ZOK Sp. z o.o.

Opinie o ZOK Sp. z o.o.

Oświadczenie ZOK Sp. z o.o. W dniu 10 grudnia 2021r. o godzinie 21:25 użytkownik podpisany nickiem SRQsb podjął próbę opublikowania wpisu na serwisie gowork.pl w sekcji „GoWork.pl/Opinie/Zok”. Publikacja wpisu została zablokowana ze względu na jego wulgarny charakter, ale wpis ten został odczytany przez osobę, której bezpośrednio dotyczył i która jest osobą pokrzywdzoną niniejszym wpisem. W dniu dzisiejszym osoba pokrzywdzona – pracownik ZOK Sp.z o.o. zawiadomił pracodawcę o zamiarze podjęcia kroków prawnych w związku z tym, że wpis ten nosi znamiona czynu kwalifikowanego jako przestępstwo z art. 190, 212 oraz 216 kodeksu karnego i podlega ściganiu na wniosek pokrzywdzonego. Osoba pokrzywdzona zwróciła się do pracodawcy o pomoc prawną i podjęcie czynności w jej imieniu. W związku z powyższym wnioskuję do autora wpisu o bezpośredni kontakt z Zarządem ZOK Sp.z o.o. w ciągu trzech dni roboczych, w celu podjęcia próby zawarcia ugody pozasądowej i zadośćuczynienie w postaci dobrowolnej wpłaty na rzecz wskazanej przez osobę pokrzywdzoną organizacji pożytku publicznego. Po upływie wskazanego terminu osoba pokrzywdzona, przy wsparciu prawnym ZOK Sp.z o.o. podejmie czynności w celu udostępnienia IP sprawcy oraz wystąpi na drogę sądową. Sprawcy grozi odpowiedzialność w postaci grzywny, kary ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności. W przypadku, gdy sprawca okaże się pracownikiem pracodawcy oprócz odpowiedzialności karnej i cywilnej, grozi mu również odpowiedzialność dyscyplinarna. Zarząd ZOK Sp. z o.o. oświadcza, że w każdym wypadku jakiejkolwiek dyskryminacji, mowy nienawiści lub innego rodzaju cyberprzestępstwa, będzie podejmował wszelkie kroki w celu ochrony dobrego imienia spółki oraz każdego pracownika. Obecnie trwa proces analizy wszystkich pozostałych wpisów w niniejszym serwisie pod kątem kwalifikacji prawnej.

Lol

Czy ktoś mi wyjaśni dlaczego mamy na pasku odciągnięte 32% podatku ?

...
@Lol

Masz odciągnięte 32 procent bo wg fiskusa dużo zarabiasz :)

Chyciło obroty
@Lol

Normalnie jest mi za was wstyd. Nie rozumiecie działania polskiego systemu podatkowego a macie pretensje o to że wam „ spółka”, „ odciągnęła” 32 procent podatku. Płaczecie jak jesteście biedni a każdy w drugim progu. Zobaczycie jak was rząd ogoli po nowym roku na nowym ładzie… ale ważne, że pincet dali.

Cvo
@Chyciło obroty

No właśnie Niektórzy myślą że firma ot tak ściągnie 32 Po pierwsze tak się nie da a po drugie gdyby nawet to przecież by ich wszystkich pozamykali za oszustwa podatkowe Piszcie na forum rządu a nie zoku o podatkach

....
@...

To w zoku można dużo zarobić? ????

Ale jak to ?

Panowie Olsza się pomyliła w paskach , ale będzie się jeszcze uczyć. Pozdrawiam

@Chwyta Obroty Weź się dokształć dochód to dochód, komornik nie maa z tym nic wspólnego

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ZOK Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Liczyłem dzisiaj wszystkie paski brutto jako kawaler moje zarobki wynosiły na cały rok poniżej 70 tys brutto a wszedłem na 32 śmiech na sali, normalnie zlordzie

Szok

Wszystko rozumiem ale obwinianie spółki za to jaki mamy system podatkowy w Polsce to już przesada Dobrze policzyles? 70 tyś w tym roku z wypłat dodaj sobie 2xbony w tym roku plus premia wakacyjna więc wychodzi ci około 75tys brutto I najważniejsze Wypłata i premia barbórkowa za grudzień 2020 wlicza się do podatku w tym roku! Normalna Barbórka z 2020 plus wypłata z grudnia 2020 i wychodzi ci plus minus ok 10tys brutto i już masz w sumie grubo ponad 80tys i wchodzisz w kolejny próg podatkowy Pasuje?

