Opinie o Agra Haymann w Żabno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agra Haymann. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agra Haymann o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agra Haymann w Żabno

Karol Nowy wpis

Naprawdę praca w firmie to stracony czas ?

jellow Nowy wpis

jeśli chodzi o zarobki na jakie liczyć mozna w Agra Haymann to raczej kwoty poniżej 2 tysi. W końcu to dystrybujca artykułów ozdobnych - także dużych pieniędzy tu nie ma

Ogrr84 Nowy wpis

No coz dawnij bylo lepiej odkad pojawil sie ET jest bryndza zimno malo placa ja podziekowalem. Powiem tak nikt cie nat nie wyru...sza jak Polak co do glupich blondynek z rodziny pelna prawda ale dotyczy sie to tez panów. Ogolnie stracony czas.

Maciek

Firma działa w dość trudnej branży, jednak praca w Agrze była dość ciekawa. Na pewno nie zaliczę tego roku do zmarnowanych. Zbobyte doświadczenie pomogło mi znaleźć lepiej płatną pracę. Brakuje szkoleń, nawet tych podstawowych, głównie z gospodarki magazynowej, analizy łańcuchów logistycznych itp. Zapytajcie kierownika zakupu co to jest analiza ABC...apropo...nowo zatrudnionym radzę uważać na p. (usunięte przez administratora) słaba organizację pracy i niskie kompetencje nadrabia nadgodzinami i częstymi wizytami u szefa... Resztę pracowników serdecznie pozdrawiam!

Firma Agra Haymann poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Nergal

Nie polecam. Pracownik jest traktowany jak śmieć. Nie jestes z rodziny to nie masz szans na jakikolwiek awans. Podobno 10 lat temu jeszcze bylo fajnie. Teraz szef i cała góra co wrobia z pracownikeim to szkoda gadac. Uciekac jak najdalej!!!

Krajan

Byłem na rozmowie było Ok mieli sie odezwać, sam wydzwaniałem i tyle, potem znowu ich odwiedziłem, ale mysle że mnie tylko testowali ile chcę zarobić bo mam duzo doświadczenia, a poza tym rozmawiałem kiedyś z kierownikiem (usunięte przez administratora) mieszane uczucia. Pracował tam kiedyś szef logistyki (usunięte przez administratora) ale odszedł mówili że nie chce mu sie dojeżdzać ale nie wierzę... znajomy na magazynie mówił że bryndza

gosciu

Jak jestes z rodziny to mozesz byc glupia blondynka i pilnowac klucza od kibla i to wszystko.na magazynie nie ma czego szukac,malo placa a w zimie (usunięte przez administratora) e odmraza,szef zapomnial jak sam piasek przesypywal kilka lat temu,bez szacunku dla zwyklych pracownikuw,wyzysk nic wiecej a idz sie upomnih to cie zwolnia nie wazne ile pracujesz,nie polecam

Łukasz

Czesc.Kiedys skladalem tam podanie ale bez odpowiedzi.Jest czego zalowac?Jaka to firma?

Zostaw merytoryczną opinię o Agra Haymann - Żabno

Agra Haymann