ZOK Sp. z o.o.

Opinie o ZOK Sp. z o.o.

CisnaTurmagiem

Jsw 19000 pgg 6400, a nom synki zostało się cieszyć że bonów z biedronki nie zmienią na bony do lewiatana

Były górnik chwalowics

A wy zamiast się cieszyć że była premia wakacyjna to jeszcze narzekocie, tępe ryle i tyle zamiast się cieszyć że piniondze dostaliście za darmo to jeszcze narzekocie, masakra z wami CIESZCIE SIĘ ŻE ROBOTA MOCIE A NIE WIECZNIE MAŁO!!!!! RYLOM WIECZNIE MAŁO!!!!

Gurnik
@Były górnik chwalowics

Jo się ciesza że moga tam robić bo za 18 lot pójda na emerytura

Gurnik to nie pracownik

A Wy dali jak pieski 10m węża fi50 na plecy i ogiyn a no przekładnia też trza wziąć, dalej jak pieski lotejcie bo zodnych innych perspektyw ni mocie były górnik chwalowice pozdrawia

Bytek

Ja rozumiem że żal ściska to i owo ale porównanie zoku do JSW? Proponuję zimny prysznic i albo się zwolnić i próbować przejść choćby pod Pgg albo liczyć na jakiś cud że strony zarządu

Joanna
@Bytek

A co się dzieje w tym JSW tak konkretnie wiesz? No i rozumiem, że tam jest gorzej według Ciebie tak?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ZOK Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Premia od.zarzadu

Ciekawe czy w spółce coś pomyślą o jakieś dodatkowej premi ,mobilizacji pracowników i dają coś więcej od siebie tak jak mają inne firmy na te trudne czasy na zwiększoną inflację i wgl ,mogą raz docenić swoich pracowników a nie tylko dawać na odczepnego wakacyjna W Jsw jakoś potrafią a w zok nigdy mi mają kasy ,a później zdziwienie że ludzie odchodzą Może czas zacząć działać szanowny zarządzie

Plecak ze stalarzem
@Premia od.zarzadu

Kolego w JSW są ZZ i jak widać w tym wypadku okazały się skuteczne. A u was wiadomo jak jest. Życzę powodzenia i jak najszybszego przejścia pod JSW.

Ernest
@Premia od.zarzadu

Wakacyjna to nie żadna premia tylko wypłata należnego urlopu zdrowotnego. I za te grosze co nam dali wolałbym dodatkowy urlop. Ale tu od zawsze jest ściema, ciężkie czasy , mało robót itp itd. Zarząd z tą Panią zawsze coś wymysli , żeby nic nie dać

Elo

Witam... Chop na dole z jsw dostanie 19 tys brutto za to ze jest inflacja i firma fajnie ciagnie... A my??? Wakacyjna siadla buahahaha

Tasmowy

Czy jest możliwość pół na pół w kopercie i po ile są bony w zsrg

oJ
@Tasmowy

Jest taka możliwość ty połowa a druga prezes.

Pasówkow

Machina ruszyła i się rozpędza. Wasza barborka i pseudo premie jeszcze się wam zemszczą

Sypie w piacholu

I widzicie Panowie. Zjeżdżać, przybierac i o nic nie pytać ku chwale Pani prezes. Ryzykować własnym życiem, żeby potem w podziękowaniu na barborke dostać tylko życzenia. Wszyscy widzimy jak ryzykowna ta praca jest a jak bardzo marnie płatna. Wydarzenia na Pniowku i Zofiówce powinny otworzyć wszystkim oczy , że za 4500 ( po 10 latach pracy ) i brak jakichkolwiek dodatków nie warto pracować w tej firmie.

Kuuuur....ski
@Sypie w piacholu

Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę. Smutne to.

