ZOK Sp. z o.o.

Opinie o ZOK Sp. z o.o.

Uwolniony

Hhahahahahah w zeszłym roku mnie ta (usunięte przez administratora) zwolniła po X latach wiertacz, górnik, metaniarz, itp. teraz szuka takich gości do stabilnej firmy hahahaha bo mnie zaraz rozdupi.

Atrakcyjne wynagrodzenie, ciekawe nie dość, że słabe to jeszcze idzie w dół. Zapomnieli napisać, że jak dadzą po trzeciej umowie czwartą, to nie na stałe tylko znowu pierwszą tym razem w ZSRG i na odwrót jesteś w ZSRG to pierwsza umowa w ZOKu. Jak idziesz na dłuższe chorobowe bo masz jakiś konkretny uraz, kręgosłup, kolana itp to zwalniają nawet na chorobowym. Zero szacunku dla człowieka. Mam nadzieje, że osoby zainteresowane pracą w tej firmie poczytają sobie opinie. Kiedyś pracować w ZOKu, ZSRG to było coś a teraz nic. W innych firmach odmetanowania lepiej płacą.

Olowek

Ludzie ludzie do zoku są przyjęcia ???????? chyba się przeliczyli nie dając umów na stałe i zwalniają ludzi.

Nobody
@Olowek

Ludzie sami odchodzą, to już jest plaga, było dać Barbórkę

@Olowek

To nie oni zwalniają, to ludzie mądrzeją i uciekają. A co do SIGU to fakt przyjmują także wszystkim co odejdą na lepsze pragnę życzyć powodzenia. Ja już z tej pseudo firmy odszedłem i mam spokój. Dobrze że nie dają umów na stałe bo gorzej uciec. Pozdrawiam i życzę wszystkim jeszcze raz powodzenia w zmianach na lepsze.

Mnj
@Nobody

Otóż to Brak premii barbórkowej to był gwóźdź do trumny

@Mnj

Iść do przodu i nie patrzeć za siebie

Bydziesz jebol
@Olowek

Hahaha parę miesięcy temu zwalniali fachowców z kilkunastoletnim stażem, żeby teraz przyjmować (usunięte przez administratora) Jadów ;)

Agencja pracy tymczasowej
@Olowek

Mnie najbardziej rozwalają wyświechtane teksty z rekrutacji, ofert pracy. Zok- też to nie ominęło. Doświadczenie uczy, aby takie twory omijać szerokim łukiem. Cytat ( kopiuj, wklej) ze strony ZOK : " Oferujemy: • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, w stabilnej Grupie z wieloletnimi tradycjami, o ugruntowanej pozycji na rynku, • atrakcyjny system dodatków do wynagrodzenia uzależnionych od kwalifikacji, umiejętności, doświadczenia zawodowego, zaangażowania, • posiłki profilaktyczne za pracę pod ziemią w formie kart przedpłaconych, • system szkoleń podnoszących kwalifikacje, • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, spotkań integracyjnych czy sportowo-kulturalnych, • możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej, Pracowniczego Planu Kapitałowego (PPK) czy Programu Fundacji Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej, • program ubezpieczenia grupowego dla pracowników oraz ich współmałżonków i dzieci, • program ubezpieczenia NNW dla pracowników wykonujących pracę pod ziemią." Ani słowa o wynagrodzeniu, tylko dodatki i sraty taty. Jeszcze "Grupa" pisana wielką literą. Zgroza!

@Agencja pracy tymczasowej

A jesteś w stanie określić jakie mniej więcej są tam zarobki? Próbowałeś tam brać udział w rekrutacji?

SIG

Szczęść Boże Bracia Górnicy. Jak tam wypłaty??? Nadal lipa, nadal obiecanki i strach przed nowym nieznanym? Gratuluję wszystkim odważnym którzy podjęli krok do przodu i wkrótce będą się żegnać z ZOKiem. A tym którzy zostają nie mam nic do powiedzenia, 3mam kciuki żeby wszystkich normalnych zabrali do SIGU lub JSW a niech w ZOKu zostaną same pocioty jak dawniej. Kiedyś to była firma z tradycjami... Dziś trafycja jest notorycznie okradać ludzi którzy pracują na (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim. Ahoj

...eb
@SIG

Niech to wszystko w końcu j...e .Wciąż obowiązuje tu zasada BMW. Entuzjazm niektórych poraża. Nikogo nie ma dobrego w tym cyrku, bo wszyscy są najlepsi.

Plecak ze stalarzem
@SIG

I brawo za decyzję trzeba iść do przodu, nie patrzeć na innych.

