Opinie o CT Centrum Telemarketingu w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CT Centrum Telemarketingu. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CT Centrum Telemarketingu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CT Centrum Telemarketingu w Kraków

zaskoczona

ja byłam dzisiaj na rozowe i jesem zasoczona ty cco tu piszecie. stawka za jeden miec wynosi 11zł do reki za godzine od 15-21 praca fakt słabo ale nie ma korkow z powrotem jutro mam szkolenie ;p co do haczykow jeszcze nie zauwazylam hmmm ... pytalam czy za np brak uowionych spotkan odcinaa pensjie jasno powiedzieli ze nie . stawka za 1 miec wynosi 11zł bez zadnych zobowiazan . niewiem jak to bedzize ale spoko. jezeli po obliczeniu mojej pracy srednia wyjdzie ze w ciagu mies mam 1-2 spotkan na dzien mam dodatkowo ok 200 zł jezeli wiecej to premia moze siegnac az do chyba 400zł takze zobaczyy jak to pojdzie mam nadzieje ze nie wyjde pod koniec miesiaca z (usunięte przez administratora)ł bo na budowie lepie placa za noszenie cegieł -.- uowe mam tylko na wakacjie i musze miec 90h przepracowane ;) doda tylko ze informuja ze w ciagu 6h pracy mam 30min przerwy płatnej ;] odezwe sie tutaj po 1 tyg ;) trzym sie

krzyś
@zaskoczona

jak mogłaś haczyki zauważyć skoro nawet nie widziałaś ani regulaminu ani umowy. Bzdurny wpis albo napisała go osoba prze prze naiwna i łatwowierna.Albo to wpis któregoś z pracowników który dostał takie polecenie .A 30 minut przerwy -płatnej na sześć godzin pracy to zasrany obowiązek pracodawcy a nie żaden przywilej!

margaret

dla studentow umowa zlecenie, a dla nie- studentów umowa o dzieło

hej

swietnie

margaret

pensja za miesiąc pracy to jakaś połowa średniej krajowej

Doradca Klienta

Rozmowa trwała około 20 min. W biurze panowała miła atmosfera i wysoka kultura przewijających się tam pracowników. Biuro czyste, elegancko ubrani ludzie. Rozmowa bardzo miła, weryfikacja to kilka róznych pytań. Szczegółowo wyjaśnione warunki zatrudnienia, możliwośc zadawania pytań na temat pracy.

Pytania o mocne strony, o cele zawodowe, zainteresowania, zadanie na kreatywność.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

lola

tak, mają projekt trudniejszy, ale super płacą, zastanawiam się czy nie spróbować

wisnia

ale jak to, chodzi o to, że az tak marna jest pensja czy dlaczego? jak się da, to powiedzcie jak mniej więcej wgladają zarobki, bo jednak kasa się liczy na piewrwszym miejscu moim zdaniem

ygtf

Powiem prawde, praca jest spoko, ludzie zajebisci, kierownictwo na prawde tez spoko, ale 20dnia miesiąca jak popatrzycie na konto to wasza mina zmieni sie na zszokowana, smutna i zdziwiona, pozdrawiam.

optymistka

Jeśli chodzi o zarobki w tej firmie to jestem pozytywnie zaskoczona. Uważam, że nie ma problemu wejść na wyższe stawki- trzeba tylko chcieć je osiągnąć. Praca dla osób które uwielbiają gadać:) atmosfera w firmie jest ekstra, nikt nie robi żadnych problemów jeśli jesteś sumiennym pracownikiem. Ogólnie polecam...

hej hej hello

i kazali się starać, pff!

Bob

To na co można liczyć w takim razie, skoro mówisz, że terminowość to raczej nie u nich? Kasę się w ogóle otrzymuje czy z opóźnieniami?

magda

arku, najlepiej bedzie jak zapytasz swoja kierowniczke, watpie ze ktos na forum wie lepiej.

