ZOK Sp. z o.o.

Opinie o ZOK Sp. z o.o.

ed

https://zrzutka.pl/ruzu5a Ludziska cel szczyrny wyplata byla...

Metaniorz wiertocz najlepszy

Polecom bardzo ta firma dostolech 10 tys wypłaty dziękuję całej firmie za to robia na Chwalowicach uwielbiam ta firma czasami klynkna pod stół albo naskarza na kolegów że nie pracują ale to do ich Dobra trzimejcie się wszyscy a te nowe bony to jest coś pięknego tyle kasy my dostowomy czemu narzekacie panowie dlaczego dlaczego yno te hanysy narzekają precz z nimi

Pniówkowski

Niby ni ma piniyndzy a jak idziesz z wypowiedzeniem to ci podwyżka chce dać.....aż jej (usunięte przez administratora) ściska jak widzi że ludzie pitaja do SiG....ja mam w zoku 10lat przerobu i się nie zastanawiałem....

Biedronka

A Jo tym rzucilem poszedłem do biedronki pracować i mam 4 tysionce za takom prace a nie muszę zjeżdżać na dół pozdrawiam pracowałem na Zofiówce a wy dalej pracujcie za 4 tysionce na dole

Qmb
@Biedronka

I bydziesz robił do 65...

M.
@Qmb

Ty pewnie też :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ZOK Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Ołówek

Smutno stracić trzech kolegów z firmy, oddziału i z życia prywatnego. Tacy młodzi, tyle przed nimi a tak szybko skończyli.

Witam. Czy to prawda że jak np. firma ZOK w teorii nie robi na Budryku (tylko ZSRG) , to mając umowe ZOK i odelegowanie na ten odział te lata mogą nie liczc sie do emerytury?

Cvo

Jak mawiał Tishner są trzy prowdy W tym przypadku zachodzi trzecia możliwość czyli G... O prowda! Liczy się! Nie ma żadnych problemów

Chce u was pracować pod ziemią

Witam chciałbym się przyjąć do zsrg jako sztygar zmianowy, polecacie? Ogólnie to nie lubię sie ubrudzić więc praca sztygara pasuje :) i nie jestem hanysem więc jestem w miarę czysty i kulturalny

Zok
@Chce u was pracować pod ziemią

Ty (usunięte przez administratora) głupku...

Www

Z całego serca nie polecam tej firmy

Zookool
@Www

Serce to ty masz ale głową chyba coś nie tak kolega.

Darmozjad
@Www

Jak ci nie pasuje zawszę możesz zmienić pracodawcę

Pan P
@Zookool

Z głową to chyba masz ty że dalej dajesz sobą pomiatać i siedzisz w tym (usunięte przez administratora) Nie każdy ma w swojej karierze tylko kurs wiertacza, więc poza ZOKiem jesteś nikim hahaha. Inni mają więcej doświadczenia i kursów (usunięte przez administratora)

Pan P
@Darmozjad

No i zmieni nie on jeden, kto mądry i ogarnięty to ucieknie. A kto nie zna się na niczym jak niektórzy to będą gnić w tej pseudo firmie. Każdy jest Panem swojego losu i tyle. Pozdrawiam serdecznie

Do prezesa
@Www

Kiedy będą podwyżki wypłat netto ? Inflacja 11% paliwo 7 zł chleb 7 zł wymieniać jeszcze?

Www
@Darmozjad

Darmozjad już nie długo nie martw się

Inflacja
@Do prezesa

Jedyne co ci mogą dźwignąc to próg podatkowy hahaha. A tak poważnie to sypna coś napewno bo dopóki są przyjęcia do SIGU to i grosz dla biedaków się znajdzie. Skończą się przyjęcia to zaczną zaś zabierać co wam dadzą. Jak zawsze i tak non stop. Obiecanki itp, długo by wymieniać. Kiedyś firma konkretna a dziś jedna z gorszych na rynku pracy. Jedyne co zostało to legenda ze kiedyś to było.....

BOHATER :)

Przybyłem, porobiłem i spierd....em. Za 3,5k nie bede zjezdzol z przekladniami, pompami i innymi ciulstwami!!! Na dół pocić sie za taki piniondze to jo dziękuje.

