Opinie o Promogirls Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Promogirls Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Promogirls Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promogirls Sp. z o.o. w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy w Promogirls Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Hostessa123 Nowy wpis

Bardzo nieprofesjonalne podejście, spóźniają się z płatnością, trzeba się upominać non stop o pieniądze. Ogólnie nie polecam.

Aga Nowy wpis

Powiedzcie jakie zasady obowiązują jak ktoś chce pracować przez firmę?

Piotr Nowy wpis

@Okłamana Jest umowa i są warunki , każdy wie czego chce więc trudno zrozumieć ten wpis, myślę, że to konkurencja!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Promogirls Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Okłamana

NIE POLECAM WSPÓŁPRACY CZY PRACY DLA TEJ FRIMY! Poza własnym interesem, nie dbają o żaden inny.

Kilka razy byłam już hostessą dla firmy PromoGirls. Zawsze było w porządku, fajne zlecenia, miłe koordynatorki, wypłata też w terminie ;) Jeśli będę miała taką możliwość, na pewno ponownie będę dla nich pracować ;)

Karolina D

Od kilku miesięcy współpracuję z Agencją przy stałym zleceniu. Za każdym razem świetna komunikacja, ekspresowo przygotowane umowy, przed poszczególną akcją szereg informacji od Koordynatorek. Kwestie wynagrodzeń zawsze według ustaleń, regulowane są terminowo. ;)

Współpracowałem z Promogirls wiele razy jako host. Zawsze wszystko jest super - ciekawe zlecenia , pieniądze w terminie :)

Natalia95

Długo pracuję już jako hostessa dla tej agencji, nigdy żadnych problemów z płatnością i ilością zleceń. Polecam.

Aleksandra

Współpracuję z firmą Promogilrs od ponad roku. Mam stałe zlecenia na terenie Warszawy i okolic. Zawsze przed akcję dostaję umowę oraz wytyczne co do pracy. Stawki są bardzo dobre. Dziewczyny, jak praca to tylko w Promo!

aga2021

Bardzo dobra firma Promogirls Sp. z o.o. Polecamy (usunięte przez administratora)

Marta D.

Pracuję dla Promogirls od jakiegoś czasu jako hostessa. Jestem bardzo zadowolona. Fajne zlecenia. Fajne koordynatorki. Liczę na więcej zleceń.

polecająca

Współpraca przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, pensja wypłacona w terminie :)

Aleksandra

Współpracowałam z Agencją przy kilku wydarzeniach. Wszystko przebiegało poprawnie. Mili pracownicy firmy, wynagrodzenie otrzymałam zgodnie z terminem zawartym w umowie.

michalinach

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, świetni ludzie, mili koordynatorzy - praca jak najbardziej na tak

Wiola

Pracuję dla PromoGirls od dłuższego czasu, głównie zlecenia na targach i konferencjach. Atrakcyjne wynagrodzenie, zawsze dostaję umowę (w przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych agencji). Współpraca przebiega w miłej atmosferze. Polecam :)

Monia

Pracowałam dla promogirls podczas różnych zleceń, zawsze bezproblemowo i przyjemnie, ciekawe eventy, brak problemów z wypłatą. Polecam! :)

Ania23

Współpracowałam z agencją PromoGirls wielokrotnie jako hostessa. Ciekawe zlecenia, atrakcyjne stawki i wypłaty pieniążków zawsze na czas! A do tego przyjemna współpraca:) Zdecydowanie na TAK! :)

Kamila

Agencja modelek Promogirls to firma skoncentrowana na klienta, która dopasowuje swoje usługi do indywidualnych potrzeb. Dlatego też może kogoś z Was zainteresuje praca w niej. Na ich oficjalnej stronie internetowej znajdziecie informacje o castingu: http://promogirls.pl/casting/ Jeśli chcecie rozpocząć karierę hostessy lub modelki wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i czekać, aż się odezwą. Poczuliście się zachęceni? Czekam na Wasze zdanie w tej kwestii.

Kant

Nigdy więcej pracy dla Promogirls-NIE PŁACĄ ZA PRACĘ

Zostaw merytoryczną opinię o Promogirls Sp. z o.o. - Kraków

Promogirls Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wadowicka 8A
    30-415 Kraków