Opinie o Promogirls Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Promogirls Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Promogirls Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promogirls Sp. z o.o. w Kraków

Brudne powietrze

Nie polecam!!! Nie płacą za wykonaną pracę i mają ludzi gdzieś. Moje sugestie dla Promogirls Sp. z o.o.: Zatrudnijcie kompetentnych ludzi i placcie za ich pracę. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Płacić ludziom.

Kamila
@Brudne powietrze

Wyraźnie widać, że Twoje doświadczenia związane z pracodawcą, jakim jest firma Promogirls nie należą do najlepszych. Ale skoro pracodawca nie wypłaca Ci należnego wynagrodzenia na bieżąco, to należałoby zgłosić ten fakt jakimś wyżej usytuowanym instytucjom. Podejmiesz ten krok?

Byly pracownik Promo

Wstyd tu pracować. Nie płacą za pracę

Gdzie wypłata ???

Firma nie płaci wynagrodzenia!!! Miesiac czekania a prezes wciąż mówi ze juz za chwile i....nic. Jak najdalej od tej firmy-to (usunięte przez administratora) !!!

Promo-oszukana

Jesli chcesz pracowac dla idei-idealna firma. Firma i prezes niekompetentni, nieuczciwy, nie moge sie doprosic o umowe, ktorej nawet nie podpisali. Nie chca zaplacic tlumaczac...brakiem srodkow, buta arogancja "i tak wam nie zaplacimy wczesniej niz nam zaplaci minsterstwo" wspolpraca z ta firma to porazka i kupa stresu, zero kontaktu, wciaz nic nie wiadomo

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Promogirls Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Paulina

(usunięte przez administratora) , nie wypłacili pieniędzy i do tego brak jakiegokolwiek kontaktu!!

Promo

Niewypłacalni!

Niewypłacalni!!!

Xxx

Firma jest niewypłacalna nie polecam nikomu !! Moje sugestie dla Promogirls Sp. z o.o.: Nie polecam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic

Projekt

Niewypłacalni!!!!!!

Promo projekt„czyste powietrze

Firma nie wypłaca pieniędzy które obiecywała. Termin wypłaty minął już ponad miesiąc temu, zero odzewu od szefa.

Projekt „czyste powietrze”

Firma niewypłacalna - zalega z wypłatami u ponad 100 osób . Zero kontaktu - nie odbierają telefonów , nie odpisują na @. Po nagłośnieniu sprawy Pan prezes straszy pozwami . Zero jakiejkolwiek współpracy , zainteresowania ze strony firmy . Pracownicy niekompetentni , sam Pan prezes nie potrafi podać konkretów - ciagle zbywa . Odpadam współpracę. Sprawa zapewne rozstrzygana będzie przez sąd.

oszukana przez PROMO

Promogirls jako firma? zero wiarygodności. Prezes D. Masel mimo obietnic wciąż nie zapłacił pond setce ludzi, rozjuszony bezkarnością życzy powodzenia w sądzie i pisze, że: "i tak wcześniej nie dostaniecie pieniędzy (niż on sam wyegzekwuje swoje należności). Buta, (usunięte przez administratora) zero profesjonalizmu. Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile. Jak najdalej od współpracy z tą firmą !!!

Paulina

Firma jest niewypłacalna

Promogirls pracownik

Sprawa wypłat za Czyste Powietrze niewyjasniona. Pan prezes Damian Masel wciąż działa na zwłokę. Podsumowujac-wciąż nie ma wynagrodzeń za naszą pracę mimo zapisu w aneksie ze będzie do 10.11. Panie Prezesie CZEKAMY!!!!

technik

Agencja dobra do współpracy póki masz do wykonania zlecenie. Po rozliczeniu się z nimi ze sprzętu i raportów kontakt się urywa. Właściciel wyjeżdza w najgorętszym okresie do Tajlandii, nie odpisuje na maile, po powrocie ciągłe wymijające odpowiedzi na temat wypłaty i zwodzenie. Ponad 100 osób jest bez pieniędzy i są to kwoty rzędu około 3 tysięcy każda.

Bartek

Od 10 nie ma wypłaty, telefon wyłączony, zrzuca odpowiedzialność na firmy trzecie, w mailach wymijająco pisze ze ogarnia sprawę , co tydzień ta sama historia.

akcja ogólnopolska

od 10 listopada czekam na wypłatę, brak telefonów, brak odpowiedzi na email, a pan D.M. zapadł się pod ziemie. NIE POLECAM!! brak kompetencji. Moje sugestie dla Promogirls Sp. z o.o.: BRAK KOMPETENCJI, czekam na wypłatę już prawie dwa tygodnie, brak odpowiedzi!!! NIE POLECAM

Czyste powietrze

Agencja zalega z wypłata wynagrodzenia.!!! Nikt nic nie wie

Łukasz

Agencja zalega z wypłatą wynagrodzeń!

Grzegorz
@Łukasz

Potwierdzam

Pracownik Lublin
@Grzegorz

Również mam z nimi ten problem

Koordynator

Agencja, nie wypłaciła ponad 100 osobom za zlecenie, które obejmowało cała Polskę. Nie odbierają telefonów, ani nie odpisują na maile.

Zostaw merytoryczną opinię o Promogirls Sp. z o.o. - Kraków

Promogirls Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wadowicka 8A
    30-415 Kraków