ZOK Sp. z o.o.

Opinie o ZOK Sp. z o.o.

Koniec

Wstyd Panie Prezes i żenada z tym oddawaniem krwi niech się wszyscy dowiedzą że tak szczytny cel jak krwiodawsstwo jest ograniczane w tej firmie bo prezes nie ma pieniędzy żeby zapłacić honorowemu krwiodawcy Wstyd przez wielkie "W" wszyscy travia na okrągło radio, TV itp. żeby krew odsawac a tu Pan prezes wszystkim to ogranicza i robi pod górę bo ale cóż można się było spodziewać jak stery oddał komuś kto na dole ostatni raz był na wycieczce w Wieliczce w podstawówce wszyscy wiedzą o kogo chodzi firma idzie na (usunięte przez administratora)

Metry kilometry

Obudźcie się Baran... zasra...... koniec zoku, robota się traci ,rynek się kurczy, coraz mniej roboty. Pani prezes jastrzebskiej spółki wypi..... wszystkie firmy, RATUJ SIĘ KTO MOŻE

Jurek
@Metry kilometry

...i już nima pani prezes.Przypadek? ????

Ahahhhhaah
@Jurek

I już nie ma zoku:)

K..y i z...e BORYNIA

Kurski

(usunięte przez administratora) Ne może być :( Wg ministerstwa. czyt. wiceministerstwa finanów - paaaaan tzn. Piotr Patkowski.ogłosił, że ludziska którzy zarabiają 4000zł brutto na misiąc to już jest klasa średnia. Dlaczego nikt nie wytłumaczył , że My jesteśmy bogaci ? Kelner!!! Odstawić merca na złom, podstawić helikopter na plac ! Mam wizytę u fryzjera w Paryżu. Podać drinki. Szybciutko:) Prognoza pogody:) Kto by qrw... by sprawdzał pogodę:) Żelazo jest gorące- to kujmy żelazo :) Ponoć cesarz to człek dużej wiary. Z bo... żą musi być wszystko git:)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ZOK Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Gurnik mondry czlowiek

Cześć, jestem z miasta i chciałem zacząć pracować na kopalni, czy trzeba umieć mówić po Śląsku na kopalni?

ryl
@Gurnik mondry czlowiek

nie trza, dostaniesz slownik i zapisza cie na kurs slaskiego zapraszam

@Gurnik mondry czlowiek

Ja też jestem z miasta co widać, słychać i czuć :) Toż to sam szczyt szczytów :)

Przyjęcia

Witam są przyjęcia do pracy?

Przyjęty przejęty
@Przyjęcia

Jak Ci się nudzi….

Refleksja ZOK ponad wszystko

ZOKOWCY zacznijcie robić to za co bierzcie pieniądze bo wstyd! firma jest prywatna ta firma to WY pracownicy...róbcie swoje zokole wówczas firma będzie się rozwijać opowiadając jakieś głupoty o firmie szkodzicie sobie sami.. ludzie obudzisz się bo po wakacjach jak tak dalej będziecie się przykładać do pracy to będziecie pewnie liczyć tylko na 500 plus Jarka i zasiłek... pisze to ponieważ przeraża mnie wasza obojętność i brak odpowiedzialności za kolegów i rodzinę która liczy na was..dowajcie z siebie ile możecie bo wszyscy na was patrzą.

Zordon
@Refleksja ZOK ponad wszystko

Ty się chłopcze idź przebadać.

@Refleksja ZOK ponad wszystko

Ktoś ty? Polak mały? Masz rację. Załoga zacznie robić tyle za ile jej płacą. Wniosek jest prosty: płacisz dużo to i ludzie dają więcej. Płacisz mało to dostajesz też odpowiednio w zamian. Piszesz o rodzinie tylko nikt nie wie o jaką rodzinę ci chodzi. Chyba nie masz na myśli Torunia:) Co do losów ludzi i ich rodzin to wszystkie karty są w jednych rękach. Los pojedynczego pracownika nikogo nie obchodzi. Ludzie to doskonale wiedzą. Nie licz na ślepe posłuszeństwo pracowników. Liczy się tylko: moje, teraz i już. Jeszcze jedno: mówiąc że to firma prywatna strzelasz sobie gola, gdyż w mentalności ludzi prywaciarze są postrzegani z jak najgorszej strony :( Mleko zostało rozlane, a śmietanka już została...

Jo sam..
@Refleksja ZOK ponad wszystko

„Wszyscy na was patrzą” już mi to hasełko wychodzi bokiem przez te wszystkie lata. Nasza firma technicznie zatrzymała się w latach 90 dwudziestego stulecia wiec o jakim rozwoju Ty piszesz? Rozwój jest ale w ZokTechu a z ZOKu trzeba tylko wyciągnąć ile się da tak długo zanim kopalnie nie upadną (5-8 lat).