Bajlaga M20

Jest to niemożliwe. Idź to wyjaśnij bo nie przekroczyles 85 tys zł dochodu brutto.

Ja nigdy nie zarobilem 4200 netto Nie płace pożyczek a i tak mam 32%

Chwyta obroty

Może komornik ściąga Ci alimenta prosto z konta?

Pniówkowski

6WPIS !!!! kolejny mój wpis całkowicie usunięty....widać ze trafiam w punkt.....patrzcie na paski z wypłaty na rubrykę stawka podatku....każdy miesiąc 17% a teraz nagle 32%...dodatkowo bony wsadzone w brutto śmiech na sali jak nas skubią na kasę....cza si sztrabnac i zrobić dym bi tak dalej być nie może

Eldorado
@Pniówkowski

No masz ziomek racje....eeee tak nie może być!

Pniówkowski

TO JUZ 5 I kolejny mój wpis całkowicie usunięty....widać ze trafiam w punkt.....patrzcie na paski z wypłaty na rubrykę stawka podatku....każdy miesiąc 17% a teraz nagle 32%...dodatkowo bony wsadzone w brutto śmiech na sali jak nas skubią na kasę....cza si sztrabnac i zrobić dym bi tak dalej być nie może

Pniówkowski

I kolejny mój wpis całkowicie usunięty....widać ze trafiam w punkt.....patrzcie na paski z wypłaty na rubrykę stawka podatku....każdy miesiąc 17% a teraz nagle 32%...dodatkowo bony wsadzone w brutto śmiech na sali jak nas skubią na kasę....cza si sztrabnac i zrobić dym bi tak dalej być nie może!!!

Pniówkowski

Nie chce nic mówić ale dodałem post który nagle po 15minutach znikł.ktos widocznie bardzo nie chce żebyście się dowiedzieli tego co ja zauważyłem na paskach z wyplaty

Wiertacz 1

Witam dostalem wypowiedzenie 28lipca 3 miesieczne, po miesiacu pojechalem na rozmowe do pani prezes, zaproponowala 3tys na pniowek zgodzilem sie, ale dostalem tel z innej firmy, Dali lepsza propozycje I mnie zatrudnili, po miesiacu pracy z wyjazdami na 6 godzin zrobilem wiecej jak w zsrg. Nie bojcie sie zmienic pracy, ZOK I ZSRG sie konczy.

Bak
@Wiertacz 1

A jak firma przyjmuje i na której kopalni?

Elo

Siadly wyplaty co????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Larwa
@Elo

Siadły ale całemu zarządowi, nadsztygarom , kierownikom i sztygarom bo bez nich robota nie pojdzie

Łazienny

Olać tą firmę I mułem zasypać. Pani prezes niech sobie zjeżdża za te pieniążki. A jeszcze rolę węża fi50 jej dać na plecy , torbę z kluczami i cement z warsztatu. Chłopy w innych firmach jest lepiej. Trzeba to rzucić po nowym roku wtedy może zarząd otworzy oczy kto tu na kogo pracuje

Lkt
@Łazienny

Dobra ale ty pierwszy rzuć tą pracę

Bzdura

Pracownicy pewnie ze docenia . Pracuja tak samo jak pracowali albo zaangazuja sie jeszcze mocniej bo sytuacja jest trudna haha. Wiecej weekendow bo co zrobisz haha

Jo

Zaprzyjaźniony oddział ale po co się przenosić jak tu je tak fajnie? Przelew 8300 PLN (usunięte przez administratora)

Wdzięczny

(usunięte przez administratora) zasiliła ROR. Dziękuję, teraz czuję się jak prawdziwy górnik, wiedziałem że firma nas doceni.

