Opinie o Transpak Copacking Sp. z o.o. w Żabno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Transpak Copacking Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Transpak Copacking Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transpak Copacking Sp. z o.o. w Żabno

Twierdzisz że to wymyślone zarzuty? Proszę bardzo przyjmij się do tego zakładu i za jakiś czas napisz tutaj czy ja to sobie wymyśliłem.Ja zdaję sobie sprawę z tego że to wszystko brzmi nieprawdopodobnie ale niestety prawda jest taka jak opisałem,z punktu widzenia kogoś kto tam nie pracował lub nie ma kogoś z rodziny kto tam pracuje lub pracował to nie dziwię się że jest bardzo trudno uwierzyć w to co opisuję bo jak w dzisiejszych czasach można zarabiać pieniądze i je oddawać pracodawcy,Tego kolego to nawet za komuny nie było.Szkoda że się nie znamy bo przedstawiłbym Ci kilka dowodów które już zgromadziłem między innymi nagrania osób które (za ich zgodą) nie zgadzały się na oddawanie pieniędzy i niestety musiały się pożegnać z tym zakładem.A czy według Ciebie jest to w porządku praca na popołudniówce zaczyna się o godź. 14.30 i kończy o 22.30 ale na liści pracownik podpisuje że pracuje od godź. 14.00 do 22.00 więc np. o 22.15 nie powinno być już pracowników na terenie zakładu,na szczęście jak dotąd nic nikomu złego się nie stało ale nie daj Boże gdyby nastąpił jakiś wypadek w pracy w pomiędzy 22.00 a 22.30 co wtedy? Pytam się kto wtedy ponosił by winę? Pracodawca? NIE! wyparł by się że pracownik zgodził się zostać dłużej a po drugie jak by nie patrzyć to te pół godziny zalicza się już do godzin nocnych za które pracownik powinien mieć dodatek.Tak więc kolego jedź sobie pod Transpac i zobacz o której pracownicy zaczynają pracę i o której ją kończą zagadaj do któregoś z nich to Ci powiedzą jak jest pięknie w tym zakładzie.Uwierz mi że gdyby w okolicy był jaki zakład gdzie przyjmowali by osoby z grupami czy rentami to na Transpacu wisiał by już napis ZAMKNIĘTE ,niektórzy są zmuszeni żeby tam pracować bo mają trudną sytuację i nie dla wszystkich jest praca w innych zakładach innym zaś nie chce się szukać bo mają blisko do domu narzekają psioczą ale dalej robią a innym brak chęci na szukanie czegoś innego.Ci co się zmobilizowali i powiedzieli DOŚĆ WYZYSKOWI to mają już inną pracę,ja nie mówię że praca jest tam zła tylko to jak postępuje szefostwo z pracownikami jak pracownicy są okradani i traktowani to jest ZŁE!! Później się dziwią że część załogi ucieka na chorobowe no cóż jaka płaca taka praca ludzie wolą być na chorobowym i mają większe pieniądze niż jakby pracowali . Pozdrawiam.

gość

szukając dochodowej pracy sezonowej pomiń tą firmę

A co to Cie obchodzi kim on jest? Prawde pisze,w Transpaku pracuja zdesperowani ludzie bez wyksztalcenia z malych wioch,bez zadnej perspektywy na lepsze zycie. Laski wredne i falszywe,niektóre to zwykle latawice tak jak Paulina i jej przyjacióleczka Agnieszka. Lataly obie za kierowca,obgadywaly i próbowaly życie zniszczyc. SZOK!!! Zdesperowana Paulina której nie chce zaden facet,bo kto by taka chciał ,prócuje podrywać żonatego! Skandal!!Takie osoby powinny zostac zwolnione natychmiast!!

krzychu

Jeśli chcesz tam pracować to musisz być desperatem albo sprzedawcą z zawodu.jak można robić po 8 godz dziennie nie mając minimalnej

Magazynier

Nie było problemów wizyta profesjonalna rozmawiałem z nowym szefem było dobrze. Ogólnie zadowolony

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
dartew

Hej, szukam pracy, czy istnieje szansa, że znajdę ją w tej firmie ? Interesuje mnie, ile mógłbym zarobić, odpowie ktoś? Mam też pytanie, co do sposobu rekrutacji, w jaki sposób wysyłaliście CV.. Na maila, czy może osobiście...Jak wygląda atmosfera w pracy i kontakty z przełozonym? podpowie ktoś doswiadczony..

