ZOK Sp. z o.o.

Opinie o ZOK Sp. z o.o.

Sarkastyczny ryl

Panowie nie zwalniajcie się bo w grudniu będziemy zimni od pieniędzy będzie barbórka, ale pamiemętajcie niechwalcie się tym kopalniokom bo im będzie smutno i wstyd i zaczną sie strajki... A jak tam robota na Bogdance bo słyszałem że tam to dopiero czuć piniądz (i emerytów)...???

Ch4

A z jakich oddziałów tam pojechały ludziska ? I jacy przodowi ? Wiela idzie przirobić na taki delegacji ?

@Ch4

Miliony monet synu hahahaah

Ch4

To jo chca tam jechać. Hotel pewnie ze 4 gwiazdy i jeszcze wypłaty wyższe, no i 2 tydnie wolnego od baby, wypić idzie z kumplami hihi sama radość ;)

Sarkastyczny ryl

Miliony ale w walucie Watykańskiej!

Uop
@Ch4

Tam potrzeba pracowitych fachowców a nie obiboków i leni Co? Żal ściska że to nie ty? Trudno a za konkretną robotę będzie konkretna kasa Najpierw jeden z drugim zapracuj na szacunek i uznanie pracodawcy a potem walcz o premię Jak się nie podoba to pod KWK

@Uop

Ty tak na poważnie? Bo jeśli tak to masz zdrowo zryta psychikę i żal mi cie. Kolejny co oddam życie za w zoku bycie hehehehe.

@Uop

Spokojnie, jeszcze bydom sie prosić o każdego pracownika żeby tam jechoł bo sie tym fachmanom zmierznie jeździć na 2 tydnie delegacji bo żony bydo jęczeć i wątroba nie strzimie a do tego(usunięte przez administratora)A pincet wjyncy do wypłaty to nima szał pał ;) co do KWK bym

Zokol

Po pierwsze to już teraz nadzorują odmetanowanie, po drugie wierceń nie będą przejmować, wiem z pierwszej ręki. Ale zamęt siać trzeba co :)

Wiertacz
@Zokol

Noo

Żerdź celownicza
@Zokol

To niech pierwsza ręką Cię nauczyć czytać ze zrozumieniem. Przecież pisze że będzie zok wiercić.

Bakier

A najlepsze jest to że (usunięte przez administratora) na Budryk i z dwoma weekendami mają 5400 i to młode chłopaki co pracują w Przodku a w zsrg pracowali 2 -3 lata i nie marzekaja więc gdzie sprawiediwoś ja pracuję z tej firmie 18lat I z dwoma weekendami mam to samo(usunięte przez administratora).

Zokol
@Żerdź celownicza

Chopie przeczytałeś całą konwersację? No chyba jej nie rozumiesz, jakoś mnie nie dziwi zresztą ;)

Arnold

Ja się zastanawiam tylko nad jednym (pracuje 11 lat)redukcja +wypowiedzenia może niewiem 40%pracownicy fizyczni a redukcja osób dozoru itp 0% dla Mnie dziwne i odrazu pisze że nie chce zwady Arni:!

@Arnold

Za taką kasę i cięcie (usunięte przez administratora) Kto by się zwolnił. Siedzą po 3-4 w biurze. Wafle im tam usługują a duża kasa leci

@Arnold

Arni ty się nie zastanawiaj tylko (usunięte przez administratora) masz jeszcze sporo do przepracowania do ra rada kolegi z Budryka .(usunięte przez administratora)

Domink

witam, ZOK jest na Borynii albo Jankowicach ?

Zofiówka
@Domink

Na Boryni od ok roku niema oddziału.

@Zofiówka

A co się stało z ludźmi, którzy tam byli?

Onnnnn
@Jolanta

Wyjechali..... Do Eldorado

@Onnnnn

No tak.. Ale odprawy jakieś za to były? Czy ich gdzieś indziej poprzenosili?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ZOK Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Arnold

I jeszcze jedno może nie 40 a 30% a jak ktoś coś pisze to niech się przedstawi bo jakieś smieszne pseudonimy są (dla mnie smieszne)nara

SzczesliwyWiertacz

Panowie doszly mnie sluchy z pierwszej reki ze w grudniu w naszej firmie ma byc "El Dorado"... Czy ktos z was moi wspaniali koledzy slyszal o tym??????

