabiać tyle samo co świeżaki.

@Druk

Policzylem 250 brutto to wychodzi 182.

Baltazar

A skąd wziąłeś 250brutto?

rokokoko

i bardzo dobrze. skończą się może czasy że każdy poniedziałek i piątek połowy ludzi nie ma bo się nie chce robić. Jak ktoś pracuje normalnie i nie kombinuje to na tym źle nie wyjdzie a na L4 ale prawdziwe a nie lewe ile się chodzi? raz na rok -raz na dwa lata?

@rokokoko

jak oni chcą to zweryfikować, że ktoś na serio jest chory ?

@Ania

Jejku chodzi o to że na faktyczne choroby chodzi się rzadko,więc jak raz czy dwa cię nie będzie to aż tak braku premii nie odczujesz. Natomiast ci co chodzą często bardziej odczują jej brak. Nikt nic nie będzie weryfikował, o matko...

@Baltazar

I nie dostanę premi bo będę miała np zapalenie płuc i nie będę mogła się ruszyć z łóżka...

@Ania

W żadnym zakładzie pracy nie płacą premi jak jesteś na L4. Premia należy się pracownikowi, który pracuje a nie choruje. Oczywiście nie jest to winą pracownika że choruje,ale zakład pracy nie ma obowiązku wypłacać premii za nieobecność w pracy. ????

Ciekawy
@Baltazar

Ok. Wiadomo, dużo ludzi w firmie chodzi na L4 żeby odpocząć. Tylko jednego nie rozumiem co ma urlop do premii. Przecież każdy z nas zapracował na ten urlop. Teraz jest sezon urlopowy. Każdy z nas musi wybrać 10dni uroplu. No i niestety w tej sytuacji premia nam się nie należy.

@Ciekawy

Tego akurat nie wiem,być może firma wyszła z założenia że rocznie teoretycznie dostaniemy 2400 brutto,wcześniejszy system premiowania zakładał 2000brutto rocznie. Zakładając że jeden miesiąc ci odpada, ze względu na urlop, jesteś i tak jeden miesiąc do przodu. Mówimy tu o sytuacji gdybyśmy dostawali co miesiąc 200 brutto, co raczej przy tylu reklamacjach, jest mało prawdopodobne,ale możliwe.

Robert SZ.

Nie ma to jak pisać na kogoś i podawać zmyślone nicki tacy i takie jesteście mądre i cwane podajcie swoje imiona i nazwiska jak kogoś obrażacie boicie się że w prawdziwym świecie ktoś wam może napluć w twarz ....... Potem przychodzicie do pracy i normalnie z tymi osobami rozmawiacie żal mi was kompleksy zazdrość itd Psychiatra się kłania ;)

Pakowacz Szykaj a znajdziesz
@Robert SZ.

JAK chopcy godają ze ty ześ je w EKIPIE Ruchu I CIE tam PENDZLUJA W PYSK HAHA RAzem z ta Papugą twoja Co za cw....e sory EL CWE>>> HAHA

Justyna
@Pakowacz Szykaj a znajdziesz

hahahah brak słów, dlaczego nie powiesz tego Robertowi w twarz ?! aa w sumie znam odpowiedź "KOZAK w necie piz*a w świecie:) " Każdy kto wypowiada się tu używając jakiegoś nika jest piz*da , brak odwagi żeby podpisać się imieniem albo powiedzieć to w twarz ;) Żal mi was musicie mieć bardzo nudne życie skoro macie czas wypisywac tu te bzdury :* mam nadzieje ze każdy jest świadomy tego że bardzo łatwo dojść do tego kto to pisze po adresie IP. Robert mam nadzieję że to ogarniesz;) Pozdrawiam. Miłego weekendu

btm

Witam, Znalazłem ofertę pracy właśnie do tej firmy i mam kilka pytań do Was a mianowicie..Jak wygląda praca jako magazynier w Rudzie ŚL. ? Ile zmian ? Jakie mniej więcej zarobek na początku ? Czy operuje się wózkami widłowymi?Jakiś transport z Bytomia leci tam? Dzięki i pozdrawiam.

eRwin
@btm

Z Bytomia walisz na Chebzie i tam 118 albo przewóz firmowy,

Tatarata
@eRwin

Z bytomia walisz 118 prosto pod firme jak juz :)

SZYbki Wózkowy !!!

