Opinie o GUNB w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GUNB. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w GUNB o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GUNB w Warszawa

art

bajki opowiadasz...i z głupka w Polsce można zrobić specjalistę, kierownika czy dyrektora byle by miał odpowiednie "znajomości" a co do jego pracy, no cóż... innym dookoła nadłoży się roboty.. przecież w każdej pracy w Polsce tak jest... popracuj kilkanaście lat w różnych instytucjach, firmach to bielmo z oczu ci spadnie.

Witajcie, ile zarabia się na stanowisku Głównego Specjalisty w GUNB?

Awer

Marek, masz all powyżej a zasady jak w Służbie Cywilnej dla tych co nie należą do tzw Kierownictwa. Zarobki jak w ustawie, umowa jak w ustawie, gnojenie pracownika (tzw. socjotechnika plus zaufane pieski obszczekujące na powitanie) i popieranie swoich podpierda.....czy jak w każdej firmie. Są przykłady zawrotnych karier i awansów niczym od pucybuta do lizobuta ale to pewnie też jak wszędzie gdzie nie rozliczają z wyników a z widzi misie.

Ruki

Nie polecam. Trudni ludzie po różnych nazwijmy to znajomościach lub innych kontaktach. Wszechobecna inwigilacja i pisanie notatek służbowych na innych. Jest elyta która za wszelką cenę chce lub musi utrzymać stołek, a więc robi wszystko aby zadowolić szefową kosztem nowych. Szkoda nerwów, straconych dni poza domem z dziwnymi ludźmi na delegacjach których widzimisię trzeba znosić z szerokim uśmiechem na ustach bo jak nie to na rozmowę pouczająco-piorącą mózg.

Firma GUNB poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Domokrążca

Opłaca się aplikować ? Ile zarabia teraz starszy inspektor budowlany? Dużo rodziny?

malgosia125@onet.pl

Zdawałem ostatno egzamin do Wydziału kontroli w GUNB i takiego cyrku w życiu nie widziałem. Sprawdzanie kandydatów na stres poprzez składanie klocków to naprawdę istny cyrk i do tego karalny-nie wolno w pracy wprowadzać stresu jest to zabronione prawnie. Już na samym egzaminie próba poniżenia kandydata - istny koszmar. Stanowczo odradzam.

wwL

WITAM PRACOWAŁEM W PINB WOŁOMIN I TAM TO JEST BURDEL NA KÓŁKACH KSIĘGOWA POŻAL SIĘ BOŻE NA NICZYM SIĘ NIE ZNA I MĄCI W ZATRUDNIENIACH. INSPEKTORZY BEZ WYKSZTAŁCENIA ZAJMUJĄCY STANOWISKA INSPEKTORÓW CYRK. KTO TAM NIE PRACOWAŁ NIE WIE ALE MARNE ZAROBKI NO I PREMIE DLA LIZUSÓW [usunięte przez administratora] ŚWINIE NIE LUDZIE. DOSTALI SIĘ PO ZNAJOMOŚCI I TYLE.

adam

starszy specjalista - powiatowy nadzór budowlany - uprawnienia budowlane wykonawcze bez ograniczeń (3lata na budowach wczesniej), studia mgr inż. budowlane, dwa i pół roku stażu w pinb-ie i 1850zł brutto. pozdrawiam.

asd

anonim - 2011-05-31 15:19:00 2500 brutto - starszy inspektor - bez komentarzato po co tam siedzisz i komentujesz marudząc że to mało? nikt cie tam na siłę nie trzyma. jak coś się nie podoba to wypad, bo z takim podejściem to jestes jak ci z poczty co \\\"okienka\\\" dodatkowego nie otworzą na złosć (bo im tez jest źle).

