ZOK Sp. z o.o.

Opinie o ZOK Sp. z o.o.

Ty

Karty biedronka podarunkowe BEZ ZABEZPIECZEŃ? ...

Biedronkaaaa ahhhhhh Biedronkaaa

Uwolniony

Dejta se już spokój z tym zokiem jest tyle normalnej roboty a wy dalej się męczycie w tej (usunięte przez administratora) a pannica dalej zwalnia i zwalnia a sztygarków po czterech na zmianę na podziele (usunięte przez administratora) goni patologię w tej firmie.

Hjk
@Uwolniony

Jest tyle dozoru poto żeby ludzi gonić do roboty

Dokrynć śruba
@Uwolniony

Nima lepszej firmy niż Zok, nie zmieniajcie zakładu pracy, jest 8zl na plus i 30 zł bon żywnościowy. Kto się zwolni to je (usunięte przez administratora) Hahahaha

Wieśmak
@Dokrynć śruba

8zl plus 10% premi... Chyba.... ????????????????

Asb
@Wieśmak

Gdzie jest napisane że dostaniesz 10procent premii? Pisze jak (usunięte przez administratora) że premia bazowa zostaje!

Jo
@Uwolniony

Wreszcie nam coś dali dziękuję panie prezesie

Kuuuur....ski
@Jo

Ja bym jeszcze peany dziękczynne zapodał:)

Nyly
@Jo

A w ZOKu pracownicy dalej myślą że im się daje, a nie ze zarabiają...

Bronisław

Przed ponad miesiącem załoga zbiorowo wystosowała do Zarządu prośbę o podniesienie wynagrodzenia zasadniczego, jednak pismo pozostało bez odpowiedzi. Czy takie traktowanie pracowników ZOK sp. z o.o. można uznać za poważne? Czy Zarząd uważa to za element polityki zintegrowanego zarządzania? Naszym zdaniem udowadnia to przedmiotowe podejście pracodawcy do swojego personelu. Czy zarząd nie uważa, że ilość wypowiedzi na portalu GoWork jest wynikiem dramatycznego braku komunikacji ze stroną społeczną, która w żaden sposób nie jest reprezentowana?

Wieśmak
@Bronisław

Kto ma reprezentowac ludzi? Te pseudo zwiazki ? Po co ludzie wogole w tym tyczą... Utworzyc nowe.. Normalne zwiazki a tych pseudo zwiazkowcow to wiecie gdzie

Kij w szprychy
@Bronisław

Jakie związki? To jest tzw. firma rodzinna i swój swojego kryje. Reszta z przypadku się nie liczy, nie dla nich tort i śmietanka.

Sierotka
@Bronisław

Dokładnie. My bez korzeni w firmie (usunięte przez administratora) zarabiamy i dostajemy, ale ci co mają ciotki w Pentagonie itp to premie mają co chwilę. A inni nic tylko piek e obiecanki bez spełnień. Szkoda ze nowi pracownicy mają większe pojęcie o robocie niż większość pociotków tych wieloletnich pracowników. Pomocnicy z mega premiami a przodowi żebraki. Skoro tak cenicie tych poniektórych to dajcie się im wykazać. Najlepsze że o wszystkim decydują ludzie którzy nawet nie wiedzą jak kto pracuje tylko zależy od tego kto i jak często lata do biura i nie tylko.

Kulturalny
@Bronisław

Dobre obyczaje w tej ... nie obowiązują. Pytanie, czy ktoś tu umie czytać, nie mówiąc o tym, żeby to jeszcze rozumieć!

Mieczysław
@Kij w szprychy

Ale tak nie powinno być. W końcu na pismo z prośbą o podwyżkach powinni odpowiedzieć. Ile ludzie wnioskowali tych podwyżek? Miało być podniesione procentowo?