SIEMA SIEMA TTETETET PANOWIE Z GÓRNIKA TRZEBA OJEBAĆ JEDNEGO wózkowego NIBY SIE PUCUJE ZE W RUCHU SIE UDZIELO A RĘKA PODAJE NASZYM CHOPCOM CO TO MA BYC ALE GŁOSNO GÓRNIK GIEKS DWA PEDAŁY HEJ HEJ HAHAHAHAHAHA I JAK COS MOCIE BRYGADZISTA WÓZKOWYCH ZOBACZYMY KIERY TAKI TWARDY !!!!!!!!!!!!!! PS KOCHAM SWOJA PAPUSZKE

@SZYbki Wózkowy !!!

ty no nie wiem jak tam twoja szmaciura je.bana zrogowaciala niedzwiedzica co sie ku.rwi pod mostem za wojaka i siada ku.rwa na butle od vanisha i ku.rwe w taczce pijana wozili po osiedlu wiesz o co chodzi mnie nie przegadasz bo mi sperme z paly zjadasz (usunięte przez administratora) zrogowacialy frajerska chmuro ch.uj ci na matule i je.bac ci starego

Zażenowana
@2115

I pomyśleć, że przyszło nam pracować z takim marginesem społecznym.

DSz
@SZYbki Wózkowy !!!

Te (usunięte przez administratora) to wyjdź przed mida to zatańczymy A po za tym śmieciu (usunięte przez administratora) mid jest NIEBIESKI. A to ze ci ręka (usunięte przez administratora) śmierdzi to nie znaczy ze ktoś inny ma niepodawac Coś ci niepasuje to wybierdalaj do biednego miasta zebrze tam znajdziesz prace pod jakimś mostem pozdrawiam chłopak z produkcji ????????

YYY

Takis kozak ? Zapraszam na magazyn do brygadzisy

Krystian C.

Ta gej blondyna z przygotowalni jest śmieszna sama w sobie. Chłopcy ją już tam w szatni pukaj.

Daria B.
@Krystian C.

Ja go kocham ! :*

Krystian C
@Krystian C.

Przepraszam to ja jestem Gejem i pedałem ....... tamta koleżanka to pomyłka :) Pozdro .

Erwin
@Krystian C

podaj fb

Zniesmaczony

Siema chłopaki widzieliście na fejsie te fote babki (robi chyba na pakowaniu)?hahaha Albo jest tak zdesperowana albo szuka przygód ze w tym wieku i z takim wyglądem robi takie rzeczy Żal mi jej ale może na raz gdzieś się zalapie Może ktoś chętny. ?

Lelo

Która?

Zniesmaczony
@Lelo

Na zmianie Ewy robi taka mala przesolaryzowana blond masakra

Lelo
@Zniesmaczony

jakas mloda, czy starsza? Od dawna robi?

On
@Zniesmaczony

ta co ma taka płaską (usunięte przez administratora)

eRwin
@Zniesmaczony

I co tam jest na tej fotce?

Niezadowolony
@Zniesmaczony

Jak ci żal to zrób sobie takie same zdjęcie trzepil sz się ludzi jej życie jej sprawa..czemu się nie ujawnisz jak taki madry/ra jesteś .widocznie masz nudne życie swoje ze tak ludzia (usunięte przez administratora) robisz na prawo i lewo !!!

Ten od wifi

O kim mowa

Przeciwko obrazaniu
@Zniesmaczony

Popatrz na siebie a potem osądzaj innych

#JMOB
@Zniesmaczony

Kur#wa dlatego nie przyjmowałam zaproszeń od midowcow! I wam też to radzę! Akceptujecie, a potem wam (usunięte przez administratora) obrabiają!

Taz
@#JMOB

podaj nazwe , poszukam na fb i jakie ma profilowe

Malwa

Ta Nikola co teraz udaje brygadzistkę, to jest dopiero jakieś nieporozumienie w tej firmie. Siedzi tylko swoim dupskiem przy biurku i tylko rozkazuje. Co to ma być? Serio cycki tak dużo robią, że nikt tego nie widzi? Ludzie powoli mają jej dość. Myślę, że brygadzistka powinna mieć coś w głowie, świecić przykładem, a nie tylko wylewające się cycki dawać na stół .. ( i nie nie jest mi żal o te cycki bo sama mam większe :) )

@Malwa

Przelozony jest od tego by dawac zadania i wymagac, wiec o co tak naprawde chodzi? :)

