ZOK Sp. z o.o.

Opinie o ZOK Sp. z o.o.

Budryk

Czy słyszeliście o tym że będą organizować busy żeby wozić pracowników po kopalniach tak jak w eko okna. A to dlatego że osoby mieszkające spod granicy z Ukraina muszą jakoś dojechać bo 1/2 ludzi się zwalnia i nie będzie miał kto robić to będą organizować łapanki na targach

Wiertacz
@Budryk

Nikt się nie zwalnia ????

Pomiarowiec w4

Widzę że atmosfera w tej firmie wciąż taka sama. Za uczciwa pracę należy się godne wynagrodzenie. U was dalej mocne podziały ze względu na l4 lub inne podkategorie. Życzę powodzenia w transferach, co widać znowu nie będzie takie łatwe. Pozdro

Pozdrawiam

Nie teraz panowie nie teraz w marcu, mamy dowód że trzeba uciekać z tąd dziękujemy już pani za współpracę

Barbórka ładna byla

Wraz z całą rodziną chciałbym podziękować całemu zarządowi za barbórke, w tamtym roku 700 teraz 8 razy tyle!! Święta w tym roku będą wesołe i radosne a jak ktoś jest leber i chodzi na l4 to uja dostanie i bardzo dobrze, praca dla pracujących!! Kwk chwalowice pozdrawiom

Cisna Turmagiem
@Barbórka ładna byla

Chyba ktoś zimował z matematyki kiedyś

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ZOK Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Chłopy uciekajcie jak najdalej , nie dajcie sobie oczu mydlić. Dopóki rządzi ta larwa to nic nie będzie dobrze.

Koledzy kłócicie się między sobą jej dzieci a pani prezes w to graj chcesz to zostań nie to odejdź świat pracy jest otwarty i kolorowy

20 letnie doświadczenie

Jak to jest ze jedni mają 2 tyg L4 na rok inni kilka miesięcy i ten co ma 2 tyg nie dostał Barbórki a ten co kilka miesięcy dostał? Segregacja na gorszych i lepszych czy temu damy bo się zwolni a tego mamy w (usunięte przez administratora) I nie damy... Bo tak to wyglada

@20 letnie doświadczenie

Bo ten, który jest dłużej na L4 ma większe szanse że czegoś nie zepsuje a co zatym idzie nie narazi firmy na koszty. Som zysk i dlatego musi być nagrodzony XD

jako tako tiko
@Ch4

No w końcu jest jakaś logika:)

Ołówek

A ja bardzo chciałem podziękować za tegoroczna Barborke a raczej jej brak!!! Dzięki temu zostałem jeszcze bardziej zmotywowany i zdeterminowany do tego aby znaleźć inna lepsza pracę w której jak zachoruje to nie będzie problemu... Tutaj bylem chory i za karę ze bylem na L4 Barbórki nie dostałem i nie dostanę!!! Także ten tego dziękuję bardzo, pozdrawiam kolegów i do zobaczenia w innej firmie????

dejmigwiazdecki

firma dno i tyle ...obiecanki cacanki...slowa prezesa przed covidem ..."wszyscy ktorzy maja unowe na czas nie okreslony dorobia do swoich emerytur-zapewniam was"..." jezeli bedzie trzeba sie przebranzowic to tak zrobimy i metan bedziemy wydobywac innymi metodami..." ja sie pytam ...dlaczego ludzie ktorzy chca odejsc z firmy tak naprawde nie moga i sa zastraszani badz nagle oferuja im kokosy o ktore niektorzy upominali sie od kilku lat ?? dajcie dorobic tym ktorym nie wiele brakuje do emerytur. Magdaleno ...idz pani do diabla ...wsadz sobie słupki tam gdzie swiatlo zanika...panie prezesie - wiecej przyjmuj emerytow i mniej dawaj pieniedzy tym ktorzy zasluguja na prawdziwe pieniadze... firma z renoma gdzie zatracila sie klikansacie lat temu...

Klinek
@dejmigwiazdecki

Cała prawda stary

Bob

Dziękuję w imieniu swoim i rodziny za premię.

Boryniok

Strzeżcie się dawców fałszywych i ich złamanych obietnic....

kwk zofija

Bardzo dziekuje za premie barborkowa, najlepszego dla wszystkich

wiela
@kwk zofija

wiela?

kwk zofija
@wiela

5500 pln

@kwk zofija

A napisali wam że to już macie do emerytury??

Bakier

Z tą Barbórką to śmiech na sali trzeba zmienić front na Jsw tam na Karpia dostaniesz 1350 a tu barbórki tyle nie wspominając o zarobkach i przemiach oraz Barbórkach i innych dodatków . Zarząd nic nie robi i nie zrobi ludzie odejdą bo każdy szuka lepszego życia .Taka prawda .