Kij w szprychy
@Mieczysław

Masz rację. Przyzwoitość nakazuje odnieść się do sprawy. Mnie się wydaje, że tzw. "życzenia z okazji Barbórki" wyjaśniają wszystko, więc ( być może) tzw. "góra" uważa, że to zamyka temat i ludzie mają się cieszyć, że jeszcze tu robią. Reszta bez znaczenia.

honor
@Mieczysław

Nie mają kasy na podwyżki to się nie odzywają żeby nie przypominać o temacie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ZOK Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Jak ktoś napisał coś złego na ich temat to zaraz odpisali w ciągu paru godzin że pójdą na policję

Były

Oj Madzia, Madzia...ale Ty tych ludzi traktujesz... szczególnie wrzut na FB w grudniu nt. Polskiego ładu sama hipokryzja nic więcej. Pozdrawiam zokoli życzę Wam aby JSW was wszystkich wzięło, a władza szukała roboty, szczególnie jedna Pani.

......

Firma Parodia

W tej pseudo firmie nie liczy się kto ma jakie doświadczenie albo masz nazwisko i robisz albo masz za dużo L4 i wypad bo ta pseudo prezes która was cały czas robi w bambuko ma taki kaprys. A wy dalej dajecie się robić w (usunięte przez administratora)

Bez korzeni w firmie
@Firma Parodia

Dokładnie. Tutaj premie dostają tylko pociotki i ci którzy są w rodzinnym gronie. Nieważne czy się starasz i robisz robotę licząc na zarobek. Lepiej być wiecznym pomocnikiem i mieć jedna z większych premii bo ma się rodzinę. Straszna lipa. Nie trzeba tu długo pracować aby szybko się wypalić zawodowo. Wieczne oszukiwanie pracownika z ulicy na wszystkim, bo ci co zasługują tzn są swoi to nie narzekają. A co do władz nie będę się wypowiadał bo po co, sami widzicie jak jest. Grunt że hale się stawiają itp za naszą wspólna pracę. Pozdrawiam serdecznie

Robimy na Wszystkich

Ach te wypłaty :-( WTF

Jako tako tico
@Robimy na Wszystkich

Tu się z Tobą nie do końca zgadzam- robimy na wielu, ale nie na siebie. ..... ...

Elitarna jesnostka

A ja chciałbym zrozumieć dlaczego Firmie tak zależy na tym abyśmy podpisywali wnioski "Polski Ład". Przecież to nasze zarobione pieniądze i to Nasza sprawa na co je wydamy.. Co firma ma do tego czy zapłacimy teraz z wypłaty czy na koniec roku w Pić-ie??

Eldorado
@Elitarna jesnostka

A dlatego że wtedy księgowa musiała by każdego z osobna liczyć A tak to wszystkich z jednego wora i ma z hlowy.poprostu mnie roboty. Ps zawsze możesz się z tego wypisać nikt nie ma prawa narzucać ci ze musisz to co miesiąc odliczać.

Przodowy z boryni

Nie idzie bo Pentagon wykupił prawo do gowork. I wiedzą doskonale co kto pisze.

Nie da się.

Od dłuższego czasu nie idzie już nic negatywnego o tej firmie napisać na tym portalu!!!! Czy to przypadek???

Pomoc dla pracownika

Skoro brak podwyżek. To może inny program wsparcia... Np auto w leasingu na firmę. Leasing konsumencki jest dużo droższy. Można by odliczyć od wypłaty jak ratę pkzp.

Jo
@Pomoc dla pracownika

A może nowa stara firmowa jakas bo ta się już na nic nie godzi tylko marudzi że mało i mało a chłop tylko w zoku robi.

Wafel
@Jo

Współczuję wszystkim co górnictwo mają tylko w tej firmie. Zesrani zmianami, nawet na lepsze. Czasem trzeba zaryzykować żeby coś zmienić na lepsze. Ale jak ktoś w (usunięte przez administratora) był i (usunięte przez administratora) widział to mi go szkoda. Mam w (usunięte przez administratora) to że jakiś lizus napisze mi coś negatywnie bo żal mi (usunięte przez administratora) tzw pociotków którzy tak ta firmę bronią. Robią z ludzi (usunięte przez administratora) coraz bardziej więc czas na głębokie przemyślenia. Pozdro dla normalnych a dla cieci dla których ni z prócz ZOKU nie istnieje faker. Nara szczęść Boże

@Wafel

Jestem ciekaw czy zdziwimy sie przy przelewach jak nauczyciele... Dziwi mnie tez zmuszenie do wypisania wniosku nowy ład i zakreslenie ostatniej kratki :(

Ką...tek...t
@Wafel

Nie wiem, czy wszystko dobrze rozumiem tak Twój koment...arz ciachnął administrator. Spróbuję rozwinąć wątek. Cały ten ... to wyrwane z ko...tekstu, czyli bez sen... u. Sen ? nie sen ? Sens, nie sens ? Może bezsens, bez sensu. Ech? Szkoda gadać:)... ....O... k... A jak administrator dba, aby wypowiedzi były merytoryczne?:) Czy to nie jest już manipulacja? Gdzie bezstronność administratora. Każdy ma chyba prawo do wyrażania opinii?