METANIARZ
@Sypie w piacholu

Dokładnie, tak jak piszesz. Praca w tych warunkach nie jest godna żadnych pieniędzy, życie ważniejsze. Ale skoro chce się pracować to również trzeba godzinie zarabiać a nie jak żebrak. Ta firma tylko ludzi wykorzystuje, nie docenia tego co robimy i jak ryzykujemy. Zapraszam wszystkich z Pentagonu na dół. Niech poznają nasz świat, a nie gwiazdorza przy biurkach. Teraz czas na przemyślenia czy to wszystko jest warte karty w biedronce. Ostatnie tragedię pokazują czym jest nasza praca i jak nas postrzegaja. Żal i smutek pozostaje w sercu. Najważniejsze że Ci na najwyższych stołkach zarabiają i są bezpieczni.

SZREK
@Sypie w piacholu

4500zl to na każdej produkcji idzie zarobić, a można zjeść jak człowiek śniadanie i wypić kawę. Nie ważne że 8h ale za to lepsze dodatki się dostaje jak z tej firmie i można awansować normalnie a nie przez rodzinę. Ale nie każdy jest kumaty i potrafi pracować. Jak to się kiedyś mówiło, nie jednemu kwk życie uratowało bo jest matoł. Skoro ktoś się decyduje pracować w takim (usunięte przez administratora) i tak ryzykować to niech chociaż mu za to mega dobrze płacą. Bo to on ryzykuje swoje życie a nie biurowcy. 3majcie się chłopaki. Tyle zjazdów co wyjazdów. Uważajcie na siebie i róbcie z głową a nie jak dozór karze. Pozdrawiam

TAK
@Sypie w piacholu

ŚWIĘTE SŁOWA. BRAWO. ALE WIESZ ŻE POŁOWA WIĘKSZĄ TO WIE ALE NIC NIE ROBI. MASZ RACJĘ I JA TEŻ TAK MYŚLĘ. TRAGEDIA MEGA ZA CO. NAWET GODNIE SIĘ NIE ZARABIA A JAK RYZYKUJE.

ZŁOTÓWKA
@Sypie w piacholu

I CO PANOWIE. PO WSZYSTKIM CO SIĘ OSTATNIO STAŁO MOŻE CZAS NA REFLEKSJE NAD WSZYSTKIM. CZY WARTO AZ TAK RYZYKOWAĆ KU CHWALĘ CZEGO? WIELKA STRATA I MEGA ŻAL ZA WSZYSTKICH KTÓRZY ODESZLI I WSPÓŁCZUCIA DLA RODZIN. ALE PODSUMUJAC JAK SŁYSZĘ ŻE I PREMIA WAKACYJNA MA WRÓCIĆ, DARMOWA KIEŁBASA W SZYMOCICACH ITD TO TEN HACHYK BY ZOSTAĆ? SIG PRZYJMUJE TO ZAŚ ZOK COŚ DA ŻEBY ZOSTAĆ. NIECH SE TEN HAJS W (usunięte przez administratora) WSADZA I SAMI ZOBACZĄ JAK JEST NA DOLE I NIECH ŻYJĄ ZA TE MARNE PIENIĄDZE I KUPUJĄ W BIEDRZE. BRAWO ZARZĄD!!! ŻYCZĘ WAM ABY TO WSZYSTKO PADŁO A LUDZI NIECH PRZEJMIE JSW I CHOCIAŻ GODNIE BĘDĄ ZARABIAĆ I MIEĆ PEWNA PRACĘ A NIE UMOWĘ NA ROK I SKAKAĆ Z ZOK DO ZSRG I NA ODWRÓT. DUŻO ZDRÓWKA BRACIA GÓRNICY I PRZEDE WSZYSTKIM UWAŻAJCIE NA SIEBIE. KIERUJCIE SIĘ SWOIMI WYBORAMI W PRACY A NIE TYM CO DOZÓR GADA. SZCZĘŚĆ BOŻE

Bolo
@TAK

Mi było źle to się zwolniłem trzeba paczeć na siebie

Sztygar nie dało rady
@METANIARZ

Taka jest prawda. Zero szacunku jak i doceniania naszej pracy. Niech z pentagonu nas zaczną doceniać. Nie jakimiś kartami z biedry a godziwymi zarobkami. Gdy chcesz podwyżkę to mydlą oczy, że firma nie przynosi zysków. Jak posypią się wymówienia to się przekonają, że pracownik z doświadczeniem jest za cenę złota. Nawet ukraince nie będą robić za takie grosze. Pani gwiazda nie szanuje nas.