Były
@Refleksja ZOK ponad wszystko

Niech zaczną płacić normalnie to ludzie będą robić pozdro

Jog
@Refleksja ZOK ponad wszystko

Rozmawiałem ostatnio z kolegą który pracuje w zoku 2 różnice na wypłatach pomiędzy nami była około 2-3 tysięcy on zarabiał więcej

Uwolniony

Koledzy czytam te komentarze i widzę że sytuacja jest coraz gorsza, osobiście bardzo się cieszę że uciekłem z tej firmy i poznałem rynek pracy jaki aktualnie panuje i naprawę nie jest źle, traktowanie pracowników jest całkiem inne niż było i w większości firmach jest doceniamy pracownik, a pracy naprawdę nie brakuję, jedyny krok to odwaga aby się uwolnić z tego gow....a w którym się tkwi. Od kiedy przyszła pani m to sok przestał istnieć i taka jest prawda, a pracownik stał się rzeczą do kopania... Pozdro dla Was i życzę Wam powodzenia !

Nikon

Jaka wypłata to druga rata prami..... Chyba

Horhe
@Nikon

Jaka praca taka płac teraz robią co chcą bo wiedzą że JSW nie przyjmuje

Joe.
@Horhe

Chłopie! Obudź się za 3500 nikt nie będzie prał Vi metrów. Na swoją wypłatę pracuję 1/2 dniówki. Średnio 19 i 1/2 idzie do kieszeni spółki. Wiem, że są ludzie którzy uwielbiają być upodlani… zwłaszcza w tej firmie i wszystko wytłumaczą - „była premia”, „mało dniówek”, ale kiedyś Pan doktor obiecywał, że będziemy jeździć mercedesami. Na co stać Cię za Twoją pensję?

Olo
@Joe.

Na matiza

Olo
@Olo

matiz z gazem oczywiście

Początek końca

Wyraźnie widać po wypłatach kobita ciągnie tą firmę na (usunięte przez administratora) niech się obudzą wkońcu z tego W4 i zaczną dzwonić chętnie przejdę choćby pod SIG.

Słabo
@Początek końca

Po takiej wypłacie to też bym do Sigu poszedł

Wielki. Metan
@Początek końca

A kto twoim zdaniem ma zadzwonić? Może na przyszły rok temat pójdzie do przodu. Pamiętajcie że w tej firmie dozór nigdy po wypłacie nie dostaje. Oby się wam udało przejść pod jsw A dozór jest zbędny i znam takich co odmówili jsw kiedy była możliwość przejścia. Robota taka sama zarobki mocno w górę i stabilizacja

Wow

Nie wiem co jest grane ale zarabiam coraz mniej a wszystko dookoła coraz droższe. Jeszcze trochę i będzie bida. W pracy daję z siebie wszystko, wylewam siudme poty, ale jak widać to nic nie znaczy. Nie ogarniam.

@Wow

Mnie się wydaje, że najmądrzej by było abyśmy wszyscy odpuścili i po prostu zmniejszyli tempo. Mniej znaczy więcej. Może żabka zacznie w końcu kumać. A moze żabka jest chora i nie kuma? :)

Wow

Nie wiem co jest grane ale zarabiam coraz mniej a wszystko dookoła coraz droższe. Jeszcze trochę i będzie bida. Choć w pracy daję z siebie wszystko, siudme poty. Nie ogarniam.

Jaja w pipecie

Fajna ta premia... Taka nie za duza. Jakbym w twarz dostal....

Joe
@Jaja w pipecie

Dziesiątego będziesz mógł nastawić drugi policzek…

Se jooo naraaaaaaa
@Jaja w pipecie

Jak Ci przeszkadza, że premię dostałeś, to się zwolnij ;) Jednego narzekającego na wszystko mniej.. nikt Cię w firmie na siłę nie trzyma!

Zapytanie

Witam, jakie są firmy na KWK Jankowice w których są przyjęcia albo na Borynii?

Olowek

Pracujcie sumiennie a każdego czeka to co mnie. Ja sobie bardzo ZOK chwale i to jest najlepsza firma w jakiej pracowałem do tej pory, premie, wypłaty na czas itp. A jak macie narzekać to zawsze możecie się zwolnić jak Wam tu jest zle

@Olowek

haha...dobre....też pracowałem sumiennie.... mam wyj..any kręgosłup

@Olowek

Mnie sumiennie kojarzy się z brakiem jakiegokolwiek sumienia :) Ps. Dajcie mi pług, a będę dla was orał. Proponuję zmienić profil firmy z górniczej na rolniczą, a robotników przemianować na folwarkowych chłopów. Imbo...c.. zwolnij się sam zakuta pa... Żenada:(

30 letnie doświadczenie

Pany będzie czuć piniondz??