L4

Witam. Ludzie pamiętajcie że od stycznia 2022r można iść na zwolnienie lekarskie na tzw wypalenie zawodowe które jest spowodowane np brakiem docenienia pracownika, brakiem podwyżek, oraz wielu innych czynników. Pozdrawiam szczęść Boże

@L4

Dziękuję

Ku,........

Witam wszystkich. Pracowałem w zok 2 1.5 roku ,teraz pracuje już 17.5 roku w zsrg ,liczyłem że dorobię do pyndzyji ale to co się robi to wątpię w to. Ogólnie to trochę firmę musze usprawiedliwić bo ciężkie czasy itp. Ale do jasnej ciasnej dlaczego przyjmują pociotów, i musimy się z nimi męczyć, czemu nie robią spotkań z przodowymi kto się nie nadaje do roboty, tak jest pod kopalnią to się nazywa seminarium przodowych czy też w ratownictwie zastępowych. Jak tak dalej będzie to ta firma padnie. Odnośnie kasy już drugi rok mi biorą 32% podatku w grudniu bo się rozwiodłem i nic nie można zrobić dzwoniłem pytałem. Ci co zarabiają Ok 4000 zł nie zastanawiać się uciekać ci co zarabiają lepiej liczą na cud że nas wszystkich przejmą pod kopalnię, nam pod pgg zabardzo się nie opłaca a pod sig tymbardziej. Odnośnie jakiegoś strajku to musielibyśmy się postawić wszyscy bo każdy ma jakieś zobowiązania finansowe a nasza kochana pani prezez pozwoli sobie wyrzucić jeszcze ze 100 ludzi nie patrząc na ich doświadczenie . Kończąc to marudzenie chłopaki trzymajcie się mocno. Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku ????

Hmm

Chłopie narzekasz jak byś tam miał wydać cała wypłatę to tylko parę stówek

Gryzer

Dokładnie, ale wiesz cieszmy się jak co poniektórzy. Nie każdemu smakuje (usunięte przez administratora) z biedry. Masakra i tyle. Mamy chwalić za podwyżkę, ale nie szło chociaż Sodexo zrobić. Bezsens

Muchy
@Hmm

Pre... robi zakupy w bied., Ol... robi zakupy w biedr., reszta z pent... robi zakupy w bied. Jak milion much leci do g... i wszystkie twierdzą, że dobre- nie moga się mylić. Ot taka demokracja. Dobrowolny przymus. Ja chcę gorącą zupę z wkładką. Bieda, bieda..., ale od biedy może być.

BIEDRONKA

Witam serdecznie. Jestem ciekaw czy tylko mnie jednocześnie ucieszył i nie fakt podniesienia kartek żywieniowych z (usunięte przez administratora). Super ze podwyzka, ale nie każdy robi zakupy w sieci Biedronka i tu jest problem. Już nie kupię mięsa u rzeźnika czy warzyw i owoców w warzywniaku. Nawet w tym sklepie nie ma wszystkich artykułów które na ogół kupuje. I tu jest problem. Nie szło zrobić kartek jak w jsw na karcie PKO i wszyscy byliby szczęśliwi. Ja wolałem stary system i nie chce mi się czytać o rozporządzeniach, bo po co skoro inni tak mają i jest ok tylko w ZOKu nie można. Słabo. To już Sodexo byłoby lepsze. Będąc sszczerym bardziej mnie to martwi niż cieszy bo jestem trochę wybredny w zakupach i nie walczę o karkówkę przy lodówkach z innymi. Jak dla mnie lipa, ale to jest moje zdanie i mam prawo je wyrazić.