Pony
@Kam

ten kto nie jest na tej zmianie nie wie o co chodzi

@Pony

No ale to co napisalem jest uniwersalne :)

@Pony

Może chodzi o to, że wiele rzeczy robi się za nią,odciąga ludzi od swoich obowiązków żeby zrobić coś co powinna sama zrobić . Na innych zmianach,brygadziści tak się ludźmi nie wysługują. No chyba że rola brygadzisty polega na tym, żeby się od biurka nie ruszać . Poza tym ,miejsce pracy to nie park, pewne reguły powinny obowiązywać, ubiór i zachowanie świadczą o osobie. Pani Olu,dla pani ukłony za klasę i skromność . A co do naszej szkolącej się , no cóż,daleka droga przed nami...ale może się uda wychować ja na ludzi.

Pączek
@Malwa

To przykre, że na takie stanowiska wybiera się koleżanki brygadzistki. Jeszcze gdyby coś potrafiła, ale niestety nawet nie potrafi dobrze ułożyć zdania a ma być na takim stanowisku. Wygląd wyglądem szkoda, że w głowie niestety pustka. Ciekawe czy potrafi chociaż się przedstawić po angielsku?

Pd
@Pączek

No potwierdzam szkoda gadać czytanie specjala wsumie tłumaczenie go na necie i tak nie rozumiejąc co znaczy przeczyta tobie i się domysl co w tym chodzi masakra nie nadaje się na brygadzistke.

@Pączek

A kij tam z przedstawianiem się, ważne że dobrze się przegląda w lusterku w czasie pracy no i ofem przy wszystkich sobie jogurcik je. Ludziom karzą wywalać jedzenie jak zobaczą a same wpierdzielają za biurkiem. To się nazywa szacunek do innych :)

@Pączek

Na handlingu pewnie każdy potrafi się przedstawić po angielsku :)

@Pd

Wy pewnie wszyscy macie doktoraty z angielskiego.

Sam wiesz kto
@anonymous

Chooy Wam do tego czy potrafi angielski czy nie. Wy ledwo co po polsku rozmawiacie, a trzepiacie się innych, bo co? Bo ktoś został zauważony sposród Was miernot, ktorzy nawet nie potrafią wyjąć artykułu z woreczka? Phi.

Życzliwy
@Marcin

Pracuje z nią od długiego czasu i nigdy nie widziałem żeby jadła albo przegladała się w lusterku. Na rozpaku jest bardzo często jak trzeba to i pomoże rozpakować. Układać zdania potrafi i zawsze powie to co ma do powiedzenia wszystko krotko zwięźle i na temat. Moim zdaniem jest wspaniała osoba, bardzo wartościowa. Osoby które krytykują tu kogoś z anonima i ich opinia jest warta tyle co (usunięte przez administratora) Wydaje mi się że jesteście po prostu nie dowartosciowani. Jak czytam to, to jedno przychodzi mi to głowy. Nikola czuj się jak celebrytka, nie przejmuj się zawistnymi ludźmi i rób swoje bo życzliwi ludzie z którymi pracujesz trzymają za Ciebie kciuki i życzą Ci jak najlepiej, rozmawia się o Tobie, logiczne jest że ludzie zazdroszczą Ci, urody powodzenia i tego że cały czas jesteś zauważana. Pani Ewo, Pani też jest wspaniała osobą i proszę się nie przejmować tym co tu piszą jeszcze więcej uśmiechu na twarzy dziewczyny

Ubawilem się
@Życzliwy

Hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha i tyle w temacie tego posta.

Pączek
@Sam wiesz kto

Hahaha została zauważona. Brawo. Zobaczymy jak sobie poradzi. Wysługiwanie się ludźmi pewnie będzie jej szło znakomicie tak samo jak Ewie. Nic tylko dać im kebaby i mogą siedzieć przy biurku i rozkazywać. Są inni ludzie, którzy pracują tam dłużej i pewnie by sobie poradzili lepiej niż ona. Niestety nie mają szansy mimo wszystko. Widocznie ważniejsze są inne rzeczy. Ola to jest dobry przykład brygadzisty. SKROMNA I OGARNIETA.

Zespół
@Pączek

Jak Ci się podoba u Oli to przejdź do niej na zmianę. Uwierz mi że wszyscy będą mieli święty spokój. Jak to mówi nasz kierownik JESTEŚMY ZESPOŁEM A NIE CRISTIANO RONALDO. Jestem za Ewą i Nicolą. Ola i Wiola co nie wiedzą co się na ich zmianie dzieje.

