CT Centrum Telemarketingu

Kraków

Opinie o CT Centrum Telemarketingu

beno

Istnieje jeszcze ta firma?Bo mi się coś obiło o uszy że nie.

maniok
użytkownik zarejestrowany

@jarek wiesz dla jednych to będzie mało a dla drugich duzo

Milos

Potrzebuje nr tel do firmy ct centrum nie moge znalesc pilne

do do

Teoretycznie jest tam jakaś stała stawka. Jednak są to grosze. A o wyższych stawkach można tylko pomarzyć. Nie ma szans wyrobić zwykłej normy, a co dopiero te na wyższą stawkę za h.

lola

Jeszcze za moich czasów (a będzie to ponad 2 lata) osoby, które już nie raz pracowały w takich firmach, wcale nie miały łatwo. Raz, że bardziej im patrzono na ręce niż pozostałym, dwa-często znały się na tej robocie bardziej niż liderzy danego projektu. A nikt nie lubi, gdy wypomina mu się błędy za jego plecami. ;)

do pani słuchawka

Zapomnij o przywilejach. Jak im zrobisz zagrożenie to długo tam nie pociągniesz.

haha

stałe wynagrodzenie godzinowe, premie i prowizje, profesjonalny system szkoleń i stała opieka trenera, możliwość zdobycia cennego doświadczenia, rozwoju i awansu, elastyczny czas pracy i komfortowe warunki pracy- aż się popłakałam ze śmiechu;d

Analna Zuzia

Biuro można w każdej chwili wynająć. Na Beliny było ze 150 stanowisk. Na Moniuszki nie wiem, ale wcześniej mieli biuro obok w tym samym budynku tylko wejście było od Grunwaldzkiej. No i było biuro na Rynku Głównym. Wszystkie pełne. Pozdrawiam Wszystkich z ... , to były czasy. Początki sprzedaż niesamowitej oferty Netii. MEGA zarobki, nie piszę o kwotach bo i tak nikt nie uwierzy. Zbigniew,Krzysztof, Rafał, Marcin, Marcin, Michał, Doktorek pozdrowienia ... to były czasy.

mały
@Analna Zuzia 19.11.2014, 17:03

Widze, że zaglądaju tu starzy pracownicy. To dobrze świadczy o firmie. Ide niebawem tam na rozmowę i chciałem się czegoś więcej dowiedzieć. Mogę prosić więcej info o Kierownictwie, rekrutacji, atmosferze i pracy?

ads

Do student- nie dorobili się nowego biura, to ich główna siedziba na Moniuszki była i tam prowadzili rozmowy, a że muszą tnąć koszty to z tamtego zrezygnowali :)

elo

Grafik ustalasz sam, są dwie zmiany: 9-15 i 15-21, można pracować nawet po godzinie dziennie, ale trzeba mieć minimum 60 godzin (albo 90, nie pamiętam) za miesiąc, przy przepracowanych 120 płacą za trzy dni próbne.

student...

Ile trzeba przepracowć godzin tygodniowo?

Analna Zuzia

Firmę polecam. a gdzie teraz się wynieśli bo widzę, że ich budynek na Beliny Prażmowskiego ma tabliczkę do wynajęcia

marcin

niezbyt fajna praca. nudna i niewdzieczna, kasa słaba, bo wyrobienie normy graniczy z cudem. kierownictwo w miare, choc zalezy o co chodzi - nie pomoga w niczym, jesli nie jest to zwiazane bezposrednio z systemem/komputerem. ale za to multum swietnych ludzi poznalem, nauczylem sie czytac umowy, stalem sie bardziej otwarty na ludzi i zaczalem palic fajki. podsmowujac praca dobra na miesiac, tak na sprobowanie, na dluzsza mete lepiej nie siedziec tam, bo sie nie oplaca.

