Opinie o Transpak Copacking Sp. z o.o. w Żabno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Transpak Copacking Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Transpak Copacking Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transpak Copacking Sp. z o.o. w Żabno

Xxx

Temperatura na hali przekracza 30 stopni. Brak napoi w automacie a woda ciepła. Brak słów. Możesz zwrócić uwagę a i tak odwracają się (usunięte przez administratora) W twoja stronę. Wyrobienie normy w takich warunkach graniczy z cudem. Porażka

XYZ

Praca fajna, pracownicy produkcji w większości też pozytywni, co do kierownictwa to jestem neutralna ciężko się wypowiadać o kimś kogo się nie zna, liderki-tzw Panie z kontroli jakości totalna porażka, wredne, chamskie, mam wrażenie że za karę przychodzą do pracy. Organizacja leży i kwiczy, nowego pracownika mają totalnie w d..ie, nic nie wytłumaczą masz siadać i robić no chyba że jakiś starszy stażem pracownik podpowie. Nowy pracownik czuje się jak piąte koło u wozu. Brak szafek, wszędzie trzeba chodzić z torebką. Mam wrażenie że szefostwo nawet nie wie co tam się dzieje. Nie ma się co dziwić że w tej firmie jest taka rotacja. Normy wzięte z kosmosu, niektórzy nawet na przerwę śniadaniową nie idą. Niestety ocena negatywna

zainteresowana

witam możecie coś powiedzieć o firmie czy warto się zatrudnić czy lepiej odpuścić

Snoopy
@zainteresowana

Oczywiście że warto się zatrudnić wiadomo jak wszędzie trzeba pracować.

Ryszard
@Snoopy

A wiesz może, czy nie mając doświadczenia zawodowego, również są szansę, aby pracodawca zatrudnił taką osobę? Może mógłbyś napisać również coś o warunkach zatrudnienia? Chciałbym zorientować się, jak kształtują się wynagrodzenia w tej konkretnej firmie.

Rufus

Ludzie dlaczego jesteście tacy naiwni i nie macie swojego zdania czy nie widzicie co się dzieje jak jesteście traktowani nie pozwólcie na . Ludzie w czerwonych komizelkach przesluchuja was i rozliczają jak więźniów jakoś wcześniej nic nie mówili że zarabiacie po 70 zł a teraz przesłuchania !? Co niektórzy to już zapiomnieli jak siedzieli przy stole a teraz. ! Jak tak dalej pójdzie to sami będą siedzieć przy stole i ciekawe czy te śmieszne normy wyrobia. Jak to się słyszy to włosy dęba stają. Ciekawe czy szefostwo tak do końca jest świadome z tego co tam się dzieje

Pracownik z stażem
@Rufus

Nikt , nikogo siła nie trzyma . Ma być norma i po temacie . Narzekacie i narzekacie za robotę się wsiąść no nie wszystko jest w porządku , ale nic za darmo nie ma. Każdy goni za pieniążkiem . Pracuje już któryś rok rodzinę mam na utrzymaniu i daje radę z pensji transpkowej może nie mam akordu ale milionów nie mam i siedzę , pracuje a też wyzwany i to od kobiet a wszystkie mondre w grupie . A ci w czerwonych jak ktoś pisze to trochę muszą mieć coś w głowie że noszą czerwien a pani musiała zapracować widocznie na awans

@Pracownik z stażem

Nikt nikogo siła nie trzyma i tu się zgadza , sam jestem przykładem . A do szkoły Pracowniku że Stażem to do chyba pod górkę się miało czytanie że zrozumieniem się kłania. Kto tu o wyplatach pisał . Mowa była o traktowaniu ludzi . A za robotę to się każdy bierze , a że są ludzie którzy zrobią więcej i są tacy którzy mniej to nie od dzisiaj pracują w Transpaku ale upominać i przesluchiwac ich nie trzeba inne rozwiązanie żeby mogli nadrobić też by się znalazło tylko pomyśleć trzeba . Nikt do pracy nie idzie żeby odpoczywać tylko pracować więc twój kometarz był zbędny .A że dobra pracę dostają wybrani to każdy wie . Traktujcie wszystkich na równo ! To wam d..P nie będą odrabiać . Nie zapomnijcie że pracuje dużo kobiet przed emerytura i co dalej młodych jak na lekarstwo a z Transpaku poczekalnia sobie robią .A że w grupach mądrzy to każdy wie , biorą przykład z was sami tak robicie

@Pracownik z stażem

Magazynier

Nie było problemów wizyta profesjonalna rozmawiałem z nowym szefem było dobrze. Ogólnie zadowolony

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
up

uwaga, (usunięte przez administratora) moja dziewczyna pracowała tam i za 5 miesięcy nie otrzymała wynagrodzenia

Minkiminki
@up

Nie prawda , placa terminowo. Jestem tam od maja i kaska na czas

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

Tyracz

Jak??? Tak ze mamy upały a w tej chwili ani klina nie działa ani wody nie dostajemy ???????????? Jak sobie z domu nie weźmiesz albo z kranu się nie napijesz to padniesz ???? Ale ważne ze towar przerobiony i kasa leci Inne firmy nawet wodę zimna dają pracownika, skracają godziny pracy a tutaj musisz tyrać i nawet kropli wody nie ma Ale ważne ze w biurze jest i woda i klima ????