Italiana
@Zespół

Zespołem haha dobre, to dlaczego na pakowaniu Pada niektóre osoby zamiast sprzątać wszędzie to podciepują komuś świnie i tylko obok siebie ogarną?

Ona 3

Brak słów co się robi na sicie Paula myśli ze jest we wojsku ino ryczy

Pracownik mid
@Ona 3

Gdyby nie ryczała jak to nazwałas to robilibyscie co chcecie a tak to trzyma dystans praca jest praca ciekawy jestem jak byś Ty się zachowywała na jej miejscu.

Były pracownik . Szczęśliwy

W tej firmie zawsze był nakazany mobbing z góry. brygadzisci maja wolna rękę i wiedzą że nawet jak ktoś pójdzie się poskarżyć to i jeszcze pochwałę dostaną za jeb....e ludzi. Wiem coś o tym bo sam to słyszałem kiedyś od zmudy dawniej. Dlaczego jedyna mądra kierowniczka się zwolniła ? Bo była miła i dobra dla ludzi. Aż za dobra. Zostało stado chamów typu śmierdzący w lipcu starymi pulokami paruwa... Ludzie omijajnie tą firmę z daleka. Są fajne normalne prace w których nie ma mobbingu i stresu jak w midzie uwierzcie mi . 90 % firm jest normalne więc szansa jest duza.

Szczęśliwy były pracownik
@Były pracownik . Szczęśliwy

Niestety (usunięte przez administratora) panujące w tej firmie to chleb powszedni, kierownictwo na bardzo niskim poziomie i totalnym braku kultury. Mądrzy kierownicy produkcji się zwolnili( Pani Tatiana,Pan Łukasz) i to chyba nie powinno nikogo dziwić. Mądrzy Ci którzy również odeszli z tej firmy

Lily

Mam poważne wątpliwości co do umieszczanych tu danych. Każdy ma prawo do wolności wypowiedzi, o ile nie narusza ona godności innych osób. Tutaj te dobra sa naruszane. Właściwą odpowiedzią będzie skarga.

Albo sprawa w prokuraturze

Łukasz Szymański PAD
@anonymous

No włanie! Ja przynajmniej mam odwage pisać pod swoim imieniem i nazwiskiem

Omamo
@Łukasz Szymański PAD

I myślisz, że teraz wszyscy będą Ci gratulować za to? plis..

Ozjasz Goldberg
@Łukasz Szymański PAD

Gdyby to jeszcze było Twoje imię i nazwisko :) smieszki kiedyś się skończą

on

Fakt co do Ewy z rozpaku ona jest psychicznie chora i zakompleksiona(pewnie przez nadwage i urode) pracowalem tam w grudniu pozniej na koniec roku mnie zwolnili moge tylko powiedziec ze w zyciu nie spotkalem takiej osoby jak ona

@on

Brawo brawo więcej takich opini Ją to rajcuje a kierownictwo i tak z Nią nic nie robi

Tejlor

Przygłupia osoba na stanowisku zarządzającym, szczyt. Babsko wyżywa swoję emocje na nas pravownikach bo nie potrafi sobie sama z nimi poradzic wiec lepiej pognebic ludzi APT, bo trzyma tylko ze swoimi panienkami. Co chwile zebrania i te jej sprzatanie jak już ktos napisal. Odradzam te zmianie.

Beka
@Tejlor

Zwazaj na słowa synu bo wylecisz jak rybka - trzymej sie

Tejlor
@Beka

Nie strasz, nie strasz bo... ;)

Potyka
@Beka

W końcu ktoś się odważył powiedzieć jej prawdę prosto w twarz, i co? został zwolniony... porażka. No tak prawda w oczy kole, co nie Ewcia? Trzymaj się Ryba, dobrze, że się nie dałeś tej tłustej świni, brawo dla Ciebie, odszedłeś z honorem.

Unpack
@Potyka

Haha.... Jaki honor wszyscy się cieszymy że został zwolniony... Nic nie robił ino się z tą Karolina siedział i gadał... Nic mu nigdy nie pasowało... W końcu sprawiedliwość.

Melo
@Unpack

Ale jak widać ktoś się jednak godzi na takie zachowanie

Makaron
@on

Słowem w sedno.

Why?

Dlaczego?

