CT Centrum Telemarketingu
2 292 143 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 111 dni.

Jak szefostwo w CT Centrum Telemarketingu? Spoko traktują ludzi?

beno Nowy wpis

Istnieje jeszcze ta firma?Bo mi się coś obiło o uszy że nie.

maniok Nowy wpis

@jarek wiesz dla jednych to będzie mało a dla drugich duzo

Milos Nowy wpis

Potrzebuje nr tel do firmy ct centrum nie moge znalesc pilne

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

do do

Teoretycznie jest tam jakaś stała stawka. Jednak są to grosze. A o wyższych stawkach można tylko pomarzyć. Nie ma szans wyrobić zwykłej normy, a co dopiero te na wyższą stawkę za h.

lola

Jeszcze za moich czasów (a będzie to ponad 2 lata) osoby, które już nie raz pracowały w takich firmach, wcale nie miały łatwo. Raz, że bardziej im patrzono na ręce niż pozostałym, dwa-często znały się na tej robocie bardziej niż liderzy danego projektu. A nikt nie lubi, gdy wypomina mu się błędy za jego plecami. ;)

do pani słuchawka

Zapomnij o przywilejach. Jak im zrobisz zagrożenie to długo tam nie pociągniesz.

haha

stałe wynagrodzenie godzinowe, premie i prowizje, profesjonalny system szkoleń i stała opieka trenera, możliwość zdobycia cennego doświadczenia, rozwoju i awansu, elastyczny czas pracy i komfortowe warunki pracy- aż się popłakałam ze śmiechu;d

Analna Zuzia

Biuro można w każdej chwili wynająć. Na Beliny było ze 150 stanowisk. Na Moniuszki nie wiem, ale wcześniej mieli biuro obok w tym samym budynku tylko wejście było od Grunwaldzkiej. No i było biuro na Rynku Głównym. Wszystkie pełne. Pozdrawiam Wszystkich z ... , to były czasy. Początki sprzedaż niesamowitej oferty Netii. MEGA zarobki, nie piszę o kwotach bo i tak nikt nie uwierzy. Zbigniew,Krzysztof, Rafał, Marcin, Marcin, Michał, Doktorek pozdrowienia ... to były czasy.

mały
@Analna Zuzia

Widze, że zaglądaju tu starzy pracownicy. To dobrze świadczy o firmie. Ide niebawem tam na rozmowę i chciałem się czegoś więcej dowiedzieć. Mogę prosić więcej info o Kierownictwie, rekrutacji, atmosferze i pracy?

ads

Do student- nie dorobili się nowego biura, to ich główna siedziba na Moniuszki była i tam prowadzili rozmowy, a że muszą tnąć koszty to z tamtego zrezygnowali :)

elo

Grafik ustalasz sam, są dwie zmiany: 9-15 i 15-21, można pracować nawet po godzinie dziennie, ale trzeba mieć minimum 60 godzin (albo 90, nie pamiętam) za miesiąc, przy przepracowanych 120 płacą za trzy dni próbne.

student...

Ile trzeba przepracowć godzin tygodniowo?

Analna Zuzia

Firmę polecam. a gdzie teraz się wynieśli bo widzę, że ich budynek na Beliny Prażmowskiego ma tabliczkę do wynajęcia

marcin

niezbyt fajna praca. nudna i niewdzieczna, kasa słaba, bo wyrobienie normy graniczy z cudem. kierownictwo w miare, choc zalezy o co chodzi - nie pomoga w niczym, jesli nie jest to zwiazane bezposrednio z systemem/komputerem. ale za to multum swietnych ludzi poznalem, nauczylem sie czytac umowy, stalem sie bardziej otwarty na ludzi i zaczalem palic fajki. podsmowujac praca dobra na miesiac, tak na sprobowanie, na dluzsza mete lepiej nie siedziec tam, bo sie nie oplaca.