Rok starszy od wynglo
@30 letnie doświadczenie

Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to ch.j.

Jest

A będzie festyn ?

@30 letnie doświadczenie

Dziękuję panu prezesowi za transparentność naszych wynagrodzeń w tym premii wakacyjnej) my załoga dziękujemy

Kwk

Tak tak jest za co ????

@Jo

Zgłaszam, aby każdemu wręczyć transparenty, aby wszystko było bardziej transparentne. Wszyscy ręce w górę by transperować swoimi transparentami. 1 i 3 maja, 11 listopada mogą się schować :) Cdn.

M
@Kuuuur....ski

Sypnęli ochłapami. Jakiś pomysł na wakacje za 1200?

Kwk
@M

Szkoda gadac.. ruda basen, albo aqadron zory

@M

Ponoć mają jeszcze wolne miejsca na polu namiotowym w Ochabach. Wychodek w cenie gratis. Za PRL łezka w oku się kręciła:) Joł:)

Jerzy kiler

Będą w tym roku przyjęcia do pracy ? 7 lat dołu mam przepracowane

@Jerzy kiler

W lutym przyjmowali to pewnie za jakiś czas też będą przyjmować

Przodowy z Eko
@Jerzy kiler

Gdzie w Eko-Jasie na Pniówku?

Jerzy

Na pniowek?

Pomarszcone czoło

Jurek już chcesz wracać z tego Wu-sztyry ,

On

W kwietniu ;) tego roku, masz ze mną podział, a nie wiesz hehhehe

W kwietniu tego roku ;)

Jurek

Mam pytanie jest szansa się dostać do zoku i jest możliwość pracy na pniowek?

Olowek

PANY I CO Z TĄ PRRMIA BĘDZIE CZY NIE? BO NIKT NIC JIE WIE A BOMBELKI NA WAKACJE CHCE WZIASC

Ołówek

O Boże zaś się zaczyna teraz do czerwca to będzie jedyny temat " premia" co zrobiłeś żeby ta premie dostać? Bo leżenie pod ociosem i cieszenie się z braku napięcia to zła postawa.

@Ołówek

Jak cię to irytuje to wypad z tego forum.

Przodowy
@Ołówek

Może ty leżałeś, bo ja ciężko przez cały rok zapieprzałem dla firmy. A premia wakacyjna to ekwiwalent za odebrany nam urlop zdrowotny kilkanaście lat temu

Elo
@Ołówek

Akurat rypie na to caly rok.. Na Budryku nie wali sie tak w ..... Jak na jankach i innych wynalazkach... Rok temu wmowili nam ze niema bo roboty malo... Dlatego teraz pytam a ty wes wyluzuj

Cvo
@Elo

Masz rację w tamtym roku o tej porze kopalnie miały przestój a na pgg bardzo ograniczyli wydobycie Teraz z tego co słyszę wszędzie roboty odch....i trochę ludzi brakuje a kasę spółka trzepie więc trudno będzie wytłumaczyć załodze że nie ma Chociaż co my możemy? Powiedzą że nie dadzą i nic nie poradzimy

Plecak ze stalarzem
@Ołówek

Wszystko zależy od pewnej Pani czy będzie ta premia i każdy o tym wie. Pozdro

@Plecak ze stalarzem

A od pewnej części załogi zależeć będzie czy zapier..., czy nie :) To taka gra w kotka i myszkę.

Plecak ze stalarzem
@Kuuuur....ski

Akurat twoja odpowiedź nic nie wnosi ponieważ nie od tego uwarunkowana jest ta premia tzw wakacyjna. Bardzo dobrze że oddajesz się swojej pracy ale nikt tego nie doceni w takim stopniu jakbyś chciał. Pozdro

Tatarata
@Elo

Tak się składa, że Budryk to nie ta firma, więc co się tu wypowiadasz? ;)

Cvo
@Tatarata

Nie ta firma? Chłopie na jakim świecie ty żyjesz? To jest beż różnicy zok czy zsrg Te same stawki premię w tym samym terminie a oddział mogą ci zmienić w każdej chwili Możesz przejść z Jankowic na Pniówek i odwrotnie Przecież mnóstwo ludzi tak się błąkalo My jesteśmy jak pionki a oni nas przesuwają po planszy

SZKUT
@Ołówek

Jak Cie ten temat parówo nie interesuje to się nie udzielaj. Ludzie cały rok pracują na to i między od tego zależy ich zaangażowanie. Twoja postawa dupoliza nic nie wnosi. Teraz tylko czekać jak postąpi zarząd. Oby nie słuchał takich baranów jak ty tylko sugerował się do rem każdego pracownika który ciężko pracuje na to. Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o ZOK Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w ZOK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZOK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 401.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZOK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 363, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 170 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZOK Sp. z o.o.