@SzczesliwyWiertacz

No dają premii 1,5k i powiedzą nie chwalcie się nikomu. żeby ci spod JSW nam nie zazdrościli

Pracowik
@SzczesliwyWiertacz

Ta Twoja "pierwsza ręka" nie do końca jest wiarygodna skoro pytasz innych czy coś wiedzą. Zmiany w tej firmie są co jakiś czas i zazwyczaj znienacka, a Ty już wiesz co będzie za 4 miesiące. Wspaniały kolego, zajmij się robotą, a nie plotkami,

@SzczesliwyWiertacz

"El Dorado" mamy już od dłuższego czasu. Wystarczy spojrzeć na swoje paski z wypłaty, hi,hi...! Nie ma to, jak porównywać się do najgorszych, poprawiajac sobie nastrój w ten sposób. Żyć- nie umierać :)

Pysk w smarze
@SzczesliwyWiertacz

Jedyne co w grudniu dostaniesz to przekładnie na plecy. I jak już poniesiesz ją te 4 kilometry, to pamiętaj słowa sztygara z podziału "zabuduj, wciś rurke, a starą przekładnie wydej do warsztatu, dom ci tam jednego". Plecy Zokola lubią ostry docisk - muszą być w dobrej kondycji, w przeciwieństwie do konta bankowego.

Tajemnica
@Pracowik

W tej firmie nie wiesz co pierdylnie jutro a tu proroctwa. hahahahaaaa

Wiertacz obci*gacz
@Pracowik

Witam, wspaniala firma, wystarczy (usunięte przez administratora) i premia jak ta lala, ogolnie cud miod komemtarze sa usuwane na biezaco bo prawda boli MASAKRAAAA POZDRAWIAM KWK CHWALOWICE..

Joty
@Wiertacz obci*gacz

(usunięte przez administratora) I to wystarczy do premii? Który oddział? Chcę tam pracować

Na czterech stojakach
@Joty

Kolego nie zrozumiałeś, trzeba kleknąć do miecza!

Wiertacz metaniarz

Witam, panowie na co Wy narzekacie, 5.300zl premii wakacyjnej to mało? Nie poprzewracało wam się? Kwk Budryk

Cap

Chyba razem z wypłatą

Zofiówka
@Wiertacz metaniarz

Tak Kolego 5300, a w tym premia wakacyjna i wypłata za cały miesiąc z weekendami. Takie malutkie sprostowanie I tak to mało. I nie nieprzewracalo nam sie.

.....

Dobry kolo z Ciebie..szkoda gadać

Byly
@Zofiówka

7200 zl z trzema weekendami +

@Byly

Wyjątek potwierdza regułę. Lipa zawsze będzie lipą. Nic tego nie zmieni. Ps. A czemu trzy łykendy, a nie cztery? Lepiej by to wyglądało, a i rodzina, znajomi- mogliby w końcu od Ciebie odpocząć. Brawo Ty.

@Wiertacz metaniarz

Tyś se chyba kolego roki po (usunięte przez administratora)albo za dużo alko spożywasz i nie .I piszesz pierdoły za to ci powini szygarzy z Budryka zapiąć dzienie przekładnie na plecy .Chyba że jesteś Gwiazda oddziałową i masz inaczej niż wszyscy i przestań (usunięte przez administratora) farmazony . Jak tyś dostał te 5300 pokaż chłopakom i wrzuć fotę paska .

@Wiertacz metaniarz

Bo to kłamstwo na resorach gościu chyba siedzi pod biurkiem Nadsztygara cały miesiąc

@Byly

7200 Tak z urlopem i wczasmi pod gruszą plus za nie wykorzystane wakacje na dwójkę dzieci i 3 weekendy to może może tyle dostałeś 7200 chodz i w to wątpię

Bupo

Szkoda że do mnie nie dzwonią

Za 2800

Elżbieta
@Nowy

mówisz o tej ofercie co jest teraz na : Wiertacz / ślusarz / pomocnik pod ziemią ? tylko tyle chcą zapłacic?

Uwolniony
@Nowy

Chyba ty za 2800

Przodowy

I dobrze niech to wszystko się posypie(usunięte przez administratora)

@Przodowy

Już czekają...

Prezes
@Przodowy

Nigdy sie nie posypie . Coraz wiecej emerytów juz u nas pracuje. Przykład Pniówek

@Prezes

A tak tylko czysto spekulacyjnie. Jeśli odeszliby wszyscy i przyszli tutaj jedynie emeryci, którym byłoby ok to chyba problemu by już nie było? To po co źle im życzyć żeby się posypali?