SIG
@Plecak ze stalarzem

Walić ZOK. Świat się na nim nie kończy, jeszcze da się zarobić godne pieniądze gdzie indziej. Nie ma co byc (usunięte przez administratora) tego zakładu. Jaka placa taka praca!!! (usunięte przez administratora) płacą to i (usunięte przez administratora) będą mieli zrobione. Najważniejsze że dozór i biurowi mają. My na nich robimy. Czas się obudzić i pokazać jaja!!!

Wiertacz
@SIG

Wypłaty dalej dobre, kto jest ambitny ten zarabia obiboki nie zarabiają , proste. Ktoś długo pracuje na swoją renomę jest doceniony. Nie wiem po co tu piszą nie pracujący w tej firmie. Rób IE dalej za szychte 1,5

NAJLEPSZY
@Wiertacz

Widzę że "pociotka" zabolały złe słowa na jego super pracę. Gdyby nie ktoś w firmie to byś nie zarabiał. Jako przedstawiciel, jeden z tych bez kogoś z rodziny w firmie mogę szczerze powiedzieć że kasy to tu nie ma. Akurat jedno wiem że umiem pewnie tyle co ty, może pewnie więcej bo całego górnictwa tylko w ZOKu nie spędziłem. Ale zgodzę się ze jak ci co chwilę po znajomości dźwigają premie bo liżesz to zarabiasz. No nic życzę smacznego hahahahaha

Masz rację
@Wiertacz

Poleznyj idiot. Tyle w temacie!

Dr Miodek
@Masz rację

Drogi użytkowniku, proszę cię włącz słownik w telefonie bo ni huhu cię nie można zrozumieć o co ci chodzi. Albo poproś kogoś kto umie pisać żeby cię wyręczył :)

O...
@Dr Miodek

Słowo "idiot" też muszę tłumaczyć, abyś zrozumiał?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ZOK Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
30 letnie doświadczenie

Nima z budryka wyciepuja na pniowek

Witom, są przyjęcia do roboty na Budryk?

Bolo

Państwowe zawsze lepsze niż firma bo nie zostaniesz na lodzie

Chj

Maszyna ruszyła Będzie bolało!

Może by tak zmienić prace?

Płaczcie dalej nieudoły na goworku zamiast coś zmienić w swoim życiu za ściana i ogiyn za 4 tysiące ???????????? w ogóle mi Was nie żal

Prawda
@Może by tak zmienić prace?

Masz kolega rację najgorszy (usunięte przez administratora) za ścianą a płacą jak w piekarnij, porażka

Teee...
@Może by tak zmienić prace?

Inteligencją chyba tu nie błyszczysz. Pogarda Tobą tu trochę miota. Rzucasz się jak ryba bez wody. Twoje rady pomagają jak umarłemu kadzidło. Każdy potrafi doradzać w stylu: zmień się , zrób coś. Mam wrażenie, że też masz żal do kogoś, o coś. Może sprecyzujesz o co Ci chodzi? Gdybyś trochę pomyślał, wiedziałbyś że sam fakt podpisania umowy o pracę od wielu lat w takiej, a nie innej formie pokazuje, że pracodawca wykorzystuje przewagę ekonomiczną stron. Biorąc pod uwagę specyfikę pracy, to każdy kto podpisał się pod taką umową zgadza się na tzw. wyzysk. Jak można nazwać to inaczej, jak z umowy o pracę wynika, że masz tylko gwarantowaną minimalną krajową. Premia uznaniowa jest tylko wabikiem. Czym jest wyzysk to myślę, że wiesz. Czy to nie jesta hani.....e?

Bnk
@Może by tak zmienić prace?

Przypuszczam że znalazłeś się w gronie tych szczęśliwców którzy cudem przeszli do JSW z pominięciem SIG u a teraz chcesz udzielać porad Zapewniam cię że gdyby była okazja to 99proc ludzi zmieniłoby pracę Szczęścia życzę i mam taką radę Skoro jak mniemam nie pracujesz już w firmie to daruj sobie te wywody i udzielaj się na Go work JSW

On
@Prawda

Jak ci żle za ścianą to polecam prace w kwiaciarni, czysta pachnąca. Wiedziałeś na co sie piszesz jak podpisywałeś umowe po trzech mięsiącach. Pozdro

On 2
@On

Może wiedziałem na co się pisze, ale liczyłem na godny zarobek który wzrasta a nie ciągle spada!!! Więcej zarabiałem na początku pracy niż teraz więc pomyśl zanim coś napiszesz. Pewnie należysz do tzw elity nadwiertaczy którzy potrafią zarobić kleczac pod biurkiem i kapując.

Yoł
@On 2

Brawo Ty:)

Kicha
@On 2

Brawo :)

Może by tak zmienić prace?