kpina

czytam to i śmieć mi się chce, groźby "skargi" jak w podstawówce... widać, że już z nikim rozmawiać nie można, bo ludzie Bóg wie co myślą. Widzę, może z mężatkami też nie powinno się rozmawiać i z ludźmi w parach, bo zaraz będzie, że kobieta kobietę podrywa hahahahahahaha. Och jakie to jest przykre, że ćma jest taka nudna, że zamiast zająć się sobą zajmuje się innymi. Godne pożałowania postrzeganie świata

JA

Jestem postronna osoba ,a nie ta o ktorej piszesz kazdy jest jaki jest a moze i ty spojrzysz w lustro.Naucz sie czytac ze zrozumieniem.Żal to mi jest ciebie bo glupota nie grzeszysz.Do zobaczenia Ćma o ile jeszcze bedziesz tam pracować.

Żal mi Ciebie.KONIEC

ćma

jak nie masz pojecia o czym piszesz,to nie pisz. Wiesz wogole o kogo mi chodzi? Nie?? To siedz cicho i nie wypisuj tych bzdur.

narcyz
@ćma

Witam. Co za zbieg okolicznosci,ja wiem o ktora laske Ci chodzi. Siedze wlasnie w autobusie i jade do pracy, jest ten kierowca o ktorym piszesz. A "ONA" caly czas pisze do niego smsy i sie wdzieczy,lafirynda jedna. A ona wogole wie ,ze kierowca jest zonaty? A moze zone powiadomic co sie wyprwia. Z drugiej strony nie wiem co sobie laska wyobraza? Zeby zarywac do zonatego i moze nawet on ma dziecko. Wstydz sie kobieto! I uwazaj,bo jak dojdzie do jego zony to moze byc wesolo przy TRANSPAKU... i nawet ochrona nie pomoze... LAFIRYNDO JEDNA!

@narcyz

Ja tez wiem nie ładnie że tak opisujesz o znajoma z pracy zazdroscisz jej znajomosci. Moze sama jestes LAFIRYNDA jak masz taka odwage pisac takte bzdury to mi odwage podpisac sie wlasnym imieniem i nazwiskiem .Uważaj jak ja ciebie zdemaskuje to dopiero bezie ubaw .A od kierowcy to sie odczep poprostu jest uprzemy dla wszystkich.

ktoś

Teraz sie cieszysz potem narzekasz

ZouZa

A ja pracuje w tej fimie już parę lat i zarabiam. A teraz się ciesze bo bedą zestawy i lekko ponad 2000 na rękę mam co lato na miesiąc.

kocica

zatrudnią cię od razu

Grzechu

Więc tak - pracowałem tam 2 miesiące. Na rozmowie rekrutacyjnej obiecywali złote góry, były dobre miny i sympatyczne uśmieszki. Nic bardziej mylnego... Po pierwszym dniu firma ukazała swoje lico i było to straszne - wyzysk człowieka TOTALNY. Pracowałem sporo w budowlance i zdarzało się robić i na akord... no ale sorry, z 2500 wypłaty z dobrą umową przerzucić się na 420 do 480 ze "śmieciową" za pełny miesiąc wprawnej pracy to na czynsz człowiekowi nie starczy a gdzie dalej. Firma liczy na ciągłość w obiegu, gdy po usłyszeniu stawki trzy-czwarte hali wychodzi bezpowrotnie wiem to, bo sam to widziałem, jednak zostałem, myśląc, że to chwilowy spadek. Firma to jakieś nieporozumienie całkowicie idąca po bandzie. Droga "Stokrotka3" polecam Ci wrócić do szkoły, bo Twoja ortografia zabija i się ciesz, że w ogóle masz jakąś prace, ale realiów w polsce to Ty nie znasz - minimalna średnia krajowa na rękę to jakieś 1400. Odejmują Ci jedynke z przodu, ale co... to tylko jedynka nie ? Emeryci i renciści, to może pracują po 10 lat, bo im nie zależy, to tylko dodatek... M.... ty (specjalnie pisze z małej litery) to chyba jakieś wysokie stanowisko masz albo p!@#$%^&*z nie wiedząc jak tam jest sticer dobrze, że mi tego w twarz nie mówisz bo dopiero byś zarobił gość1 szkoda tylko, że dając z siebie wszystko też nie zarobisz, chyba że 4 stówy to dla Ciebie pieniądz, ale dla mnie to śmiech nie wypłata. NOMAD ty chyba jesteś szalony, więc nie wiem co robi NO w twoim nicku. To że pracodawca musi więcej zarobić bo i koszta ponosi to raszej wiadomo. Ale o jakich warunkach mówisz ? O bólach kręgosłupa od siedzenia na niewygodnych krzesłach ? O poceniu się na nieklimatyzowanej hali ? O umowie "śmieciowej", czy o tak samo dźwięcznym traktowaniu pracowników ? Z niecierpliwością czekam na kolejne dowcipy pozytywnie wypowiadających się tu. Więzień 644