Annn

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i przeszłam ja pozytywnie... jak będzie to nie wiem.. stawka najmniej 8 na rękę a jak będziesz mieć wyniki to można dojść do około 14... do tego premia ale jak masz 35% skuteczności tez zależąca od wyników (ilości umówionych spotkań) atmosfera na rozmowie bardzo miła i profesjonalna... a praca od pon do pt od 9 do 15 mi całkiem odpowiada..:) jak zacznę prace to może napisze coś więcej.

do nuta

Sama sobie w tej chwili zaprzeczasz. Jak ktoś nie ma wykształcenia to niby, gdzie ma szukać pracy jak nie w takiej branży?

dede

a na czym polega umawianie spotkań? w ofrecie podkreślali, że nie będzie to sprzedaż? więc jaka jest różnica? i w ogóle, jeśli na taką ofertę aplikowałam, jest pewne, że wezmą mnie właśnie na umawianie spotkań??

do johnny

Bardzo często. Jeśli tam nie pracujesz to nie zmieniaj tego stanu.

olka

ee tam nie jest az tak zle jak na prace na wakacje to az tak nie rozpaczam:)

zaskoczona

ja byłam dzisiaj na rozowe i jesem zasoczona ty cco tu piszecie. stawka za jeden miec wynosi 11zł do reki za godzine od 15-21 praca fakt słabo ale nie ma korkow z powrotem jutro mam szkolenie ;p co do haczykow jeszcze nie zauwazylam hmmm ... pytalam czy za np brak uowionych spotkan odcinaa pensjie jasno powiedzieli ze nie . stawka za 1 miec wynosi 11zł bez zadnych zobowiazan . niewiem jak to bedzize ale spoko. jezeli po obliczeniu mojej pracy srednia wyjdzie ze w ciagu mies mam 1-2 spotkan na dzien mam dodatkowo ok 200 zł jezeli wiecej to premia moze siegnac az do chyba 400zł takze zobaczyy jak to pojdzie mam nadzieje ze nie wyjde pod koniec miesiaca z ( usunięte przez administratora )ł bo na budowie lepie placa za noszenie cegieł -.- uowe mam tylko na wakacjie i musze miec 90h przepracowane ;) doda tylko ze informuja ze w ciagu 6h pracy mam 30min przerwy płatnej ;] odezwe sie tutaj po 1 tyg ;) trzym sie

krzyś
@zaskoczona 30.06.2014, 22:05

jak mogłaś haczyki zauważyć skoro nawet nie widziałaś ani regulaminu ani umowy. Bzdurny wpis albo napisała go osoba prze prze naiwna i łatwowierna.Albo to wpis któregoś z pracowników który dostał takie polecenie .A 30 minut przerwy -płatnej na sześć godzin pracy to zasrany obowiązek pracodawcy a nie żaden przywilej!

margaret

dla studentow umowa zlecenie, a dla nie- studentów umowa o dzieło

hej

swietnie

margaret

pensja za miesiąc pracy to jakaś połowa średniej krajowej

lola

tak, mają projekt trudniejszy, ale super płacą, zastanawiam się czy nie spróbować

wisnia
użytkownik zarejestrowany

ale jak to, chodzi o to, że az tak marna jest pensja czy dlaczego? jak się da, to powiedzcie jak mniej więcej wgladają zarobki, bo jednak kasa się liczy na piewrwszym miejscu moim zdaniem

ygtf

Powiem prawde, praca jest spoko, ludzie zajebisci, kierownictwo na prawde tez spoko, ale 20dnia miesiąca jak popatrzycie na konto to wasza mina zmieni sie na zszokowana, smutna i zdziwiona, pozdrawiam.

optymistka

Jeśli chodzi o zarobki w tej firmie to jestem pozytywnie zaskoczona. Uważam, że nie ma problemu wejść na wyższe stawki- trzeba tylko chcieć je osiągnąć. Praca dla osób które uwielbiają gadać:) atmosfera w firmie jest ekstra, nikt nie robi żadnych problemów jeśli jesteś sumiennym pracownikiem. Ogólnie polecam...

hej hej hello

i kazali się starać, pff!

Bob
użytkownik zarejestrowany

To na co można liczyć w takim razie, skoro mówisz, że terminowość to raczej nie u nich? Kasę się w ogóle otrzymuje czy z opóźnieniami?

magda

arku, najlepiej bedzie jak zapytasz swoja kierowniczke, watpie ze ktos na forum wie lepiej.