Nawet się nie da czytać tych waszych opinii, macie problem z tym żeby złożyć poprawnie kilka słów, a i jeszcze jedno, bułeczki dudy smakowaly? To teraz (usunięte przez administratora) na dole

Przesada

Chłopie z jakiego ty sie świata wziołes że ty będziesz nam mówił kiedy my mamy wybierać zetki za dni świąteczne numerki na piłę ci nie wypaliło czekamy co ci przyjdzie tej mądrej glowy

Haha
@Przesada

No gość jest niesamowity widać, pomysły to on ma zajefajne, brawo dla tego Pana.

Uwolniony

Tak... robota w zoku szczyt marzeń tasza kluczy, lampa, aparat, 2 litry wody silnik na plecy i weź se jeszcze BKS bo może Ci się przydać i rola 50-tki i za ściana z tym wszystkim, ku chwale Pani Prezes potem szypciutka emerytura jak was ZUS podliczy to tak koło 60tki i za pół roku zaś na dół ale już nie tak głęboko... Obudzcie się i (usunięte przez administratora) z tego (usunięte przez administratora)

Wiertacz
@Uwolniony

Masz podpisany cyrograf? Czemu się nie zwolnisz? Po co piszesz te (usunięte przez administratora)herezje? Kiedy ostatni raz transportowałeś węża z warsztatu?

Cała Polska czyta
@Wiertacz

Kolego mam wrażenie, że masz kłopot z ortografią. Mało istotna sprawa- ktoś powie. Gorzej jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem. Z opinii uwolnionego można wnioskować, że ten człowiek nie pracuje w chwili obecnej w Zoku. Więc Twoje dopytywanie się, czepianie szczegółów- jest pozbawione sensu :)

@Wiertacz

Kolega słusznie zauważył że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem a to przecież 4 klasa podstawówki o ortografii nie wspomnę ostatni raz węża z warsztatu transportowalem 1 słownie( jeden dzień) przed tym jak mnie ta pseudo Pani prezes zwolniła po "X" latach przepracowanych w tej firmie bo nie patrzy kto co umie tylko ile ma L4 opieki ile razy był na krwi itp. itd. Żal mi was że musicie jak to ktoś napisał walić wszystkie weekendy na tą Panią żeby zarobić i to jeszcze na kopalni gdzie za same zjazdy powinno być na dzień dobry 5, 6 tyś na rękę a nie po przepracowaniu 7 week. Nic się nie dzieje bez przyczyny na tutejszym forum chciałbym wyrazić wdzięczność tej Pani za zwolnienie mnie oczywiście po X latach nie usłyszałem słowa dziękuję od nikogo w tej firmie ale to może jest dobre podsumowanie tej firmy w stosunku relacji pracownik-pracodawca także bawcie się synki i noscie te przekładnie dla Pani może emerytury dożyjecie bez kręgosłupa ale dozyjecie

M
@Cała Polska czyta

ZOK to dramatyczna firma, którą każdemu z czystym sumieniem odradzam. Zero szacunku do człowieka, ciągła niepewność, brak kasy bo brakło, bo nowy kierownik, bo inne oddziały... dramat. Koledzy uszanujcie się, nasrajcie do węży i zmieńcie robotę, żeby chodzić z głową w górze, a nie w permanentnym upodleniu.

M
@Uwolniony

Dawno nie byłem tak wypoczęty od kiedy nie robię w tej spelunie.

Ehhhh..

To może zamiast się żalić, zmieńcie robotę? Chyba że nic nie umiecie i dalej siedzicie w tym (usunięte przez administratora) za 3.5 tys a wylewacie swoje żale na forum, nie żal mi Was w ogóle

O...
@Ehhhh..

Ktoś ty? Polak mały?

Ahhhhh
@Ehhhh..

Rodzinny interes się kręci, tylko (usunięte przez administratora) mają dobrze i premie dźwigane. A reszta bez wtyków w firmie (usunięte przez administratora) zarabia. Czas na zmianę zakładu pracy, bo za takie grosze to ja wszędzie mogę robić hahahaha Na produkcji więcej od nas zarabiają, bo co ciepłota? W (usunięte przez administratora) ja mam kosztem zdrowia które niszczę w takich warunkach pracy tym bardziej za taką "wypłatę". Czas żeby wszyscy wybrańcy pokazali jacy są robotni, a nie pomocnik robi a ten za stołem. Dla tych normalnych przekaż, szukajcie czegoś innego bo tu już nic lepiej nie będzie. Pbsz itp tam przynajmniej praca pewna i hajs. Pozdro

Ale ten polski ład obniżył czternastkę

Biedronka

Pytam się ,jak to jest że gdy były kartki Sodexo czy podobne ,gdy szliśmy do sklepu to było można kupić wszystko oprócz alkoholu spoko A teraz nawet nie można pampersów kupic czy proszku do prania bo mamy biedronkę i nie bd możliwe kupić nic oprócz wielce jedzenia w wyśmienitym sklepie biedronka A czmeu ni mogło zostać po staremu ,JSW ma nadal kartę PKO i można a u nas zawsze pod górkę

Koko

Pampersy można

Elo
@Biedronka

Co nie dalo sie? Opowiadaj co i jak

Chynio
@Biedronka

Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o kasę

Enigma

Dzisiaj chcąc zapłacić za zakupy w Biedronce nie mogłem zapłacić kartą Biedronka ponieważ na paragonie była reklamówka jednorazowa Biedronka ,która blokuje płatność za zakupy.