NOMAD
@Grzechu

Grzechu - 2014-03-06 12:51:41 Szalony nie szalony ale powiem Ci że jak pracowałem w Unilewerze to nie było wiele lepiej dalszy dojazd rekompensowała nieco lepsza praca ale też umowy śmieciowe bo tam tylko przez agencje zatrudniają. Krzeseł przy taśmie w ogóle nie było więc wyobraź Sobie ból nóg zamiast kręgosłupa i dodatkowo że przez agencję to nie wiedziałem czy następnego dnia będe miał pracę czy nie a jak miałem wolny dzień to mogli zadzwonić i powiedzieć że jednak pracuję i jak odmówisz 3 razy w takiej sytuacji to żegnaj Genia świat się zmienia i już w ogóle nie zadzwonili.

NOMAD

Hmm tak czytam i czytam i kurczę nie wierzę, też tam pracuje i jakoś nie odbieram 200 zł. Nie wiem czy każdy rozumie o co chodzi w tej robocie, zresztą każdy chce zarobić ten na górze i ten na dole. Tylko że ten na górze miał pomysł a reszta z tego korzysta. Jak nie pasuje to zrezygnujcie załóżcie własne firmę i zobaczymy czy z pracownikami będziecie się dzielić fifty-fifty. Jakby ktoś dawał mi takie warunki to od razu do niego przechodzę :-)

zuza

1500 albo 2500 to zarobią tylko wybrane osoby na dużej hali na zestawach.ludzie pracują bo z pracą ciężko więc siedzą tam.1500 nie miałam nigdy,więc o czym tu rozmawiać:(.praca ok tylko towar i stawki marne-na dzień 36-43 zł i to nie zawsze.

gość1

jak wybrana prace?? jak ktoś chce zarobić to nie zależnie od stanowiska pracy będzie pracować i da z siebie wszystko żeby zarobić. Każdy sądzi że idąc do pracy to się leży, naprawdę to nie te czasy, żeby zarobić trzeba się narobić. A jak chcecie zarobić "200 zł" to róbcie jak robicie ale przestańcie narzekać bo niektórzy naprawde tan dobrze zarabiaja i ciesza sie z tego ze maja jakakolwiek prace.

!!!
@gość1

A kim ty jesteś szefem ? ,że tak piszesz

pracownica

Jak ktoś ma wybrana robotę to zarobi

sticer

Wszyscy tak narzekacie ale dalej tam pracujecie. Jak wam się robić nie chce to zarabiacie po 200zł (na tydzień) ja tam pracuje długo i 1500 co miesiąc jest a w sezonie nawet 2500zł. jak ktoś ma dwie lewe to nawet do takiej prostej roboty się nie nadaje. Niektórzy to nawet podpisać się nie umieją. Kpina nie pracownicy.

M....

Powiem tak ludzie po części sami są sobie winni bo powinni się zgrać i po prostu walczyć o swoje.

piekna

To jest karygodne. Oni nie rozumieja ze ludzie musza utrzymac rodzine. Majac umowe na ktorej ma sie 1500 dostaje sie jak dobrze idzie polowe tego.

Nowy Pracownik

To akurat racja wszyscy obiecują złote góry a jak się zatrudnisz to po miesiącu i tak cie zwolnią.

..::Misia::..

patrycja - 2012-04-23 12:56:00 No bez jaj. Nie polecam najgorszy zakład jaki spotkałam, w życiu nie widziałam czegoś takiego co tam się wyprawia. Szczerze odradzam. No tak a gdzie teraz jest dobrze. Człowiek musi tyrać za chlebem a tu jeszcze te pace tak marne że jak odbierasz wypłate to aż żal d... s....

Zostaw merytoryczną opinię o Transpak Copacking Sp. z o.o. - Żabno

• Jak się pracuje w Transpak Copacking Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transpak Copacking Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transpak Copacking Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Transpak Copacking Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Transpak Copacking Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Transpak Copacking Sp. z o.o.