Oo7

Ta firma robi z ludzi (usunięte przez administratora) i kłamie (usunięte przez administratora) ludzi na każdym kroku już nie raz pokazali jak szybko można zmieniać zdanie jeśli chodzi o to żeby coś dać pracownikom, ludzie niechcom na was pracować już nie macie wstydu. A oniej to już nie wspomnę

Zegar tyka

Jeszcze tyle zokoli nie widziołech na rozmowach do Sigu co teraz

Metrorz

Witom, zwolnilech się w siyrpniu, dali tak (usunięte przez administratora)? W tamtym roku dostolech 700zl barbórki i co to mo być. Teroz robia pod sig i nie narzekom przinajmi mom stało robota i dobrze je mie sie podobo (usunięte przez administratora)

Kuuuur....ski
@Metrorz

No... i ? Barborka?- jaka Barbórka? Może kość dla Burka?

Kalfus

Potrzebuje ktoś pomocy jak złożyć wypowiedzenie?? Służę chętnie pomocą. W Pentagonie są strasznie upierdliwi przy składaniu takich dokumentów

Wkurw....... ny
@Kalfus

Jaka pomoc... Drukujesz, podpisujesz i zostawiasz w biurze na oddziele

@Wkurw....... ny

Nie zostawiasz w biurze bo może nie dotrzec. Drukujesz 2 egzemplarze i jedziesz do spółki. Dajesz oba wpowiedzenia kadrowej do podpisania. Jeden zostaje drugi bierzesz ze sobą i cała robota ;)

RtvEuroAgd

Nie wiedzialem ze nasza fitma jest jak EuroRtvAgd... Raty zero

Dyngus z jonkowic

Kiedy pani O w końcu zrozumie że to oddziały przynoszą pieniądze a nie zok tech..... Barborka tylko dla dolowcow!

@Dyngus z jonkowic

Zok-tech świadczy usługi pod ZOK i ZSRG, ale poza tym dostaje zlecenia w innych branżach i świetnie sie wywiązuje. Więc nie prawdą jest, że tylko kasa płynie z dołowych robót zwłaszcza że zostały ledwie 4 oddziały, a kiedyś samo ZSRG miało 7 ;D Pani prezes poprostu rozwija się na inne rynki i jak widać z sukcesami ;)

Wygięty klucz
@Ch4

Robót ubywa, ludzie masowo odchodzą, młodzi nie chcą się do Zoku przyjmować, atmosfera w ostatnich latach to porażka, brak Barbórki - za to piękny list o możliwych kolejnych zwolnieniach ... wymieniłem tylko pierwsze sukcesy z brzegu. Pozdrawiam ciężko pracujących kolegów na dole!

Wybiło gulik
@Dyngus z jonkowic

Każdy pracownik tej firmy wie że pieniądze są tylko z dołowców, a zok-tech to nic innego jak wrzód na (usunięte przez administratora) kiedyś nie było zoktechu a wszystko się kręciło,

Tak se
@Wybiło gulik

Mój drogi widocznie jesteś na tyle nieogarnięty w tej branży, że nie wiesz, że jakby nie zok-tech to wy na dole nie macie nawet czym i co robić... No niestety taka prawda....

Dorota
@Tak se

Dobrze ze macie na gorze co robić pozdro !!!

Wybiło gulik
@Tak se

Jak już wcześniej pisałem, zok i zsrg mogliby zamawiać usługi u innych niezależnych wykonawców tak jak już kiedyś to było, a na pewno by było taniej. Barbórka tylko dla dołowców !!!!

Owinyty na kluczu
@Tak se

Ta se widać że Pracujesz w zok techu.... 95% waszej roboty jest związana z oddziałami . Bez oddziałów z tym cennikiem zginiecie! Barborka tylko dla dolowcow !

Klop i Mech
@Tak se

Niestety jest taka prawda że gdyby zok tech robił w pełni to co robią warsztaty na oddziałach to oddziały trzeba by było już ze 2 lata temu zamknąć prz tych od Was cennikach , a tak każdy oddział robi wszystko żeby tam do tego zoktechu nie trafiło to co już musi bo by im budżety po siadały po pierwszym remoncie całej chociażby wdh , kiedyś remonty robiło się na oddziałach i wszystko się kręciło a teraz nie kręci się nic tylko kasa zapytaj ile kosztuje jedna żerdź u was a za ile kupuje kwk ,a co do barbórki należy się tylko dołowcom i nie ma tematu niech władza lepeij zrobi coś dla pracownika i da zarobić temu na dole. Bo dzięki niemu Wy w tych zoktechach i biurach macie za co żyć to tylko i wyłącznie wiertacz i pomocnik zasługuje na pożadną płacę bo to oni tyrają na dole a reszta grzeje się na stołkach i wydają polecenia Ty to chyba jakiś parzy kawa tam żeś jest jak tak myślisz przejedź się dwa razy na budryk to zobaczysz ile cię szarpnie dojazd po tygodniu będziesz bez jeszcze raz podkreślę barbórka tylko dla dołowców