.....
@SZREK

4500 w zoku ?? Chyba z 7 weekendami ????????

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) tyle w temacie, matoły dalej tam będą robić bo nic innego nie potrafią

ChopzChwałowic

Cześć, Zok czy ZSRG jedne z lepszych firm górniczych na rynku... były najlepsze ale to już historia. Jak to musi tam teraz wszystko źle funkcjonować, że nawet wieloletni pracownik, fachowiec dzięki któremu cały sprzęt działał poprawnie woli odejść pod SIG niż dalej pracować na niegdyś tak pięknym oddziele Chwałowickim. Czyżby brakowało wszystkim Mietka, Marek tak chyba nie poradzi... jak poradził Mietek. Pozdrawiam

Sztygar nie dało rady

Czy to prawda, że ze sztygarem Rudz...kim nie da sie dogadać i co kolwiek załatwić. A na dodatek ciągle jemu mało raportów. No i że podpierdziela chłopaków. Chce się przenieść z Zofiówki na pniówek (bo słyszałem że tam jest co dziennie plecówa a ja lubię tak) i szukam opini o sztygarach z którymi warto robić a których omijać. Tak wiem, że zok to muł ale czekam na info o przyjęcie pod kwk.

START

Ruszyła machina, mnóstwo osób ciepło papiurami i odchodzą. No i bardzo dobro decyzyja. Ni ma prawa dalszy byt w tyj firmie. Niech se szukają paciuloków którzy byda robić za grosze. Zamiast dać zarobić i szanować pracowników długoletnich to ich non stop ciulaja. A nowymu idzie co obiecać bo ni wie jak jest. Pozdrowiom wszystkich co tyz odchodzą. Powodzenia chopy i oby było ino lypiej.

Dominika
@START

To co tam za marne grosze mieliście? Najniższą krajową?

Kuuuur....ski
@Dominika

Jak porównać to do JSW, to tak jakby to była minimalna krajowa.

Rola węża, znaczy szlaucha na plecy i wio a tak serio firma dno nie warto Panowie nawet się tym tworem interesować wiem co mówię pracowałem tam X lat, jak to trzymał Prezes to jeszcze była firma teraz rządzi Pani i jest jak jest chłopaki ryzykują życie za 4, (góra jak zrobisz 4 week) 5 tysi na dole masakra.

@275

Jak będziesz robił w zoku to nigdy się nie dostaniesz pod JSW

Wsj
@Jo

Dokładnie, tak niestety jest. Do JSW nie pójdziesz z ZOKU bo bramka zablokowana. Jak już będziesz w tej pseudo firmie robić to jak niewolnik za grosz i tyle. Uciekaj jak najdalej dobrze Ci radzę. Ja już uciekłem i wszędzie jest lepiej

Fifs rafa

Witam. Sa przyjęcia na Chwałowice do zok ? Jakie zarobki itp ?

Mustafa
@Fifs rafa

Chłopcze daj sobie lepiej spokoj z tą firmą , na powierzchni podobne pieniądze zarobisz. Chyba, że nie chcesz dostawać barbórek i żadnych dodatkowych pieniążków to ok , masuj już ramiona i szykuj je do dziennych transportów

Jeszcze chwilka
@Fifs rafa

Uciekaj jak najdalej od tej niby firmy. Tu prócz garba niczego się nie dorobisz a jeść będziesz tylko z Biedronki bo tak ci nakarza. Nie warto naprawdę.

Adios

Bydzie jutro premia wakacyjna? Zodyń nic niby nie wie, a dodatkowa kasa se przydo przy tych marnych wypłatach to moja baba więcej na kasie zarobi niż jo na dole

Bidok
@Adios

Ja mosz racja, wszyscy zarabiają wincej od nos powoli. Zaro nawet przy truskawkach bydom mieć lypiej. Trza pitac z tej niby firmy. Jo to dupcza też Zaro jebma papierami tyz

Pimpus
@Adios

To idź na kasa to bydziesz miol lepij.

