ZOK Sp. z o.o.

Opinie o ZOK Sp. z o.o.

Uwolniony

Proponuję wam koledzy dalej (usunięte przez administratora) w tym (usunięte przez administratora) na pania pseudo prezes i raz na Budryk raz na Pniowek a innym razem na Jankowice bo będzie emerytura koło 50tki a koło 52 do dziury spowrotem chwała Panu na wysokościach że to już za mną

Pomarszcone czoło
@Uwolniony

A pamjyntejcie synki, za każdy dzionek przeniesieniowej szychty miesiąc odróbki:( czasu jo tego nie rozumia

Mam pytanie czy w tej firmie jest ktoś kompetentny i może chociaż raz udzielić informacji na temat wypłaty barbórkowej, nie jesteśmy małymi dziećmi żeby się nami bawić ,pracujemy na to cały rok a dowiadujemy się w ostatni dzień czy zostanie nam wypłacona czy nie ,do tego nie zapominajmy że to jest wypłata za nasz urlop zdrowotny który nam został zabrany więc należało by chociaż podać taką informację przynajmniej 2 tygodnie przed ,bo już nie mogę słuchać jak jeden z drugim się wypytują czy ktoś coś wie to żaden profesjonalizm ze strony naszej spółki z tradycją

Ahuu

(usunięte przez administratora) nas z naszych premii masakra

Zofiowka
@Ahuu

Co to się dzieje że z ZSRG przechodzą do ZOK-u i na odwrót??

Bokek
@Zofiowka

Nie przedłuża umow ludziom i przerzuca ich do np zsrg i zaczynają od zera .

Kuuuur....ski
@Bokek

Pan... pani "nikt" traktuje pracowników fizycznych jak przedmioty, które można przenosić, wypożyczać( patrz- leasingować) jak wszystko co jest zmaterializowane. Ten ktoś zapomina, że równocześnie bierze odpowiedzialność za losy pracowników i ich rodzin. Sprowadzając ludzi na mieliznę samemu można być przegranym, bądź samemu można wylądować na marginesie. Ludzie to szczwane lisy też potrafią być przebiegli. Wystarczy, ze pójdzie cos nie tak, choroba i wszystko jest pozamiatane. Życzę wszystkim zdrowia i optymizmu oraz odwagi. Jak nie tu to gdzie indziej:)

Shsh
@Kuuuur....ski

Pani nikt ????

Bobek
@Kuuuur....ski

Panowie my jesteśmy u nich tylko numerkiem który zjedzie i na nich zarobi a czy później wyjedziesz to już w (usunięte przez administratora) to Maja

No name

Mi się kończyla umowa przenieśli mnie z jednej do drugiej. Jak się czuje? Kiepsko bo miałem plany a tu taki hard reset.. Wszystko od zera, kolejny okres zastanawiania się czy będzie przedłużona jeśli tak to na ile czy też podziękują i zostanę na lodzie. Moje nastawienie do pracy? Słabe odechciewa się wszystkiego, robiłem po 2 czasem 3 weekendy teraz w tygodniu mi się nie chce a co dopiero w weekend. No ale cóż robić trzeba. Pozdro dla wszystkich.

Pani nikt
@No name

Raczej nie przedłużą jak żale będziesz wylewał na goworku zamiast wziąć się za robotę. I już żadne wstawiennictwo nie pomoże.

@Pani nikt

Tys teraz zabłysnął

Zbm
@No name

Jaskółki ćwierkają że spółce kasę mają

Vhu
@Zbm

Cwierkaja wróble a nie jaskółki W spółce może kasa jest ale co z tego jak my nic z tej kasy nie mamy

Larwa
@Zbm

Pieniędzy nie ma , nie było i nie będzie...

K
@Larwa

Kasy brak bo tipsy podrożały o 100% pozdrawiam.

Olo
@Zbm

Będą płacić karpiowe tak jak JSW

@Olo

Jasne Jasne jak się prezes zmieni to może i tak .

Z
@J

Będzie Barborka?

Mkl
@Z

Myślisz że ktoś na tym portalu ci odpowie? Ile ty masz lat? Pytaj kierownika,nadsztygara albo zadzwoń do firmy chociaż każdy głupek domyśli się co powiedzą

Onnnnn
@Z

Bedzie.. Jak co roku 4 grudnia

Jo
@Mkl

Tak, Ty mi odpowiedziałeś, głupio bo głupio ale jednak.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ZOK Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Gazd

Który sztygar spal na dole i go Chmieln...go złapał ?????na pniowku?

Olo
@Gazd

wszyscy śpią na dole

Zokol
@Olo

Chłopcze może ty spisz boś leser chyć się roboty a nie wypisuj chłopoty

Były Zokol

I co płaczki? Borynia bye bye, skończyło się ciulanie, w końcu was rozliczyli z roboty Ave. Ino SWD

Bob
@Były Zokol

Daro to ty ????