Ktoś

Jaka grupa zaawansowana? co to za brednie??? Dziwne że wszystkie pozytywne opinie opieraja sie zawsze o tekscie o papierosie!!! Czy nie tak motywuje nowy nabytek Michał na szkoleniach??? zawsze powtarza" nie sluchajcie tych demotywujacych osob co z nimi wychodzicie na szluga" kosmos jak potrafi sam sobie slodzic....

CAŁA PRAWDA
@Ktoś 25.03.2014, 20:01

być może masz rację, tego nie wiem bo miałem szkolenia z miłą panią N. :)

CAŁA PRAWDA

ja zauważyłem jedną wazną rzecz. czego oczekujesz to własnie dostaniesz. widzę sam po sobie. miałem w grupie dziewczynę, która próbowała zdemotywować całą grupę już na 1 szkoleniu mówiąc, że na pewno nie zapłacą, że na pewno wyrzucą, że na pewno będzie kwas. ja miałem podejście,że jestem zbyt dobry na to żeby mnie ktokolwiek wyrzucił z tego typu pracy i że osiągnę te limity i dam sobie radę. co się stało dalej? awansowałem do grupy "zaawansowanej" a ta dziewczyna przepracowała tydzień czy dwa i miała podobno tak beznadziejne rozmowy że została zwolniona. czyli kwestia nastawienia, ona była tak zdemotywowana, ze slychac to bylo w jej głosie przez co nikt nie chciał z nią rozmawiać przez telefon. Zresztą na szlugu też cięzko się jej słuchało, taki negatywnie nastawiony do wszystkiego człowiek. czyli stara prawda się sprawdziła, pozytywne myślenie rulez!

zkp

troche sie balam ale hajs sie zgadza wiec jest ok

grejt

jest super! :)

reksio
użytkownik zarejestrowany

Centrum Telemarketingu szuka Konsultanta do Krakowa, ale dziwne ogłoszenie, bo wymagają dyspozycyjności, a proponują elastyczny czas pracy, te punkty się wykluczają.

ostrożny

Pracuje tam nieco ponad 2 tygodnie. Jestem na projekcie kolektorów solarnych. Co do atmosfery ciężko powiedzieć złe słowo. Ale tak to praca jest bardzo monotonna, powtarzalna. Stawka około 7 zł netto, praca 6 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Są prowizje 50 zł za umówione spotkanie, oraz wyższe stawki, ale pod warunkiem, że wyrobi się normę, więc nie jest to takie proste. Oprócz tego po 4 dniach pracy dostałem do podpisania regulamin, który stanowi między innymi, że 3 dni pracuje się za darmo, jeśli nie przepracuje się minimum 120 godzin, a jeśli przepracuje się mniej niż 60 godzin, to wypłata jest dzielona przez pół. Także jeśli ktoś chce się zaczepić na chwilę, szkoda czasu.

lewy online
@ostrożny 09.01.2014, 11:39

Zgadza się, ale jeśli na miesiąc szukasz pracy to wiadomo, że nie w takiej branży. Raczej ulotki tylko zostają. Ja pracuje już 3 miesiąc też na tym projekcie i zapisy w umowie mnie jakoś nie zaskoczyły bo o wszystkim byłem informowany na rozmowie, że 3 dni próbne płatne po pierwszym miesiącu i że 90 minimum godzi trzeba pracować w miesiącu też. Co do atmosfery i Kierowników, zgadzam się- pełna profeska i kultura. Firma na poziomie.

samuraiii

20 grudnia jeśli przepracowałeś w po 20 listopada więcej niż 3 dni próbne

GGOL

Dzięki na info ;)

hej hej

tak jesli zacząłeś prace 20 listopada to dostaniesz pieniądze 20 stycznia

GGOL

mam zapytanie. pieniądze w tym CT są wypłacane za poprzedni przepracowany miesiąc tak.?? W moim przypadku jak zacząłem o 20 listopada to dostanę pieniądze za ten miesiąc dopiero w styczniu dobrze myślę??

