ZOK Sp. z o.o.

Opinie o ZOK Sp. z o.o.

M.

Chłopaczku. Zok to śmiech na sali. Rozejrzyj się po innych firmach i żyj jak człowiek. A Berger i Olszewska to są mocni tylko jak u nich pracujesz. Kiedy masz już na nich (usunięte przez administratora) to zachowują się jak łazienni i chowają się po swoich kanciapach. Wielkie prezesy ;)

@M.

Gdzie się mają rozglądać? Musieliby nauczyć się kultury, myć częściej niż raz na dobę (po robocie), rozmawiać na inne tematy niż pranie metrów. ZOK to stan (usunięte przez administratora)umysłu.

17lat

Witam powiem tylko tyle że firma straciła szacunek u pracowników niemowie już o tych z większym stażem,zapraszam paniom prezes na KWK Budryk. Kiedy pani zamierza porozmawiać z ludźmi ,jest pani na takim stanowisku na którym pani nie powinno być a jak pani chce nam premie obniżać to może my obniżymy swoją wydajność a może nikt weekend nieprzyjdzie to może zatrybicie (usunięte przez administratora)

dawcio26

Witam, chciolbych sie nająć do wos do firmy zsrg do rada? 22 lata doswiadczynio na dole slusorz ale mie wyj.ebali za pici na dole i przed bramą

Jo
@dawcio26

Na Borynia na warsztat) jak co to do pudła %)

W.
@dawcio26

Jasna sprawa, że sobie robisz jaja, ale (tutaj dobra wiadomość) masz mega szanse, bo ta firma to też jeden wielki żart.

Bajlaga M20

Kaj jo sie najoł?

Hbi
@Bajlaga M20

Mało się zarabia a żyje się jak hrabia firma z tradycją

Olo
@Hbi

Mało się zarabia żyje się jak hrabia firma z tradycją Nie pasujesz wylatujesz

Karma dla psa

Zarobki spadły w zoku, jak to jest ze w danym miesiącu mam 22 robocze i 4 weekendy a w next mam 20 dni i 3 weekendy, i dostaje wyplate większą niż za 22 dni które wyżej wymieniłem.na barborke dzadza ale trzeba wiedzieć że żeby dać trzeba (usunięte przez administratora) każdemu z ostatnich 3 miesięcy :) a potem każdy zadowolony bo dostał Barbarę :) ludzie z którymi tam pracowałem byli spoko, naprawdę robilo się super :) ale Pani Olszewska z kobiety ma tylko imie, i wydaje mi się że mogłaby założyć strój ss-mana lub jakiegoś kapo, na l4 nie można chodzic bo Cie zwolni, a co jeśli (usunięte przez administratora) złamałem noge? To Pani prezes powie "masz jeszcze druga" szczesc boze górnikom dolowym a władzy która tym kieruję, czerniaka na jajcach i raka z przezutami :)

@Karma dla psa

Psia mać. Twój wpis jest mocniejszy niż najlepszy porter bałtycki :) Ajjj :) Daje do myślenia.

liczenie nie boli
@Karma dla psa

W ZOKu już nie robi, liczyć nie umie, ale wyrzygać się tu przyszedł...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ZOK Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Olowek

Wy to macie problemy... Zwolnią źle, przenieśli żeby nie zwolnić też źle. Weźcie się w końcu zdecydujcie mnie przenieśli nie zwolnili i problemu nie widzę. Tylko wy w gacie sracie... Boicie się zmian?? Aaa no tak bo jak jest się lebrem na swojej kopalni to na innej już będzie trzeba pracować i robić raporty,. Żal mi was przez wielkie "Ż" i wstyd...

@Olowek

Ja już zwiedziłem 8 albo 9 kopalń. Z 17 razy byłem przeżucany. Ale zwolnienie trochę mnie stresuje. Chodzi o lata na dole.

@Wow

Ciepali boś pewnie tłuk) dobrego wiertacza nie ruszają )

@Zok

Sam jesteś tłuk. Ciepali bo nie łaziłem do biura tak jak ty. Pewnie co szychtę pod biurkiem siedzisz. Tłuku

@Wow

I co prawda boli? tłuku:) przedstaw się to ci powiem kim jesteś ;)

@Zok

Jak myślisz że się przedstawię na tym serwisie to naprawde jesteś idiotą.

@Wow

Hash wiesz co bezjajec? Jesteś słabiutki pracownik i jeszcze tchórz..,:)

@Zok

Tak to jest, jak dzieciakom w piaskownicy zabiera się zabawki :)

@Zok

He he słabiutki. Tego nie może powiedzieć żaden kto ze mną pracował. A ty cipek wyglądasz mi na takiego co wysługuje się pomocnikami. Dajcie mi pomocników, ja to zrobie!! Pewnie jeszcze chciałbyś żeby Ci klucze nosili głąbie! To przedstaw się skoro jesteś taki bohater.

@Zok

Ty jesteś za to wielki bohater! Pewnie wysługujesz się pomocnikami, jeszcze byłoby dobrze jakby nosili ci klucze co? Kolejny cwaniaczek. Może się przedstawisz skoro ja jestem tchórzem! Fatalista.