Darson
@Bob

Na 1080 ma lipę to płacze

On
@Były Zokol

Proponuje odwiedzić psychiatre, albo poluzować chełm, bo gdzieś niemasz styku. Pozdro.

Premia

Czy szanowny nasz zarząd przydzieli premie barbórkowe czy znowu pokaże jak szanuje i gdzie ma swoich pracowników dołowych Z.gory dziękujemy za uznanie przyznanie premii i szacunek dla pracowników fizycznych

Olowek

A czego Wy się spodziewaliście?? Logiczne że nie będzie podwyżek bo przetargi przegrywaja, Barbórki nie będzie bo przetargi przegrywaja do tego dochodzi (usunięte przez administratora) brak metrów.

Kj
@Olowek

Gdzie jest brak metrów?

G
@Kj

Gdzie są przegrane przetargi?

@Olowek

No słyszałem właśnie ze barborki nie będzie

20 letnie doświadczenie

3 słowa " (usunięte przez administratora)

Q

Ja jestem ciekaw kiedyś będzie jakaś podwyzszka ! Juz chyba swiety czas na to !

Kuuuur....ski
@Q

Czemu jesteś taki skromny wyskakując z jakaś podwyzszka. Lepiej by bylo napisać, że nasze pensje potaniały o ileś tam procent, wydajność wzrosła i należą się 4 podwyżki, tak na początek :) Ps. Jestem za godnym wynagradzaniem pracownika. Jestem przeciw traktowaniu ludzi jak taniej i głupiej siły roboczej! Strachem, lękiem nic nie zdziałacie !!! Od dna można się tylko odbić! Chłopaki może by tak wszyscy się w jednym czasie spiknąć na krew? Może kogoś krew by zalała?

Chory

Z tego miejsca chce serdecznie pozdrowic pania prezes i podziekowac za to ze (usunięte przez administratora) laza do roboty i zarazaja innych bo boja sie isc na L4... Nie ma to jak nastraszyc ludzi

Zokol
@Chory

Racja szkoda gadać ja tak źle się czuje już od kilku dni, że masakra i chodzę do pracy. Bo również się boje iść na L4.

Pcd

Masakra połowę nas wyrzucą ! Dziś olsza:/

X

Xd

E

W

Czyste Metry

Czy w związku z szalejącą inflacją możemy liczyć w najbliższym czasie na „urealnienie” naszych zarobków? Od kilku lat nie były podnoszone stawki.

Cvo

Ty tak na poważnie?

Wkurw....... ny
@Czyste Metry

Trza zastrajkowac... Robia z nas (usunięte przez administratora) Juz gadaja ze Barborki nie bedzie... Gdzie sa zwiazki

Do Czyste Metry
@Czyste Metry

Pytasz goworka? Niech Ci gowork dźwignie stawkę.

Sipowiec
@Wkurw....... ny

Pytasz się gdzie są związki... aktualnie jesteśmy na wycieczce 10-dniowej w chorwacji w hotelu 5 gwiazdkowym. Co do barbórki to jej nie będzie z powodu małej ilości metrów na oddziałach. Wycieczka dla 30 ludzi dość dużo wyszła więc, barbórki nie będzie. Ale zapraszamy na grzybobranie 25 września cena 200zł od osoby

łysol
@Sipowiec

ktore szychy jechały na Chorwacje?

Sipowiec
@łysol

Pracownicy biurowca w nagrodę za ciężką pracę

Szkoda słów
@Sipowiec

I po co (usunięte przez administratora) piszesz te bzdury?

Zok

(usunięte przez administratora) !!!

Zofija

Chopy co Mati robi na zofiji?

Tylko ZOK
@Zofija

Normalnie PRACUJE!!!! Patrz siebie bo Cię z przodu zabraknie!!

@Tylko ZOK

Normalnie zapytałem, i właśnie za to kochałem tam pracować, nigdy się niczego nie dowiesz a jak już ktoś coś powie to negatywnie chamsko ,ale Dziękuję za odpowiedź, i nie musisz odpowiadać ,wiem co napiszesz

Do Zofija
@Zofija

A co cie interesuje stara firma? Czyżby w nowej nie było zbyt ciekawie skoro ciągle śledzisz co tam w ZOKu?

@Do Zofija

A kto powiedział że ja pracuje w innej firmie, czytaj ze zrozumieniem

Ýno do klucza

Kopalnia znowu podwyżki, a ZOK , raczej kolejne cięcia

Zostaw merytoryczną opinię o ZOK Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w ZOK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZOK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 401.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZOK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 363, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 170 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZOK Sp. z o.o.