allcatras

Być może teraz też tak jest bo z tego co pamiętam to dziewczyna na spotkaniu pytała się czy jak odjedzie w kilku tygodniach to też dostanie pieniądze i(usunięte przez administratora) powiedziała że tak

beno

nie o połowę o złotówkę, sorki( tak przynajmniej było za moich czasów)

sasa
@beno 11.12.2013, 11:12
W nawiasie dodałem, że tak było za moich czasów, tym samym nie twierdzę stuprocentowo, że tak też jest teraz, więc nie wprowadz...

to powinienes napisać ze za Twoich czasów tak bylo, a nie dodawac to w nawiasie. Swoja wypowiedzią sugerujesz ze znasz odpowiedz na zadane pytanie. bez odbioru

@sasa 13.12.2013, 18:52

i to jest idea telemarketingu, że to co najważniejsze najczęściej jest "dodane w nawiasie", a nie powiedziane wprost:)

beno

obetną Ci stawkę o połowę, więc musisz sie trzymać tych minimum 90 godzin;)

allcatras

zacząłem pracę w ct tylko się nie dopytałem co się dzieje jak się nie przepracuje tych minimalnych godzin co są w umowie??

arme

Pracawałam tam kiedyś, nawet długo jak na taką firmę. Statre dobre czasy i ten niepowtarzalny klimat, który tworzyliśmy wąskim gronem i chyba tylko to nas tam zatrzymało na dłużej. Ale wszystko ma swój koniec, ludzie się rozeszli więc i praca tam też przestała mieć sens i trzeba było pójść dalej. Ale wspomnienia pozostały:) Pozdrawiam wszystkich tych których poznałam, jak i tych, których nie zdążyłam poznać:)

dddddd

jaka jest stawka godzinowa???????????

Awans
@dddddd 28.10.2013, 14:45
jaka jest stawka godzinowa???????????

Od 8.20 w góre a to zależy na jakim projekcie.

Awans

Prawda, prawda, w tej firmię można szybko awansować tylko trzeba sie umieć pokazać. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie, a siedzi cicho jak szara mysz to co ??? sam awans nie przyjdzie..... a potem siedzi taka jedna z drugą i psioczą jak to jest im źle.... a słowem nie potrafią się odezwać!!!! Ludzię ogarnijcie się i zacznijcie żyć!!!!

Oliw

Pracowałam w tej firmie i mam mieszane uczucia. Warunki pracy są super - klimatyzowane, ładne biuro, swobodny dostęp do kuchni, papier w łazienkach. Elastyczne godziny pracy. Szefostwo też podchodzi do kadry z sympatią. I wypłaty są terminowe. Jednak uważam, że warunki umowy są niekorzystne dla pracowników i w żaden sposób ich nie chronią. W szczegóły wchodzić nie będę ze względu na klauzulę poufności w umowie. Jeśli ktoś lubi pracę w CC i ma odpowiednią osobowość powinien odnaleźć się w tej firmie. Pozostałym odradzam, bo skończycie jako jedna z setki osób wyrabiających firmie darmowe dni próbne.

courtneeey

Pracuejsz przy umawianiu spotkań a nie pozyskiwaniu klienta czyli na jakiej zasadzie? Bo pracowlaam sporo w call centre na pozyskiwaniu i przedłużaniu umów i nie chce mi się wracać do tego..

hades

fakt, call center jak call center. Ja jestem na projekcie z kolektorami, ludzie spoko, mam spoko koordynatorke,(usunięte przez administratora). Płaca tak jak wszedzie, zalezy jak umawiasz, jeszcze wypłaty nie dostałem bo krotko pracuje ale znajomi mowili ze da sie wyzyc za to

olkakakaka

No ja tez nie narzekam pracuję od kwietnia i jakoś żyję w kraku a pochodzę z poznania, przyjechalam na studia i jakos moge sie utrzymac. Pracuje na rano przy umawianiu spotkan. Nic nie sprzedaje wiec chociaz tyle. wczesniej pracowalam w playu i uciekłam po tygodniu;/

Zostaw opinię o CT Centrum Telemarketingu - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CT Centrum Telemarketingu