Zsrr

Kiedyś to była potega , teraz firma jak każda inna

Jipo
@Zsrr

Kiedyś to były wypłaty Teraz nikt takich nie ma

Maska P3
@Zsrr

Potęga. Nostalgia Cię ogarnęła,- chyba. Teraz mamy CCCP. Tylko gazu brak:)

Wiertocz cekaymiorz

A Jo polecom dursz tą firma robia 8 weekendów w miysioncu i nie narzykom zetki są, jeszcze nowy ład mi pomug bardzo a tak to wporzatku mom te 8 tysiency wypłaty a jestexh kawalerym polecom zok kozdymu aha i sztygary mnie lubią bo robie w weekendy a oni lubią takich bo potym nima ludzi na weekend pozdrawiom kopalnia Chwalowice i wszystkich kolegów z zmiany B bo robia yno na 12 tak się dogodolech z natsztygarem

Tak 8za dwa miesiące brutto

Uwolniony

Najbardziej renomowana i najlepsza firma gornicza to była 20 lat temu teraz to jest (usunięte przez administratora) i 10 m mułu a za chwilę Pani rozwali to do końca szkoda bo Jurek to kiedyś trzymał a Pani pseudo prezes to roz.... pi.

M.
@Uwolniony

Poczytajcie sobie w KRS co się w tej waszej renomowanej firmie odpierd... :)

Bajlaga M20
@M.

Nic takiego sprawdziłem

Żabka
@M.

Jakieś spostrzeżenia, wnioski z przytoczonej lektury? Nie każdy jest kumaty.

TomaszzAkwinu

Go Work, strona na której wyraża się opinie o zakładach pracy. A tu same wiejskie płaczki, które zamiast zacząć działać wylewają swoją frustrację na pacodawcę i kolegów z pracy. Jedni mieli jaja i złożyli podania do innych firm i są zadowoleni. Skoro macie zamiar dalej peacować w jednez z bardziej renomowanych firm górniczych to przynajmiej nie obrzucajcie jej błotem bo to tak jak byście się sami fekaliami smarowali !

Peacownik
@TomaszzAkwinu

Jakby ludzie "peacować w jednez z bardziej renomowanych firm górniczych" to by się tu nie wypowiadali. Dziwne jest, że tzw. zadowoleni z "brfg" nie piszą o tym. Jak już piszą to tylko to, że są zadowoleni bo są zadowoleni. Miarą szczytów ze szczytów jest to, że piszą na dodatek, że to firma odniosła sukces, renomę, o własnych osiągnięciach:- złowroga tu CISZA. Ps. Taka to renoma, że nawet w przeglądarce g... będzie Ci trudno znaleźć jakikolwiek artykuł z roku, np. 2021 o fi... i jej dokonaniach, renomie. Dziwne to- tyle tajemnic.

Podwyżki

Dla przypomnienia co niektórym: „Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem.“

BIEDRA
@Podwyżki

Niby tak, zgadzam się. Ale karta bez zabezpieczeń to akt pogardy dla pracowników. Ludzie mają małe dzieci i nawet z tego nie kupią pieluch, proszku do prania. Mamy jeść parówki itp (usunięte przez administratora) Szynki z plastiku i to co nam da łaskawca. Nie każdy kupuje i spożywa takiej jakości jedzenie. Masakra i tyle. Druga sprawa odnośnie 10% podwyżek płac, inne zakłady pracy różnych dziedzin mają je też i pisanie że na prośbę pracowników dźwigają to słabe, tak jak kartki. Wkoncu dorównamy Linter owi który ma to już od lat czyli kartki po 30zl. Nie ma co ale chyba czas na zmiany bo nie lubię jak ktoś ze mnie robi głupka i wmawia że to co mi się należy dostaje jako bonus. Może czas wszystkim siedzącym w biurach na kwk odciąć szychty zjazdowe i dać tym co naprawdę zjeżdżają pod ziemie

Przewrotnie
@BIEDRA

Z ładnej miski się nie najesz. Ktoś ważny widocznie uznał, że liczy się forma, a nie treść :)

Zostaw merytoryczną opinię o ZOK Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w ZOK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZOK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 400.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZOK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 362, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 169 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZOK Sp. z o.o.