Olo
@Wdzięczny

Dobre słowo prezesa jest najlepsze i najważniejsze

Najno
@Wdzięczny

W filmie"Dzień Świra" jest super scena jak gość dostaje wypłatę jako nauczyciel Zachowując wszelkie proporcje miałem dziś takie same odczucia cyt. "Jakby ktoś dał mi w pysk!" Koniec cytatu Choćby do eko-okien ale mam dość

Pech

Kolega z kopalni miał 10 razy tyle przelewu :(

Zokol

Pracuje w firmie kilkanaście lat, wiele lat chodzę za pierwszego. Nigdy nie spodziewałem się tego, jak kiedyś będziemy traktowani przez własną firmę. Zero szacunku do osób z wieloletnim stażem i do tych młodych, co się starają. Śmieszna kasa za ciężką pracę w bardzo trudnych warunkach. Ludzie z kopalni traktują nas jak intruzów, wiecznie im przeszkadzamy, wiecznie mamy (usunięte przez administratora). Jak tak dalej pójdzie to Ukraińcy będą nas wyrzucać z kolejek, a my będziemy pracować z (usunięte przez administratora) przy wiertnicy, bo inny poważny człowiek nie podejmie się takiej pracy za taką kasę. Ja podjąłem decyzję o zmianie pracy, czekam na jakieś wieści i po prostu uciekam. A na moje miejsce niech zmusza jakiegoś młodego wiertacza, który nie chce chodzić za pierwszego, bo za duża odpowiedzialność. Podobno w przyszłym roku (usunięte przez administratora) ma przyjmować. A również ci, co ich zwolniono, mówią że w innych firmach jest lepiej. Także życzę powodzenia wszystkim zakochanym w firmie fizycznym w ciężkim zarabianiu (usunięte przez administratora).

Qwerty

Z niewolnika nie ma pracownika!! Dziękujemy zarządowi firmy za zrobienie z pracowników i ich rodzin (usunięte przez administratora)

Między wierszami

Mnie po ostatniej tzw." Barbórce" przypomniał się wierz Twardowskiego pt ."Śpieszmy się". Kilka akapitów z niego: Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy tylko co nieważne jak krowa się wlecze najważniejsze tak prędkie że nagle się staje potem cisza normalna więc całkiem nieznośna jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy kiedy myślimy o kimś zostając bez niego... Trochę ironicznie i przewrotnie zarazem. Jesteśmy tym, co mówią inni o nas. Ludzie powinni cieszyć się, że chce się innym o nas mówić. Tylko od nich samych zależy jak to wyjdzie i co mówić będą. Ludzie wbrew pozorom- nie aż tak boją się prawdy. Lepiej byłoby się wykazać odwagą i spojrzeć ludziom w twarz i powiedzieć: - "Jest źle, robimy wszystko, aby wygrzebać się z kłopotów. Czy możemy na Was liczyć?". To nie było trudne! Czy to da się jeszcze naprawić? Boję się że nie. Zaufanie legło w gruzach. Tak na koniec: kto ostatni gasi światło?

Pałul

Pracuje ciężko, zarabiam (usunięte przez administratora), nic w tej firmie nie ma pewnego odkąd sie przyjąłem, nie wiadomo czy dostaniesz umowe w zok czy moze w zsrg i od nowa na 3 msc. coraz gorzej tu jest. Musisz (usunięte przez administratora)przelozonyn albo im nosic niewiadomo co a i tak bedo tobom orać bo sami sie bojo o swoje (usunięte przez administratora)dlatego chca miec raporty. Barborki nie bylo, kasy tez w przyszlym roku nie dzwigno. Prezes napisal list w ktorym pisze ze zwolnił 60 osob pod koniec tego roku i bedzie dalej zwalnial w przyszlym. Troche ponad 3 tys zarobisz wszędzie. Jeszcze tu tylko przezimuje i dzida stad. Firma z tradycją????????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o ZOK Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w ZOK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZOK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 400.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZOK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 362, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 169 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZOK Sp. z o.o.