2 BOHATER ;)
@BOHATER :)

Dokładnie tak. Mam tak samo jak ty..... Pozdro i najlepszego życzę. Każdy myśli o zmianie ale nie każdy ma na co a najważniejsze trzeba mieć jaja żeby się uwolnić a nie żyć obietnicami

BOHATER :)

Wy sie na takim forum kłócicie o ortografie jak dzieci (usunięte przez administratora) Piszcie sensowie co myslicie o firmie a nie bzdury glupie, tego sie nie da czytac. CY fajnie czy czy (usunięte przez administratora)

Ahuu

Dziś tak jutro tak obiecanki, kiwki, zmyłki taka firma ludzie z niej uciekają taka prawda wczoraj zwolnienia dziś przyjęcia i tak co roku się zaczyna robic

ZDRAJCA
@Ahuu

Dokładnie tak. Wieczne obietnice i klepanie po plecach. Obiecanki i nic z tego. Nowy da się złapać na to ale nie ktoś kto jest w tym (usunięte przez administratora) Powodzenia życzę i oby wkoncu ta firma dostała to na co zasługuje, za te blokady ludzi przed pójściem do Sigu itd. Niech to klęknie a tych pracowników wezmą pod JSW bo ile można być oszukiwanym, żyć z przetargu na przetarg i się męczyć. Oby to wszystko (usunięte przez administratora) strzelił. Prezes już się dość nachapał jak i reszta elity z Pentagonu. Czas pracować na swoją wypłatę lebry

Kris
@ZDRAJCA

Nasz Pan Prezes kogoś zwolnił? Przecież to nie prawda! Poprzednio zwalniał „ten łon” teraz „ta łona” a nasz Doktor zawsze był i będzie kryształowy. Kieruje konsorcjum spółek które zarabia ciężkie pieniądze a wy myślicie, że to taki starszy pan co „oddał stery” i nie wie co się w firmie dzieje. Oczywiście, że wie i to lepiej niż się wam wydaje, a zarządzanie przez wystawionego na strzał pionka jest mu potrzebne bo on w tej firmie planuje jeszcze zostać a jak poprzedni pionek skończył to już dobrze wszyscy wiemy. W mojej opinii nie możemy uważać ze pracujemy w stabilnej firmie bo ta firma pogrywa z pracownikami, którym kończy sie umowa i przenosi ich do innej firmy córki gdzie znowu zaczynają od zera.

Nowy gurnik z jsw

Witam, chciałbym się przenieść do zok są przyjęcia? Aktualnie pracuję pod Jsw ale mam kolegę sztygara w zoku więc robota byłaby lżejsza nie musiałbym się przejmować ze się zmęczę, kurs wiertacza mam dzięki za odpowiedzi koledzy gurnicy

jsw yhmm
@Nowy gurnik z jsw

Czy wy w tym Pentagonie naprawde macie Nas dołowców za takich tępaków?-podajecie sie za niby pracownika JSW? Niby że facet chce odejść zpod kopalni a żeby zatrudnić sie w firmie która ludzi ma za Nic a nawet jeszcze mniej. No bez jaj. Tu ludzie (99%załogi) oddało by lewy sutek za to żeby sie dostac pod kopalnie a tu gośc chce do firmy... Ale ok zalóżmy ze to prawda o gosciowi brak 5 klepki to jezeli Masz kolege sztygara u nas to jego zapytaj o prace i jezeli chcesz po 3ech latach zostac przeniesiony do ZSRG to zapraszamy jak cos to przekładnia lub silnik sie znajdzie dontransportu za ściane.

Mlo
@jsw yhmm

Po pierwsze: ktoś sobie robi jaja a po drugie: jaka jest różnica między zok a zsrg?

Zokol
@jsw yhmm

Niby nie tępak a pisze „zpod”

Kuuuur....ski
@Zokol

He he :) Tyś dopiero błysnął ! Kolejny orzeł. O błąd w pisaniu nie jest trudno. Klawisz klawiatury qwerty z literą "s" sąsiaduje bezpośrednio z literą "z". Błędy mogą zdarzyć się każdemu. Pewnie dopiszesz, że trzeba tekst sprawdzać, będziesz miał rację. Racja może być Twojsza lub mojsza. Ciekawe co sobie myślą o Tobie, o Was w pentagonie ? Pewnie, że dzieciaki w piaskownicy dobrze się bawią- więc nie zabierajmy im zabawek :)

JSW

Pięknie ujęte. BRAWO W SAMO SEDNO

Jo
@Kuuuur....ski

Przed znakami interpunkcyjnymi nie stawia się spacji. Też pomyłka na klawiaturze? Podstawy panowie, podstawy.