Oszukana.

No tak jest poki młody nie dostał wolnej reki to było super.Były upadki i wzloty ale teraz to sa same upadki.Najgorsze jest to ze jak komus sie wydaje ze umie rzadzic a nie widzi ze to co ojciec wypracował młody niszczy.Pakowaczki to powinni po rekach całowac bo kazdy swoja kase dostaje a one musza sie natyrac zeby cos miec.Kazdy z funkcyjnych tylko ciagnie na swoja strone.Zjebia towar to dobrze a reszcie trzeba kase wziasc.A przez kogo nivea nie chce dawac towaru?A Pan W.i reszta niech dobrze kodeks przeczyta.I niech tez pomysla ze jak pakowaczki odejda to kto bedzie robił Wojtek Asia i ta reszta.A Pani Asia niech sobie przypomni jak beczała gdy z kontroli ja zdegradowali do stołu nic nie trwa wiecznie nawet kierownictwo.

Mama

Ta firma to jakaś popierdolnia! Dopóki jeszcze rządy miał p.Xbigniew był to normalny zakład pracy. Teraz to prawdziwy ZpChR ale nie stanowią go ludzie tylko zarządzający. Makijaż zabroniony, pomalowane paznokcie zabronione nawet okulary szklanych nie są mile widziane bo jak się stluka i jakiś kawałek szkła dostanie się do wysyłki to prawdopodobnie osoba która już ma straty za okulary poniesie koszty za transport. Masakra 10godz za 70zl ???????????? Śmiech na sali, to już ukrainki więcej dostają.kobiety jak Żmijewski jedna na drugą a później nawzajem sobie w tyle wlaza.Kontrola jakości?!Cóż to za Państwo, dziewczyny po zawodowe noszą się jak kardiolog z doktoratem. I ten pan W!!! Gestapo.Tego nie wolno, tego nie A najlepsza jest umowa smieciowa. Do niczego się nie przyda, a jeden dzień wolnego w miesiącu musisz zgłaszać jak byś conajmniej na miesięczny urlop szla???? Także szkoda ze p.Zbigniew oddał firmę w ręce "osoba które to psuja" Bo nawet jak były tylko przyprawy i jedna stara hala człowiek z uśmiechem szedł do pracy i z chęcią

NOTRANS
@Mama

W samo sedno!!!! I ten młody szef zero szacunku dla ludzi. Nie ważne czy ma pracownik 20 czy 50 lat zjedzie jak mu się chce zadna pani czy pan tylko nawyzywa od najgorszych i idzie.A nie daj Boże jak mu swoje powiesz to dopiero się burzy. A dziewczyny od jakosci???? jedna drugiej ...Lize a później obgaduja się na wzajem.Tam to jest prawdziwy zpchr. Za czasów bobka kto pamięta to wie, jak p.Grazyna i p. św.Ela sypaly przyprawy narobił się przy tym więcej niż nie jeden chłop albo jak była kontrola czystości jak szorowaly ściany druciakiem było ciężko ale miło i sympatycznie i nawet sam szef nie raz potrafił podziękować i docenić. A teraz rób jak wol a jak nie pasuje to spadaj.

Masakra

Dzis mamy 11.06 a ludzie z zlecenia dalej bez wypłaty i za co tu żyć ?!?

Dno

Pracuje tam od kilku miesięcy , kręgosłup wysiada od noszenia kartonów . Zarobki kiepskie , wypłaty jak zwykle wypłacane po terminie bo twierdzą że nie mają pieniędzy .nie przejmują się tym że pracownicy też ludzie i muszą za coś opłacić rachunki i kupić jedzenie !Wgl co to za sens pracowania za 30 zł na dzień , a wypłata ledwo 700 zł. Zatrudnili ludzi na stawkę godzinową co po czasie okazało się że pójdą oni na akord . Szefunio wozi się porshakiem a nie potrafi zapłacić pracownikom porządnych pieniędzy bo mu żal !! Kpina !!!

kasym

trzy tysiące ....ja pierdzielę to chyba zakłady pomyliłeś nikt nie zarabia tam takich pieniędzy nawet najniższej krajowej nie wyciągają mam parę znajomych które tam pracują i jest coraz gorzej jakby znalazły inną pracę to poszłyby od razu zobacz w opiniach czy jest chociaż połowa z nich pozytywna

Agnieszka

Jakie benefity są oferowane pracownikom?