?
@BIEDRONKA

Dobrze, że ten pożyteczny owad jest polsko brzmiący, chyba że mowa o tzw. Hiszpance:)

Popieram
@BIEDRONKA

Dokładnie dla mnie tez jest to slaba zagrywka. Tym bardziej jesli chodzi o jakosc produktów z biedronki

do biedry
@BIEDRONKA

niektórym to jakby (usunięte przez administratora) miodem wysmarować to i tak by narzekali. oddaj flapsy na potrzebujących i problem rozwiązany

BIEDRONKA
@do biedry

Ja nie pisze ze mam zamiar je oddać, czytaj ze zrozumieniem. Jeśli byłaby opcja to wolę stary system i tyle w temacie. A tobie jak mało i chcesz więcej to zrób se pakiet i nie marudź. Jeszcze nie było mi dane poczuć tego jak to napisałeś miodu w tej firmie. Ale widać że życia poza tą firmą nie widzisz. Rozumiem i nie pozdrawiam

@BIEDRONKA

Jestem tego samego zdania... Tym bardziej ze podobno bedzie mozna kupowac rzeczy tylko biedronkowe.... Powiem dziecia ze monte jest bleee hahaha ze teraz wjedzie to biedronkowe go.... no.... Dla firmy wielkie buahahaha

Benek

Stękacie jak baby :) nie widzi mi się robota to odchodzę i git. Każdy jest kowalem swojego losu. Ja odszedłem i nie żałuję.

Lucjan
@Benek

Jak każdy jest kowalem swojego losu?Co to za stwierdzenie?

cycu
@Benek

to wypad do siebie

Pniówkowski

Siema koledzy wiertacz,metaniarze i pomocnicy.....wypłaty nie siadły a więc dlaczego?? Ktos skumał o co chodzi?? Nie?? Pozagladajcie sobie na paski....każdy miesiąc prog podadtkowy macie 17% a teraz nagle nam wsadzili 32% podatku.o co vcodzi?? Jak by tego było mało to zauważycie też ze bony które dostaliśmy osobnym przelewem to są wsadzone nam się brutto tak jak by to było z wypłat...śmiać się czy płakać?? Ktoś może w o co chodzi?? Ja wiem tylko tyle ze firmą nas doi na kasę ile tylko idzie bo ciemne Zokole i tak z tym nic nie zrobią i się nie postawia...dopóki my trzon tej firmy nie zwołamy się w grupę będą dalej z nami robi co chcą....karać za l4...karać za oddawanie krwi...a nawet karać za to że chodzimy w wekendy bo takie duże jest zapotrzebowanie...

US
@Pniówkowski

32% (powyzej 85 528) bo wpadłeś w drugi próg podatkowy, to znaczy ze dosc dobrze zarabiasz ok 7 775 brutto (ok 5558 netto).

@US

Śmiech na sali....dobrze zarabiam chyba nie w tej firmie hahaha.....zobacz sobie swój pasek pewnie też masz taki próg wsadzony jak każdy z nas....jest to jawne okradanie nas z pieniedzy

Celownicza
@US

Przy obecnych cenach to ma być dość dobrze? Za pracę na dole i braku podstawowych (Barbórka, 14) świadczeń górniczych?

@Pniówkowski

Nawet jeżeli został zaliczony drugi próg podatkowy To Teoretycznie powinno to się dostać z powrotem w picie Jeśli coś jest nie tak i racja to nie firma decyduje o tym jaki widać próg podatkowy tylko Urząd Skarbowy

Pniówkowski

I kolejny mój wpis całkowicie usunięty....widać ze trafiam w punkt.....patrzcie na paski z wypłaty na rubrykę stawka podatku....każdy miesiąc 17% a teraz nagle 32%...dodatkowo bony wsadzone w brutto śmiech na sali jak nas skubią na kasę....cza si sztrabnac i zrobić dym bi tak dalej być nie może

Porażona żona
@Pniówkowski

Dobrze piszesz,tylko czy chłopakom starczy odwagi,żeby sie postawić?

Zostaw merytoryczną opinię o ZOK Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w ZOK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZOK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 400.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZOK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 362, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 169 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZOK Sp. z o.o.