GOOD SNACK

Dąbrowa Tarnowska

Opinie o GOOD SNACK

użytkownik zarejestrowany

@zuz praca w jakim dziale firmy Cię interesuje? Jak sprecyzujesz pytanie, to może obecnym pracownikom GOOD SNACK będzie łatwiej udzielić Ci odpowiedzi.

zuz

Wybieram sie do nich bo sa przyjecia jak z kasa i ogólnie sytuacja .

użytkownik zarejestrowany

@adminpiszesz, że rotacja w firmie jest bardzo duża. Z czego ona wynika? Mógłbyś powiedzieć na jakim dziale pracowałeś w GOOD SNACK? Wspominasz też o zastraszaniu pracowników. Co przez to rozumiesz? Masz na myśli konkretne sytuacje?

Nie polecam tej firmy. Uwazajcie na nich, rotacja pracownikow jest bardzo duza, zaklamanie i falsz na kazdym kroku, a jak nie robisz tego co chca to zastraszaja w rozny sposob. Pisza ze sa rozwijajaca sie firma i narzekaja ze nie ma kto u nich pracowac bo biora ludzi zarejestrowanych na bezrobociu i robia za poldarmo, przemielili juz w taki sposob caly powiat, wiec co sie dziwic ze brakuje im pracownikow. Lepiej dobrze sie zatanowcie zanim pojdziecie do nich !!!!

użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w GOOD SNACK? Chętnie usłyszymy co obecnie dzieje się w firmie. Czy zaszły w niej ostatnio jakieś zmiany?

hurt
użytkownik zarejestrowany

Ja to bym się załapał, bo dają dobre zarobki teraz.

zbuntowany
@hurt 11.05.2016, 23:11
Ja to bym się załapał, bo dają dobre zarobki teraz.

Jak 1500 po uciętej premii to dobre zarobki to zapraszam do roboty. Na chleb może urobisz.

Elka

A gdzie mozna kupić te chrupki? Słyszałam o nich ze dobre a w żadnym sklepie nie mozna dostać

Marek pracownik

czytam te wasze opinie i wiem jedno wszystkie oskarżenia i pomówienia są wyssane z palca i napisane przez podstawione osoby z firmy konkurencyjnej. Jak macie tym ludziom coś do zarzucenia to podpiszcie się z imienia i nazwiska a nie ukrywajcie pod wymyślonymi nickami. Osa co rozumiesz pod pojęciem badziewne? bo przecież badziewne nie mogą być nagradzane czy wyróżniane prawda. Grzesiek rozpisujesz się na temat a ja pracuje od początku istnienia tej firmy i nie było z nami żadnego Grześka -ciekawe ? Osama gdybyś był pracownikiem tej firmy to wiedziałbyś że wszystkie rzeczy załatwia się tam z facetem a nie kobietą no ale skąd masz to wiedzieć skoro nie jesteś i nigdy nie byłeś pracownikiem w tej firmie. Oczerniacie i piszecie same kłamstwa no ale cóż zazdrość to cecha głupców . Ja wiem jedno to porządna firma, super kierownictwo które nie boi się używać słowa proszę czy dziękuję czego nie spotyka się w innych firmach. Płacą rzetelnie a nagradzają za solidność jak ktoś jest leniem i wydaje mu się że reszta brygady będzie zasuwać za niego to nie ma co szukać w tej firmie.

helmet
użytkownik zarejestrowany

Firma powstała w 1982 roku i jest firmą rodzinną.Ich priorytetem jest stosowanie wyłącznie surowców naturalnych o najwyższej jakości , także może właśnie to ten argument przeważa często wśród konsumentów za tym , aby zakupić właśnie ich produkty , a nie żadne inne. Myślę , że to dobra droga z ich strony

nice
@helmet 06.01.2015, 15:42

Helmet piszesz ze firma powstala w 1982r, na ich stronie sami pisza ze powstali w 1992r a tak naprawde istnieja na rynku od 10 lat tylko podszywaja sie pod konkurencyjna firme, familijna zakłamana zgraja, ktora dba tylko o swoj tyłek. Nie polecam !!