Prymie srymie

Witom, nie polecom tej firmy, większego dna chyba ni ma, wypłaty po 3.400 co to mo być? Ciepnalech papiorami i nara!!! Obudźcie się ludzie obejrzcie jak na was żerują!!! Chyba że nie umiecie nic innego robić to dalij róbcie za grosze!

Radosny i Wolny

PREMIA WAKACYJNA NIE DLA TYCH CO NA WYPOWIEDZENIU, TAK JAKBY NIE ROBILI CAŁY ROK NA TO. ŻENUA TA FIRMA. SZKODA MI WAS ŻE MUSICIE POZOSTALYM DAĆ BO KOPALNIA PRZYJMUJE A NAS PRZYBYWA TYCH ODCHODZĄCYCH Z TEGO BAGNA. FESTYNU NIE BĘDZIE BO SZKODA WAM KASY I TYLE. ZAMIAST FESTYNU DAJCIE TA KASĘ RODZINOM POSZKODOWANYM W OSTATNIM CZASIE. TAKA FIRMA Z TRADYCJAMI NIE DOCENIAJĄCA LUDZI. POWODZENIA WSZYSTKIM ŻYCZĘ ADIOS AMIGOS CIAO

@Radosny i Wolny

Kto powiedział że premia jest za przepracowany okres? Ja też bym nie dał premii gościowi co odchodzi

xx
@Asb

Nalezy sie premia temu co odchodzi bo prqcowal i ma powody do.odejscia a brakiem premii firma utwierdza go w przekonaniu że słusznie postąpił zwalniając się

Joanna
@Radosny i Wolny

A niby czemu? To jak ktoś już kończy współpracę, to nie zasługuje na to by być wynagrodzonym za wyniki?

@Joanna

Premia ma motywować do dalszej pracy bardziej efektywnej Nagroda za to że ktoś odchodzi? Bez sensu

Xxxxx
@Joanna

Ale jak robił na ciebie to było ok. Fajnie się w biurze zgarnia dodatki i Barbórke oraz resztę. Lub na powierzchni szychty dołowe. Bez jaj.... (usunięte przez administratora) i ttle

Kozdy weekend jest muj

Witom, nie zgadza mi się wypłata za grudzień dostałem tylko 7.200zl gdzie się zgłosić? Dodam rze zawsze chodzę w weekendy i zawsze zgłaszam sztygarowi moih kokeguw jak źle pracują. Pozdrawiam KWK chwalowice

Jo

Witojcie. Bydzie premia wakacyjno? Bo mnie bida gniecie. Wypłaty słabe, a co by się przydało. Trza sypnac bo Ludziska pitna do SIG a bydom jeszcze ponoć 2 tury przyjęć. Jak ni to się zwolnia jak inni, Wola bezpiecznie w biedrze robić do 65 roku życia niż igrać ze śmiercią za grosze

Lpot
@Jo

Co roku to samo Zadzwoń do spółki i zapytaj

Szczel sobie w głowę?

@Jo

Normalnie szlag mnie trafia jak to czytam! Zginęli koledzy ! Teraz jest czas na ciszę pamięć i modlitwę ! Od soboty se srejcie jak co roku do gniazda! A że to gniazdo je jaki je ? To srejcie!

JO
@Lpot

Co roku to samo czyli jej brak Pacanie. Ludzie potrzebują do życia itd. Ni kożdy siedzi w życi kierownika i innych jak ty. Pytom ogólnie i nie udzielaj się lizusie

@JO

W zeszłym roku była premia

Grzegorz
@Asb

Ta premia była jednakowa dla wszystkich pracowników czy nie?

Zostaw merytoryczną opinię o ZOK Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w ZOK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZOK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 400.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZOK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 362, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 169 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZOK Sp. z o.o.