The Cranberries
@Jolanta

"Jadymy w szoli coś łobok stoi Nie dość że zombi to jeszcze alkoholik"

Pomarszcone czoło

I to same Gwiazdy

Cukiernik
@Pomarszcone czoło

Pan Gwiazda ma się na Pniówku jak ponczek we maśle bo gdzie indziej musioł by dupač

@Prezes

Emeryci niech robią nawet do us... Młodzi zaciągać się będą leczniczą maryśką i podziwiać jak pięknie jest stworzony świat :)

Dziecko kierownika

A wiecie czym się różnią kraje kwitnącej wiśni od polski?? Bo tam kwitnie wiśnia a tu kwitnie lipa.

Wtyka

Podobno będę nowe umowy a w nich gwarancja dwóch premii rocznie w wysokości wypłaty .

Knebel z onucy

Uciekajcie jak najdalej od tej firmy!!!

Lidia
@Knebel z onucy

Dlaczego radzisz uciekać jak najdalej od tej firmy ?

Knebel z onucy
@Lidia

Bo firma nie szanuje pracowników. Oprócz pewnej wypłaty firma nie oferuje niczego więcej. Na górnicze święto 0zł premii , tylko list prezesa , że jest źle w firmie i dlatego kasy nie ma dla ludzi którzy zarabiają na tą firmę. Premia wakacyjna taka, że wystarczy na 2 dni w Wiśle ale pod namiotem z wałówką z biedronki. Generalnie dno i meter mułu. Inflacja szaleje , wszystko idzie do góry a tu wypłaty coraz mniejsze

Jack
@Lidia

Znając standardy postępowania z pracownikami w tej pseudo firmie, nie dziwie się, że pomimo intensywnej kampanii reklamowej rekrutacja na stanowiska dołowe nie przynosi żadnych efektów. Nowi pracownicy rezygnują po zasięgnięciu informacji o tym, że praca w Zoku blokuje im w przyszłości przejście do JSW oraz, że nie mają szans na umowę na stałe bo będą przerzucani pomiędzy firemkami-córkami należącymi do jednego prywaciarza. Marna wysokość wynagrodzenia oraz warunki pracy to dalszy problem. Gdzie są Ci ludzie z tej mitycznej sterty podań, która ma leżeć w kadrach?

Cisna Turmagiem
@Lidia

Chop mo recht zwiewać choćby do ulotek

Pomarszcone czoło
@Lidia

Bo firma ucieka od pracownika proste

nadwiertacz
@Knebel z onucy

I myk wypowiedzenie poszło... niech se madzia sama za te grosze wierta

CKM Master

Słuchy mie doszneły że około stu chopa złożyło wypowiedzenia bezmała,je to prowda władzo

Zbuchany gumowcem
@CKM Master

Madziu barbórka 2021 , mówi Ci to coś??

Fi50napukiel

Cześć, na Jankowicach robota miodzio. Jak ktoś jest robotny to jest doceniany. Z kierownikiem też można się dogadać, przyniesiesz jajka albo królika i problemy znikają. Oczywiście są osoby nieproduktywne i denerwujące resztę załogi ale to jest tylko jedna osoba i ukryta dla swojego bezpieczeństwa w biurze. Był tam też inny ale poszedł pod JSW, tego chopa to akurat brakuje.

Wiertacz

Koniec zoku, pani O.......a niszczy firmę, dziwne że prezes na to patrzy i nie reaguje.

Panpanylok

Jak chopy ? ankieta wypisano ? Kaj fedrujecie w weekend abo na urlopie ? Jo cisna w sobota na Budryk, tam czuć piniądz :) downo żech nie nosił przekładni z WDH jako pomagier :D a w niedziela jada pokopać w lelujach pani prezes, może dociepnie co premii

Wiertolot

Pani prezes przejrzy na oczy pod koniec miesiąca...

Rysiek

Pany jak tam podwyżki.Pani prezes znowuż zakpiła z nas. Chcesz dorobić,to na innej grupie i na twoim swojej Z ????????????

Bul

Premi nie będzie i tyle jak stwierdzili straciliśmy 3 maszyny i bida z odszkodowanie z tego wezmą na kopalnie przyjmują olac ten zok niech się rozpadnie

Infacja
@Bul

Wszystko idzie do góry, ceny i inflacja. Zaraz będzie że dla nas nie ma bo Ukrainę będą budować na nowo i zok pomoże. Szkoda ze nie widzą swoich pracowników i ich rodzin. Grunt że im się wiedzie i nie ryzykują życiem jak my dla groszy

@Infacja

Ukrainę bym sobie darował. Reszta- masz rację.

Polak
@Kuuuur....ski

Czemu byś sobie daraował ,popieram

Ołówek

Kiedy w zok-u i zsrg będą płacić premie?

Zostaw merytoryczną opinię o ZOK Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w ZOK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZOK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 400.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZOK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 362, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 169 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZOK Sp. z o.o.