osa

Produkują badziewne chrupki kukurydziane.

myszolot

a mam pytanie co ta firma produkuje?

marcin
użytkownik zarejestrowany

Jak dla mnie to jest tu troche niepotrzebnego narzekania, bo jest wiele gorszych firm od good snack, najpierw zastanówcie się jak bardzo staracie sie w pracy.

wasiak
użytkownik zarejestrowany

Tez chętnie poznałbym odpowiedź na to pytanie, ale pewnie Pan józek teraz się boi odpowiedzieć, bo może jednak dobrze mu w good snack.

juzek

a na rozmowie kwalifikacyjnej nie wierzcie jej w ani jedno słowo , tam pracują same straceńcy życiowe którzy nie mają żadnych perspektyw

ak87

janek - 2013-07-10 21:07:58 Szkoda że firmy teraz tak robią z pracownikami. Naprawdę wszystko muszę mieć na papierze i nic na słowo?widzę że podczas mojej nie obecności usunięto moje przestrogi

kierowca

Pracuję jako kierowca w innej firmie ale szukam lepszej pracy.Jakie warunki mają kierowcy w tej firmie? czy dużo mają pracy i czy daleko jeżdżą ?

Grzesiek

Zgadzam się z tym. A właściciel tej firmy to prawdziwy (usunięte przez moderatora) obiecuje kokosy a nie dotrzymuje słowa żenada. Rodzinna firma a jeden na drugiego napieprza, patologia nie polecam nikomu tej firmy omijajcie z daleka.

tam23

To prawda że rządzi biała osa która na niczym się nie zna chyba jest po szkole podstawowej

Osama

Tak właścicielem Jest facet ale podpisując umowe nawet sie niewie jak on wygląda. Wszystkie rzeczy zalatwia sie z Kobieta ktora jak napisal kolega wczesniej rzadzi jak wsciekla osa.!!!! naprawde firma porazka nie polecam

edek

dadzą jedne butelkę wody na cały dzień i myślą że są w porządku

tadek
użytkownik zarejestrowany

Trochę nie zdrowa atmosfera skoro przenoszą to na halę. Jest tam może klimatyzacja bo niezbyt łatwo wytrzymać kiedy są temperatury po 30 i więcej stopni

ak 87

najgorzej płatny zakład ludzie wieprze

zeus

to naprawdę fajna firma z tradycjami, znają się na tym co robią, płacą solidnie i na czas .POLECAM

MiHu

Witam, jutro mam rozmowe o prace w tej firmie na stanowisku PH prosze o opinie z gory dziekuje.

były kontrahent

Firma która oszukuje jak widze nie tylko swoich pracowników ale również kontrahentów. Zamawiają towar i nie płacą a na telefony ponaglające do zapłaty różnie reagują raz z pretensjami a raz obiecują gruszki na wierzbie. Nie polecam nikomu tej firmy.

promyczek

ja pracuje w tej firmie już dośc długo , jest super atmosfera, załoga zgrana , wszyscy sie szanują no i kasa zawsze na czas

promyczek

to bardzo dobra firma , pracuje się bardzo dobrze bo ludzie są naprawdę zgraną załogą.Wszyscy się szanują, no i kasa zawsze na czas.

szejk chyba pomyliłeś firmy ja pracuje w tej firmie i tam rządzi facet a nie kobieta nasz szef to super gość.

szejk

Firma widmo, nie płaca, oszukują, rządzona przez ( usunięte przez administratora )której stosunek do pracowników przypomina ( usunięte przez administratora )

Super firma, super pracodawca, super pracownicy

Zostaw opinię o GOOD SNACK - Dąbrowa Tarnowska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOOD SNACK