Ch4

Czy oddział Budryk będzie dalej funkcjonował, bo patrząc dziś na korytarz w sigu można by odnieść wrażenie, że wszyscy fachowcy się zwalniają a na oddziele dzisiaj chyba był sam kiero i stajgery :)

Schlastany
@Ch4

To takie małe podziękowanie za zeszłoroczną barbórke ;)

Zdf
@Schlastany

Ciekawe czy w tym roku też będzie za co dziękować?

@Zdf

Jak podzielą kwotę na tych 30 co zostaną to będzie pierwszą normalna Barbórka w zoku

Zdf
@Kalfus

To znaczy że kupię nowy telewizor

@Ch4

Było zok-um ale sie prezesy nie dogadały ;)

Nowoprzyjety

Witam dostałem ofertę pracy w zsrg na oddzielę Jankowice. Czy ktoś mi powie jakie tam panują warunki pracy, atmosfera i czy kierownik ugodowy?

Zawsze z Zok
@Nowoprzyjety

Z ZOK jak i z ZSRG się ludzie zwalniają, podwyżek nie ma i nie będzie bo już były, ale możemy sobie przyrobic na innych oddziach. CHWALA IM ZA TO I Diekujemy. Ja się nigdy nie zwolnię, kocham ZOK i tylko Zok

Kuuuur....ski
@Zawsze z Zok

Przyrobić? Mózg musiałby mi się zlasować by ganiać za kasą ku chwale... (usunięte przez administratora) to dobre określenie całej sytuacji :)

pompa pulto
@Nowoprzyjety

kolego Jankowice to najlepszy oddział na jakim byłem super ekipa super dozór. Kasa ok normalnie bajka .weekendy robisz ile chcesz .żyć nie umierać . trzymaj się tego oddziału rękami i nogami bo za kilka miesięcy będziesz jedynym pracownikiem który tam zostanie :-)

ŻakujŁapserdak
@Nowoprzyjety

Serdecznie Ci współczuję, że musisz robić na tym oddziele.

Nieprzyjęty
@ŻakujŁapserdak

A co jest niby złego w tym oddziele?

ŻakujŁapserdak
@Nieprzyjęty

(usunięte przez administratora)zapomnij, że dostaniesz się za przodowego, zero szacunku dla pracownika ze strony kierownika. Na tym oddziele liczą się tylko wafle z ranki, reszta dla kierownictwa to plebs

Szklane jajo 84'
@Nowoprzyjety

Pracuje na tym oddziale ładnych parę lat. Załoga w porządku. Każdy zna się na swojej pracy . Jeżeli chodzi o kierownictwo to takie średnie (usunięte przez administratora)

Gonzo 1971
@Szklane jajo 84'

Pracuje na Janko bardzo długo.... Kierownik jest jaki jest, ale jest! Nie za dobry. rzekłbym taki średnio średni. Trzeba ten oddział szanowac bo on zarabia na firmę.

@Gonzo 1971

Jankowice trzymają całe zsrg przy życiu. Kasa przynosi oddział bo właśnie kierownik i nadsztygar trzymają to wszystko za pysk i nie dają sobą pomiatać. Są tam perełki (usunięte przez administratora) ale oddział ekstra.

Adrian Pyrol

"Ch4" Plastuś to ty?

Graficiok
@Ch4

Że co hahaha, przez kiera ludzie się zwalniają i nie ma kim już robić tam tym oddziale. Niech tak dalej trzymają za pysk. Powodzenia

@Graficiok

Na pewno nie przez kierownicto oddziału, bo lepszych nie ma. Robią wszystko żeby ludzie na oddziele byli zadowoleni daja przerobic na Bogdance, cały miesiąc nie zjeżdżają na dół żeby opracowywać strategię do działania nawet zastępców sobie też w biurze zostawiają żeby strategia była skuteczniejsza. To kierownictwo spółki robi na złość i ludziom nie chce płacić tak jak to powinno być.

@Adrian Pyrol

Ja, a co ? Już nie wolno mi się wypowiadać ?

Zostaw merytoryczną opinię o ZOK Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w ZOK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZOK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 400.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZOK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 362, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 169 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZOK Sp. z o.o.