Ktoś

Jaka grupa zaawansowana? co to za brednie??? Dziwne że wszystkie pozytywne opinie opieraja sie zawsze o tekscie o papierosie!!! Czy nie tak motywuje nowy nabytek Michał na szkoleniach??? zawsze powtarza" nie sluchajcie tych demotywujacych osob co z nimi wychodzicie na szluga" kosmos jak potrafi sam sobie slodzic....

CAŁA PRAWDA
@Ktoś

być może masz rację, tego nie wiem bo miałem szkolenia z miłą panią N. :)

CAŁA PRAWDA

ja zauważyłem jedną wazną rzecz. czego oczekujesz to własnie dostaniesz. widzę sam po sobie. miałem w grupie dziewczynę, która próbowała zdemotywować całą grupę już na 1 szkoleniu mówiąc, że na pewno nie zapłacą, że na pewno wyrzucą, że na pewno będzie kwas. ja miałem podejście,że jestem zbyt dobry na to żeby mnie ktokolwiek wyrzucił z tego typu pracy i że osiągnę te limity i dam sobie radę. co się stało dalej? awansowałem do grupy "zaawansowanej" a ta dziewczyna przepracowała tydzień czy dwa i miała podobno tak beznadziejne rozmowy że została zwolniona. czyli kwestia nastawienia, ona była tak zdemotywowana, ze slychac to bylo w jej głosie przez co nikt nie chciał z nią rozmawiać przez telefon. Zresztą na szlugu też cięzko się jej słuchało, taki negatywnie nastawiony do wszystkiego człowiek. czyli stara prawda się sprawdziła, pozytywne myślenie rulez!

zkp

troche sie balam ale hajs sie zgadza wiec jest ok

grejt

jest super! :)

reksio

Centrum Telemarketingu szuka Konsultanta do Krakowa, ale dziwne ogłoszenie, bo wymagają dyspozycyjności, a proponują elastyczny czas pracy, te punkty się wykluczają.

ostrożny

Pracuje tam nieco ponad 2 tygodnie. Jestem na projekcie kolektorów solarnych. Co do atmosfery ciężko powiedzieć złe słowo. Ale tak to praca jest bardzo monotonna, powtarzalna. Stawka około 7 zł netto, praca 6 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Są prowizje 50 zł za umówione spotkanie, oraz wyższe stawki, ale pod warunkiem, że wyrobi się normę, więc nie jest to takie proste. Oprócz tego po 4 dniach pracy dostałem do podpisania regulamin, który stanowi między innymi, że 3 dni pracuje się za darmo, jeśli nie przepracuje się minimum 120 godzin, a jeśli przepracuje się mniej niż 60 godzin, to wypłata jest dzielona przez pół. Także jeśli ktoś chce się zaczepić na chwilę, szkoda czasu.

lewy online
@ostrożny

Zgadza się, ale jeśli na miesiąc szukasz pracy to wiadomo, że nie w takiej branży. Raczej ulotki tylko zostają. Ja pracuje już 3 miesiąc też na tym projekcie i zapisy w umowie mnie jakoś nie zaskoczyły bo o wszystkim byłem informowany na rozmowie, że 3 dni próbne płatne po pierwszym miesiącu i że 90 minimum godzi trzeba pracować w miesiącu też. Co do atmosfery i Kierowników, zgadzam się- pełna profeska i kultura. Firma na poziomie.

samuraiii

20 grudnia jeśli przepracowałeś w po 20 listopada więcej niż 3 dni próbne

GGOL

Dzięki na info ;)

hej hej

tak jesli zacząłeś prace 20 listopada to dostaniesz pieniądze 20 stycznia

Zostaw merytoryczną opinię o CT Centrum Telemarketingu - Kraków

• Jak się pracuje w CT Centrum Telemarketingu?

Zobacz opinie na temat firmy CT Centrum Telemarketingu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CT Centrum Telemarketingu?

Kandydaci do pracy w CT Centrum Telemarketingu napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CT Centrum Telemarketingu