Style-Bruk Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Style-Bruk Sp. z o.o.

NIEAKTUALNY ADRES I NUMER TELEFONU [usunięte przez moderatora] ADRES: 30-442 Kraków ul. Zawiła 38

Wysoko

Dobrze zgrana ekipa, prace postępowały bez żadnych problemów, jestem zadowolona. Polecam Magda

polecam

bardzo podoba mi sie praca firmy stylebruk, kladli u mnie kostke klasiko i od polozenia do tej pory wyglada bardzo ladnie.Mialem maly problem bo w jednym miejscu pare kostek sie zapadlo ale ekipa style bruka szybko przyjechala i naprawila szkody jestem zadowolony z firmy style bruk i polecam wszystkim.

Pozytywna opinia

Doświadczona ekipa, dobre tempo prac, estetyka wykonanych prac na wysokim poziomie.

km

zgadzam się, szef dobrze rozumie potrzeby klienta, polecam

prace brukarskie

Jestem zadowolony, fajni pracownicy - szybko i dokładnie wykonane.

Zostaw opinię o Style-Bruk Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Style-Bruk Sp. z o.o.