Annn

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i przeszłam ja pozytywnie... jak będzie to nie wiem.. stawka najmniej 8 na rękę a jak będziesz mieć wyniki to można dojść do około 14... do tego premia ale jak masz 35% skuteczności tez zależąca od wyników (ilości umówionych spotkań) atmosfera na rozmowie bardzo miła i profesjonalna... a praca od pon do pt od 9 do 15 mi całkiem odpowiada..:) jak zacznę prace to może napisze coś więcej.

do nuta

Sama sobie w tej chwili zaprzeczasz. Jak ktoś nie ma wykształcenia to niby, gdzie ma szukać pracy jak nie w takiej branży?

dede

a na czym polega umawianie spotkań? w ofrecie podkreślali, że nie będzie to sprzedaż? więc jaka jest różnica? i w ogóle, jeśli na taką ofertę aplikowałam, jest pewne, że wezmą mnie właśnie na umawianie spotkań??

do johnny

Bardzo często. Jeśli tam nie pracujesz to nie zmieniaj tego stanu.

olka

ee tam nie jest az tak zle jak na prace na wakacje to az tak nie rozpaczam:)

zaskoczona

ja byłam dzisiaj na rozowe i jesem zasoczona ty cco tu piszecie. stawka za jeden miec wynosi 11zł do reki za godzine od 15-21 praca fakt słabo ale nie ma korkow z powrotem jutro mam szkolenie ;p co do haczykow jeszcze nie zauwazylam hmmm ... pytalam czy za np brak uowionych spotkan odcinaa pensjie jasno powiedzieli ze nie . stawka za 1 miec wynosi 11zł bez zadnych zobowiazan . niewiem jak to bedzize ale spoko. jezeli po obliczeniu mojej pracy srednia wyjdzie ze w ciagu mies mam 1-2 spotkan na dzien mam dodatkowo ok 200 zł jezeli wiecej to premia moze siegnac az do chyba 400zł takze zobaczyy jak to pojdzie mam nadzieje ze nie wyjde pod koniec miesiaca z ( usunięte przez administratora )ł bo na budowie lepie placa za noszenie cegieł -.- uowe mam tylko na wakacjie i musze miec 90h przepracowane ;) doda tylko ze informuja ze w ciagu 6h pracy mam 30min przerwy płatnej ;] odezwe sie tutaj po 1 tyg ;) trzym sie

krzyś
@zaskoczona

jak mogłaś haczyki zauważyć skoro nawet nie widziałaś ani regulaminu ani umowy. Bzdurny wpis albo napisała go osoba prze prze naiwna i łatwowierna.Albo to wpis któregoś z pracowników który dostał takie polecenie .A 30 minut przerwy -płatnej na sześć godzin pracy to zasrany obowiązek pracodawcy a nie żaden przywilej!

margaret

dla studentow umowa zlecenie, a dla nie- studentów umowa o dzieło

hej

swietnie

margaret

pensja za miesiąc pracy to jakaś połowa średniej krajowej

lola

tak, mają projekt trudniejszy, ale super płacą, zastanawiam się czy nie spróbować

wisnia

ale jak to, chodzi o to, że az tak marna jest pensja czy dlaczego? jak się da, to powiedzcie jak mniej więcej wgladają zarobki, bo jednak kasa się liczy na piewrwszym miejscu moim zdaniem

ygtf

Powiem prawde, praca jest spoko, ludzie zajebisci, kierownictwo na prawde tez spoko, ale 20dnia miesiąca jak popatrzycie na konto to wasza mina zmieni sie na zszokowana, smutna i zdziwiona, pozdrawiam.

Tak3Nie

optymistka

Jeśli chodzi o zarobki w tej firmie to jestem pozytywnie zaskoczona. Uważam, że nie ma problemu wejść na wyższe stawki- trzeba tylko chcieć je osiągnąć. Praca dla osób które uwielbiają gadać:) atmosfera w firmie jest ekstra, nikt nie robi żadnych problemów jeśli jesteś sumiennym pracownikiem. Ogólnie polecam...

hej hej hello

i kazali się starać, pff!

Bob

To na co można liczyć w takim razie, skoro mówisz, że terminowość to raczej nie u nich? Kasę się w ogóle otrzymuje czy z opóźnieniami?

magda

arku, najlepiej bedzie jak zapytasz swoja kierowniczke, watpie ze ktos na forum wie lepiej.

Tak1Nie

Zostaw opinię o CT Centrum Telemarketingu - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

CT Centrum Telemarketingu