Kuuuur....ski
@Jo

Taaa... Twoja racja jest najtwojsza:) Brylant po prostu:) No.

Olo

Dziękuję za przyzwoite wynagrodzenie całemu zarządowi jeśli tak zostanie,to człowiek ma chociaż motywację do pracy.

Zarząd haha
@Olo

Hahahaha. Bardzo dobrze ze zapłacili przyzwoicie, szkoda że zawsze jak SIG przyjmuje to coś sypna. Skończą się przyjęcia i skończy się płacenie, już tak było. Życzę aby zawsze godnie płacili swojej dołowej załodze a nie tylko jak ludzie odchodzą i są przyjęcia gdzie indziej. Miłego dnia

Lipa
@Olo

Ludzie Czy wy nie rozumiecie że wypłata była w miarę godna bo marzec miał dużo dniówek? Zobaczymy jak dostaniecie wypłatę za kwiecień

Ojscany

Barborka 2021!!! Teraz zbierajcie plony...

Stonka z biedronki

A mi się bardzo podobają karty do biedronki. Ostatnio kupiłem dzieciom bananów za 600 zł ????

Polecom firma ZOK!!!

A Wy wszyscy narzekocie zamiast tak jak Jo czasami sztygarowi powiedzieć o tym że ktoś się nie stosuje do przepisów bhp albo wyjechał na 6 godzin i nic nie zrobił! Trxeba takie informacje zgłaszać przełożonym to wtedy będą lepsze zarobki, sztygar będzie posyłał w jak najbliższe rejony a nie dupac nazot 5 kilometrów od szyp, nie wiym jak wy ale według mie to bezpieczeństwo i gra fair play jest najważniejszo, poza tym Kaj Wy teraz zarobicie 4.200zl jak nie na dole!

Gurnik z dobrym starzem

Polecam Zsrg i zok robilech w dwóch firmach i z całego serca moga polecić, piniadze są bardzo dobre ostatnio dostolech 7 tysięcy, kartki też poszły do góry, barbórka zawsze była, w tamtym roku 700zl ale to i tak dużo nie ma co narzekać przeca najważniejsze że jest robota!

Świnto prowda
@Gurnik z dobrym starzem

Skoro najważniejsza jest robota to pracuj nawet za darmo i chwal Pana. Tylko podziwiać takiego gurnika. Medali ci u nas dostatek:)

Normalny pracownik
@Gurnik z dobrym starzem

7 ttys? Co ty bredzisz?

zadowolony górnik wiertacz

Wszyscy narzekacie a pracujecie tutaj, ja zarabiam dobrze, nie narzekam na pracę, wypłaty po 7 tysiency, nie narobię sie bo od tego som pomocnicy, na 6 godzin zawsze wyjadę, jest dobra praca do tego som kartki a w biedronce najtaniej przecierz karzdy tam robi zakupy, ja tam polecam z całego serca super praca

Zimna wódka
@zadowolony górnik wiertacz

Ty tak poważnie, czy coś bierzesz?

Fep
@zadowolony górnik wiertacz

Przecież to nie chodzi o to że są słabe wypłaty Wiadomo zawsze może być lepiej ale najważniejsze to pewność zatrudnienia Ludzie wolą zarabiać nawet o tysiąc mniej ale nie martwią się o to czy firma wygra przetarg albo czy cztery razy w roku będą przeniesieni na inny oddział No i żeby chociaż ten jeden raz w roku była konkretna premia obojętnie czy wakacyjna czy Barbórka ale konkretna tzn przynajmniej tyle co wypłata

Nie po prostu nie wierzę

Nie dawno mnie zwalniała teraz szuka takich gości jak ja haha ta firma Panowie to chyba jakiś żart... no nie firma kiedyś ok ta Pani to jakiś żart w tej firmie i ciągnie, ciągnie to na (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ZOK Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w ZOK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZOK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 400.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZOK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 362, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 169 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZOK Sp. z o.o.