WATRIX

Mi tam pasiło tylko miesieac pracowałem troche h....ze 3zmiany ale te 3tyś miałem na 8h

@WATRIX

Po pierwsze tam nie ma trzech zmian, a po drugie jak miałeś 3 tys. to dlaczego pracowałeś tylko miesiąc? przestań pierdoły tu wypisywać wejdź sobie na OLX i zobacz że Pan Leszek ciągle poszukuje ludzi do pracy teraz to nawet oferta skierowana jest do Ukraińców

kasym
@Gość

dobrze że są Ukraińcy bo inaczej nie miałby kto tam pracować

Kolo

Praca jak praca, płaca jak płaca (usunięte przez administratora) nie urywa ale jak robisz to zarobisz. Robota typowo na przeczekanie,

Pracownik wykfalifikowany

Ja tam nie pracuje, ale kolega. Chciałem się nając ale trafiłem na lepszą ofertę. Z tego co mówią nie jest to Eldorado ale po pierwsze nie dostaje się kasy za nic żeby zarobić trzeba się narobić a po drugie jak warunki są kiepskie to dziwne że tam pracuje tylu ludzi. Może te negatywne opinie są pisane przez tych co coś przeskrobali albo wylecieli lub po prostu my sleli że dostaną 5 tyś za siedzienie i patrzenie w niebo.. Ludzie są kurde niemożliwi. Jak nie podoba mi się praca to zmieniam i nie robie problemu to nie (usunięte przez administratora) przymusowej więc o co tu biega. ???

Wierszokleta

Można by powiedzieć że na hali anarchia nowy ład stanowi a centrum nie służy za spoiwo. Co te baby na hali robią to ludzkie pojęcie przechodzi.

Your nick your fick

Ściema taka, firma jak wiele innych robią co robią, ale daja pracę ludziom i ostatecznie cały zakład jest pełen ludzisków. jak komu nie pasuje to ma inne opcje. Siłą w dyby nie zakuwają i tam nikogo nie trzymają.

kks

Bardzo się cieszę ze otrzymałam odpowiedź na moje pytanie.Ogólnie to nie mam presji żeby zmieniać pracę-poprostu pomyślałam że warto spróbować a potem ewentualnie się zastanowić. A czym się w t ranspaku zajmuje taki szef produkcji?i jaka jest jego pensja?chodzi na dwie zmiany?na rozmowę ponoć jestem umowiona z szefem

kks

witam mam pytanie-widziałam ogłoszenie że poszukują szefa produkcji-warto startować?

@kks

Owszem,potrzebują na szefa produkcji,ale uwierz mi to co piszą to jest jedna wielka ściema ogłoszenie na OLX jest ciągle odświeżane.Jak myślisz gdyby naprawdę taka była pensja i taka premia jak oferuje Pan Leszek to poprzednia osoba by się zwolniła? chyba nie! Jedynie co dobrze wychodzi Panu Leszkowi to robienie ludzi w konia!!! . Ten Pan z wykształcenia Piekarz w tym zakładzie jest człowiekiem odpowiedzialnym za przyjmowanie ludzi do pracy taki niby "kierownik" bez odpowiedniego wykształcenia i pieczątki,ale że cały włazi w d......e szefostwu więc jest tym kim jest.No i tak na koniec jak popierasz mobbing i jesteś wredną osobą dla innych TO TAK TO STANOWISKO JEST WŁAŚNIE DLA TAKICH OSÓB!!!. Taka jest szczera prawda o tym zakładzie.Jesteś pewnie wykształconą i na poziomie osobą odpuść sobie ten zakład,to jest taka moja rada a jeżeli już tam pójdziesz to napisz tutaj za jakiś czas czy nie miałem racji. Pozdrawiam.

gość

To wszystko prawda. Moja mama pracowała tam 4 lata. Kosztowało ją to zdrowie i masę stresu. Ta firma to czyste ZŁO! Człowiek robi gorzej niż za miskę ryżu i to w Europie w XXI wieku! Bardzo współczuję ludziom, którzy muszą tam pracować bo mają problemy z dojazdem np do Poznania do innej pracy - bardzo współczuję. Nawet inspekcje są opłacane chyba bo to nieprawdopodobne ze nikt jeszcze nie zamknął tego miejsca. Stawki 0.015 grosza na akordzie to jakaś abstrakcja a jest totalną transpakową rzeczywistością. Żal.

Zostaw merytoryczną opinię o Transpak Copacking Sp. z o.o. - Żabno

• Jak się pracuje w Transpak Copacking Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transpak Copacking Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transpak Copacking Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Transpak Copacking Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Transpak Copacking Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Transpak Copacking Sp. z o.o.