W moim departamencie po ok. 1-2 latach można awansować, np. ze starszego inspektora na specjalistę. Nagroda jest raz w roku, tzw. na dzień budowlańca. W różnych latach jest różna - w 2011 r. w moim przypadku była nawet wyższa niż 1 miesięczna pensja. Ponoć były kiedyś nagrody w okolicach Świąt Bożego Narodzenia, ale teraz zasadniczo nie było - ale nadal są bony (z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych) przed Bożym Narodzeniem.

mmmm

a jak wygląda sytuacja z awansami? to kwestia kilku miesięcy, czy raczej kilku lat? Jeszcze chciałam podpytać się o wysokość nagród- to raczej kilka stówek, czy trochę więcej? Dziękuję i pozdrawiam!

Ja też na stanowisku starszego inspektora mam nieco ponad 2500 zł brutto. O ile wzrasta pensja dla specjalistów i starszych specjalistów?

2500 brutto - starszy inspektor - bez komentarza

[usunięte przez administratora], pełniący zaszczytną funkcję Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, nie zna swoich ludzi i kieruje się \\\"intuicją\\\", która jest taka sobie. Nie ma nawet bladego pojęcia o materii budownictwa, ale nie przeszkadz mu to w gmeraniu w prawie materialnym czyli ustawie - Prwo budowlane. To czysto administracyjny urząd i niech nikogo nazwa, broń Boże (!) nie zmyli. Posłuszne pieski w osobach dyr. departamentów są skłonne uznać wyroki sądów za \\\"do dupy\\\" ponieważ są sprzeczne z \\\"poglądami\\\" \\\"Dziwnego\\\". Czysta, brudna polytyka. Dodam jeszcze, że Bobek mocno liże wraży odbty pełow-com... Krótko mówiąc Tusek i reszta hultajów:)

Awerter

Z tego co ja wiem to o milej atmosferze tam nie mozna mowic. Wszech obceny jest [usunięte przez administratora] i pisanie notatek na współpracownikow. Premie, nagrody sa bardzo uznaniowe i jesli klaskach komu trzeba i kiedy trzeba to moze dostaniesz. Mnostwo ludzi tam jest z racji znajomosci wieloletnich. Wrecz cale rodziny tam pracuja ale o tym legalnie sie nie mowi. Syf, kiła i mogiła. Ja rownież odradzam. Co do zarobkow to nie ma reguly bo jesli jestes znajomym dyrektora czy dyrektorki to zrobia ci pelno dodatkowych zadan, etatow i nawet z jelopa zrobia wielkie panisko - patrz byla sekretarka DIK-u, a i kase dostaniesz wieksza niz pierwszy lepszy z ulicy. Zreszta jaka jest atmosfera widac po ciaglych zmianach w prawnym - tam ciagle ludzie odchodza bo nie moga zniesc ukladow i wspolpracy z baranami ze stolkow. Co jeszcze... w sytuacjach imprez masowych typu imieniny, swieta, słuzbowymi samochodami odwozi sie pijanych gosci i to gosci nie byle jakich bo WINB warszawski czy paru innych takze skansen PRLu ciagle zywy.

Ja pracuję tam obecnie i powiem szczerze, że jeśli chodzi o zarobki to są niskie, ale atmosfera jest bardzo przyjemna, urlopy można wziąć bez obaw, nie ma wyzysku. Dają szanse na rozwój, przy zdobyciu wykształcenia szanse na awans.

pytający

Jakie są zarobki w GUNB jeśli mogę zapytać? i czy w całym urzedzie jest takie podejście?? czy cos sie zmienia na lepsze?

Pani Derektor

Zaklamany urzad, departament inspekcji i kontroli rzadzony przez zawistna babo-chlopa wprowadzajca pseudo socjotechniki po to tylko zeby ponizyc pracownikow a garstce 6 osob wynagaradzac niskie pensje nagrodami i premiami. Nawet w czasie kryzysu nie polecam i jesli szukasz pracy to z dala od Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego w Warszawie.

Zostaw merytoryczną opinię o GUNB - Warszawa

• Jak się pracuje w GUNB?

Zobacz opinie na temat firmy GUNB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GUNB?

GUNB