Xasd

Powiem tak. Przepracowalem miesiąc i kilka dni. Wrażenia? Ogólnie to tak. Zależy na jaką zmianę i ludzi się trafi. Ale ogólnie to nie polecam. Agencja ( nie powiem jaka bo są wypłacalni i to nie ich wina) mówi coś innego że jest pełne przeszkolenie itd. (usunięte przez administratora) jest. Nikogo nie uczą. Przychodzić i musisz dobrze patrzeć i się sam uczyć. Warto przychodzić w soboty bo 100% płatna. Ale wypłata? Pracowałem w wielu firmach i szczerze marna wypłata nawet jak się chodzi te soboty. Brygadzisci znosni. Kierowniczka też. Liderzy pomagają jak mogą ale oni się nie rozcwiartkują żeby każdego uczyć. Powinna być np jeden automat że screenu i jeden gość który pracuje długo i wytłumaczy w jeden tydzień z czym to się je. Tak samo w innych działach powinno być. Jak ktoś chce pracować to proszę bardzo bo sama praca zła aż tak nie jest. Tylko organizacja robi swoje

Lily

Moi drodzy,każdy z nas ma tej firmie pewne zadania,na które się świadomie zgodził podpisując umowę. Kierownik ma swoje zadania, brygadzista swoje, pracownik produkcyjny swoje. Zawsze będą zgrzyty.Proszę żeby każdy z nas zastanowił się co chcialby żeby o nim pisano i jakie ujawniano informacje. Chcielibyście żeby ktoś wypowiadał się tutaj ,bez podpisu i waszej pracy? Nie. A dlaczego ? Bo nie można w żaden sposób zweryfikować prawdziwości,może to być po prostu wpis koleżanki która ma zły humor. Szanujmy się nawzajem.

Liy
@Lily

*I rzetelnej oceny waszej pracy ?

@Lily

Paulina, tlusty trolu. Po zdaniach ktore wypisalas juz wiadomo ze to ty. :) nie pisz o szacunki bo sama jedyne co szanujesz na tej firmie to jedzenie ktore masz schowane pod biurkiem. Bez pozdrowien oblesny salcesonie.

@Liy

Mozna tu jedynie jeszcze dodac ze przez pania pauline salcesonik, wiele osob rozwaza czy nie przeniesc sie na inna zmiane lub poprostu sie zwolnic. Wydaje mi sie ze lepiej by kierownictwo zajelo sie tym nic nie robiacym, tylko drzacym ryja pasztetem poniewaz jak tak dalej pojdzie to doswiadczeni pracownicy odejda z firmy. Je8ac pauline na 100%

JP na 100%

Kolejny dzieciak na forum :) nie ruszaja mnie twoje dziecinne wpisy :) widac ze kolejny lizodup pauliny. Liz to (usunięte przez administratora) oj liz bo jest co lizac ;)

Drukarzz
@JP na 100%

(usunięte przez administratora) głupoty jak nie dajecie rady to chcecie iść na inną zmianę...jakoś dzisiaj nie było nikogo odważnego który narzekał

@Drukarzz

Doswiadczeni drukarze nie daja rady :D hah Czytaj wpierw zanim cos napiszesz ;)

Biach
@JP na 100%

Tys najwiekszy specjalista? ;)

@Biach

Skad wiesz ze nie? :) pracuje kilka lat w MIDzie wiec wydaje mi sie iz znam sie ma rzeczy ;)

Ma ktoś już wypłatę ?

Drukarz
@Marek

ING'owcy już dostali

grajek
@Drukarz

zgadza wam sie wyplata?

Lily

Czy każdy z Was chciałby być tu oceniony z imienia i nazwiska? W zależności od oceny około 1000 osób ?

Moderator ?

Lily

Ochrona danych ? Nie trzeba chociaż wypikac?

Kam

Ptaszki cwierkaja ze wraca do midu majkel z sita. Moze kogos zastapi jako brygadzista? xD

Łukasz Szymański PAD

Masz rację

Zostaw merytoryczną opinię o Mid Ocean Brands Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Mid Ocean Brands Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mid Ocean Brands Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 283.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mid Ocean Brands Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 243, z czego 61 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 120 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mid Ocean Brands Polska?

Kandydaci do pracy w Mid Ocean Brands Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mid Ocean Brands Polska
2.3/5 Na podstawie 666 ocen.
  • Niedźwiedziniec 10 lok. 4
    41-506 Ruda Śląska