@Zok

To się przedstaw bohater! Czy też jesteś tchórzem? :)

@Wow

No to jestem przodowi. Niestety pomocniki wiecie do czego się nadajecie? Do odcinania i kluczy nam noszenia. A zresztą tak was zaraz nie biedzie :)

Pierwszy
@Zok

Pomocnik to chociaż do klucza jest potrzebny. Niejeden wiertacz to nawet do tego się nie nadaje. Mania zaje...bistości Ci może zaszkodzić. Wierz w swoją bajkę o nietykalności. Naiwniak jesteś... i kret...yn.

Gryzer

Coś mało awantura na gowork po zwolnieniach

Dołóż jeszcze jedną
@Gryzer

Tez liczyłem ze wiecej się tutaj będzie dzialo. Ze ktoś więcej opowie o sytuacji z załogą, ilu zostalo zwolnionych , do kiedy pracyja na danej kopalni i gdzie przenosza. Hmm

Przodowy z boryni

A co z onramowcem z Hiszpanii?? Gdzie go ulokują?? Oby jak najdalej od JSW bo się z chlopym robić nie da:/:/

Fachura
@Przodowy z boryni

Tam, gdzie nas wszystkich niebawem. W kolejce do PUP.

Gryzer
@Fachura

Jaki onramowiec z Hiszpanii?

Bogo

Wiecznie bornia na tapecie co tam je nie tak ze sztyjc onich pisza?

okniorz

brzeszcze city jadymy fest

Zadowolony

I gdzie są te zapewnienia prezesa że nikogo nie zwolnimy jak zapewniał , aby nie zapomniał że trzeba się wysikać bo będzie mokro w gaciach to wtedy się przypomni jak prosił by się nikt nie zwalniał bo będą na bezrobotnym

Przodowy z boryni

Na Boryni tak samo wybronili, zostawili i na Brzeszcze wygonili.

Emeryt

Emerytów zwolnili, tylko jedną gwiazdę zostawili na Paniówku

Ołówek

ZOK ZOK TYLKO ZOK!!!! KOCHAM ZOK

Ciepły na łaźni
@Ołówek

Wszystkie Zokole to fajne chłopaki!!!

Olowek

Wow Ty się nie bojaj zwolnić nie zwolnią najwyżej przeniosą na halembe. Nie lękajcie Cie.

Zokol

Ciekaw jestem ile osób będzie za tym żeby zmienić zok na zsrg i dojeżdżać tyle do pracy po przenosinach a ilu wybierze ofertę firmy emeryt i wspomoże ich swoim doświadczeniem Życzę powodzenia osobom którzy uwierzą im w te bujdy że to chwilowo tylko przenosiny

@Zokol

Skąd i dokąd mają was przenosić?

D
@Zokol

Zawsze to tylko chwilowe rozwiązanie. Ta firma się skończyła.

Dzień dobry, czy firma obecnie prowadzi nabór na stanowiska dołowe, jak wygląda proces rekrutacji, czy trzeba mieć doświadczenie dołowe i kursy, jakie zarobki na stażu i w perspektywie pierwszego roku, czy firma wysyła na kursy doszkalające, czy są bonusy roczne, jaki procent wypłaty stanowi taki bonus, czy firma ma perspektywy w dobie cięcia kosztów i ogólnego odchodzenia od górnictwa, czy kadra zarządzająca posiada wysokie kwalifikacje i pomaga nowym pracownikom w adaptacji? Dziękuje za odpowiedzi

Dół
@Kandydat

Prędzej zwolnią niż przyjmą

Zokol
@Dół

I zaczęła się akcja zwolnienia

Nowy gurnik będę

Cześć Boże (tak się tam ponoć wita) będę się przyjmował na KWK Budryk do was, mom 15 lat stażu na kopalni ale pod kopalnia, nie będę dyskryminowany?

WDP
@Nowy gurnik będę

Bydziesz gorolu. Wypie*dalaj do gorolowa na wózku z gów*ami

W zoku wiercą w kroku
@Nowy gurnik będę

Nie przyjmą Cie boś jest jebnyty.Nikt normalny nie przechodzi spod gruby do firmy :-D

@W zoku wiercą w kroku

Pomyśl trochę zanim coś napiszesz. Twoja inteligencja nie jest na najwyższym poziomie ! Jak nie załapałeś o co chodzi, to chodzi o czytanie ze zrozumieniem. Jeden żartuje, a drugi wychodzi na głupka.

W zoku wiercą w kroku
@Kuuuur....ski

To już wiesz dlaczego zawsze jesteś drugi?

stary grzib
@Nowy gurnik będę

Akurat inteligencją i pomysłowością równa się z nami wszystkimi w ZoKu :) tak więc nie wywyższajcie się co po niektórzy anonimowi.

OK

OK

Nowy gurnik będę

Ej WDP uwazej na słowa gorolu (usunięte przez administratora) Jo je z Pszowa a nie z Sosnowca jak Ty

Zostaw merytoryczną opinię o ZOK Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w ZOK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZOK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 401.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZOK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 363, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 170 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZOK Sp. z o.o.